Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) sambenez válasza Lacikaaa007 (#5150) üzenetére


sambenez
addikt

Érdekes a leírásban HD felbontású kameráról ír, ami általában 720p-t jelent. De egy kérdésre meg 1080p-t írt.
Szerintem az eladó sem tudja milyen kamerákat árul.

(#5152) hzsolee válasza sambenez (#5151) üzenetére


hzsolee
őstag

A legjobb a kettes képen látható gravírozó/csiszoló.

Mondjuk ezt is van a leírásban: "A csomagban minden megtalálható, ami az összeállításhoz és felszereléshez kell." :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5153) motrola válasza Lacikaaa007 (#5150) üzenetére


motrola
aktív tag

Szerinem ez egy analóg kamerarendszer. Kevés a kamerákról adott információ. Én ennyi leírás alapján nem vásárolnám meg. ( vateráról nem is szoktam vásárolni )

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#5154) bigrock válasza zovifapp111 (#5149) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Hello
Az "ilyen" márka elég tág. Ha valami bővebbet írnál (link) az sokat segítene.

(#5155) Lacikaaa007 válasza motrola (#5153) üzenetére


Lacikaaa007
csendes tag

Vaterán találtam, az eladó nevére rákeresve pedig ezt, de ugyanaz a leírás, semmi plusz infó róla, webáruház:
https://www.diszkontdepo.com/4-kameras-megfigyelorendszer-fejegyseggel-halozatra-kotheto-464
Ha 720p-s a kamera az már nekem megfelelne, csak ne 480 TVL vagy 600-as legyen, minimum 700-ast szeretnék, azt olvastam az alatt semmit nem ér szinte.
4 kamerára és főegységre max 40-et szánnék, ebay-t is néztem, Kínából a legolcsóbb is 22500Ft + vámkezelés + ÁFÁval is kb. ennyi lenne. Vagy tudtok valami jót ilyen árkategóriában ajánlani?

(#5156) user12 válasza Lacikaaa007 (#5155) üzenetére


user12
őstag

Szerintem ettől ne várj csodát, kb 5000 Ft-ra jön ki a kamera darabja :)

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#5157) TomAce


TomAce
tag

Tud vki jo NAS-ra kotheto IP kamerat?
-wi-fiset
-mozgasra kezdje el rogziteni a videot
Koszi!

(#5158) gozso


gozso
senior tag

Dahua kamerákkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? :F
érdekelne a mobil kliens, pc kliens támogatottság is :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#5159) opcgyuszi


opcgyuszi
csendes tag

Vettem egy kültéri Ip kamerát Easy N típusú F sorozat,nagy nehezen sikerült egy barátomnak felrakni a MacBook-omra és most távolról elérhető ,de nem találok az Appstore,ban olyan alkalmazást amivel működne ,van valakinek valami tippje melyiket töltsem le hozzá hogy Iphone 7 lássam távolról ?

(#5160) smallmer


smallmer
őstag

sziasztok,
van egy wanscam jw008 kamerám. tegnap gyári beállítások visszaállítása parancs használata után nem működik. látom a routerben hogy valami be van dugva, de hiába írom be az ip-jét a böngészőbe, nem jön be semmi. ötlet van valakinek hogy mi lehet? köszi

(#5161) hzsolee válasza smallmer (#5160) üzenetére


hzsolee
őstag

Használd ezt.

Más:
Kifingott az egyik kamerámban egy led, ezzel kilőve másik ötöt. Van különösebb jelentősége, hogy 850 vagy 940 nanós a hullámhossza? Utánnaolvasva ezek egy idő után be fogják adni a kulcsot, így most rendeltem a 850 nm-ből egy 20 db-ost, de a 940-es mintha olcsóbb lenne....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5162) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Hali!

KKmoon 1080P HD H.264 2MP Camera tipusú ip kamerát vennék!
Van evvel valakinek valamilyen tapasztalata? Érdemes érte pénzt adni?
Újonnan 29e.-ért vették meg,de nem használták. 12e.-ért átvenném!
Vélemény?

