Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Necc válasza Tirexi (#17949) üzenetére


Necc
addikt

Mert mi is a 780/titan? Gyakorlatilag egy lebutitott quadro, nem? Hatalmas erofeszitesbe kerult a "kifejlesztese" :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17952) vranyek válasza Necc (#17951) üzenetére


vranyek
aktív tag

Megvan egy hónapja a gép, és most vettem észre egy kis kártyát a vga dobozában, miszerint megkaptam a kártya mellé a Splinter Cell: Blacklist digital deluxe editiont :D

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#17953) BeLucZ válasza Necc (#17951) üzenetére


BeLucZ
addikt

lebutított tesla egész pontosan :P

emlékszem volt szó arról, hogy lesz egy titan ultra is teljesértékű GK110-el, de úgy látszik nem lesz belőle semmi sem, micsoda veszteség :(

[ Szerkesztve ]

(#17954) Tirexi válasza Necc (#17951) üzenetére


Tirexi
addikt

Az mind1, hogy mi a lényeg, hogy PC játékra szánt VGA lett holott arról volt szó nem lesz tovább támogatás rá.

(#17955) oliba válasza BeLucZ (#17953) üzenetére


oliba
őstag

Kijön a következő generációs csúcs-radeon, ami a jelenlegi "teszt(ek)" alapján gyorsabb a Titánnál, akkor egyből fog jönni a Titan Ultra 1GHz-es GPU órajellel és 300W-os TDP-vel :D

(#17956) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok kéne egy kis segítség.
Most kezdtem el játszani a Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™ játékkal.
A következő bug-ba ütköztem.
Mikor azon a pályán vagyok ahol a kanyonban egy falucskába kell menni a föld alatti alagutakban bele ugrok egy pocsolyába.
Ezt követően a színek megváltoztak a játékban.
Amolyan lila kék színben pompáztak a dobozok egyéb tereptárgyak.
A Tomb Raiderben a legújabban is volt hasonló driver volt a ludas ott ha jól emlékszem.
Jelenleg ami a legstabilabb,és a legbugmentesebb 314.22 szoftver van a GTX670 karimon ami nincs tuningolva bőven elegendő még alap órajelen.
Aki tapasztalná írja meg léci,hogy meg nyugtasson ami több mint valószínű hasonló cipőben jár a Tomb Raider bugjával.
Azért nem ennyire durva a terep tárgyak nem tűnnek el inkább villognak a földön a tárgyak,de jó látható a lilás dobozok,és az elszíneződés.Persze ez a Tomb Raider mivel nem találtam a Clancy's Splinter Cell® Blacklist™játékról bugot alig van még feltöltve róla valami.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#17957) Firestormhun válasza kasa85 (#17956) üzenetére


Firestormhun
senior tag

326.80-as driver kell Splinter Cell-hez. Néha azért nem árt felnézni Geforce.com-ra...

...

(#17958) kasa85 válasza Firestormhun (#17957) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi akkor jól sejtettem szoftver a probléma. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#17959) Laraxior


Laraxior
titán

Szedtétek már szét a VGA-t? Szerintetek kibírja a vram, ha 2-3 napig nem lesz rajta extra hűtés, csak simán fújja egy venti? Nem érkeztek meg a ramhűtő bordácskák, de csak most hétvégén lenne időm összerakni a motyót, akkor feltenném a GPUra a vizesblokkot, de a ramok egyelőre szabadon maradnának :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17960) BeLucZ válasza Laraxior (#17959) üzenetére


BeLucZ
addikt

szerintem azon nyomban elhullanak mint a legyek, ahogy bekapcsolod a gépet :D

dehogy! mi baja lenne neki? csomó vgan nincs extra vram hűtés, még vrm hűtés sincs csomón, kutya baja nem lesz neki, nyugodtan üzemeld csak be

[ Szerkesztve ]

(#17961) Necc válasza Laraxior (#17959) üzenetére


Necc
addikt

GTX770-em hátsó oldalán a RAM chipek nincsenek hütve, szellöt se nagyon kapnak, mégis elvannak mint a befött, pedig rá is húztam +600MHz-et csak úgy, kedvtelésböl :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17962) Laraxior válasza Necc (#17961) üzenetére


Laraxior
titán

Fasza. Kösz. Akkor holnap bontom a reaktort, hétfőn meg majd megkapják a ramsüniket :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17963) Krakesz27


Krakesz27
tag

ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 GTX760 2GB GDDR5 OC PCIE valaki használ ilyet? kéne a véleménye.

