Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28751) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Báázzz:DDD
ez a Coleman nem picsázott:

Coleman's Purported Cycle - K.I.S.S. (Keep it Simple Stupid!)
. 1 Sustanon/Hr + 1 Deca
. 10 D-Bol tabs/ every 3 hours
. 10 iu GH/ every 3 hours
. 20 iu Insulin/ every 3 hours (w/ meal)
. 100mcg IGF/ 3x a day
Don't Try This at Home
. Weeks 1-20: 2500 Mg. Sustanon (EW) + 1000 Mg. E.Q. (EW) + 200 Mg. Test. Propionate (D)
. Weeks 1-8: 70 Mg. D-bol (D)
. Weeks 8-13: 600 Mg. Nandralone Phenylpropionate (EW)
. Weeks 14-20: 100 Mg. Trenbolone Ac. (EOD) + 50 Mg. D-bol (D) Arimidex

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28752) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#28751) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha jól láttam Fless tette be münzer utsó kúráját, hát ettől pont lehidaltam.
holnap megmutatom az Árpinak. kegyetlen dúúrva
[link]
csak a dianabol közel halálos oszt ment mellette még vagy 5 féle:DDD
legalábbis én már az első hetet se éltem volna túl :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28753) student


student
őstag

zsiros

(#28754) student


student
őstag

no zsir
sztetek hány honapot gyurt a srác hogy igy nézzen ki?vagy inkább szálkásitott

[ Szerkesztve ]

(#28755) Bibby válasza BÁ Nutrition (#28752) üzenetére


Bibby
addikt

Aspirint néha én is tolok, az mire jó? :DD

student: neeee, ezt a bulvárszart... minden második oldalon ilyenekkel hirdetnek már valami csodadiétát.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#28756) whitezo88 válasza student (#28754) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is így néznék ki ha nem lenne rajtam zsírfelesleg, meg szoliznék kicsit :D

(#28757) Bubee82 válasza whitezo88 (#28756) üzenetére


Bubee82
őstag

Én meg úgy néznék ki mint a Jézuska, ha nem lenne rajtam felesleg meg szoliznék egy kicsit :U ;]

(#28758) Boxer001 válasza Bubee82 (#28757) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez poén volt :F ;]

(#28759) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#28751) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem tűnik valósnak, ha logikusank nézzük. 20héten keresztül nyom 10 Szuszit egy héten (2500mg tesztó), akkor minek mellé 200mg propionate? Semmi értelme, szerintem :U

Ha viszont valóban így van, akkor meg az az elmélet téves, hogy a tesztó úgy sem hat a 6 hét után (vagy 8-ik, már nem emlékszem :D) :F

(#28760) bandus válasza BÁ Nutrition (#28751) üzenetére


bandus
veterán

erre amúgy a Pisti írta is hogy hülyeség.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28761) zeg válasza student (#28754) üzenetére


zeg
senior tag

Kábé fél év.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#28762) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#28759) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

inkább az a baj hogy túlságossan aromatizálodik, ja meg hogy meghalsz tőle:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28763) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#28762) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem egyik sem. Tuti, hogy nem halna meg tőle (azért az a faszi, majd leírjátok a nevét, mert hirtelen nem jut eszembe, aki belehalt a diétába, az vagy százszor ennyit nyomott, még pár éve Zúzó linkelte talán, hogy mi volt ott a "menü" :D, na az volt a durva), az aromatizálódás ellen, meg nehogy már pont Coleman ne tudjon beszedni valamit :D

(#28764) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#28763) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

persze, de én magamról beszéltem. nekem halálos lenne, ő meg már tolt annyit hogy a szervezete elviselje. plusz a testméretei megvannak hogy felvegye az anyagot.

eccer egyik csávesz beszedett 100 szem effedrines zsírégetőt. majdnem bele is halt, kéccer élesztették újra, de ha nem lett volna akkora drogos múltja akkor nem élte volna túl