[link]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5163) george6109


george6109
csendes újonc

Tisztelt Fórumtársak!
4 db Zilink IP külső dom kamera (kínai)van van kötve egy net-es hálózatba, fix IP címekkel+ egy 4 csatornás felvevő.(OWSOO, szintén kínai).
A hibajelenség, hogy az IP kamerák hol látszanak a felvevőn , hol nem, a kép feltűnik, majd eltűnik,talán egy kamera ami stabilan látható a képernyőn. Mintha az IP kamerák nem csatlakoznának stabilan a netre. Kábeles kapcsolat esetén ez a probléma nem olyan gyakori, ott néha IP összeütközést jelez a felvevő, noha a fix IP címek miatt ( lefoglalva a routeren, kamera DHCP kikapcsolva, forwardolás beállítva) ez nem lenne lehetséges elvileg.
Ami még érdekes:ha a kamerákat rákapcsoltam (vezeték nélkül )az NVR-es OWSOO felvevőre ( egy újabb IP címes eszköz), elkezdődik az említett jelenség. Hol 3 kamera látszik , néha a negyedik is , hol egy, hol kettő és "relékattogás- szerű" hang hallatszik a kamerák felől.
Lekapcsolom az NVR- felvevőt, elveszem a kamerákról a tápfeszt,visszakapcsolok( felvevő kikapcsolva marad), kb. 1 perc után a kamerák a kamerakereső - segédprogramban egytől -egyig stabilan megjelennek.
Net feltöltési sebesség: 2,2 Mit/sec, a letöltési sebesség pedig 9,9 Mbit/sec

Válaszokat előre is köszönöm.

(#5164) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Hali!

Érdeklődnék,hogy van e olyan általános szoftver ami minden IP kamerához jó!?
Értem ez alatt,hogy amivel felvételt lehet készíteni,visszanézni stb.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5165) Greenbook válasza gozso (#5158) üzenetére


Greenbook
tag

PC támogatás: Smart PSS program, folyamatos fejlesztésekkel. ( magyarul is )
Mobil kliens: gDMSS Lite vagy iDMSS Lite

Kipróbált jól működő programok. :K

http://csatlakozok.atw.hu

(#5166) Gondwana válasza gozso (#5158) üzenetére


Gondwana
addikt

Csak óvatosan tedd ki netre, mert a linken felsoroltakon kívül rengeteg modelljük érintett, hogy egy mezei ../../../../etc/passwd-szerű lekérésre (természetesen nem pont ennyi folder, a módszer a lényeg) megkapod a felhasználóneveket és a password hasheket, amikből egyet kiválasztasz, visszaküldöd a kamerának, és benne is vagy.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#5167) smallmer


smallmer
őstag

sziasztok,

még mindig a wanscam jw008 kamerámmal szívok. tegnap előtt gyári beállítások visszaállítása parancs használata után nem működik. látom a routerben hogy valami be van dugva, de hiába írom be az ip-jét a böngészőbe, nem jön be semmi. képek:

valakinek valami ötlete hogy mi lehet vele?

(#5168) elszabi válasza smallmer (#5167) üzenetére


elszabi
tag

biztos, hogy az az ip-je? sok kamera alapban fix ip-s. pl. 192.168.1.10. ilyenkor csak akkor fogod látni, ha a routeren átállítod az ip kisztást 192.168.0.xxx-ről 192.168.1.xxx-re.

(#5169) elszabi válasza smallmer (#5167) üzenetére


elszabi
tag

Vagy talán nem a 80-as porton kell lesz.

