Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34251) Atomgeszi válasza mocsanisi (#34248) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig hasonlít az avatarjára. ;] Fentebb már volt linkelve amúgyis. :U

(#34252) macikos válasza Atomgeszi (#34251) üzenetére


macikos
addikt

Photoshop. Az üvegen a fűtőszálak a karja mellett el vannak görbülve.

(#34253) Atomgeszi válasza macikos (#34252) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem hiszem. Gyárilag így mennek hisz ott már a szélvédő teteje van. Mi lehet ez valami Shitroen vagy Pudzsó?

(#34254) whitezo88 válasza macikos (#34252) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, gyárilag :D
Photoshop!!!!

[ Szerkesztve ]

(#34255) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#34253) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hmm. Talán Renault Clio 93 körüli lehet, de nem találok normális képet róla hátulról. :F

(#34256) Kidus válasza Atomgeszi (#34253) üzenetére


Kidus
őstag

Bal oldalt a karja alatt nezd.
Mashogy gorbulnek a szalak. Meg a szigeteles is erdekesen gorbe. Sot a kocsi szele is.
Meg a jobb oldalon a valla teteje is homaly.
Van benne nemi gagyi ps, az teny....

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#34257) God Vazzeg válasza dnelb (#34219) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bodzát :DDD

(#34258) Ijk válasza mocsanisi (#34248) üzenetére


Ijk
nagyúr

tudom hogy nem ő;]
Az nem PS, az aurája megtöri a fényt;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34259) macikos


macikos
addikt

Nagyon eltávolodtunk a testépítés témától. Ezért most belinkelek egy nem túl neves testépítőről egy eléggé visszafogott képet:

[link]

:D

(#34260) icecave válasza macikos (#34259) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát igen, az ember minél nagyobb lesz, a farka annál kisebbnek fog tűnni :DDD

(#34261) Márk01 válasza God Vazzeg (#34257) üzenetére


Márk01
tag

:C :D

===============================================================

(#34262) brownus válasza God Vazzeg (#34257) üzenetére


brownus
veterán

muhaha:D

(#34263) tween


tween
őstag

Íjjjjjjjjjj de régen jártam erre......tudom,viszlát ;] puhatestű Boxer papa él még? ;]

Na de legyünk komolyak is :U olyan testi problémával küzdök (nem,nem a kevés iq-ról van most szó), hogy totál nem tudok edzeni,mert az egyik vállam szúr.Nem fáj,hanem szúr.Nem tudok hátazni,sem vállazni,de főleg fekve nyomni nem,Már azon a szinten voltam,hogy a rúddal történő bemelegítés után ámen van.Több,mint 2 hete nem edzek és érzem,ha felemelnék valamit,vagy karkörzést csinálok fáj :O zsákszám szedem a proenzit,vitaminokat.....valami ötlet?Vagy sakkozzak inkább?

(#34264) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ma lemegyek kicsit lábazni, jó lesz :K :D

(#34265) God Vazzeg válasza tween (#34263) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jön a tavasz, gyűlnek a csigák? :F :D Viszlát :K :D

(#34266) Markgx10 válasza Márk01 (#34261) üzenetére


Markgx10
őstag

Jó napot, uram! :R :D

Hogy egy kis on legyen, ma megyek és hát + tricepsz lesz. :K

Tegnap megtekintette a mi edzésünket két topiktársunk Jeffy és Krisztián, remélem tetszett nekik ;]

(#34267) icecave válasza God Vazzeg (#34264) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is láb lesz, de még várok, reggel betoltam éhgyomorra 60g whey pro-t tejjel, ha most mennék, tuti tolnék magam alá egy barbecue-t 2 guggolás között :DDD

(#34268) Yeffy válasza Markgx10 (#34266) üzenetére


Yeffy
veterán

Igen, tetszett nekik. Legalábbis nekem. :)
Amúgy nem értem, mi ez a ;] smiley a mondandód végén? :U

:DDD

Jó edzést, ma nekem elvileg mell/váll a soros.

