Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Deathjay^


Deathjay^
tag

Közben rájöttem, hogy megy nekem is, csak entert kell nyomni a végén :D
Sikerült kvalifikálnom magam a 8 rajtrácsra :D azért ilyen "korán", mert holnap nem tudom mikor érek haza.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#52) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#51) üzenetére


IreN!CuS
őstag

milyen benya stratégiával mész?meg mekkora risk-t állítottál be?btw eddig úgy tűnik,h a 3ik helyről megyek nem is rossz :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#53) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#52) üzenetére


Deathjay^
tag

grat a 3. helyhez. a risk amit beállítottam az 80-80-50-30. a Startnál meg szúrja be az orrát ha lehet mindenhova :D
a benzinen még gondolkozom... 85 literrel indulok esős gumikon. amint szárad a pálya extra soft gumikra váltok. majd a nap folyamán megvizsgálom a dolgokat. esetleg ha te is valami hasonlón mész szívesen meghallgatlak :D

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#54) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#53) üzenetére


IreN!CuS
őstag

80-80-50-30 nem sok risk-hez?vagy csak elírtad és az a benyára vonatkozott? :)
Én is 85 literrel indulok,utána 60-75-60.
A risk(sorrendben)25/22/28 remélhetőleg szabad lesz az út 2-3 kör után,amikor az esősök kijönnek :P
Rajthoz meg: overtake where possible bár ez kicsit rizikós esős pályán száraz gumikkal,de hát vagy vagy :)
Arra figyelj,h asszem úgy van ha bemész cserélni az esős gumidat,tankolni is fognak,na most ha 85el indulsz könnyen lehet h 2 kör után száraz lesz a pálya,és mondjuk be van neked írva 80L az első tankolásra akkor kb 150-160 literrel fogsz menni azt meg 1ik gumi sem bírja ki,meg lassú is :)
Nagyon remélem,h max 2 körig fog esni...ha tovább akkor megszívtam :)
A 49es csoportban az egyik srác Olga Vasilyeva jól csinálta úgy néz ki kb 30-35L lehet a kocsijában esős gumikkal,úgyhogy vele nagy meccs lesz,mert az elején elfog menni szinte biztos.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#55) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#54) üzenetére


Deathjay^
tag

Igen az volt a risk, de belátom lehet kicsit sok így esős pályán ez :) Szerintem se fog túl sokáig esni az eső, így beírok egy ~40 litert. Bátor vagy, hogy bevállaltad a száraz gumit :) De még akár jól is jöhetsz ki belőle :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#56) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Én is bevállaltam a száraz gumit, de az a kérdés, hogy ilyenkor ha nem állítom be, hogy mennyit várjon az eső után, tehát mikor jöjjön be ha elkezd esni, akkor kijön a következő körben vagy nem. Én ugyan beraktam hogy 2 kört várjon, de így is szívni fogok az utolsó negyedbe ha elkezd esni, mert akkor lemaradok a többiekkel szemben, meg akkor is ha 3 körig esik, vagy ha már elindulok szárazzal akkor nem jön ki ha 0-n hagyom? :Y

Jaj most mi lesz!? :O

(#57) Deathjay^ válasza kvoaksz (#56) üzenetére


Deathjay^
tag

Elvileg ha nullán van akkor, egyből kijön :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#58) ixtom válasza IreN!CuS (#54) üzenetére


ixtom
tag

"ha 85el indulsz könnyen lehet h 2 kör után száraz lesz a pálya,és mondjuk be van neked írva 80L az első tankolásra akkor kb 150-160 literrel fogsz menni"

Az nem úgy van, hogy amit beírsz számot az üzemanyag mennyiséghez azt már a feltankolt állapotra érti boxból kijőve?
Tehát, ha 85-el indulsz és 85-öt állítasz be, ugye alapesetben akkor jössz ki ha elfogy a benzin (vagy a gumi, de most azt ne nézzük :P ) eső esetén pedig ahogy beállítottad (eső kezdete/vége után x körrel).