[link]

A Search Tool pont arra van, hogy megtalálja a kamerát a helyi hálón.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5170) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Van egy kamera ami a cms szoftverrel működik,kérdés a szoftver hova ment s hogy lehet beállítani hogy a kép mindig látszódjon kicsiben minden ablak előtt?
A régi szoftver tudta ebbe még nem találtam meg. :R
Ui: A kamera onif 2.0 képes

(#5171) kirkri


kirkri
addikt

Sziasztok!

Találkozott már valaki a képen látható problémával? A fehér felületeket ilyen élénk színekkel jeleníti meg.
Ez már a második Foscam kamerám, amelynél előjött, ráadásul nem is ugyanolyan modellek. (FI9818W, illetve FI9821W). Amikor a 9818-nál előjött, azt kidobtam és vettem a 9821-et, de nem gondoltam, hogy ez is ugyanazt fogja produkálni egy idő után.

Írtam a Foscam Supportnak, de nem igazán tudtak segíteni. Itthon lett vásárolva, de nincs már rá garancia.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#5172) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Sricam SP009-et be lehet úgy állítani, hogy mozgásra az SD kártyára rögzítsen felvételt, úgy hogy nincs wifi a házban?
Nyaralóról lenne szó, ha esetleg van mozgás, akkor rögzítene a kamera, én pedig visszanézném, hogy milyen mozgást érzékelt.

Köszönöm előre is a választ!

Üdv: Gábor

(#5173) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Hali!

Szeretnék kérni pár tapasztalt és hozzáértő "kollégát" hogy IP kamera tipust ha ajánlanátok amik megfelelnek a következőknek:

-Márkában nem ragaszkodnék egy bizonyoshoz (bár azt mondták ismerőseim a HIKVISION a legjobb) valami megbízható kellene
-Forgatható legyen
-1 illetve 2 Mega pixeles legyen (Lakásban lenne igy nem tudom mennyire kellene Full HD-s)
-IP Kamera legyen
-Memória kártyára tudjon rögziteni(de az se hátrány ha felhőbe tudja menteni a képet)

és a legfontosabb ne nagyon lépje át a 40e. ft-ot!

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5174) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Időközben ezt találtam:

Wansview NCM-625GA Full HD WiFi Pan/Tilt IP kamera

Vélemény és tapasztalat van esetleg valakinek evvel a típussal?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5175) Kazoo81


Kazoo81
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap jött meg a kínai noname IP kamerám. Sajnos a melléklet CD-t nem olvassa semmi. Se routeren, se külön switchen nem látom az IP címét. hálókábel csatlakozója szépen villog a router adott ledjével együtt, de mégsem találom SearchToollal, és IP Camera Clienttel sem. Valakinek valami ötlete lenne?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5176) Minstrel válasza Kazoo81 (#5175) üzenetére


Minstrel
senior tag

Mi routered ip-je? Ez szerintem másik tartományban van alaoból, pl. 192.168.1.100 vagy az 1 helyén 0 van, talán routert átállítod vagy próbáld másik search tool-al, az eladó talán ad letöltési linket.

(#5177) Scrym


Scrym
tag

Üdvözletem!

A mai nap élesítettünk be egy kamerahálózatot (AHD) és van vele egy kis problémám.
8-as Provision rögzítő - Telenor Hipernet 100GB - P2P-vel csatlakoznánk távolról a rögzítőhöz, elvileg minden jól belőve, Digikábel hálózatról teljesen jól elérjük távolról a rögzítőt. Viszont ahogy mobilneten használjuk a telókat nem tudnak felcsatlakozni a rögzítőhöz - Fail to connect to P2P server!
Esetleg valaki találkozott már ezzel, van hozzá köze hogy Telenorról Telenorra csatlakozunk?
Használunk szinte ugyan ilyen rendszert csak Telekom mögött, teljesen jól működik bármilyen hálózatról, ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném!!!