Ezzel kapcsolatban akartam felteni kérdést, ha már így szóba hoztad.
Többség, szagértők, mit gondoltok, hogy tudnám "összehozni" a súlyzós edzéseket a Márk féle sporttal? Most nagyon ezen pörgök... :F

Egyébként szerintem akit linkeltetek, hiába Ps, "nem lenne rossz", kisebb béllel. Na mindegy.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34269) Kassadin válasza Yeffy (#34268) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem vagyok szakértő, de gondolom Márk féle edzés legalább olyan intenzív, mint amikor én jártam anno kempora. Tehát szarrá vernek-rúgnak, hogy alig bírsz hazamenni. Én utána nem hogy gyúrni nem akartam enni se. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34270) Zomb€€ válasza Yeffy (#34268) üzenetére


Zomb€€
őstag

Simán összehozható, én évekig csináltam másnap mindig a másik edzés volt.
Bár egy idő után kicsit túl leszel edzve ha nem figyelsz a pihenésre... :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34271) Woodslave válasza Yeffy (#34268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mért nem kérdezed meg Márkot? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34272) Bubee82 válasza Zomb€€ (#34270) üzenetére


Bubee82
őstag

...kicsit túl leszel edzve ha nem figyelsz a pihenésre...vagy nem nyomsz elég enantátot magadba, némi boldenonnal megbolondítva :U

;]

[ Szerkesztve ]

(#34273) Markgx10 válasza Kassadin (#34269) üzenetére


Markgx10
őstag

Elég intenzív igen, 5kg fogyás garantált/edzés :D De jól látod :R , nálunk is ez a helyzet :K

Jeffynek: A lényeg, hogyelőször is el kell magadban dönteni, hogy mit akarsz. Mit akarsz a gyúrástól, miért gyúrsz, mit akarsz a küzdősporttól. Ha ezt eldöntötted, akkor utána csinálj egy beosztást, tehát ha pl

1. a gyúrás a fontosabb, mert jól akarsz kinézni, akkor gyúrj mondjuk heti háromszor és ide gyere le heti 1-szer.

2. ha gyúrni is azért jársz, hogy erősebb legyél és a küzdősportot is azért választanád, hogy meg tudd magad védeni esetleg, akkor gyere le hozzánk is 2-szer és gyúrni is 2-szer.

3. ha viszont csak az érdekel, hogy megtanulj verekedni, akkor ennek rendeld alá a másikat és gyere le hozzánk 3-szor és menj le gyúrni 1-szer, akkor is csak klasszikus (erőemelő) gyakorlatokat végezz, mert az a jó ehhez a sporthoz.

Persze, ezek csak példák, úgy csinálod, ahogy akarod, de a lényeg, hogy MAGADBAN kell eldönteni, hogy mit is akarsz és az alapján felállítani a prioritási sorrendet.

(#34274) Zomb€€ válasza Markgx10 (#34273) üzenetére


Zomb€€
őstag

:Y :R

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34275) Markgx10 válasza Zomb€€ (#34274) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Persze itt most két dolgot helyeztem előtérbe:
1. Ne kelljen rá milliókat költeni
2. Naturalban, tápkieg nélkül se legyen nagy leépülés (mert ugye lehet napi 1-et vagy 2-t is edzeni, de akkor biztos nem marad meg az izom sem, tudom saját példából, a februári versenykiírás szerint dopping, drog és alkoholteszt is lehet (gondolom szúrópróbaszerűen) így nem választhatnám a könnyebb utat, ha akarnám sem ;] a másik meg, hogy sajnos natural tápkiegre és rendes csirkemelles étkezésre sincs egy forintom sem jelenleg, így azért a kinézetem már az extrafos és az ultrafos kategória között helyezkedik el valahol :O :D , amit nagyon szar megemészteni, de én ezt választottam most, ezért elfogadom, hogy ez most ezzel jár)

(#34276) Kassadin válasza Markgx10 (#34273) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem sose volt miből fogynom, de minden pólóm szétizzadtam :D. Így is olyan vékony vagyok, részben ezért is csinálom a testépítést, hogy legyen rajtam valami tömeg is. :K
Milyen küzdősportot űzöl?

