Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7201) vedini válasza Zomb€€ (#7196) üzenetére


vedini
őstag

jah, ahelyett, hogy itt rizsáznak, leugorhatnának kondiba

most jöttem meg, elfáradtam mint a szar, és az íze mint a fos :U
szerdától elkezdem a SAN V12 kúrát :DD , aztán lesz itt erő ;]

workworkwork...

(#7202) Zomb€€ válasza God Vazzeg (#7198) üzenetére


Zomb€€
őstag

Hát nem az a vetkőzős lényege?
Amugy a kupac állagából itélve a többiek szerint szépen fejlődök. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#7203) Möhe válasza Zomb€€ (#7196) üzenetére


Möhe
addikt

dobnál egy linket erről a vállas dologról?

(#7204) bandus


bandus
veterán

ti tudtátok hogy a fehérje károsabb mint a dohányzás?

és anyám akiről azt gondoltam hogy képes józanul gondolkodni ilyet állít basszameg. kurvaidegesvagyok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7205) Bubee82 válasza bandus (#7204) üzenetére


Bubee82
őstag

Akkor már nem sok van hátra nekünk :O :( :DDD

(#7206) harry válasza Möhe (#7203) üzenetére


harry
veterán

Csinálsz ~8 sorozatot max súllyal, majd pihenő nélkül egyből egy újabb sorozat egy kisebb súllyal, és így tovább, míg végül csak a karod emelgetad. Kellemes gyakorlat szerintem, próbáltam bi/tricepsszel is, remekül legyilkol. Amúgy Gyurma 2.részben talán és utolsó BB.TVben is volt, ha jól emlékszem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7207) Woodslave válasza bandus (#7204) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te is költözz el :C Vagy dohányozz :DDD

Mindenki pesten edz? (God, Márk tudom nem)

Boxer: ja folyton hévet emlegetsz

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7208) Boxer001 válasza bandus (#7204) üzenetére


Boxer001
veterán

:D Részvétem.
Wood
Én se Pesten edzek, bár ez már majdnem az...

(#7209) LOTR válasza Woodslave (#7207) üzenetére


LOTR
addikt

:K
bp vagy Kaposvár

One Ring to rule them all

(#7210) L|zsidoboz válasza bandus (#7204) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Anyám szerint a lipo-6 is egézségtelen, mert túl sokat izzadok tőle az edzésen. :DDD

"akiről azt gondoltam hogy képes józanul gondolkodni"
Akkor itasd le, vagy részegen sem tud gondolkodni? ;] :D

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7211) Bubee82 válasza harry (#7206) üzenetére


Bubee82
őstag

Csinálsz ~8 sorozatot

Akarod mondani ismétlést :U

(#7212) Boxer001 válasza Woodslave (#7207) üzenetére


Boxer001
veterán

HÉV-et régebben emlegettem, múlt év tavasza óta most voltam csak azzal 31-én az Örsön, már csak ritkán rárok be Pestre, akkor is nagyrészt kocsival.

(#7213) csudri válasza Boxer001 (#7192) üzenetére


csudri
őstag

Az, hogy BMW-m van, még nem jelenti azt, hogy burzsuj vagyok. :)

És akkor is pofátlanul drágák szerintem itt Budaörsön a termek. Van egy olcsóbb, de oda túl sok hiperpigmentált ember jár, nem szeretném, ha megpengéznének edzés előtt-közben-után. Úgyhogy egyelőre maradnak a drágább termek. Márciusig még van diákom, utána vagy kifizetem a drágább árat, vagy veszek matricát schwarzba a diákomra. :D

(#7214) Rivaul válasza csudri (#7213) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezek a legjobb termek!!! Rohadtul motivál hogy egyre nagyobb légy hacsak nem akarsz tárcsahordó lenni valami barátságos tagnak :C

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7215) harry válasza Bubee82 (#7211) üzenetére


harry
veterán

Pontosan, bocs elírtam.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7216) csudri válasza Rivaul (#7214) üzenetére


csudri
őstag

Jártam én "sittes" terembe anno, imádtam az ottani feelinget. (csak a rozsdát utáltam a kesztyűmön :( )

Nem is azzal van a bajom, ha egy terem lepukkant, sőt!. Hanem ha köcsögök járnak oda, meg ha sok a cigó (nem szeretem őket, vállalom), akkor nem szívesen hagyom a kocsikulcsot, telefont, stb-t. a szekrényben, evvan.