(#5178) EuGenio válasza gozso (#5158) üzenetére


EuGenio
újonc

Szia!
Használsz már Dahua kamerát vagy most tervezel venni még csak? Én is Dahua-n gondolkodom, érdekelne, ha van már róla gyakorlati tapasztalatod.
EuG

[ Szerkesztve ]

(#5179) Snoop-y válasza Jackie_Chan (#5174) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Kinézete modern, ugyankkor tekintélyt parancsoló. A komoly fekete színéhez alkalmazott kék betétei kimondottan elegáns megjelenést kölcsönöznek számára"

Szerintem tuti vetel kettot vegyel ;]

Inkabb a Hikvision az legalabb szepen masolja a profi kamerakat de legalabb olcso.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#5180) Kazoo81 válasza Minstrel (#5176) üzenetére


Kazoo81
csendes tag

Hát állítgattam. Pár számot az 1-es helyére beírtam, de azért a 99 számot nem próbálnám végig, ha van egyszerűbb megoldás :)

(#5181) Minstrel válasza Kazoo81 (#5180) üzenetére


Minstrel
senior tag

Egyes és nullás lehet, de mondom kérd meg az eladót, hogy küldjön ehhez a kamerához való search toolt. Általában normálisak szoktak lenni, nekem is már segítettek ha nem ment valami.

(#5182) Kazoo81 válasza Minstrel (#5181) üzenetére


Kazoo81
csendes tag

Hát megpróbálom, de nem vagyok annyira bizakodó. Ebayes eladó, aki a hajgumitól a pórázig mindent árul. Nem hiszem, hogy szakembör....

(#5183) Ágika30


Ágika30
újonc

Kedves Fórumozok/

Segítségetek szettném kérni. Vásároltam egy Foscam FI9828P IP kamerát, de elakadtam a beüzemelésnél.
https://www.ipkameradiszkont.hu/shop_ordered/77462/pic/Hasznalati_utasitas/H264.pdf
5. oldal
Beállítási gyorssegédlet:
4. Az előugró ablakban láthatjuk a hálózathoz csatlak oztatott kameráinkat.
5. Kattintsunk duplán kameránkra, így annak felhasználói felülete azonnal megnyílik alapértelmezett böngészőnkben.
Szóval eddig el is jutottam, de nem tudok belépni a böngészőben. Azt írja ki, hogy ez a kapcsolat nem bíztonságos A megadott bejellenkezések kompromittáltak lehetnek. Ezzel mit lehet kezdeni vagy esetleg más a gond? Tudna valaki segíteni? Köszönöm. Ági E-mail: agneskovacs28@mailbox.hu

(#5184) Jackie_Chan válasza Snoop-y (#5179) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ok. Tudsz ajánlani olyan HIKVISIONT ami olyan tulajdonságokkal bír mint amit linkeltem és árban is hasonló,mert én nem találtam!??

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5185) Kazoo81 válasza Minstrel (#5181) üzenetére


Kazoo81
csendes tag

Na megjött a válasz. Mellékelte a CD-t, azon minden fent van.... Kb ennyit vártam. De közben meg lett a megoldás. Ez a videó segített:
https://www.youtube.com/watch?v=OWjLH1Xsh_I
Persze teljesen lehetetlen tartományban volt a kamera: 169.254.0.1-es IP-n....
Az életben nem jöttem volna rá totózgatással.
Na viszont most az a problémám, hogy csak quicktime-mal hajlandó megjeleníteni a képet, ami ugye szinte egy windowsos böngészővel nem kompatibilis. Feltettem a safarit, és az is csak azt ismételgeti, hogy telepítsem a QuickTime-ot, amit persze már rég megtettem. Szóval egyelőre megint megakadtam egy kicsit.

(#5186) Panthera válasza Jackie_Chan (#5184) üzenetére


Panthera
őstag

Ez új hsz akart lenni, csak így sikerült.

Üdv!

Nézegetem az IP kamerákat. Alapból egy kültéri kellene, meg lehet hogy egy béltéri. Rögzítőt nem akartam külön.
Használtok úgy IP kamerát, hogy nincs rögzítés, hanem csak a mozgásérzékelésre küld mondjuk képet e-mailben? Vagy van-e így értelme?

