Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34101) Boxer001


Boxer001
veterán

Csak annyit mára: Boldog Szülinapot Wood! :))

(#34102) mocsanisi válasza cerkarobi (#34092) üzenetére


mocsanisi
senior tag

"Hol a faszban vannak a szülők, a barátok, a haverok???"

Van ismerősöm aki néha füvezik, néha kati, néha gomba. 1000x elmondtuk neki hogy nem vezet semmire, tegye le, segítünk. Válasz: nem vagyok rászokva, csak néha jólesik.
Ugyan így magyarázhatod egy dohányosnak is hogy szokjon le. Ráadásul a srácot berántották, mert elkapták fűvel, terelésre kellett mennie, azóta a füvet hanyagolja marad a többi. Amúgy tök értelmes gyerek lenne... Szülők persze nem tudnak semmit, mikor berántották akkor is azt mondta hogy csak kipróbálta először, és nem is látszik rajta meg semmi, szóval nem a tipikus drogos. Sokkal árnyaltabb a téma mint ahogy te ezt látod...

Másik felvetésedre. Egy sportegyetemen csináltak egy felmérést, persze ez csak elvi szinten megvalósítható. A lényege az volt, hogy megkérdeztek diákokat, hogyha garantálják nekik az olimpiai aranyat egy szerrel, amit ráadásul ki se tudnak mutatni, bevállalná-e, hogyha tudja hogy fix.-en a 40 vagy 45. már nem emlékszem szülinapján meghalna. Na most 70-80% bevállalná. Be kéne látni hogy élsport és versenysport nincs dopping nélkül. Hobby-ból persze lehet csinálni, egészségmegőrzés, kicsit jobb formába hozni magad stb. De ha valaki versenyezni akar, bajnok akar lenni, akkor nincs választása. A kis pöcsök beszúrják mert nagyon lesznek (hiszik), a versenysportolók pedig tisztában vannak a kockázatokkal, és még így is bevállalják. Ez olyan mint amcsiba az amerikai foci. Baromi jó benne a gyerek, máshoz nem nagyon ért. Vagy leszerződtetik és normálisan meg tud élni, vagy elmegy egyszerű melósnak. Persze hogy nem akar melós lenni, a követelmények nagyok, doppinghoz fog nyúlni. Szerintem ki se bírnák az izületek, inak azt a terhelést amit kapnak. Lehetne tovább ragozni, de én azzal nem értek egyet hogy aki doppingol büdös drogos. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34103) macikos válasza Boxer001 (#34101) üzenetére


macikos
addikt

Hány éves az öreg? ;]

Boldog Születésnapot Woodslave!

(#34104) Woodslave


Woodslave
nagyúr

:R köszi Boxer és Macikos. Ti vagytok az első ma, látszik jó sok barátom van ;] Még anyám is csak 1 sms-t küld.

De mindegy ma megyek edzeni az a lényeg :U ;] :D

Ja nem vagyok olyan öreg, szép kerek számok 33 :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34105) Bubee82 válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Bubee82
őstag

HB, Kopi :K Tököd érjen bokádig :R :D

(#34106) Atomgeszi válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak, hogy érezd a törődést, küldjek Pü-t is? ;]
Boldogat!! ;)

(#34107) Markgx10 válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Boldog születésnapot, uram! A jobbaknak a héten van a születésnapja ;]

(#34108) Zomb€€ válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Zomb€€
őstag


Wodosleva ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34109) Kassadin


Kassadin
addikt

Boldogot Woodslave, jövő ilyenkor már szkanderrel foglak köszönteni nálatok! :DDD ;]

(#34110) Woodslave


Woodslave
nagyúr

köszi-köszi nem kellett volna :O

Még 1 év eltelt anélkül hogy izmos lettem volna, dehát ez van, nyomjuk a 2040-es masters vb-ig :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34111) Yeffy válasza mocsanisi (#34102) üzenetére


Yeffy
veterán

Osztom a te nézeted, és valamennyire a cerkarobi-ét is.
Ezért is írtam, hogy nem tetszik az élsport bizonyos szempontból... Elég szomorú, hogy itt tartunk... :(

Amúgy sok boldogat, Wood! :)

Ma kéne edzenem valamit. Még nem tudom, mi legyen.