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28765) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#28764) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem te is toltál már nagyjából annyit, mint Coleman ;]

(#28766) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#28765) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja, a heti adagja kiadja nekem az összeset:DDD (növit leszámítva)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28767) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#28766) üzenetére


Markgx10
őstag

A heti adagról jut eszembe. Van itt Egerben egy barátom, aki gyúr, most kb. 86-88kg, van max. 41-es karja és és belenyom egyet a 110-be. Ez nem olyan gáz eddig, csak, hogy olyan adagokban kokszol, hogy az én kúrám 6 hete alatt "ettem" meg annyi, amennyit ő 2 hét alatt és 14 hetes kúrákat tart :Y :DDD Aztán pár hét szünet és kezdi újra. A leírt adatok a kúra csúcsán értendőek ;] Nem hiszi el, hogy kell enni is mellé, mindig azt mondja, hogy most is úgy tele vagyok, megettem ma 4 szendvicset, meg majdnem egy egész pizzát, meg megittam majdnem 2 liter vizet :O :D :W

Van akibe kár a cucc...

(#28768) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#28767) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát legalább akkor ch-t bombázna és lenne vmi erősember.
bár mondjuk én most tudok olyan 21 éves naturál csávót amilyen ő csak álmában lehetne:)
ráadásul ez is szendvicszabáló. aszt fullkockás a hasa meg minden. facom... :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28769) Bubee82 válasza Boxer001 (#28758) üzenetére


Bubee82
őstag

Ne szólj hozzám légyszíves. Köszönöm.

;]

(#28770) student válasza student (#28754) üzenetére


student
őstag

amugy a csávó az 1.képen 67 kilovoal és 15 % zsirral inditott
a 2.képen 62 kilo(137lbs??) és 4% a zsirja

hány centi ez akkor 150?
meg a karja is "nagynak" tünik valojába 25ös?

(#28771) Markgx10 válasza student (#28770) üzenetére


Markgx10
őstag

Az nem 25-ös, legalábbis cm-ben mérve bizos nem. Viszonyításképp a majd 7 éves fiamnak majdnem 20 és ő olyan mint egy csontváz :D

(#28772) bandus válasza student (#28770) üzenetére


bandus
veterán

ne higgyj már azért ezeknek :U

szerintem ezen a képen sincs 4%-os tzs-jük :U

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28773) Bubee82 válasza bandus (#28772) üzenetére


Bubee82
őstag

:Y

Ez nagyon durva :F

(#28774) bandus válasza Bubee82 (#28773) üzenetére


bandus
veterán

Wheeler a király!!! :R :R :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28775) P00By válasza bandus (#28772) üzenetére


P00By
nagyúr

:Y

(#28776) LOTR válasza student (#28770) üzenetére


LOTR
addikt

tuti nem 4%, amikor nekem 9-10% volt, akkor egy kis feszengés után :D látszódtak a hasamon az erek, vállon, mellen szintén, ilyen megvilágítás mellett meg pláne és arányaiban sokkal jobb formában van itt a képen, mint én akkor (2 éve)
ha jobban megnézed a képet az első linken sem volt rossz formában, ahogy zeg is írta fél év alatt meg lehet csinálni, talán még annyit sem kell diétázni
az egyik bbtv-ben még az els ő adások között volt két srác (amatőr testépítők), az egyik ha jól emlékszem 30 nap alatt 21kilót fogyott, nem emlékszem már pontosan mit mondott (lehet 21nap 30kg), de elég extrém eset volt
vagy itt van zeg, szerintem ő még nagyobb változást tud felmutatni, mint a képen lévő srác

One Ring to rule them all

(#28777) DeadMeat válasza LOTR (#28776) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez azért nem megy mindenkinek ilyen gyorsan.Legalábbis nekem pl nem.Bár én nem 15% testzsírról indítottam októberben,denem is fogytam egy kg-ot sem azóta.Pedig 90%-ban bebírom tartani a diétát.A maradék a többedik éjszakás muszak után eröm nincs fözni magamnak,olyankor azt eszek,amit találok sajnos. :W
Vagy még van 3 hónapom,hogy így nézzek ki?Áhh kizárt...

