Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3243) Integra válasza LOTR (#3233) üzenetére


Integra
titán

igen, semmilyen diéta nem lebeg a szemem előtt, mivel hájasodásra, elhízásra genetikailag alkalmatlan vagyok szerencsére:))
viszont nagyon gyors az anyagcserém, ezért van az, hogy mondjuk 65-66 kg vagyok a 178 centimhez és zabálok mint a disznó 24/7.
de most a kettlebell miatt még többet célzottan kéne szénhidrátot bevinnem, mert kidurranni sem egészséges és most többet kell a tömegnövelés miatt bevinnem mint amit elégetek ugye.

amit te mondasz az a húsos spagetti amúgy:)
a milánói, az tepsiben sül, és gomba, sonka vagy párizsi és reszelt sajt, majoranna, oregánó, só, kis hagymával, paradicsomos szószban (arany fácán konzerv a király hozzá), amit a végén összekeversz a spagettivel, be a tepsibe, majd megreszeled a sajtot is a tetejére és úgy be a sütőbe:))

egyébként a célom egy kb 75-80 kg közötti versenysúly, de lehet hogy inkább csak 75 körül, ami csak izom formájában tud úgyis rámjönni, de több nem kell, mert bunyónál belassítana már a túlzott izomtömeg, mert feleslegesen terheli csak a gerincvázam és az energiám nem arra menne el hogy odabasszak egyet villámgyorsan, hanem a testemhez képest túlzott izomtömeget mozgassam meg és bírjam el és ez nekem nagyon nem célom. nekem a relatív erőre van szükségem, az pedig így pont elég és ezt a relatív erőt utána már bőven tudom továbbfejleszteni a megszerzett testsúlyommal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.