Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27651) glutamin válasza Bibby (#27644) üzenetére


glutamin
őstag

"180kg ba 3x tudok belenyomni." Asszem ez a túrós mézes dolog tudhat valamit :DDD

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#27652) harry válasza glutamin (#27651) üzenetére


harry
veterán

Vagy lehet a lábtolóra gondolt :F ;] Amúgy bizony igen, túró, lekvár, mazsola, joghurt, méz, magvak, mittomén, rohadt finom :K

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#27653) LOTR válasza harry (#27652) üzenetére


LOTR
addikt

egy kis őrölt napossal megbolondítva
hmmmm, isteni ;]

One Ring to rule them all

(#27654) Bubee82 válasza God Vazzeg (#27649) üzenetére


Bubee82
őstag

:C

Kicsitomi

Mit írtam neked? :DDD

(#27655) glutamin válasza LOTR (#27653) üzenetére


glutamin
őstag

Ez a napos ugye a napraforgómagot jelenti? :DDD (a titkos teljesítménynövelő)

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#27656) kicsitomi88 válasza Bubee82 (#27654) üzenetére


kicsitomi88
őstag

áá, inkább nem :)

90 87.5 87.8 87.5

(#27657) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

hi

tudom, hogy felesleges :DDD de azér leírom, hogy tegnap
benyomtam egy böge vért.. (meg 1 killa emberhúst..) szóval a
shop builderes hot blood termékmintát, aztán egy kicsit felpörgette
az edzést.
70-75-80-85-90kg ból ment 14-12-10-8-6 a chest press-en aztán utána még a többi,
piros lett tőle minden.. :B

köszi, viszlát ;] :R

(#27658) Bubee82 válasza kicsitomi88 (#27656) üzenetére


Bubee82
őstag

;]

(#27659) acehawk válasza harry (#27646) üzenetére


acehawk
tag

Nem tudom mikor érek a végére, mert időm az nem sok van :F
Nagyon sok hasznos info van itt leírva :R
Sokat segített anno :R

(#27660) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#27614) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Senkinek semmilyen tapasztalata? [link] Valamit elhallgattok! :U :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27661) bandus válasza (Darkwood) (#27660) üzenetére


bandus
veterán

a biotech termékeit jobb elkerülni, nem valami top gyártó.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27662) Markgx10 válasza (Darkwood) (#27660) üzenetére


Markgx10
őstag

Én eddig 2 fajta Biotech terméket ettem. A tribulus hatott, az no-s termékük meg nem, szóval az én tanácsommal nem lennél beljebb :D

(#27663) LOTR


LOTR
addikt

emberek, emberek!!
régen olvastam itt olyan beszélgetést ami egy kezdő és egy a kezdőnek tanácsot adó fél között zajlott le, amiben is a kezdő magyaráz tulajdonképpen, hogy mi is a jó, meg hogy mit miért akar csinálni
sajnos veletek nem oszthatom meg -felsőbb utasításra-, de higyjétek el helyettetek is sírok..... a röhögéstől :DDD

uffff

One Ring to rule them all

(#27664) (Darkwood) válasza bandus (#27661) üzenetére


(Darkwood)
őstag

És akkor melyik/melyek a top gyártó szerinted?
Markgx10: Köszi!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27665) BÁ Nutrition válasza LOTR (#27663) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor kabbe :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27666) BÁ Nutrition válasza (Darkwood) (#27664) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ultimate nutrition

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27667) LOTR válasza (Darkwood) (#27664) üzenetére


LOTR
addikt

bár nem engem kérdeztél, de válaszonék helyette
optimum, bsn, muscletech, iss, universal, ultimate, dymatize - és még sorolhatnám, sok jó van azért
biotech sem rossz, csak lehet ár/érték arányban jobban kijössz valami mással, ha a leggagyibb pl fehérjéből tudsz venni olyan árban amit a konkurencia megközelíteni sem tud, akkor edd azt, de ha te is ezeken a bolti árakon vásárolsz mint az átlag ember, akkor inkább ne a biotechet egyél

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#27668) Shodan válasza LOTR (#27667) üzenetére


Shodan
addikt

és a szájtek? az nem jo?
soha nem értettem hogy tudok különbséget tenni közöttük, mikor ugyanannyi cucc van benne max szebb a doboza és jobb a marketing.Meg a haver a haverjától hallota hogy ez jó.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#27669) Bubee82 válasza Shodan (#27668) üzenetére


Bubee82
őstag

Tapasztalat.