Nepszter: ez jó hír, jobbulást. Mi a diagnózis?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34112) nepszter1


nepszter1
addikt

Voltam mellezni betegen jó volt. Meg dicsértek hogy szépen fejlődök erőbe és kinézetbe is jól esett.


wood boldogat :C

Yeffy DJ: gége gyulladás köhögök mint az állat

[ Szerkesztve ]

(#34113) Márk01 válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Márk01
tag

Azt a pár évet ami még hátra van,próbáld meg kevésbé stresszesen átvészelni...amúgy meg Boldog Születésnapot! :D :K

[ Szerkesztve ]

===============================================================

(#34114) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Fa*om az olyan embernek minek kell lejönnie edzeni, ha úgy köhög, mint egy rossz dízel? De tényleg, 1 órán keresztül csak végig köhögött még gyakorlat közben is leállt, hogy köhöghessen. Remélem jól elkaptam tőle. :U

(#34115) Yeffy válasza nepszter1 (#34112) üzenetére


Yeffy
veterán

Szép kép! :DDD
Egyébként jobbulást!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34116) Zomb€€


Zomb€€
őstag

nepszter1: "gége gyulladás köhögök mint az állat"

Atomgeszi: "Fa*om az olyan embernek minek kell lejönnie edzeni, ha úgy köhög, mint egy rossz dízel?"

Hmm... ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34117) Atomgeszi válasza Zomb€€ (#34116) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem hiszem, hogy ő volt, csak izmos emberek voltak most lent. ;]

(#34118) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
Olvasom a fórumot, néhe irtam, remélem mindenkinek legalább látásból ismerős a nevem.
Kb 3-4 hónapja rendeltem Angliábl jópár doboz fehérjét, és páran tőletek is vettek belőlük, illetve egy részét direkt nektek rendeltem.
Most újra van egy aránylag nagyobb akció, igy újra rendelni fogok.
A múltkor volt egy kis dili, ami miatt aránylag lassan jött meg a cumó, remélhetőleg most ez nem lesz, és akkor 1 hét alatt ideérnek.
Rendelni én Pénteken szeretnék, azutáni héten sielni fogok, remélhetőleg akkor meg is érkezik, és átvenni Február 2. hetében lehetne a 9. kerületben.
Amiket érdemes lenne rendelni (sajnos a tulnyomó többség semmivel sem olcsóbb, mint itthon egyes akciók ideje alatt):

Nutrisport 90+ protein 5kg 12500Ft (ízek: banán, vanilia, málna, eper, csoki, aránylag jók róla a vélemények, páran az izbe kötnek bele, de van akik nagyon szeretik, a vaniliát szokták fikázni, elvileg 65% izolátum, 33% casein, aszpartám mentes)

Nutrisport Whey Protein Isolate 5kg 13500Ft (ízek: vanilia, csoki, eper, banán, elvileg izolátum, nem keverék, ugyanugy átlagosan az 5 csilagból 4-et adnak neki, mint az előbbire, itt is néhányan az izbe kötnek bele, de azt irják, hogy hozzá lehet szokni, és egy idő után már abszolút elfogadható számukra is, összehasonlitásképpen a Dyimatize Elite Whey is ugyanúgy átlag 4 csillagot kap, mint ezek)

Optimum Health - ultimate Whey Protein 2,25kg 7000Ft (a legnépszerűbb fehérje odakint, átlag 4,5 csillag, ízek: Banán, Eperkrém, Vanilia "krém", és kétféle csoki, zacskós, nem dobozos, izolátum, koncentrátum keverék, 73% körüli fehérje tartalommal)

Nyilván az izre nem tudok garanciát vállalni, de mindegyik eredeti, hivatalos forrásból számarzik.
A dolog szépséghibája, hogy ezek az árak akkor érvényesek, ha min 4-et rendelek belőlük, az ízek keveredhetnek elvileg, de ha vki kér 2-t, akkor a másik 2-t bevállalom én, ugyis akad rájuk majd valaki.
Az összes aszpartám mentes.
Egy darabig a nutrisportokat a sportika is árulta, ill a shop.builder-en is megtalálhatóak voltak, én nem kostóltam őket.
Linkek:
sportika véleménnyel
Nutrisport

Várom a priviket...:)
Üdv néktek

(#34119) nepszter1 válasza laci06 (#34118) üzenetére


nepszter1
addikt

Megkérdezhetem hogy honnan rendeled? :B

(#34120) laci06 válasza laci06 (#34118) üzenetére


laci06
senior tag

Annyi, hogy ezekben az árakban van egy kis ráhagyás, szal ezek maximum árak, elvileg ettől csak olcsóbbak lehetnek majd.

