Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17017) TTomax


TTomax
nagyúr

Érdekes dologra bukkantam ma.... gondoltam csinálok egy tiszta nV driver telepítést.Le is szedtem az nV drivert,win8ban kikapcsoltam a driver ujratelepitést.
Reboot után mégis volt nV control panelom 320.00 verzióval,olyan helyen volt nv mappa ahol nem is szabadna lennie... :DDD Persze ehhez voltak reg. bejegyzések is,szóval rendesen gyalulnom kellett az általam belinkelt tutorial segítségével,kézzel...
Most felraktam a 320.49et amiröl eddig nem volt jó véleményem..még tesztelem... a konkluzió talán az lenne,hogy sajnos látszólag nem az nV driver,hanem a telepítő nem az igazi...ha nyomok neki egy "clean installt" sajnos marad egy rakat bejegyzés illetve fájl,szóval az nem igazán tiszta telepítés.
Úgy látszik újra kell gondolni a "tiszta telepítés" fogalmát,és mint sok sok évvel ezelőtt most is lehet tutorialt követni egy driver telepítés előtt....

Azt végszóként hozzátenném,hogy azért én gépemen járt mindenféle driver,quadrotol-laptopig... ini tweak is volt rendesen,szóval mentek itt a moddolt driverk,ez azért egy fontos momentum,de nem hinném hogy ha csak hivatalos WHQL.t raktam fel volna mindig akkor ne jött volna elő ez a probléma...

(#17018) SzlobiG

Jaja...de csak azért mert SLIm van,és ugye oda a profil miatt mindig a legújabb driver kell... :DDD Sajnos ez (is) az AFR átka...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.