(#17964) vranyek válasza Krakesz27 (#17963) üzenetére


vranyek
aktív tag

Nekem az egy hónapos gépben ilyen van, a többi paramétert is olvashatod az aláírásomban, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, pedig a gyári bizonyos mértékű húzást még nem is húztam tovább :)
Nálam baromi halk a hűtés, nagy melegben, full terhelés mellett nem ment 69-70 fok fölé, és ahogy lekerült a terhelés, kb. 5-10 másodperc alatt 35-40 fokon van, aztán újra beáll az alap 29-31 fokra!
FPS-t még nem mértem egy játék alatt sem, de minden extrém igényű játékot kipróbáltam már, ami az elmúlt 2-3 évben jött ki, és mindent teljesen maximumra állítottam, nem tapasztaltam jelentős vagy zavaró FPS-esést, tökéletesen élvezhetőek voltak, talán a crysis 3 az egyetlen, ami mindent maxra tolva, fullHD-an, 16xAA mellett érzés szerint lement 25-30 fps-re néha!
Ha most a profilodban olvasható 1 gigás GTX-560-ad van, arról, ennyiért szerintem bőven megéri elgondolkozni a 760-asra cserén, mert kiváló ár-teljesítmény arányú kártya, főleg , ha jelenleg nincs 100K+ csak kártyára :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#17965) Krakesz27 válasza vranyek (#17964) üzenetére


Krakesz27
tag

Üdv!

Köszi az infót róla de nekem max csak szerintem karácsony körül lessz meg az a kari amit említettem :)

(#17966) Marosko


Marosko
csendes tag

Sziasztok.Tanácsotokat szeretném kérni.
A múlt héten vettem egy Gigabyte Geforce GTX 760OC(rev. 2) grafikai kártyát.A problémám a következő: játékok vagy maximális terhelés alatt felnyomja az órajelet 1241MZre,pedig nem is állitottam semmi tuningot be.Egyszerűen boost rezsimben nem 1150Mhzen megy, hanem 1241MHzen.Ez driver vagy BIOS(graf.k.) hiba vagy rossz darab?
Másik problémám:ha Windows 8 teszek fel a gépre, akkor kék halál,belassulás(a rendszer SSDn van) mindenféle crc hibák jönnek elő a kártyával(gondolom hogy az idézi elő).Windows 7 alatt idáig megy.Ez mitől lehet?
Fontos megemlitenem hogy csak grafikai kártyát cseréltem,ezelőtt egy Gigabyte Radeon HD6950OC 1Gb volt,és semmi gondom nem volt sem Win8 sem pedig Win7 alatt.Előre is köszönöm a válaszokat

(#17967) kasa85 válasza Marosko (#17966) üzenetére


kasa85
őstag

Akkor egyszerű következtetni a kártya a ludas.
Lehet valami biosz módolás volt helyedben fel raknák a hivatalos oldaláról egy zsír új bioszt,és azzal próbálnám ki.
Sok szemét hely van ahol be viszed a hibás darabot ők szépen át módolják valamit a bioszbam,és a következő embernek el adják.
A crc hiba lehet hibás ram,vagy vram azoknál szokott crc elő fordulni.
Szerintem a legegyszerűbb vidd vissza,és cseréltesd ki,mivel nem a megadott gyári értékeken megy a kártya,illetve Winfos 8 alatt elszáll a cucc.
Remélem azért a Windowst újra raktad mielőtt bele raktad az új kártyát ez kötelező ha Radeon volt benne tud szép hibákat dobálni amennyiben nem így tetted.
Friss Windowsal ezt csinálja akkor a kártya a ludas.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#17968) BlackSoft válasza Marosko (#17966) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ha újan vetted, akkor rossz a kártya, vidd vissza. Ha használtan, akkor a magas boost miatt, lehet valami babrált vBIOS van rajta, és csak az a gond.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17969) Marosko válasza kasa85 (#17967) üzenetére


Marosko
csendes tag

Néztem a atgyártó oldalát,sajno még nincs új BIOS ehhez a 760OChez.Természetesen újraraktam a Windows 8at 3x is és mindig ugyanaz a gond.Köszi a választ

(#17970) Marosko válasza BlackSoft (#17968) üzenetére


Marosko
csendes tag

A kártya zsir új(legalább is annak kellene lennie).Valószinűleg akkor visszaküldöm.Habár irtam a Gigának ide még nem válaszoltak.Köszi

(#17971) Necc válasza Marosko (#17969) üzenetére


Necc
addikt

Gondolom tobb driverrel is probaltad, koztuk betakkal is. Sajnos a GTX760 meg tulsagosan uj kartya, szoftveresen kiforratlannak tunik, igy en ebbe az iranyba kezdenem a hibakeresest.

win7 alatt tolj pl. egy furmarkot, hagyd futni jo par oraig es ha meg mindig nem fustolt el a cucc akkor nincs semmi HW hiba.

