Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-21 18:07:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21861) markussandor válasza csuzda (#21859) üzenetére


markussandor
senior tag

Az a bizonyos műanyag védő tudtommal minden kamerához jár gyárilag. Legalább is eddig ezt tapasztaltam. Szóval ha külön veszel kábelt, dugót és egy szerszámot, olyat csinálsz magadnak, amilyet akarsz.

(#21862) Marci112233 válasza csuzda (#21859) üzenetére


Marci112233
őstag

Elvileg minden kamera dobozában van ilyen védő műanyag amit saját kábeledre tehetsz. legalábbis nekem mind az 5 darab C800-as kamera dobozába van/volt, mert egyet felhasználtam már. Kábelből meg Cat5e, mert azzal jött nekem a H800-as szett, így gondolom ugyanúgy Cat5e kábelt adnak.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#21863) MasterDeeJay

USAFEQLO kameráról van valami infó?
Most próbának van egy a cégnél de eddig trágya, felülete rossz. Techson rendszerbe ha automatán veszem fel akkor konkrétan reseteli a rögzítőt és restartkor is csak lehúzott hálóval tudom elindítani. ONVIF-ként fel tudom venni de a rögzítőn nincs képe csak webes felületen és androidon.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21864) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

2 db kamerát szeretnék egy régebbi házhoz. Elolvastam az első topikot, CAT-kábelezés nem lehetséges. Az viszont fontos, hogy beépített akkumulátora is kis tárhelye is legyen, hogy pl ha lekapcsolják a biztosítékot, utána is kis ideig tudjon még üzemelni, utána pedig ha helyreáll a netkapcsolat, töltse fel a fájlokat. Tudtok ilyen kamerát?

A Tend Lynx pro ilyen volt, de már nem lehet kapni, vagy őrült drága ebay-en.
https://www.tendinsights.com/products/pro

köszi,

(#21865) Lasersailing válasza kalapacsolok (#21864) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Nekem DVR elé van egy UPS + a kamerák tápja elé szintén egy (használt) UPS ad áramot.
Ez esetleg nem opció?

(#21866) kalapacsolok válasza Lasersailing (#21865) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Sajnos nem, nagyon különböző helyeken vannak a kamerák.

(#21867) Lasersailing válasza kalapacsolok (#21866) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Nekem is: cserép alatt elfér a tápkábel :)

(#21868) felora:)


felora:)
tag

Sziasztok!

Valaki használ itt Shinobit? Jelenleg "teszt" üzembe elkezdtem vele kísérletezni. Teszi a dolgát, úgy néz ki jól működik, de! :D

1 kamerával tesztelem egyelőre és a videók egyesítése és letöltése nem akar működni... Ha kijelölöm a videókat és rákattintok a Merge & downloadra semmi nem történik. Ha ismét rákattintok, akkor letölti az utolsó videót, viszont azt semmivel nem lehet elindítani. Ha egyesével letöltöm a videókat akkor működnek mind. Viszont azért jó lenne, ha nem kéne több videóval szórakozni, hanem a kijelölteket egybe letudnám tölteni...

(#21869) felora:) válasza felora:) (#21868) üzenetére


felora:)
tag

Most, hogy próbálgattam, ez a "Zip and download" sem nagyon akar működni....

(#21870) vacs válasza Suineg (#21851) üzenetére


vacs
Topikgazda

Suineg:
az első kérdést inkább az okos otthon topikban tedd fel.
A másodikra olyan kamerát keress ami 940 nm-es infrával rendelkezik.

Wasquez:
Edge böngészővel próbáld meg Internet Explorer módban by csgy66

MasterDeeJay:
Hiseeu, Besder és Kínai társaik (ICSee és XMEye mobil app-ot használó kamerák): [link]
Onvif-on kell felvenni 34567-es port-on!
Csak folyamatos felvételt tudsz majd bekapcsolni.
Szerény véleményem szerint:
- kínai A brand: Hikvision, Dahua pl
- kínai B brand: Reolink, Annke pl
- kínai C brand: Hiseeu, Besder, USAFEQLO és társaik pl

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#21871) MasterDeeJay válasza vacs (#21870) üzenetére

Köszi, akkor lényegében totál fail. Folyamatos felvétel az gyakorlatilag használhatatlan részemről mert nem tudok benne eseményt keresni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21872) topi66 válasza MasterDeeJay (#21863) üzenetére


topi66
aktív tag

Szia! Nem tőlük vettem, (Keview) 5 Megapixeles, az arcfelismerésessel játszottam, az Annke nvr simán kezelte Onvif-en, és rögzített mozgási eseményekre és folyamatos felvétellel is. Sajnos az arcfelismerést nem adta át,viszont a kínai board simán kezelte ahogy kell,teljesen kompatibilis vele. Előnyére szolgál,hogy egy éven belül ketszer is frissült a szoftvere, jó a nappali és nagyon jó az éjszakai képe, ami nagyon fura viszont,hogy Hikvisionnak ismerite fel az SAPD szoftver.

(#21873) MasterDeeJay válasza topi66 (#21872) üzenetére

Techson rögzítő hikvisionak ismeri de hozzáadáskor reseteli a rögzítőt és boot loopba kerül amíg lenem húzom hálózatról és törlöm a kamerát. (Vagy a kamerát húzom le hálóról)
Onvifként kézzel hozzáadva megy 8899 porton viszont nem rögzít semmit mozgás módban. Képe türhető habár 4k ként hírdetik a techsonos 1080p képe szintjén van. Valami idióta módon meg nem csak infra ledek vannak rajta hanem rendesek és így világít a sötétben látható fehér fénnyel. Mondjuk így tud színeset sötétben de tök fölöslegesen.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21874) topi66 válasza MasterDeeJay (#21873) üzenetére


topi66
aktív tag

A ledek működése menüből állítható, az Annke 5 megása jobb. Mikor vettem a szomszédnak,akkor még kb egy tizes volt és annyit simán megért.

(#21875) Suineg válasza vacs (#21870) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszi vacs.

(#21876) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok! Az Ankee rögzítő tud kezelni Hikvision kamerákat?

(#21877) [w]


[w]
őstag

Reolink kamerák esetében van arra esély, hogy az elfelejtett jelszó kibányászható valahonnan? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#21878) Minstrel válasza pityaa23 (#21876) üzenetére


Minstrel
senior tag

Szia, tud.

(#21879) vacs válasza [w] (#21877) üzenetére


vacs
Topikgazda

Nem írtad, hogy konkrétan melyik típusról van szó, de lehet hogy a táp-utp csatlakozó mellett van fizikai reset gomb is: kép. :K

(^)(>.<)(^)

(#21880) Santino válasza [w] (#21877) üzenetére


Santino
aktív tag

Esetleg a böngésződből, ha használsz a hozzáféréshez.
Amúgy ahogy vacs kolléga is írta, marad a reset gomb, ami alaphelyzetbe állítja.
Esetleg ez segíthet: [link]

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.