Pl. hagysz 1 kört az eső után (5 km; 3,45-5 liter <- ez elég tág mert még nics adatom :DDD ) akkor marad min. 80 liter a tankban, amire már nem fognak tölteni. (Nem lesz 160 l a tankban.)
Ha jól értelmeztem a leírásokat.

Én úgy tervezem, hogy lesz eső a futam utsó negyedében. Remélem bejön a taktika, bár csak tippelni tudok a fogyasztásra és a gumikopásra, ezért lehet hogy mégsem lesz jó.
Nagy rizikót nem vállaltam, a célom hogy befejezzem a versenyt. :B

Szponzorokkal hogy zajlik a tárgyalás? Milyet érdemes választani?

(#59) IreN!CuS válasza ixtom (#58) üzenetére


IreN!CuS
őstag

lehet,h így van de ezt sajnos nem figyeltem meg,jobb lenne valami tuti info. :)
Mert szerintem lehet úgy is értelmezni h az első pit-nél mennyit tankoljanak,tehát akkor rámegy a 80 még 80 :)
de majd megmondják remélem ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#60) ixtom válasza IreN!CuS (#59) üzenetére


ixtom
tag

Én ebből gondolom hogy így van:

"Pl.: Kiállsz a boxba (a kerekek állapota miatt) és 15 liter még van a tankban. Mivel 60 litert állítottál be, ezért 45 litert fogsz kapni az autóba."
Newbie Guide

(#61) Deathjay^ válasza ixtom (#60) üzenetére


Deathjay^
tag

akkor annyit kapsz amennyi hiányzik a megadott beállításhoz :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#62) IreN!CuS válasza ixtom (#60) üzenetére


IreN!CuS
őstag

akkor te nyertél igazad volt,rég olvastam(1 hete:D) :R
még azt kell megálmodnom meddig fog esni az eső az elején.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#63) joergie válasza ixtom (#60) üzenetére


joergie
őstag

Pontosan, ott a pont.
Csak jelezném, írta itt valaki, hogy elindul száraz gumin, de a végén bejönne esős gumiért, ha esik az két külön dolog. Kétféle beállítás van. Egyik, hogy menniyt várjon ha ELÁLL az eső, és mennyit várjon ha ELERED az eső.

Amit akartam mondani nektek, hogy a riskekkel csínján bánjatok, mert kopik tőla az autó. ÉN amatőrből úgy jutottam fel hogy 20 fölé sose állítottam risket. Úgy gondolom, ha max ennyivel nem tudok feljutni, akkor pro-ban se nagyon boldogulok. Mostanában olyan 35-50 között állítottam próbaképp, de ugyanúgy nem tudtam előzni, szóval visszaveszem hogy spóroljak.
80as risket akkor mernék berakni, ha min 200as tapasztalata lenne a pilótámnak.
De erről is írnak a Newbie Guide-ról(asszem).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#64) ixtom válasza Deathjay^ (#61) üzenetére


ixtom
tag

Jól mondod, én mindig is szarul magyaráztam :DDD

Az angol verzióban így írják le:
"The amount of fuel is the amount for your tank to be topped up TO, rather than topped up BY."
Az üzemanyag mennyiség inkább az a mennyiség amennyiRE a tankodat feltöltik, mintsem amennyiVEL feltöltik.
Ha jól fordítom (de gyakran ezt is szarul csinálom :B )

A versenyen mért köridőket valahol meg lehet nézni vagy azt csak a supportereknek lehet?

mod: az Organizer az utsó negyedre csak a 0%-ot írja, de az oldalon ez van:
"Rain Probability: 0% - 20%"

Ez valami program hiba?

[ Szerkesztve ]

(#65) IreN!CuS válasza joergie (#63) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ezt értem,DE mivel én szárazzal indulok,és mondjuk 2 körig esik akkor ide 2-es kell írnom mert különben kijön az első kör után(- wait to pit if it starts raining:2)vagy ez sem így van?
Vagy ha esővel indul a verseny akkor azt nem úgy értelmezni mint ha elkezdene esni az eső?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66) ixtom válasza IreN!CuS (#65) üzenetére


ixtom
tag

Valahol olvastam, hogy az esős start nem számít esőnek a boxtaktika szempontjából. Vagyis az a lényeg hogy ez a "wait to pit..." beállítás az események megváltozását nézi.