(#34277) Boxer001 válasza Kassadin (#34223) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem, a te kedvedért meg főleg, hogy nem. :U :)

(#34278) harry válasza tween (#34263) üzenetére


harry
veterán

Dokinak csak érdemes lenne ránéznie :F Nem tudom mondjuk, a kenőcsön és pihenésen kívül mit javasolna.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#34279) dnelb válasza Markgx10 (#34266) üzenetére


dnelb
veterán

Jó volt nagyon,de tényleg itt a legnagyobb gond az nekünk még, hogy miképp egyeztessük össze az edzéssel, hogy osszuk be az izmokat stb. Amit a másik hszben felsoroltál pontokat az 1es és a 2es közt filózok, kérdés hogy a heti 1 MMAnak mennyi értelme lenne :F

(#34280) Boxer001 válasza tween (#34263) üzenetére


Boxer001
veterán

Jé szasz csiga. Aztán merre jártál, illetve csúsztál? :D
Jobbulást...

(#34281) Tipo16V válasza Atomgeszi (#34253) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ez egyrégi clio lesz :K
Maickosnem szó szerint mosod le de az a lényeg h nem lehet fördeni és kész, ne köss bele:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#34282) Tomics


Tomics
addikt

Váll volt jó volt, csak közbe az ősök felbaszták a vérnyomásom így kicsit dobáltam a súlyt szomszédok biztos nem örültek :D

Kéne egy kecó de ilyen fizetések mellett itt nem lehet haladni :W
Fax kivan mindennel

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#34283) Boxer001 válasza Tomics (#34282) üzenetére


Boxer001
veterán

Saját kecó hitel nélkül (vagy hitellel, de akkor azt bírd is fizetni) itthon? Esélytelen...én már ilyenekben nem is gondolkodom, felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#34284) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Csak kamillázok h mennyi egri van itt :DDD engem is érdekelnének, mindig is érdekeltek a küzdősportok, de soha nem jutott rá idő :(

(#34285) Zomb€€ válasza Tamoo (#34284) üzenetére


Zomb€€
őstag

Az embernek mindig arra van ideje, amire AKARJA... :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34286) Yeffy válasza Zomb€€ (#34270) üzenetére


Yeffy
veterán

Én is így gondolom, de tényleg végig kell magamban pörögni, hogy mit is akarok én ettől, illetve a kondizástól.

Tamoo: :DDD Összefuthatunk 1x...

Márk mester :DDD : hát igen, ez az, amit leginkább el kell döntenem.
Szerintem amit ,szeretnék, annak kb. a 2. pont felel meg, tehát hogy legyen erő, kinézet, és azért valamit tudjak "mozogni is", ha kell. Bár szívem szerint a 3. lenne amit szeretnék ,csak hát 1: pénz, 2: idő. Úgyhogy valószínűleg a 2. verziót fogom elkezdeni márc-tól, addig elkezdek kicsit többet aerobozni, illetve hasra/hátra nagyon ráállok.
És amit remekül megláttál, és fontosnak tartok: "Naturalban, tápkieg nélkül se legyen nagy leépülés..." Ez is fontos szempont. Mert oké, most "bevásároltam" Vitargobol meg fehérjéből, de ez sem tart örökké, illetve azért ezeket pénzelnem is kell. És újra előjövöget bennem az "egyszer el kén menni valami normálisabb jövőt biztosító helyre", de ugye ez sem 2 csettintés. Bonyolult. Na mindegy.

Úgyhogy lesz még min pörögnöm, de köszönöm építő hsz-aitokat. :R

Szerk.: #34285: nagy igazság!

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34287) Tamoo válasza Zomb€€ (#34285) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kétségtelen. Csak két "sport" mellé még egy harmadikat is beszorítani meló mellett. Az már nem megy. Valamit vagy csinálok rendesen, vagy sehogy. :( Abbahagyni meg egyiket se szeretném.

(#34288) Yeffy válasza Boxer001 (#34283) üzenetére


Yeffy
veterán

Sry, csak lejárt a modidő...