(#7217) Rivaul válasza csudri (#7216) üzenetére


Rivaul
addikt

Megértem bár azért az olyan termet ahol fakóbb voltam az átlagnál még idáig sikerült elkerülnöm :D . De a kesztyűmröl énis vakartam már rozsdát :K . Igazábol a középkatos termeket kedvelem tehát rozsda no viszont az agyon luxus helyettem nyomó gépes termektölis kivagyok amikbe minden gépen 3 lcd is van. Edzeni járok le nem Szakadni a tv elött a pezsgőfürdőbe. :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7218) Markgx10 válasza csudri (#7216) üzenetére


Markgx10
őstag

Engem nem zavar, ha vannak romák a teremben, meg is mondom miért:
1. helyben szinte mindegyikkel haveri viszonyban vagyok, engem nem kóstolgtnak (mondom helyben :D)
2. a nagyobb része csak dumálni jár le és már akkor is les, ha a magam szolid 110 kilójával szériázgatok
3. Aki meg erős, az nagyon erős közülük :R , érdekes mód ők a legnormálisabbak, ha kell jön segíteni szó nélkül, nem dumál, hanem edz mint az állat. :U

Tudom egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, de azért nem megkövezni :B :D

(#7219) Möhe válasza Rivaul (#7217) üzenetére


Möhe
addikt

Nálam, a városban most nyílt vagy majd fog,egy komplex terem,ahol lcd-k a falon ,állítólag éjjel nappal nyitva :Y . A bejárathoz már csak a mozgólépcső hiányzik :DDD ;] .

(#7220) Rivaul válasza Möhe (#7219) üzenetére


Rivaul
addikt

Ebböl egyedül az éjjel-nappal nyitva részt irigylem de nagyon :O
Melóm miatt minden második héten reggel kell lemenem s utálok felkelni délután 3 elött... :(((
Ami meg itt van éjjel nappali az csak a gilda úgytom oda meg ha lemegyek nem tok hazajutni 1 kor már sehogy :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7221) Vandit. válasza Rivaul (#7220) üzenetére


Vandit.
addikt

Pedig a Gilda jó terem.Legalábbis a Flóriánban jó. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7222) Möhe válasza Rivaul (#7220) üzenetére


Möhe
addikt

Én reggel 4:50kor kelek munkaidőben (H-P) és a kaja is pont jól jön ki az edzéshez. A karácsonyi szabi alatt viszont a nyitvatartás rövidebb volt és délelőtt kellett lemennem ha nem akartam hogy kirakjanak záráskor. Nah nekem meg az nem jött be ha délelőtt kell edzeni,sem kedvem,sem erőm nem volt hozzá :O . Délután erősebb vagyok :DDD .

mod: köbö 4-5 után edzek

[ Szerkesztve ]

(#7223) Rivaul válasza Möhe (#7222) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen szerintem ezzel mindenki így van. Mármint van aki reggel szeret jobban edzeni de délután mindenképpen erősebb. Igazábol addigra már bevannak melegedve az izmok s kellőképpen felvannak töltve tápanyaggal amit regel nem nagyon lehet elmondani. Reggel hidegebbek az izmok könyebben sérülnek semmi szénhidrát stb...

Vandit Jah tudom hogy jó csak azért éjszakaizni a fél városon át :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#7224) Bubee82 válasza Rivaul (#7223) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez csak megszokás kérdése. Márk korán reggel edz pl.

(#7225) Manitou válasza Bubee82 (#7224) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem meg, te csalsz :(

(#7226) csudri válasza Manitou (#7225) üzenetére


csudri
őstag

Persze, hogy csal! Össze vissza zabálja a hormonokat! Mit gondolsz mitől van, hogy néha vörös hajú kislány, aztán meg baseballsapkás törpe? ;]

(#7227) bandus válasza Manitou (#7225) üzenetére


bandus
veterán

szerintem még az órát is visszaállítja, hogy elmondhassamagáról, ő igazi hardcore és reggel 4kor edz :(

;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7228) Zomb€€ válasza csudri (#7226) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem látjátok hogy ez ugyan az a kislány csak bézból sapka vana tökfején? Még fülbevalója is van :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#7229) csudri válasza Zomb€€ (#7228) üzenetére


csudri
őstag

Meg kis szakállka a szája alatt is, ugye? ;]

(#7230) Bubee82


Bubee82
őstag

Najólvan, minden patkány kussoljon el, főleg a szőrös kötsög meg az Óklikötsög :o :(( ;]

[ Szerkesztve ]

(#7231) Zomb€€ válasza csudri (#7229) üzenetére


Zomb€€
őstag

Az nem szakáll. Csak a segg-álla fölötti árnyék. ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#7232) God Vazzeg válasza Markgx10 (#7218) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem vagy egyedül, ugyanez a tapasztalatom. Sose volt még gondom velük, igaz erősebb nincs köztük nálam :DDD ;] :B

(#7233) fero02 válasza Bubee82 (#7230) üzenetére


fero02
veterán

Szivesen felköszöntenélek, de akkor a sok homár tuti elkezdne vaú-vaú-zi :W , szóval inkább mégse. :DDD