(#34121) Jojo5 válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Jojo5
őstag

Boldog Születésnapot Kívánok! :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#34122) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Vettem edzéshez végre egy fasza cipőt, meg mostanában mindig futok a végén, így egy emellett döntöttem: [link]
Hát a régi "talpanincs" dorgóm és e között ég és föld a különbség :R Iszonyat jó volt benne futni, arról nem is beszélve, hogy jobban is ment (ok, egy kis placebohatás tuti volt:] ).
Mindig rájövök hogy alap dolgokon nem mindig éri meg spórolni :U
Amúgy
hát-tricepsz volt, és k jó volt :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34123) mocsanisi válasza Zomb€€ (#34122) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem basztatásból, de azért guggolás közben megnézném a talpát :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34124) Bubee82 válasza mocsanisi (#34123) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért, mi lesz guggolásnál?

(#34125) Bibby válasza Zomb€€ (#34122) üzenetére


Bibby
addikt

Értem én hogy nem kell mindig spórolni, de 180 ojrós cipőben az utcára is félnék kimenni, nem ám edzőterembe. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#34126) mocsanisi válasza Bubee82 (#34124) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Magasabb súlynál ahogy látom a talpa besüppedne így ránézésre, ami nálam tuti hogy stabilitási gondokat jelentene...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34127) Manitou válasza Woodslave (#34104) üzenetére


Manitou
addikt

Boldog születésnapot !
Hajad érjen bokáig :D

Már 1,5hete nem voltam edzeni, lassan el kéne menni a héten, de még nem vagyok 100%-os. :((

[ Szerkesztve ]

(#34128) Zomb€€ válasza Bibby (#34125) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah, az nem annyi volt, csak itt találtam meg a neten. 30k volt nyajki boltba :U

mocsanisi: ezt úgy oldom meg, hogy nem guggolok:D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34129) nepszter1 válasza Manitou (#34127) üzenetére


nepszter1
addikt

én takonyba úszva és majdnem megfulladok a köhögéstől de elmentem :U

[ Szerkesztve ]

(#34130) LOTR válasza Woodslave (#34104) üzenetére


LOTR
addikt

nem olvasom a topikot 4 napig aztán egyből erre kell ideérnem

akkor boldog születésnapot tőlem is
és hajad éljen sokáig! :R

és ha volt valakinek még hasonló eseménye azoknak szintén... :D

One Ring to rule them all

(#34131) macikos válasza mocsanisi (#34126) üzenetére


macikos
addikt

Ja, hát komolyan lábazni ilyenben nem lehet. Nem elég stabil a talpa, meg a rugózás se jön túl jól, ha a nyakadban van 200 kiló. Imádom a légtalpas cipőket, de a hétköznapokban is sokkal biztosabbnak érzem a bakancsot. Ezért abban vagyok télen-nyáron kb. 6 éve :D Szerintem guggoláshoz is az lenne a legjobb. Azzal jól le lehet talpalni, akár egy daruskocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#34132) Manitou válasza nepszter1 (#34129) üzenetére


Manitou
addikt

Aztán jól szétfertőzöl mindenkit a teremben, ennek se sok értelme van :U ha csak nem az a célod, hogy kevesebben legynek legközelebb ;]

Nálam konkrétan örültem ha nem fájt a hátam, nem hogy súlyt emeljek.Ráadásul pont hát-váll téma lenne. Igaz a jobb vállam is sérült, de azzal már többször edzettem így is.
Holnapután talán lenézek a terembe, ha úgy alakul.

macikos
Nálunk van egy tag, aki mezitláb szokott bejönni edzeni :F , és nem szőnyegpadló van, sima pvc, ráadásul szerintem nem is szokott annyira tiszta lenni. És így guggol :D

[ Szerkesztve ]

(#34133) nepszter1 válasza Manitou (#34132) üzenetére


nepszter1
addikt

bocsánat nem tudtam mi a bajod :U

(#34134) icecave


icecave
nagyúr

Boldog születésnapot tőlem is Woodslave!