Hát igen, eléggé elszomorító... :(

Még a Mesternek: nem vagy te kinézetileg az általad felsorolt kategóriák között. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34289) Zomb€€ válasza Tomics (#34282) üzenetére


Zomb€€
őstag

Sokkal jobb/értékesebb doglok vannak az életben mint a saját lakás dogmája...ne ragadjatok le itt :K

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34290) tween válasza harry (#34278) üzenetére


tween
őstag

Na éppen ezért nem megyek dokihoz...lónyállal kenegetem aztán lesz ami lesz...a pihentetés eddig semmit se ért,max. alapba nem fáj,de megtekert karral már igen...

Köszönöm Boxi papper

(#34291) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#34289) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mondj egyet :)

(#34292) Kassadin válasza Boxer001 (#34277) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor nem leszün barátok? :O ;]

Zombee: mihelyst lesz normális munkám, amivel nem éhbért fogok keresni, biztos az lesz az első hogy lakást nézzünk magunknak. Egyik legfontosabb pont az ember életében szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#34293) Márk01 válasza Markgx10 (#34266) üzenetére


Márk01
tag

Pálinkás jó délutánt!

Látom megy az "erősítés",ha Bob Sapp "túléli"Kunklit,felvesszük vele a kapcsolatot,hogy küzdjön meg veled. :D
Úgy,hogy nem lazsálni.... :N

===============================================================

(#34294) Márk01 válasza Zomb€€ (#34289) üzenetére


Márk01
tag

Van egy "gasparispólós"csöves "barátom",valami ilyesmi az ő "filozófiája"is.... :DD

===============================================================

(#34295) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Kicsit más aspektusból szemlélem az életet, és nem anyagi jellegű dolgok tesznek boldoggá...és nem, nem vagyok csöves.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34296) LOTR válasza Kassadin (#34292) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem ez csak itthon divat
gondolj bele, mennyi ember van aki átköltözne mondjuk sopronból debrecenbe, vagy fordítva, mert ott talált munkát, ekkor meg mire mész a több 100km-re lévő lakásodtól
vagy egy cég kihelyez külföldre, akkor is ugyan ez van
lakás akkor kell talán, ha azt mondod, hogy jó, elég volt egy helyben maradsz valószínű végleg, de akkor is érdemes meggondolni, hogy egy jobb befektetéssel és a bérleti díjjal jössz ki jobban, mintsem egy halom pénzt lakásra költs
nem véletlenül egyre inkább népszerűek és terjednek az ilyen 10-30nm-es lakások

One Ring to rule them all

(#34297) Woodslave válasza Zomb€€ (#34295) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aha azért veszel 30k-s cipőt ;] :D

Amúgy ha tudom hogy milyen hitelxarság lesz, tuti nem vettem volna lakást. A bérleti díjat nem tudják a duplájára emelni. :U (illetve tudják de akkor tipli) Persze ahogy LOTR is mondta Magyarországon berögzült, hogy az a tied amit megeszel, meg ami a neveden van... Most ott állok, hogy gyakorlatilag van egy tök értéktelen (mivel lehetetlen eladni árában) ingatlanom, amire a hitel +1milliót jött a frank miatt meg még 24 évig fizetem. Akkor most ez az enyém? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34298) Márk01 válasza Zomb€€ (#34295) üzenetére


Márk01
tag

Sajnálom,ha nem tudod értelmezni az elolvasott szöveget. :K :N

===============================================================

(#34299) LOTR válasza Woodslave (#34297) üzenetére


LOTR
addikt

erre valóban nem is tértem ki
ez meg szerintem a kormány és a média hibája (meg a pénzügyi intelligencia zérón tartása), hogy azt rögzíti az emberek fejébe, hogy előbb vásárolj, majd utána fizess, így mindenki jól jár csak a fogyasztó nem
az helyett, hogy előbb mindenki összegyűjtené a pénzt aztán ha megvan akkor költi el, ez mondjuk nagyobb összegnél azért jóval macerásabb és tovább tart, de egy hitelt visszafizetni sokkal tovább

One Ring to rule them all

(#34300) macikos válasza Zomb€€ (#34295) üzenetére


macikos
addikt

Engem boldoggá tesznek az anyagi jellegű dolgok is :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.