A verseny esővel indul (nincs változás), ezért a pilóta nem megy ki a boxba (mindegy mit írsz be). Majd akkor lesz változás ha eláll az eső, de az már a másik beállítási opcióhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#67) kvoaksz válasza ixtom (#66) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Na ezt a választ vártam, tehát beállítom 0-ra, mert a végén ha elkezd esni akkor jöjjön be a többiekkel együtt (bár ha csak 2 körrel a vége előtt kezd el esni).
Minden esetre szárazzal indulok!
Remélem bejön! :D

(#68) IreN!CuS válasza ixtom (#66) üzenetére


IreN!CuS
őstag

kösz.akkor hagyom nullán.remélem bejön :)
Remélem nem fog 2 körél tovább esni mert addigra nagy lesz a hátrány főleg ha hibázik is a pilótám :) Szóval kell a szerencse

kvoaksz:befog az jönni érzem:D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#69) kvoaksz válasza IreN!CuS (#68) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Tuti!

3. helyről indulok, feltartom őket! :D
Kell egy kis rizikó, főleg, hogy ez még csak a 3. futamom!

Hajrá mindenkinek! :C

Ja, és köszi a válaszokat! :)

(#70) joergie válasza IreN!CuS (#65) üzenetére


joergie
őstag

Nem tudom sajnos. De ha van erről biztos információd, akkor kérlek oszd meg velünk :)
Elég jó helyről indulok, remélem jó lesz a stratégia. Bár érdekes amatőrben ennél jóval gyorsabb voltam :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#71) IreN!CuS válasza kvoaksz (#69) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én a 4.ről de 85 literrel megyek,úgy hogy bármi lehet:)

joergie:nem lehet tiltja a vallásom:D,BTW milyen taktikával mész?1 kiállás,nagy def-es riskel?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72) kvoaksz válasza IreN!CuS (#71) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Nem, nem erőltettem a pilótám(76-os a lelekem), ha akarnak menjenek, majd a boxban vissza megyek eléjük (remélem). Megfogadtam Joergie tanácsát így 10/10/15/10. (eddig bejött) a pilótám még sosem hibázott! Viszont egyszer aki megakart előzni annak igen, bár nem tudom mit nyomot. :D
80 lityóval indulok aztán 100 és végül 93, ha esik még egy 30-ast tankolok a végén!
Remélem 2 kiállás, a gumik elvileg bírni fogják(medium).

[ Szerkesztve ]

(#73) IreN!CuS válasza kvoaksz (#72) üzenetére


IreN!CuS
őstag

2 kiállásra jó lehet ez a taktika,igazából én eddig a 20 körüli értéket tudtam tartani szinte mindenben(riskre értve)és sosem volt hiba.szerintem te is kipróbálhatod a 20/20/20/0-t
Én inkább a gyors etapokra utazok és a 3 kiállásra+esoft.Úgyhogy én most is nyomni fogom neki,csak ennek is megvannak a veszélyei(magasabbra kell rakni a overtake risket,neh beszoruljak).De eddig mindig bejött:)
Számolgatás alapján(ha csak 1-2 körig esik az eső )első vagy második helyre vagyok jó,persze hiba nélkül.Első kettő srác tuti ráment az esőre+kevés benya(4 másodpercet kaptam úgyh a 4ik helyen vok)a 3. meg szerintem nálam is rövidebb etappal nyit.Nagyon kíváncsi leszek a versenyre,bár a péntek esti lightolás miatt úgysem fogom látni :))

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#74) ixtom


ixtom
tag

Hülye kérdés:
Még a verseny előtt, de Qualify 2 után lehet upgradelni az autót? Eszem ágában sincs ilyesmit tenni és nem is tűnik logikusnak, de a gomb nincs letiltva megnyomni meg nem merem :DDD .