Na volt a teremben egy csávó, aki cigivel a füle mögött tolta végig az edzést. Aztán persze el is szívta (remélem, szarrá ázott neki az izzadságtól :D ).
Hogy lehet úgy testépíteni, hogy valaki dohányzik rendszereden? Pedig tudom sokan vannak... vajon itt hányan? ;]

(#34135) Atomgeszi válasza Manitou (#34132) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Majd egyszer megcsúszik és előre bukik akkor néz. Nálunk volt egy srác, aki papucsban guggolt valami 140 kilóval, lenyomott párat és pont mikor bejött a teremvezető a terembe akkor guggolt és kicsúszott a lába a papucsból és előrebukott, a teremvezető kapta el, hogy ne boruljon előre, és a srác csak annyit mondott: "Várj még nyomok 2-t". Ja meg ő volt az aki rendelt pizzát kondiba és 2 széria között ette a pizzát. Azóta máshova jár. :)

(#34136) Atomgeszi válasza icecave (#34134) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nálunk ma volt 3 srác aki edzés felénél fogta magát kiment elpumpált két cigit és utána nyomták tovább az edzést. Ennyi eszük van. :U

(#34137) Yeffy válasza Atomgeszi (#34136) üzenetére


Yeffy
veterán

Gratulálok. És az előzőhöz is. :W
Macikos: :DDD Hányas talpad van teneked?

Bic/tric volt, nem volt rossz, csak már marhára unom az egyedül edzéseket... :(
Holnap pihi, és más sport "látogatás".
Jó éjt!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34138) KMan


KMan
őstag

Szevasztok pls oktassatok ki (de scak kulturaltan), vagy dicserjetek meg :DDD

Kb. Fel eve letettem a cigit es abbahagytam a sportot, igy felszedtem ugy +10 kilot.
2m magassaghoz most kb 100 kg vagyok. 90 voltam amikor cigiztem. Most le kene adni a pocakomat :K

Jelenleg igy nez ki egy napon, 10 napja nyomom:

~5.30: ebredes
~6.00: kave cukor nelkul tejjel, feherje turmix tejjel
~7.00: vitamin ("napi egy" - BioTech vagy Scitiec mikor melyik)
~8.00: reggeli: tojas, egy pogacsa, kave cukor nelkul kis tejjel
~10.00: alma
~12.00: ebed: rizs+valami szarnyas (csirke, pulyka, fejvadasz)
~14.00: alma
~17.30: egy pogacsa
~18.30: 2dl energiaital+termogen zsiregeto
~19.00-21.00: cardio edzes
~21.30: feherje turmix tejjel
~22.00: vacsora: kis doboz turo, vagy gyomolcs
~23.00: esti sport
~23.01: alvas :DDD

Udv:
K

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#34139) mocsanisi válasza KMan (#34138) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mennyiség nélkül nem lehet megmondani hogy jó-e. Alap elképzelés amúgy nem rossz. Mármint hogy kell étrend :D A tejet én cserélném vízre a fehérje esetében, bár ha bírja a gyomrod és zsírszegény a tej akár maradhat is.
Na most ez az alma, alma, pogácsa vicc :D Az alma gyakorlatilag fruktóz, vagyis egyszerű szénhidrát. Pogácsa megint nem jó, főleg nem diétába. Azokat ki kell dobálni. Napi 3 hús+köret kaja azért legyen. Este sovány túró belefér, gyümölcsöt kidobni. Nem azt mondom hogy ne egyél gyümölcsöt, csak ez így sok. Szóval ezen finomítsunk szerintem kicsit :)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34140) macikos válasza KMan (#34138) üzenetére


macikos
addikt

Yeffy DJ: Szagtalan 45-ös :D

KMan: Cső! Először is mit szeretnél? Gondolom fogyni. Csak mert ez elég érdekes, amit leírtál. Pogács, meg ilyenek. Alma. Gyakorlatilag egész nap csak az ebéd van, ami normális étkezés. Attól, mert diétázol, attól még kell enni. Alapismereteket elolvastad?
Egyébként tegnap leírtam, hogy mit kell enni: hús, tojás, tejtermék, rizs, krumpli, tészta, zöldség, magvak, hüvelyesek.