(#27670) LOTR válasza Shodan (#27668) üzenetére


LOTR
addikt

pont ez az, hogy nem ugyanannyi cucc van benne és nem is biztos, hogy ugyan olyan minőségű, de az azért fontos, hogy egyik sem rossz, legfeljebb nem ér annyit, mint amennyiben kerül, tehát van jobb választás, és akkor már inkább azt válasszuk szerintem

One Ring to rule them all

(#27671) zeg válasza Shodan (#27668) üzenetére


zeg
senior tag

Vannak a Scitecnél jobbak, csak épp errefelé az árcimkéket is szokás nézegetni és azt, hogy megéri-e olyan termékért pl. kétszeres árat fizetni, mely csak néhány százalék pluszt adhat.
De ha már Biotech, ennek a cégnek is van olyan izolátuma mely szerintem a piacon kapható egyik legjobb. Ez a Hydrotech nevezetű szénhidrát cukor zsír laktóz színezőanyag mentes izolátum, 900g tízererért. Összehasonlításképp a Scitec-féle Anabolic Wheynek ötezer kilója.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27672) BÁ Nutrition válasza zeg (#27671) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"900g tízererért"- akkor inkabb a csirkecsocs :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27673) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

na kiderult milyen temat dolgoz fel a gyozike multkor emlegetett fittness dvd-je ;]
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27674) harry válasza BÁ Nutrition (#27673) üzenetére


harry
veterán

Jáááá háháh áhá :C

...gyökér.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#27675) zeg válasza BÁ Nutrition (#27673) üzenetére


zeg
senior tag

Mennyire nagyon sajnálom, pedig már olyan jól nézett ki a zsírleszívás után! Már alig várom hogy kezembe kaparintsam a dévédéjét hogy én is ilyen szép lehessek. Én szorítok neki hogy maradjon ilyen izmos, vonzó férfi mint az alábbi képen.
[link]
;] :DDD

Nemtommért de eszembe jutott a mos-oi egyik száma(youtube):
"A lángszóró az egyetlen
Fegyver mivel nyerhetek
Elpusztítok minden...." ;]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27676) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#27665) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezért szeretek én ide járni. sook kedves ember kulturáltan eltársalog :DDD

(#27677) BÁ Nutrition válasza zeg (#27675) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Nemtommért de eszembe jutott a mos-oi egyik száma(youtube):
"A lángszóró az egyetlen
Fegyver mivel nyerhetek
Elpusztítok minden...." "

gondolom ugy folytatodik a szoveg hogy: zsirt :F ;] :DDD

a mos-oi nem tom mi, de regen mintha hallottam volna valami oi-rol ami szkinhed zenekar volt. esetleg van osszefugges?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27678) zeg válasza BÁ Nutrition (#27677) üzenetére


zeg
senior tag

Ez már nagyon off, youtube wiki origokereső megadja a választ.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27679) Bibby válasza LOTR (#27663) üzenetére


Bibby
addikt

:F A legutolsó ilyen nem a puhabicepszű volt? :))

Ελευθερια η θανατος

(#27680) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Köszi srácok! Akkor lehet, hogy megpróbálok valami mást is!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27681) szokeherceg válasza bandus (#27661) üzenetére


szokeherceg
tag

Sztem a biotechel nincs semmi baj, iso whey sztem nagyon jó tölük, bár drága egy kicsit..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#27682) P00By válasza God Vazzeg (#27649) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen gazdám :R :DDD ;]

(#27683) bandus válasza szokeherceg (#27681) üzenetére


bandus
veterán

nekem az volt az első fehérje amit próbáltam. utáltam, mer eszméletlenül habosodott, és nm is ízlett. de tartalmilag rendben van.
csak ennyi pénzérttényleg kapsz jobb ár/érték arányút.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27684) P00By


P00By
nagyúr

A sportikán az ISS pakk nem 3600 körül volt? :U Most 4500...

