Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34801) Chris.G válasza tserrof77 (#34799) üzenetére


Chris.G
tag

Szia! Tényleg rossz, másik laptopban is ki lett próbálva! :((

(#34802) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Szerettem volna vásárolni egy normál webkamerát, de mint látom reménytelen próbálkozás, ínséges időket élünk...
Sajnos nem elég a laptopban lévő, mert nem kellően mobilis a cucc....napi bontásban kellene felvennem és tovább küldenem a lányom szertorna önálló edzését - igen, van ilyen elborult agyú testnevelő tanár - a telefonos rögzítés egyéb okok kapcsán nem jön szóba, a laptopos rögzítés majdnem jó, de mégsem...kellene egy USB webkamera kölcsönbe 1 hétre...nem vágyom másra csak menjen Win10 alatt és ha lehet legyen beépített mikrofonja. Logitech C270-el sikerült a próba, de azt vissza kellett adnom...Nem lennék hálátlan! :)
Köszönöm!
Dry

[ Szerkesztve ]

(#34803) Balinov válasza Dryman (#34802) üzenetére


Balinov
félisten

Ej, Laci, ha közelebb lennél odaadnam akár örökbe is egy csokiert a Microsoft webcamomat :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34804) kbhuinfo válasza Dryman (#34802) üzenetére


kbhuinfo
tag

SJ4000 nincs otthon vagy valamilyen actioncam? ROG-hoz nincs integralt kamera (!), ezert beroffentettem - webcam-kent is nagyon kiraly!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#34805) Dryman válasza Balinov (#34803) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha nem lenne webcam, akkor érdemes kipróbálni a droidcam-ot..felteszed Pc-re, és telefonra is, majd ugyanazon hálózatban összekötve a PC-t a telefon kamerájával azonnal van egy webcamod, csak a free droidcam beforgatja a kamerát..lehetőség van direkt USB-n keresztül is csatlakoztatni a telefont, ez esetben a telefon usb portjának mindent engedélyezni kell...fejlesztői módot is...szépen működik a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#34806) Balinov válasza Dryman (#34805) üzenetére


Balinov
félisten

Örülök hogy megoldottad, mondjuk meg is lennék lepve ha épp te nem tudtad megoldani... :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34807) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a galaxy a5 2017-es telómba hol tudnék aksit cseréltetni s kb mennyiért? Foglalkozik valaki innen ilyesmivel? Köszi előre is :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#34808) SyMbioTe válasza golya32 (#34784) üzenetére

Köszi szépen, végül a Szeti lett, ott volt erre a hétvégére ami kellett.:)
Eddig nincs velük gond :D

(#34807) Hannibhál
Samsung szervíz az árkádban?
Hívd fel őket mennyiért cserélnek akksit, nem szokott vészes lenni. Van egy árlistája is a Samsungnak, de sehogy nem találom most, csak régebbieket.
(Note8-ba 16k volt az árlistán mindennel, anno néztem)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34809) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#34808) üzenetére

Nem fértem bele szerkesztési időbe, de megtaláltam. link
A5 2017-hez elvileg 15k, de érdemes azért rájuk csörögni előtte.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34810) Hannibhál válasza SyMbioTe (#34809) üzenetére


Hannibhál
őstag

Istenkirály vagy, nagyon szépen köszönöm :) :R :R :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#34811) tserrof77


tserrof77
senior tag

Üdv, Uraim!

Egy ismerősömnek segítenék. Rászorulóknak szeretnék gépeket (esetleg laptopot) vinni, hómszkúl célzattal. Tegnap vittem nekik 6 asztalit és 8 laptopot, egyenlőre kifogytam. 2 magosokat gyűjtenék, meg monitorokat. Lényeg, MŰKÖDJÖN. Kicsitkaros, kicsitbesárgult nem baj, csak adjon képet. A gépekkel van a kisebb gondom, abból akad még nekem is, monitor a necces. Laptop is hasonló paraméterekkel. Ha nincs táp, megoldom. Akku nem kell. Jelképes összegért, nem gondoltam ingyen. Ha valakinél akad ilyen, elmegyek érte, vagy ha be tudja hozni a boltba, extra köszönet érte. Előre is köszönöm.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#34812) envagyok válasza tserrof77 (#34811) üzenetére


envagyok
veterán

Írtam.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34813) G@ben


G@ben
addikt

Tud valaki olyan térképet, ami egyértelműen megmutatja a városrészek határait? Vagy olyat találtam, amin egy helyre oda van írva, hogy Adyváros, Nádorváros, de hogy hol van a két városrész határa, az nem, vagy megvan a határ, de vaktérképen, azaz az utcák nincsenek feltüntetve. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34814) tserrof77 válasza G@ben (#34813) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hát, ez sem az igazi, de talán segít...

[link]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#34815) mm00 válasza G@ben (#34813) üzenetére


mm00
aktív tag

[link] + Google maps-el szerintem ki tudod bogozni.