[ Szerkesztve ]

(#5187) Tsory válasza Kazoo81 (#5185) üzenetére


Tsory
tag

APIPA tartomány: 169.254.0.1-169.254.255.25. Valószínűleg DHCP-vel kért címet, de nem kapott, így ebből a tartományból vett fel egyet. Windows-os gépek is így szokták :).

(#5188) Kazoo81 válasza Tsory (#5187) üzenetére


Kazoo81
csendes tag

A Quicktime-ra valami ötlet?

(#5189) Minstrel válasza Kazoo81 (#5188) üzenetére


Minstrel
senior tag

IE szokta vinni az ilyen felületeket. Engedélyezd az activeX-et és letölti a plugint, ha olyan mint amiket én láttam.

(#5190) kisapa válasza Jackie_Chan (#5184) üzenetére


kisapa
senior tag

Egy kis kompromisszummal esetleg ez

(#5191) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Sziasztok,
Escam QD300 esetén hol lehet beállítani hogy a mozgásra induló videó felvétele milyen hosszú legyen? Jelenleg sehogy sem sikerült 10 mp-nél hosszabb felvételeket produkálni.

(#5192) Jackie_Chan válasza kisapa (#5190) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Kár,hogy nincs belőle Full HD-s verzió!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#5193) poolbig


poolbig
aktív tag

Üdv!
Vadi új kamerámat beüzemeltem és párásodott belülről a kamera lencséje előtti üveg. A csere kamera meg is érkezett, de előtte az ügyfélszolgálatos mesélt valami gélről, ami a kamerák belsejében van és a páramentesítés oldja meg. Tud erről valaki többet, mert érdekelne, hogy hogy is van ez...
:R

(#5194) kovy79 válasza poolbig (#5193) üzenetére


kovy79
őstag

Az sima szilikagél, amit mindenhez csomagolnak.
Én is teszek hasonló (kültéri) dolgokba, ártani nem árt. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#5195) poolbig válasza kovy79 (#5194) üzenetére


poolbig
aktív tag

Aha, értem. Ilyen van belül a kamerában? Ok, és milyen időközönként kell cserélni? Vagy nem kell? Az első kamerában, ami párásodott belülről ez nem volt benne vajon?

(#5196) poolbig


poolbig
aktív tag

Nos, megjött a csere kamera, és az is ugyanazt produkálta. Valószínű ugyanarról a polcról lett leszedve. :( Most várom a bolt válaszát. Csak az a baj, hogy ennek a kamerának minden paramétere tökéletes nekem: varifokális, auto zoom, 4 MP, Poe, ára is jó. Szóval sírok. :O

(#5197) hzsolee válasza poolbig (#5196) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát a garancia miatt nem ajánlanám, de biztos meg lehet oldani okosba.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5198) Snoop-y válasza poolbig (#5195) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nincs ilyen a kameraban es nem is ajanlott belerakni. Ugyanis a Silica gel miutan teljesen nedves lett elkezd parologtatni...

A csomagokban szokott lenni ha paras kornyezetben taroljak a kamerat (szallitaskor ideiglenesen) akkor ne parasodjon.

Egy normalis kamera szigetelve van es nem parasodik.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#5199) poolbig válasza Snoop-y (#5198) üzenetére


poolbig
aktív tag

Logikusan nekem is ez következne. Sajnos a probléma fennáll. Nézegettem más boltban is ugyanezt a kamerát. Most attól félek, ha ott veszem meg, lehet, hogy ugyanez lesz az eredmény, mert lehetséges, hogy ugyanattól a beszállítótól vannak a kamerák. Ja, a többi bolt viszont 20%-kal drágábban adja. :(

(#5200) sambenez válasza poolbig (#5199) üzenetére


sambenez
addikt

Melyik ez a remek kamera?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.