Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34251) Dorien válasza kovacsroli (#34250) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem csak a nagy ENTER ragad be néha ezen a Pleomax (by Samsung) csodán. :) Megvan már vagy 10 éve, lassan kukázni kéne...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34252) Füleske válasza okiDoki (#34248) üzenetére


Füleske
addikt

Én meg már ezt is olvastam (+ Rio) : [link] :)

(#34253) Al Brandy


Al Brandy
tag

Üdv!

Ha valakinek akadna a sufniban működőképes eladó R7 250x videokártyája,akkor akár vevő is lehetnék rá. :)

Mitsubishi HR50VF, Hitachi RAK-25RPE/WPE, Trotec TTK 72 E

(#34254) jamba válasza envagyok (#34247) üzenetére


jamba
csendes tag

Nekem kellene pár mázsa ingyért ha van :)) el is mennék érte természetesen

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#34255) envagyok válasza jamba (#34254) üzenetére


envagyok
veterán

Oké, kettőt tudok adni :))

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34256) Dorien válasza envagyok (#34255) üzenetére


Dorien
veterán

Látom, megszántad a kis juniort... :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34257) jamba válasza envagyok (#34255) üzenetére


jamba
csendes tag

Az jo 2 mázsát akkor indulok érte most :R

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#34258) Dryman


Dryman
aktív tag

Kedves Gyűjtögetők!
ilyen, vagy ehhez hasonló usb 3 előlapi panelre vágynék...tudom hogy van webáruházban 2500-tól, de hátha nem kellene a nagyfaluból rendelnem...

köszönöm!
Dryman

(#34259) envagyok válasza Dryman (#34258) üzenetére


envagyok
veterán

Írtam

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34260) golya32


golya32
aktív tag

van valakinek felesleges fm transzmittere, csak rádióm van az autóba.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34261) Dryman válasza envagyok (#34259) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm!
ha megtalálod, akkor elcserélhetnénk néhány alaplapra... :)

(#34262) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy irodai munkát tudtok ajánlani? Párom állást keres, tanítói végzettsége van, office-t elég jól használja, pénztárgép kezelői tapasztalata is van diákéveiből illetve alapszinten fotókat is tud szerkeszteni.
Ha tudtok valami titkárnői vagy eladói-értékesítői állást megköszönném ha szólnátok :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#34263) erdey_a válasza Hannibhál (#34262) üzenetére


erdey_a
őstag

a hungastnál az audiba mindig keresnek büfépénztárost. 1-2 vagy 3 műszakba. 200 br. :(

Vérboci

(#34264) envagyok


envagyok
veterán

Nekem is keres a párom.
Régebben, a gyerek előtt trafikban és butikban dolgozott, szóval eladói munka lenne jó, 3 műszak kizárva.
Ide is jöhet infó, ha tud valaki valamit.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34265) Hannibhál válasza erdey_a (#34263) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszi a tippet, de ha lehet akkor nem küldeném 3 műszakba szegénykémet, van elég baja anélkül is :/
De köszi mégegyszer :R :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#34266) erdey_a válasza Hannibhál (#34265) üzenetére


erdey_a
őstag

úgy értettem, hogy van aki 1 műszakos, van aki 2 és van aki 3. Nem keverik, attól függ, hogy mit szeretne. Feleségem is 1 műszakban tolja. Illetve hát néha 8, néha 12 óra, de mindig nappal.

Vérboci

(#34267) Hannibhál válasza erdey_a (#34266) üzenetére


Hannibhál
őstag

uh ez már jobb így s ülni lehet? csak mert szegénykém a térde miatt nem tud állni(ezért is gondoltunk irodaira főleg)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#34268) erdey_a válasza Hannibhál (#34267) üzenetére