A win8 annyiban kulonbozik a 7-tol, hogy tamogatja a kulonbozo BIOS-ok UEFI funkcioit, ami a radeon kartyaban meg nem biztos hogy benne volt, de tudtommal az osszes nvidia 7-es szeriaba mar UEFI/-kompatibilis BIOS nyavaja kerul, amit a win8 ki is hasznal, de a win7 meg nem. Az alaplapi BIOS-ba is belepillantanek, netan letiltanam az UEFI-t ha van ilyen opcio, vagy BIOS frissites utan is neznek, hatha valami ismert hiba az adott alaplapon a szituaciod.

szakiknak: szerintem nagyon jol tudjuk hogy a hibak 99.9999% -a SW eredetu, nem HW-es, es megis mindenki rogton HW hibara ugrik. (hardverhiba mindig hiba, nem valogat hogy jujj ez most win7 itt nem jovok elo, de hopp win8 itt most elojovok...)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17972) Tirexi válasza Necc (#17971) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez olyan mint az újonnan megjelenő BETA driver-ek. Sokan panaszkodtak itt, hogy a BF3 textúra hibás lesz meg csíkozódik meg ilyenek.
Én feltettem az 326.80-at és VGA tuningolva Win 8 alatt is tökéletesen fut a BF3 még órák után is. :Y
Sztem a hardver környezet is beleszólhat egy-egy driver működésébe.

(#17973) Necc válasza Tirexi (#17972) üzenetére


Necc
addikt

Hajajj, HW kornyezettel szerintem nagyon is tisztaba vagyok szemelyes tapasztalatbol. A mar-mar veterannak szamito, 3 GPU-t is megelt Asrock alaplapom ezt nap mint nap tapasztaltatja velem, amikor anno a HD5850-el tokeletesen mukodott, GTX580-al allandoan 92-es BIOS koddal kikapcsolt majd ~2 perc utan magatol elindult boot recovery BIOS-al, majd most a GTX770-el pedig tok veletlenszeru: van ugy hogy vergodik a megszokott ~2 percig, de van ugy hogy poccre bootol. Logikus magyarazat persze sehol :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17974) Marosko válasza Necc (#17971) üzenetére


Marosko
csendes tag

Igen több drivert is kipróbáltam,de mindegyiknél előjöttek ugyanazok a hibák.Az alaplapom Gigabyte 970A D3 rev1.0 ezen csak valami EFI BIOS van.Arra már rájöttem,hogy ha OC Guru II nevű programban visszaveszem a a megahertzeket pont annyival mint amennyivel a boost fölé tuningol,akkor megkapom a rendes boost órajelet az 1150Mzt,ezt teszteltem is furmark alatt és nem ment 1150Mhz fölé.

(#17975) Necc válasza Marosko (#17974) üzenetére


Necc
addikt

Es ha visszaallitod gyarira ugy is stabil? Csak mert nekem is 1189MHz -es elmeleti boost orajelet ad meg a gyari oldal feketen-feheren, de a gyakorlatban megis 1241MHz -en megy, azaz nem tekinthetoek mervadonak a gyari adatok.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17976) Marosko válasza Necc (#17975) üzenetére


Marosko
csendes tag

Megoldódott a probléma.Felvettem a kapcsolatot a cseh céggel,amelyik a kártyákat hozza be.Leforditva nagyjából ez a válaszuk:
A boost 2.0 nem sebességhatározzák meg,hanem hőmérséklet.80C fokig a maximálisan elérhető frekvenciát hozza ki belőle vagyis amig el nem éri a 80C fokot addig simán 1,2ghz vagy az fölött lehet.Ha a kártya eléri a 80C foko akkor kisebb szorzóra kapcsol igy csökkentve a frekvenciát és ezzel a hőmérsékletet.Ha a házban magas hőmérsékletek uralkodnak és a kártya nagyon le van terhelve akkor állitja be magát az alap frekvenciára ami a gyártó által is hivatalosan meg van adva.A magasabb frekvenciákért a kártyagyártója felel.Ha hideg környezetben van a kártya, akkor 5-10% teljesitménynövekedés is lehet.Azt hiszem ezzel neked is válaszoltam,miért nem mérvadóak a gyári adatok.Jobban mondva csak bizonyos feltételek mellet.Feldobtam a Furmarkot teszteltem és ha eléri a 80C akkor tényleg visszavesz az 1241Mhzbő.