Na jó, boldog @ttila napot! :D

gyíkarc ;] :DDD Többinek meg kuss ;] :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#7234) Bubee82 válasza fero02 (#7233) üzenetére


Bubee82
őstag

Tak skal du have :K :R :D

(Igaz már január 8 van :U :K )

[ Szerkesztve ]

(#7235) fero02 válasza Bubee82 (#7234) üzenetére


fero02
veterán

Valóban! Sorry. :B :U

(#7236) Markgx10


Markgx10
őstag

Bár a tegnapi krav maga után azt hittem, hogy nem tudok felkelni :D , erőt vettem magamon és jól tettem, mert nem is volt olyan rossz kis edzés a mai. Melleztem, miután a már jól megszokott 110kg-mal lenyomtam az "előírt" szériákat, jött az a nagyon erős idősebb ürge és elkezdett nyomogatni, mikor 130-nál járt, mondtam neki, hogy még a kézfejtörésem előtt nyomtam utoljára csúcsot, megnézném, hogy a 130 kimegy-e egyáltalán, odafeküdtem és meglepetésemre viszonylag simán kiment. csak azért voltam rá kíváncsi, mert a találkozóra 140-et ígértem, de úgy látom teljesíthető lesz :U , főleg, hogy akkor kezdek el kokszolni ;]

(#7237) Boxer001 válasza Markgx10 (#7236) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudom miért, de ezen nem lepődtem meg. :) Ígérjél már inkább olyat, amihez erőlködnöd is kell majd. :D
Mell-tricepsz-vádli, ezek most izomlázasak nálam, de tetszik az érzés. :K

[ Szerkesztve ]

(#7238) Woodslave válasza Markgx10 (#7236) üzenetére


Woodslave
nagyúr

módosítanod kellene sztem. Én most a következő szisztémát követem, és eddig tudtam emelgetni a súlyokon:
bemelegítés, aztán 10-8-6-4-2. MOst mondjuk 110-el csinálsz 8-at, akkor kezded 105kg-val és minden szériában emeled 5 kilóval 125-be nyomsz a végén kettőt, a következő edzésen meg emeled vagy a súly, vagy pl. az ismétlésszámot.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7239) Vandit. válasza Woodslave (#7238) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez jó szisztéma,én is így csinálom csak kisebb súllyal.
Tegnap 130-al guggoltam,úgyhogy elégedett vagyok magammal. :)

szerk:Azzal én sem. :( ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7240) Woodslave válasza Vandit. (#7239) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is kisebb súllyal, de azzal nem példálózok :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7241) Vandit. válasza Woodslave (#7240) üzenetére


Vandit.
addikt

Te most a guggolásra gondoltál? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7242) glutamin


glutamin
őstag

Ki a legöregebb itt a gyúrmafórumon? Kiváncsi vagyok h mondjuk olyan 50 évesen van-e még aki komolyabban nyomja. Ritkák az ilyenek teremben de egy két alak mindehol van.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7243) Woodslave válasza Vandit. (#7241) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra is gondolhattam volna éppen :B :K :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7244) Markgx10 válasza Woodslave (#7238) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Fasza, így is akarom majd csinálni, de csak áprilistól, ugyanis ahogy írtam fogynom kéne pár kilogrammot (úgy gondolom vagy 7-et, kizárólag próbaképp, ha nem lesz jobb ettől, akkor szarok rá) és ilyen félig meddig diéta (teljesen tiszta, de nem vészesen alacsony ch-val) mellett erősödni nem fogok, sőt tapasztalatból (is) tudom, hogy biztosan gyengülni fogok. :U

Ja, nincs kifejezett stratégiám, amint látszik :D , csak próbálgatom a dolgokat, hogy melyik lenne nekem az ideális (testsúly stb.) :U

(#7245) vedini válasza glutamin (#7242) üzenetére


vedini
őstag

hát a bbtv-be is van egy megszállot öreg arc, azért már látszik rajta, hogy ráncos a bőre
a mi konditermünkbe is jár egy börtöntetkós arc, 50 felett lehet, kb 1 kilós aranylánc van a nyakába gyúrás közben is, iszonyat vastag, és erős is mint állat, 130-150 körül szériázik fekve

workworkwork...

(#7246) bandus


bandus
veterán

höhö, láttam foglalt névről partifotós képet ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7247) Boxer001 válasza bandus (#7246) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt most muszáj volt? :U Épp eszem. :(

(#7248) Woodslave válasza bandus (#7246) üzenetére


Woodslave
nagyúr

linket ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7249) LOTR válasza bandus (#7246) üzenetére


LOTR
addikt

láttam élőbe bulizni, pff nem szép látvány :(
:D;]

One Ring to rule them all

(#7250) csudri válasza LOTR (#7249) üzenetére


csudri
őstag

Én még senkit sem láttam innen, mégis teljes embernek érzem magam. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.