erdey_a
őstag

hát azt sajna nem nagyon... :(

Vérboci

(#34269) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem, rendszer telepítés. Vélhetően, valami elkerülte a figyelmemet.
Samsung NP700*** laptop, w7 volt rajta, tetű lassú. W10 kell rá. Telepítés rendben ment, majd mikor végzett folyamatosan újra indul. Ezt csinálja UEFI módban, illetve azt kikapcsolva is. Gondoltam, a 10-et nem támogatja, de a w7-tel ugyanezt csinálja. Van egy 7,5Gb-os partíció, lemez1 néven, ami teljes egészében szabad, gondolom ez valami helyreállító lehetett?! :F
Ha bent hagyom a telepítő pendrive-ot, akkor indul a rendszer. Húzza a frissítéseket, és aktiválni sem kell...
Mit rontottam el? Telepítéskor miért nem hozza létre az 500Mb-os rendszerpartíciót? (sem a w7, sem a w10)Ugyanez a rendszer másik gépen ok.
Köszi, sziasztok.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34270) G@ben


G@ben
addikt

Jó fényezőt tud valaki? Bicajon lévő sérülést kéne szépen kijavítani.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34271) okiDoki válasza G@ben (#34270) üzenetére


okiDoki
tag

Biztos imádni fognak! :DDD

0,0

(#34272) G@ben válasza okiDoki (#34271) üzenetére


G@ben
addikt

Az lehet, de egy kérdést megér. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34273) zozyk


zozyk
addikt

Valakinél nem kallódik a garázsban pár motorgyertya?
CR7E kellene. :D
Az enyém már nem ad szikrát. :DDD

(#34274) zsigee válasza zsigee (#34269) üzenetére


zsigee
tag

Probléma megoldva.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34275) okiDoki válasza zsigee (#34274) üzenetére


okiDoki
tag

Mi volt a gond?

0,0

(#34276) zsigee válasza okiDoki (#34275) üzenetére


zsigee
tag

A 7,5Gb, lemez, issd vagy valami ilyesmi. Elvileg a gép indulását támogatná. (Samsungos fórumon olvastam...)
A telepítő ezt is figyelembe vette, és magára a telepítő pendrivera hozta létre az 500 MB-os boot partíciót. Nem láttam még ilyet, ezért volt furcsa. Ha kivettem a telepítő, nem találta, így folyamatosan újra indult. Megkapta DVD-ről, amire nem tudta létrehozni, kényszerítve a hdd használatára. És kész.
Biztosan van erre jóféle Samsungos megoldás, vagy egy szebb trükk. Ezért tettem fel a kérdést.
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34277) Balinov válasza zsigee (#34276) üzenetére


Balinov
félisten

ez nem ilyen -asszem - Tengerkapu fele hibrid HDD/SSD megoldas?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34278) zsigee válasza Balinov (#34277) üzenetére


zsigee
tag

Nem. A terrás hdd teljesen külön van. A 7,5Gb az alaplapon van, valahol.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34279) okiDoki válasza zsigee (#34278) üzenetére


okiDoki
tag

Valami msata szar lehet! Lenovokban is van, de ilyen gond sose volt...

0,0

(#34280) Tarill válasza zozyk (#34273) üzenetére


Tarill
őstag

Hello cr8e-t tudok adni 2db-ot vagy lehet 4et is

[ Szerkesztve ]

(#34281) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Van egy eladó független fehér-ezüst Xiaomi Redmi 3 telefonom ( Snapdragon 616, 8 mag, 16GB+2GB, LTE, dual SIM). Eredeti dobozában, eredeti töltőjével. Most került bele új akkumulátor, 1 töltés van benne. 2 tokkal, egy zsír újjal és egy használttal, az új tokhoz adok még kétféle gumi jack foglalat dugót illetve egy gumi micro usb dugót, mindig üvegfólia volt rajta, egy helyen a krómozott műanyag díszcsík el van törve meg a sarkokon lekopva a króm, de amúgy egyben van, nem ragasztgattam, ha valaki elviszi, és zavarja, majd csinál neki valamit, a tokban nem látszik, nem tud beakadni, vagy ilyesmi.
Ár: 11.000 Ft


[ Szerkesztve ]

(#34282) zozyk


zozyk
addikt

Másodállást keresnék Győrben, környékén októbertől.
Hétfő-Kedd-Szerda v. hétvége.
Esetleg ha valahol kell beugrós emberke vagy tartalék sofőr. (B, C, GKI, Sofőrkártya van)

(#34283) golya32 válasza zozyk (#34282) üzenetére


golya32
aktív tag

Mettől meddig tudsz jönni?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34284) zozyk válasza golya32 (#34283) üzenetére


zozyk
addikt

Ment Pü!