Napi 3 normális kajálás minimum kellene. Hús rizzsel (kiszámolva), mellé zöldség valami répa, zöldbab, spárga, stb. valami zöld szar oszt kész :D

esti sport mit takar? :D Szerintem sporttársak vagyunk ;]

Most látom, hogy bezárták a Valóvilág topikot :C Runner és Boxer rendesen szétoffolták :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#34141) mocsanisi válasza Manitou (#34132) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem amúgy nincs baj a mezitlábas guggolással, vádlizással... Bár én nem csinálom... A legdurvább az mikor "tangapapucsban" lábtolóznak... Egyszer szakadjon ki a papucs, hát durva lesz :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34142) KMan válasza mocsanisi (#34139) üzenetére


KMan
őstag

Alma biztos maradni fog, mert szeretem. Pogacsa meg azert mert mar kattogok vmi elvezheto ch-ert! Vizzel nem birom meginni azt a szart, hanyok tole. A turot is minden nap mashogy kell soznom-borsoznom-fahejaznom, mar azt sem tudom mit szorok ra, hogy lemenjen a torkomon! ;] Nem tudok naponta 3* enni rizst+hust, mert nem engedi a munkam... :( egy reggeli, egy edeb es kb 3-f4 korul tudok "uzsonnazni".

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#34143) KMan válasza macikos (#34140) üzenetére


KMan
őstag

esti sport mit takar? :D Szerintem sporttársak vagyunk ;]

Birkozas: egy nemet kabeltv csatornaval kell parhuzamosan vegezni a gyakorlatokat.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#34144) dnelb válasza KMan (#34138) üzenetére


dnelb
veterán

Gyakorlatilag 12től 22ig semmit sem eszel. Kemény vagy :DDD Én tuti lefordulnék a székről ennyi mennyiségtől :( Jól van látom leírta macikos ugyanezt, olvasnom is kéne :W :D

[ Szerkesztve ]

(#34145) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Mai kajám :D Egész rendbe volt ma úgy érzem :D

7:00 130g zabpehely+1mérő fehérje
9:00 1 alma, 1 banán
10:40(itt van nagyszünet) 100g rizs + 150g csirkemell
14:00 100g rizs + 150g csirkemell
16:20 100g rizs + 150g csirkemell
19:00 kb. 100g tejberizs, anyu jóvoltából
20:40 100g rizs + 150g csirkemell
22:30 100g zabpehely+1mérő fehérje

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34146) mocsanisi válasza KMan (#34142) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Akkor minek kérdezel :D Leírjuk mi a szar, erre beírod hogy hiába szar úgy marad :D Meg lehetne oldani amúgy úgy hogy ne nagyon legyél éhes, és még jó is legyen...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34147) Ijk válasza KMan (#34142) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kövezzenek meg, de én speciel nyáron alig kívánom a húst, sőt ilyenkor is vannak napok, amikor akármilyen is legyen, jó ha egy étkezésen le tudom tolni. Na ilyenkor nyomatom a fehérjeturmixot;] Na meg a nasit is kiváltotta nálam, így átlag napon 1-et iszom, edzésnapon 2-t, de húsmentes napon volt már 4 adagos rekordom:DDD

Egyébként ha ilyen "profi" diétát tudsz tartani hosszabb ideig akkor le a kalappal, én képtelen vagyok ilyesmire:DDD

mocsanisi: Na mi lesz, nemsokára kocsival jársz gyúrni?;] (láttam a blogod)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34148) Kassadin


Kassadin
addikt

Szegény runner most biztos összetört, nincsen többé való világ topik. :( ;]

Más: Mocsanisi melyik internetszolgáltatónál vagytok? Múltkor is megakartam kérdezni, csak elfelejtettem. :K

(#34149) mocsanisi válasza Kassadin (#34148) üzenetére


mocsanisi
senior tag

DigiTV :D Legjobb ami itt van :)

Ijk: ahhoz anyámnak is lesz 1-2 szava. amúgy jó lenne, mert nincs messze egy másik terem ami olcsóbb, jobban felszerelt, és haverok is oda járnak. csak hülyén lehet tömegközlekedéssel megközelíteni, a lényeg hogy sokat kéne gyalogolni, vagy pedig egy nagy kört kéne tenni... meglássuk mi lesz :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#34150) Ijk válasza mocsanisi (#34149) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én most az alig 3km-re fekvő terembe kocsizok:DDD
Najó, amikor jó idő volt tekertem, de ebben a hidegben a fenének van kedve hazafelé karikázni izzadtan.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.