Bár azt hozzátenném,felszedni gyorsabb volt a +20kg-ot,az ment 2 hónap alatt :DD

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28778) LOTR válasza DeadMeat (#28777) üzenetére


LOTR
addikt

ha október óta nem fogytál, akkor valamit rosszul csinálsz - erre remélem már rájöttél :D

One Ring to rule them all

(#28779) DeadMeat válasza LOTR (#28778) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tényleg nem fogytam semmit.82kg vagyok most is,akkor is annyi voltam.Annyi a külonbség,hogy 3 likkal szükebbre kell fognom az övemet,a pólóim,ingeim fele nem jön rám,a másik fele vállban,karban szük.A pecskeresztmetszetem,hossz sajna nem változott,pedig arrra is edzek asszonnyal heti 4x legalább :DDD
Lehet,hogy roszul csinálom,de multkor azt mondtátok,ez azért van mert kezdö vagyok még.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28780) harylmu válasza DeadMeat (#28779) üzenetére


harylmu
őstag

aerob/kardio mozgás elegendő? de ha a tükörben érzed, hogy fejlődtél, akkor szerintem nincs miről beszélni

(#28781) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Valakinek van tapasztalata ezzel?

90 87.5 87.8 87.5

(#28782) LOTR válasza DeadMeat (#28779) üzenetére


LOTR
addikt

amire én válaszoltam, abban ezt nem írtad :D
ez esetben valószínűleg jól csinálod
kezdőknél előfordul, hogy nő a tömeg és szálkásodsz, de nyugi, nem fog sokáig tartani ;]

viszont konkrétumot most sem írtál, tehát a két utolsó hozzászólásod összevetve bizonyos értelemben ellentmondások vannak

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#28783) zeg válasza kicsitomi88 (#28781) üzenetére


zeg
senior tag

Ha elolvasod az összetevők listáját azér' gondolom lejön hogy a piárszöveg ellenére nem ettől leszel ronikólmen.

Megj: Ez a 'Elülső agyalapi állomány 25 mg' összetevő büntet rendesen :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#28784) kicsitomi88 válasza zeg (#28783) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Én nem róni akarok lenni hanem víler. Ahogy nezem magam a tükörben márcsak a negroplasztika hianyzik hozza :D

Igazából azért kérdeztem rá, mert beleneztem azokba a bodybuilding.hus forumokba és minden masodik hszben ezt ajanlottak h igy meg ugy, gondoltam rakerdezem relative ismerosebb emberek kozott is.

Azt mondják az agyalapi mirigybe sok a feherje :)

90 87.5 87.8 87.5

(#28785) P00By válasza zeg (#28783) üzenetére


P00By
nagyúr

Az ilyen jellegű kiegészítőknél szoktak cifra dolgokat írni! A sejtaktiválók a kedvenceim! :D

(#28786) Janesz válasza LOTR (#28776) üzenetére


Janesz
őstag

szerintem egy ilyen változást ha odafigyel az ember olyan 8hét alatt simán ki lehet vitelezni.. :U
legalábbis én nyárra valami hasonlót tervezek.. :D