(#34816) G@ben


G@ben
addikt

Köszi mindkettőtöknek, ami hirtelen érdekelt, azt megtaláltam, de ha esetleg valaki tud ilyen térképet konkrét határokkal, ne tartsa magában! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34817) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, 2.5-es SSD-t keresek, akinek lenne írjon.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34818) tserrof77 válasza kiszi07 (#34817) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megy PÜ.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#34819) Dorien válasza G@ben (#34816) üzenetére


Dorien
veterán

Tessék: [link]
Bár ez a térkép Rabkert, Góré-dűlő, Pós-domb, Sashegypuszta, Kertváros zergeb@szta földútjait nem ismeri... :) Illetve Révfalu délkeleti része Víziváros néven ismert.
Másik: [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34820) G@ben válasza Dorien (#34819) üzenetére


G@ben
addikt

Ezeket néztem én is, de igazából utcaszintű bontás érdekelne. :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34821) Dorien válasza G@ben (#34820) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem nem igazán fix, hogy hol vannak a városrészek határai. Kb. tudja az ember, hogy mi hol van, ez a lényeg. A postai irányítószámok adnak még támpontot.

Más: Az egyetemnél a Lapos nyitva lehet hétvégenként? Konyhája üzemel?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34822) PociAti válasza Dorien (#34821) üzenetére


PociAti
senior tag

Mit értesz azon, hogy nem fix egy városrész határa?
Külön önkormányzattal rendelkeznek a városrészek. Illetékesség nélkül nem lehet döntéseket hozni.
Különben a költségekkel rendelkező tennivalókra mindenki azt mondhatná, hogy nem az övé a terület, míg a bevételt termelő területekre, ingatlanokra pedig hogy az őhozzá tartozik.

Postai irányítószámok pedig rendkívül elnagyoltak, gyakorlatilag használhatatlanok a fenti célra. Alkalmanként több városrészt is lefed egy irányítószám, vagy egy városrészben lévő ingatlanoknak eltérő az irányítószámuk. Megyénkhez tartozó településeknek sem csak 9-essel kezdődhet az irányítószáma, hanem más számmal is.

(#34823) Dorien válasza PociAti (#34822) üzenetére


Dorien
veterán

Ennek fényében viszont elég gyászos, hogy nincs olyan elérhető publikus térkép, amit Egér kolléga keres...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34824) PociAti válasza Dorien (#34823) üzenetére


PociAti
senior tag

Tényleg nincs? Miért ne lenne!

Már legalább 10 éve nem dolgozom az önkormányzatnál, de mindig is voltak publikus adatok. Bár gyakran eléggé mélyen fel kellett túrni hozzá az város honlapját, de voltak.
Most pl. a gyor.hu / Önkormányzatok / Rendezési terv oldalon célszerű körbenézni.
Győr PH Térinformatikai rendszer

Vagy a Városépítési Osztálynál érdeklődni.
Korábban, amikor még a szabadon felhasználható online térképek fejletlenebbek voltak, akkor még (sok más okból) túlburjánzott PDF dokumentumok voltak csak elérhetőek. A fent belinkelt oldal OpenStreetMap alapokon nyugszik, a megfelelő jogosultsággal online karbantartható.

(#34825) G@ben válasza PociAti (#34824) üzenetére


G@ben
addikt

Azt hiszem, megtaláltam!
[link] Városrendezési körzetek területe! Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34826) Dorien válasza Dorien (#34821) üzenetére


Dorien
veterán

Jelentem a Lapos (Bahnhof) zárva, Westy hajó zárva. A Komédiás belső terasza viszont nyitva volt, ettem is egy jó(kai) bablevest. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34827) envagyok


envagyok
veterán

Valakinél nem kallódik egy LGA775-ös microatx alaplap?
Egy rászoruló ismerősnek segítenék, mert elromlott neki, 2 ram foglalatos is jó lenne.
Sajnos nekem nincs egy darab se már.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34828) Dryman válasza envagyok (#34827) üzenetére


Dryman
aktív tag

PakardBel komplett gépem van ebből a korszakból, holnap megnézem indul-e, bár legutóbb még ment...ha indul akkor viheted, na jó azért érte is kell jönnöd... :)

(#34829) envagyok válasza Dryman (#34828) üzenetére


envagyok
veterán

Köszönöm, írj majd privátban, hogy mikor és hova menjek.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34830) kiszi07


kiszi07
senior tag

Eladó MacBook Pro 2011, ha valakit érdekelne, írjon.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34831) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

DDR4 fogadasára képes Intel alaplapot + processzort keresek, minél olcsóbban. :R

(#34832) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok, tudnátok egy jó fogorvosi rendelőt ajánlani, ahol már használnak 3D fogszabályzókat? Illetve ha van ezzel kapcsolatban tapasztalat, írjátok meg. Köszi előre is

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#34833) tserrof77 válasza BaKeSZ87 (#34831) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ment PÜ :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#34834) envagyok


envagyok
veterán

Lenne itt valaki, aki vissza tudná forrasztani egy Socket 370-es pentium 3 proci egyik letört lábát?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34835) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, lenne egy hasznalt vga-m 1050Ti, van olyan bolt ahol beszamoljak, esetleg erdekel valakit? (Rajöttem hogy keves a gepemhez, emiatt cserelnem le)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#34836) jamba válasza Pedro78 (#34835) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali
Ment egy pü

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#34837) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Gigabyte AX370M-DS3H alaplap Ryzen 5 1600X processzorral együtt eladó, valamennyi gari még van mindkettőre, ár 47.000 Ft . Hűtő nincs a procihoz, esetleg egy Pure Rock Slim-et tudok adni, kb. 2 napot használt, garanciális, 7.000 Ft.