(#34285) golya32


golya32
aktív tag

mikro sd kártyája van valakinek eladó? 4Gb-os kellene, de kisebb is jó.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34286) doc válasza golya32 (#34285) üzenetére


doc
nagyúr

csak nagyobb van, 16 GB-s ha esetleg erdekel, bontatlan

(#34287) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, lapostv (32"") fel merjem gipszkarton falra rakni egy ilyennel vagy hasonloval? TV sulya, amit eddig neztunk, 4.7-5.5 kilo kozott mozog, lehetseges hogy az asztali tartoval, bar az tipikusan nem tobb par 10 dekanal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34288) envagyok


envagyok
veterán

Keresek Győrben vagy környékén hibás nvidia 8800gts 8800gtx 8800ultra videókártyát.
Igazából csak a csavarok kellenek belőle, amik a hűtés felfogatják.
Ha valakinek lenne valahol elfekvőben, privátban írjon, köszönöm :R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34289) kiszi07 válasza Balinov (#34287) üzenetére


kiszi07
senior tag

Milyen vastag a gipszkarton, mert baromira nem mindegy. Szerintem nem lesz baj egy jó tiplivel.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34290) Balinov válasza kiszi07 (#34289) üzenetére


Balinov
félisten

huh, passzolom, 2 haloszobat elvalaszto kozfal, eleg kopogos, sztem max 1centi vastag lehet..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34291) boogie84 válasza Balinov (#34290) üzenetére


boogie84
veterán

Én arra nem merném felfúrni! :N

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34292) okiDoki válasza boogie84 (#34291) üzenetére


okiDoki
tag

Baliéknak? Én igen! :D

0,0

(#34293) boogie84 válasza okiDoki (#34292) üzenetére


boogie84
veterán

:DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34294) golya32


golya32
aktív tag

Van valakinek eladó cd gyűjteménye? gyári cd érdekelne..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34295) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Windows XP emulatorra lenne szükségem, w10 alá. Van egy program, ami nem fut w10 alatt. Honnan tudnék ilyet beszerezni, valakinek esetleg van linkje, vagy cd?

Valamint numizmatikában jártas embert keresek, vagy helyet Győrben, ahol foglalkoznak ezzel, és nem bank... :))

Köszi bárkinek, bármelyikre az infót.

Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34296) mm00 válasza zsigee (#34295) üzenetére


mm00
aktív tag

Virtual box-ba csinálsz egy új virtuális gépet, letöltesz egy xp telepítő lemezképfájlt és felrakod rá.

(#34297) zsigee válasza mm00 (#34296) üzenetére


zsigee
tag

Meglesem, köszi.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34298) Balinov válasza boogie84 (#34291) üzenetére


Balinov
félisten

en is arra jutottam, marad a gyari alvanyos megoldas.

amugy hulyen fogalmaztam, gipszkarton az elvalaszto fal, de az az angolszaszoknal bevett nyomoronc szokas, hogy szendvics szerkezetu, 2 oldalan kb 1cm vastag gipszkarton lap, kozte meg (íreknel joesetben) szigeteles.

Mas: MacOS-re keresek olyan oldalakat (angol vagy magyar) ahol egy os dos/windows/android juzernek erthetoen elmagyaraazzak a featurebeli kulonbsegeket.

szifon.com-on talaltan 1-2 kisebb, de jol osszeszedett cikket, csakhat az keves.

Van valakinek ajanlott goto honlapja?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34299) Dryman válasza Balinov (#34298) üzenetére


Dryman
aktív tag

Én annó ezt a cikket olvastam, majd vettem speckó tiplit..és fent van a falon egy 12kg-os TV kétkaros konzolon, úgy hogy a gyerekek állandóan forgatják, mikor éppen ki nézi és kit zavar... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34300) okiDoki válasza Dryman (#34299) üzenetére


okiDoki
tag

Átmenő csavarral még biztosabb!
Csak kell a másik oldalra is egy TV! ;)

0,0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.