(#17977) vranyek válasza Marosko (#17976) üzenetére


vranyek
aktív tag

de a win8-as kékhalál ettől még nem oldódott meg nem? :S

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#17978) Marosko válasza vranyek (#17977) üzenetére


Marosko
csendes tag

Azt irták hogy az valószinűleg driver hiba lesz.Kell várnom új driverra meg akkor már megvárom a Win 8.1et.

(#17979) radi8tor válasza Marosko (#17966) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

CRC hibák? Milyen CRC hibákat tulajdonítasz a kártyának?

⭐ Stella

(#17980) vranyek válasza Marosko (#17978) üzenetére


vranyek
aktív tag

Amúgy most ez kicsit OFF, de van értelme win8-nak win7-hez képest? csak mert gondolkozom, hogy ha a jelenlegi rendszer majd frissítésre szorul, akkor már 8-at tegyek fel... :)) mondjuk 1 hónapos a gép, egyelőre még nem formáznék :P

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#17981) Necc válasza vranyek (#17980) üzenetére


Necc
addikt

Ha imadod magadat halara szivatni egy erintokijelzos rendszerre tervezett UI-val ugy, hogy billentyuzet+egerrel hasznalod, akkor hajra. Amugy meg az egesz rendszer seggbuta a 7-hez kepest, meredek negativ mutatot nyom innovacio teren. Tobb kijelzos rendszerek, tobb ablak kezelese sincsen megoldva, rohej az egesz.
Persze tartalmazza a rendszer a regi UI-t is mint egy onallo alkalmazast, de az egesz rendszer ugy van megtervezve, hogy idorol idore a "modern" (seggostoba) UI-t elo kell hogy vedd ;]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17982) Tirexi válasza Necc (#17981) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát én érdekes módon fél óránál többet nem használtam még azt a bizonyos ostoba UI-t pedig a megjelenéstől fogva fent van a win8.
A Classic Shell megoldotta, hogy még véletlenül se tévedjek oda arra a felületre.
Nekem nincsen bajom a win8-al. Tökéletes és gyors ahogy azt egy oprendszertől elvárná az ember. Számomra az egy fel patch-elt win7.
Két képernyőt is simán tudok vele használni.

(#17983) Marosko válasza radi8tor (#17979) üzenetére


Marosko
csendes tag

Nem konkrétan a kártyának tulajdonitom.Csak előjöttek.Például valami be van tömöritve egy játék és kitömöritem akkor crc hibákkal dob ki,és harmadszorra szokja kisűriteni.ugyanez van updatekkel játékokhoz.ezelőtt régi karival win8 nem volt ilyen gondom ugyanazokkal a játékokkla ugynabban a suritesben mert megvan mind változatlan formában.új karival win8on ilyen gondom van.új karival win7en nincs ilyen gondom.például az updeteknél(patch) azt irja ki hogy nem tudja kisűriteni vagy rossz sűrités...hangsúlyozom csak grafikai kártyát cseréltem a gépemben semmi mást.és 3x telepitettem újra a win8at és 3x a win7et hogy biztos legyek a dolgomban.
Haveromnak Gigabyte geforce GTX 670OC je van,és hasonló hibák vannak nála win8 alatt.Kék halál,belassulás...Win7 alatt remekül megy neki a kártya.

(#17984) Madn!ght válasza Marosko (#17983) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az nem teljesen biztos, hogy a VGA hibája. Hasonló hibával küzdök. Egyelőre mindent kipróbáltam és a topik gurui segítségével arra jutottunk, hogy memória/memóriavezérlő/AHCI hiba. Ami reálisabb, az driverhiba, tekintettel arra, hogy játékokban/linx, heaven benchmarkban nem jelentkezik.

Ha olvasod a topikot, amit linkeltem, láthatod, hogy nálam is az a helyzet: letöltöm a rar-t, nincs crc. Újraindítást követően minden 2. crc hibás. :(

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17985) Marosko válasza Madn!ght (#17984) üzenetére


Marosko
csendes tag

Ebben viszont akkor AHCI hibára tippelnék mert nekem a rendszer OCZ Agility 3 ssdn van, neki meg valami Intel SSDje van.De viszont miért Windows 8 alatt jött elő az új karijainkkal?Mondjuk rá neki talán crc hibája nem volt.csak kék halál,lassulás.