(#27685) LOTR válasza ngabor2 (#27676) üzenetére


LOTR
addikt

ez a szeretet fóruma, ez a Gyúrós topik!
Vállalod?

:DDD

One Ring to rule them all

(#27686) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
asszem kovetkezo tomegeleskor en is sertescsirket eszek. napi ket kilot ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27687) Manitou válasza BÁ Nutrition (#27686) üzenetére


Manitou
addikt

Ezt már linkeltem :( :U ;]

(#27688) zeg


zeg
senior tag

GPS: :DDD
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27689) (Darkwood) válasza zeg (#27688) üzenetére


(Darkwood)
őstag

:DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27690) Boxer001


Boxer001
veterán

Üdv!
Egy kérdésem lenne. Jelenleg hol áll a tudományotok cukor (Bubi te jössz :D) terén, ki mennyit adagol a turmixhoz, vagy manapság már halálosnak számít? :D
Most rendelem a fehérjét, 1-25 :DD kilós kiszerelésben lehet kapni dextrózt, rendelnem kellene hozzá azt is, 5 kilós szerintetek? :D (kb 3100 Forintban)

(#27691) Bubee82 válasza Boxer001 (#27690) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem 13 gramm elég lesz neked is edzés után. Ja és kristálycukor legyen, mert az tölti vissza legjobban a glikogén raktárakat :U

(#27692) Boxer001 válasza Bubee82 (#27691) üzenetére


Boxer001
veterán

Köszi! :R :D
Csak nem áll nagyon össze az 5 kilós, ha rendesen vissza zárom, itt eléggé párás a levegő. :U

[ Szerkesztve ]

(#27693) Bubee82 válasza Boxer001 (#27692) üzenetére


Bubee82
őstag

Szívesen.

(#27694) ngabor2 válasza LOTR (#27685) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy valahogy :D

tegnap karra gyúrtam, ismét tanultam valamit. mondjuk semmi olyasmit, amit sok-sok olvasás és utánajárás nélkül ne találtam volna meg... de a felfedezés öröme :D ahogy látom, a teremben, ahova járok, elég kevesen mocorognak kész edzéstervvel. csináld azt, amit úgy érzel, szükséges. csináld addig, amíg bírod, olyan súllyal, amit bírsz. ha nem bírsz egy súllyal sokat, akkor lépj eggyel vissza, majd legközelebb az is menni fog. számomra ez szimpatikus hozzáállás.

(#27695) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#27686) üzenetére


Foglalt név
addikt

Desszertnek Jásmin Paradicsomos Szart tolsz tesco gazdaságos ízű kenhető krémmel? ;] :DDD

(#27696) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#27695) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

napcsis muffint:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27697) Markgx10


Markgx10
őstag

Mai edzésem (mell) arcpirítóan szarra sikerült :( :D Ráadásul furcsa is volt 100,110,120-nál még azt hittem nagyon jó erőben vagyok, aztán meg hirtelen elment minden erőm, egyszerűen nem akartam elhinni, hogy mehet ennyire szarul. Az edzésre összességében 2-est adok, a heti munkámra pedig 1-est :B :D A múlt hét után borzasztó csalódás volt ez a hét, nem tudom, valahol elvesztettem a fonalat. :F

Mod: Ja, hét elején a fehérjém is elfogyott és mivel elbasztam minden pénzt meccsrejárásra, ezért még azt is nélkülöztem :D

[ Szerkesztve ]

(#27698) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#27697) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ne aggodj, jovo heten kuldi a nyomda a szamladra a millakat ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27699) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#27698) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Ja, persze, bár úgy lenne. Egyébként karácsony előtt, decemberben, sem valószínű nálam a tápkieg vásárlás, valahogy nem visz rá a lélek, mert ilyenkor csak az lebeg a szemem előtt, hogy a gyereknek minél jobb karácsonyt csináljak, már edzés előtt hajnalban az internetet bújom, hogy minek örülne legjobban, "sajnos" rengeteg dolgot találtam már, garantáltan csődbe megyek :D Majd jövőre ;)

(#27700) glutamin válasza Foglalt név (#27695) üzenetére


glutamin
őstag

"gazdaságos ízű"... :DDD

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.