(#34838) Dryman válasza BaKeSZ87 (#34837) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ezt a cuccost én vinném is, bár még meg kellene kérdeznem a kollégát hétfőn... nemrég kérdezte van- e ryzenes gépem....

(#34839) PociAti


PociAti
senior tag

Sziasztok! FCLGA1150 (Intel) procihoz keresek alaplapot, kb. 4GB RAM-ot, de legfőképpen 24/7-ben üzemeltethető, minőségi tápegységet. 250W is elegendő lenne, kis fogyasztású procit kellene meghajtania, enyhe terhelésű home server épülne belőle.

(#34840) Dryman válasza PociAti (#34839) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tápegységeim vannak most bőven, de azt nem tudom garantálni hogy agy használtt táp a végtelenségig megbizhatóan üzemeltethető. Hamarabb fog kidőlni belőle a lap mint a táp, de ha tényleg minőségi alaplapot akarsz, akkor az asus TUF szériás lapjaiból válogass, vagy szerezned kell egy ipari pc alaplapot, ami pont ilyen célra való, csak annak meg a hangja az ami okán problémás lesz. Bitfenix Formula 450wattos tápot tudnék adni ilyen célra, de lehet hogy egy FSX kolink is megfelelne, az jóval kisebb. A Bitfenix táp ára 11000Ft...ha ez sok, akkor kérdezd meg Sötétlovag kollégát itt a topikban, hogy azt a bizonyos minőségi fel nem használt tápját mennyiért adná.

(#34841) PociAti válasza Dryman (#34840) üzenetére


PociAti
senior tag

Köszi a válaszokat. A Bitfenix táp overkill, szerényebb megoldásban gondoltam. Még futok előtte egy gyors kört, de nem zárom ki ennek lehetőségét, mert kedvező áron kínálod. Látom Sötétlovag márciusban pont ilyen projektbe fogott. Írok neki.

(#34842) jamba válasza PociAti (#34839) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali
Komplett minipc alaplap nem érdekel esetleg
ASRock QC5000-itx a típusa 4 magos AMD proci van rajt integrálva . 10k t kérek érte házi mini csodának teljesen megfelelő lehet

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#34843) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

feleségemmel és kislányunkkal keresünk

csendes,

bútorozott, nappali + 2 szobás kiadó (esetleg eladó) lakást Győrben vagy a környékén, lehetőség szerint tulajdonostól. Háziállat rajtam kívül nincs.

Ha valaki tud ilyet...... :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#34844) PociAti válasza jamba (#34842) üzenetére


PociAti
senior tag

Családon belül fejlesztéskor mindig vándorolnak eggyel lejjebb a gépek, így most is van egy komplett gép, egy Pentium E5400-as, ami hasonló teljesítménnyel bír, mint az általad említett AMD-s gép. Bár a tiéd kereken ötöd annyit fogyaszt (TDP: 65W vs 13W). A méréseim szerint az E5400-as éves fogyasztása kb. 16.000 Ft lenne, a tiéd 3000 körül. Ez a része, meg hogy pont erre a célra lett megálmodva szimpatikussá teszi a gépedet, csak az Intel 1150-es "beakadt" nálam, mivel családban a másik 2 gép is az, és ez még kényelmesen fejleszthető marad.
Köszönöm az ajánlatot, de nem élnék vele. Linuxon "egzotikus" AMD lapokkal nincs tapasztalatom, nem mernék abba az irányba elmozdulni, bár reális választás lenne, és valószínűleg működne.

(#34845) sotetlovag97 válasza Dryman (#34840) üzenetére


sotetlovag97
tag

Az a táp már jamba kollégánál van(vagy már nincs :D, nem tudom).

Viszont olyan kérdéssel fordulnék az itt jelenlévőkhöz, hogy hp 8770w-ben akkumulátort kell valószínű cserélnem, esetleg lenne valakinek eladója, vagy valakitől meg tudom rendelni?

Illetve ha valakit érdekel, akkor akár így is eladó, csak azon gondolkoztam, hogy mennyi az árkülönbség egy jó aksis jószág és egy rossz akkuval megáldott között. :)
Szóval ha valaki segít beárazni, azt megköszönöm! :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#34846) jamba válasza sotetlovag97 (#34845) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Magyarországon a legolcsóbb Inter cell ,vagy a Notebook alkatrész Bp ungvár köz 5

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#34847) zsigee válasza jamba (#34846) üzenetére


zsigee
tag

+1 intercell

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#34848) sotetlovag97 válasza jamba (#34846) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

zsigee: Neked is köszönöm! :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#34849) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

200-500 gb között nincs valakinek eladó ssd je?

köszi!

www.bugalaszlo.hu

(#34850) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All gamer gépet tessék: [link]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.