(#17986) Madn!ght válasza Marosko (#17985) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem pedig platformváltás előtt nem sokkal kezdődött, de akkor nem tulajdonítottam negy jelentőséget a hibának. Azóta lap+pro+vga+ssd csere történt. A hiba megmaradt.

Az a gyanúm, hogy a SATA vezérlő drivere hibázik...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17987) kasa85


kasa85
őstag

Szerintem egy amit lehet ez ügyben tenni a firmware frissítés SSDén.
Lehet az írás olvasást másképpen kezeli a Winfos 8 ezért hibádzik mikor a fájlt keresi vagyis be olvassa ilyenkor jön elő a crc hiba.
A crc memória hibánál is elő jön mert egy hibás memória adat hiányosan sérülten küldi a processzornak az adatot emiatt hibát dob majd ki a gép.
Amennyiben az adat hordozó hibádzik akkor is hasonló jelenség történik,és crc lesz egyből.
Szóval érdemes legyen az SSD friss biost rá tenni illetve hozzá a Windows 8 sata driverjét hátha meg oldódik a gond,és akkor ki derül a hiba.
Amennyiben volt Windows 8 másik kártyával,és jól ment ugyan az az adat állomány akkor a kártya a ludas bár crc nem hiszem,hogy okozna.Az inkább legfőképpen memória hiba okozhatja,vagy egy haldokló SSD,vincseszter,illetve hibás szoftver ami ezeket üzemelteti,vagy bios,adat kábel hiba.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#17988) Marosko válasza vranyek (#17980) üzenetére


Marosko
csendes tag

A többség utálja Windows 8at,mondjuk rá nekem bejött.1 év használat után sem fagyott le,stabil,gyors.Nekem kifejezetten tetszett a kezelőfelület,a grafika,az asztalra váltás.Nem voltak vele problémáim.A start manü abszolút nem hiányzott.Izlések és pofonok.

(#17989) radi8tor válasza Marosko (#17983) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Memória (RAM) hiba okoz ilyet.
Futtass Memtest x86-ot a gépen órákig.

Más kérdés is lehet, hogy eredeti Windows-ról beszélünk vagy valami virágbolti kiadásról. Utóbbi produkálhat érdekes dolgokat.

⭐ Stella

(#17990) Marosko válasza radi8tor (#17989) üzenetére


Marosko
csendes tag

3x2Gb Corsair 1600Mhzm van(haveromnak is Corsairok vannak 4x2GB).Nincs tuningolva.Nem eredeti Windows ún. Westlake Edition.
Megpróbálom a ezt a Memtest dolgot.Köszi a tanácsot.

(#17991) Laraxior válasza Marosko (#17990) üzenetére


Laraxior
titán

westlake

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17992) Kojak


Kojak
tag

A GTX760-as modellből Asus, Gigabyte vagy MSI gyártót ajánljátok?

(#17993) BlackSoft válasza Kojak (#17992) üzenetére


BlackSoft
addikt

MSI GTX 760 Gaming

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17994) WaterWawe válasza BlackSoft (#17993) üzenetére


WaterWawe
őstag

+1 (Y)
avagy a 760 Hawk

(#17995) Marosko válasza Kojak (#17992) üzenetére


Marosko
csendes tag

A Gigabyte GTX 760OCről biztosa kijelenthetem(a mai nap után),hogy megy 1241Mzn :)) és nem pedig gyári hibás.A recenziókban azt irják az MSI jóval halkabb mint a Gigabyte.

(#17996) egyedülülő válasza Marosko (#17995) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az új változata a Gigabyte-nak szerintem változtatni fog ezen a dolgon.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#17997) blaca83 válasza Kojak (#17992) üzenetére


blaca83
őstag

Én a nagy gyártók közül ezeket ajánlanám:

Msi-Giga-Evga :K

Kisebb gyártók de jó kártyák szintén:
Palit 760 Jetsream, - Zotac 760 AMP :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17998) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Újra és újra visszatérek...Mi újság jelenleg driver ügyileg? Szívóznak még a karik játékok alatt velük, vagy már javult a helyzet?

(#17999) WaterWawe válasza polgi803 (#17998) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nekem a 326.80 Beta tökéletesen működik.

(#18000) #35434496


#35434496
törölt tag

Az msi gaming széria nagyon szép lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.