(#28787) LOTR válasza Janesz (#28786) üzenetére


LOTR
addikt

persze, szerintem is, csak ahhoz tényleg oda kell figyelni

én most tavasszal akarom kezdeni a diétát addig tömegelés (múlt héten már 1x-2x megvolt a 85kiló, de nem akartam elkiabálni - ráadásul simán be tudom gombolni a nadrágjaim felső gombját, 2 éve amikor ezeddig először értem el a 85kilót, nem tudtam :D, úgyhogy márciusig a 90 kiló a cél), a vizsgák alatt/után nem jó kezdeni, mert akkor augusztus előtt még sehol nem fogok tartani, így ha március-áprilisban elkezdem, akkor május-június olyan szokásos stagnálós/stersszes/mindent összekajálós időszak, majd utána 1-2 hét alatt formába lehet jönni, aztán lehet villogni a strandon (bár az utóbbi jó 10 évben 1x voltam)

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#28788) BÁ Nutrition válasza LOTR (#28787) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem is lehet csak nem a te genetikáddal:DDD

villogni?? stroboszkópot viszel, vagy mi lesz? vagy karácsonyfaizzók:) úgy ugorj a vízbe nem is kell a hegyig menned:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28789) Janesz válasza LOTR (#28787) üzenetére


Janesz
őstag

a villogás helyett arra figyelj inkább,hogy minél gyorsabban bejuss abba a vízbe nyakig legalább,de inkább vigyél légzőcsövet az a tuti,és akkor lehet,hogy nem nevetnek ki.. ;]

(#28790) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valóban megszokhattam kicsit a Vért mert ma nem voltam rosszabb formában nélküle (bár kicsit jobban elfáradt az izmom)

(#28791) LOTR


LOTR
addikt

kijazabá?
kijazajanesz?

:P

most jól írtam Bubi?

One Ring to rule them all

(#28792) Bubee82 válasza LOTR (#28791) üzenetére


Bubee82
őstag

Büszke vagyok rád :K

(#28793) Foglalt név


Foglalt név
addikt

90kg-on stagnálok, viszont az utóbbi időben érzésre nagyon jól sikerülnek az edzések. Remélem lesz eredménye is.

Vállveregetés nem kell, nektek viszont további jó patkánykodást! ;)

(#28794) BÁ Nutrition válasza LOTR (#28791) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azok a figurák akiknek közük is van az edzéshez :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#28795) student


student
őstag

le van szálkásítva
link

[ Módosította: Foglalt név ]

(#28796) DeadMeat válasza harylmu (#28780) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sajna nincs rá lehetöségem,nincs a teremben ilyen jellegü gép.Ill mostmá van,elkommunizáltam édesanyám lépcsőző gépét,azzal bohóckodok.

LOTR:Milyen konkrétumokra gondolsz?s milyen ellentétekre?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28797) DeadMeat válasza Janesz (#28789) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát bammeg majdnem megfulladtam miattad a nevetéstöl! :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28798) Bibby válasza student (#28795) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem roppant keveseket érdekelnek ezek a képek, de tegyük fel hogy van olyan... legyél oly kedves LINKELT formában megmutatni őket. :W

Ελευθερια η θανατος

(#28799) lomha lepke


lomha lepke
tag

Sziasztok!
Írogatom az újévi fogadalmaim, és szerepel közöttük az átváltás egészséges életmódra is. Szóval szeretnék elkezdeni gyúrni (remélem nem túl késő, 30 vagyok), mert évek óta nem mozgok, meg mert kilógnak a bordáim, meg kopaszodom is. Tudtok Bp.-n egy jó termet, ahol emberi összegbe kerül a díj? Nem feltétel -sőt inkább kerülendő- a flancosság, nekem olyan hely kellene, ahová nem 25 ezer Ft-os trikóban edző emberkék járnak, viszont segítőkészek a kezdőkkel, kérhetek tanácsot úgy az edzéstervekkel mint a táplálkozással kapcsolatban. Jó lenne az Orczy tér közelében, de végül is ez nem annyira szempont. Állítólag jó genetikám lenne hozzá, "igazi fitnessalkat" vagyok, nem tudom ez igaz-e, de a 182 cm magassághoz kevés a 70 kilóm ami van.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#28800) zeg


zeg
senior tag

3dfx cuccokat keresek megvételre

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.