Tankolhattam volna kicsit többet is a kocsiba a kvalifikáción, a hosszú középső etapot nem tudom mennyire fogja bírni a gumi. Persze ez most úgyis csak egy tesztfutam. :P

Még az üzemanyagos témához találtam a szabályzatban (tudtam hogy olvastam valahol :) ) :
"• A boxkiállásra beállított üzemanyag mennyiség azt mutatja, mennyi üzemanyaggal tér vissza az autó a pályára"

valamint az "esős rajt" vs. kiállás témához egy fórumból:
"The start of the race doesn't count."
[link]

[ Szerkesztve ]

(#75) joergie válasza ixtom (#74) üzenetére


joergie
őstag

az autóhoz 2 verseny között bármikor hozzányúlhatsz, de csak egyszer.
Akár practice és kvali között is, vagy teszt közben. Igazából ennek van értelme. mivel teszttől guye kopik azért az autó.
tesztet azért érdemes még nyomni, mert apilóta, bár nem fogy, de 5-7 staminát felszed tőle, és a staff motivációja is magasabb lesz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#76) ixtom válasza joergie (#75) üzenetére


ixtom
tag

Van aki tesztel a Qual2 és a Race között :F Én a kvalifikációk előtt tesztelnék.
Na mindegy, legalább a program nem tiltja :DDD

(#77) ixtom válasza ixtom (#76) üzenetére


ixtom
tag

Illetve mégis tiltja, a kvalifikáció lezárása után :B

Még megnyújtottam a középső szakaszt, kiváncsi vagyok a gumikra.

(#78) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nevetséges ez az eső....elment a verseny :O 5 kör 54 másodperc....

joergieazoknak lett jó a verseny akik esővel rajtoltak kevés benyával:) de mjad legközelebb

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#79) joergie válasza IreN!CuS (#78) üzenetére


joergie
őstag

fifty fifty volt az esély. nekem bejött :) de vannak akiknek esőgumin se jött be.eddig. van aki meg esős beállítással megy egész versenyen. nem komplettek :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#80) Deathjay^ válasza joergie (#79) üzenetére


Deathjay^
tag

nálunk a 16ig körig az első 7 nem kapott kört a többiek igen :D 4. vagyok de az első még essős gumin megy :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#81) Deathjay^


Deathjay^
tag

10. rajtkockából a 2. helyre sikerült feljönnöm :C

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#82) joergie


joergie
őstag

1 kőkemény pontommal proban 3 nyomorult ponttal emelkedett a motivációja a pilótámnak. kiborulok. poleból első hellyel 50pontot emelkedne. rohaddjon meg nem tudok vele mit kezdeni. 2mpel kéne(tudna) gyorsabbnak lennie hogy versenyben legyek, és talán elég is lenne. de nem fogom elérni, megint rá kell költenem a kocsira sulyos milliokat évad végén hogy pontokat szerezzek, így motiváció is nőjön. szívás

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#83) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát nem sikerült megtalálnom a beállításokat,esetleg ha valaki tudna mutatni 1-2-t amivel össze tudnám vetni az én beállításaimat,megköszönném:)
Már csak 2 versenyig van szerződtetve a pilótám,megtudom hosszabbítani vele a szerződést,vagy mindenképp elfog menni?Ha meglett hosszabbítani,azt h kell?
Valaki tudja,h mennyi a max ezen a pályán ami kibír a esoft?
Deathjay^:grat :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#84) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#83) üzenetére


Deathjay^
tag

Köszike. Melyik beállításokra vágysz? Megtudod, nekem már megkellet volna hosszabbítani. Ott van a driver contract. Ot tkiválasztod, hogy mennyi versenyre akarod szerződtetni. Erről a pályáról nem tudok nyilatkozni neked ;)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#85) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

A taktika csődje volt nálam is, azért begurúltam a 6. helyen! :(
A pilótáma elment, újat nem sikerült igazolni, így valami Lúzer Bubu fogja vezetni az autót a következő versenyen! :O

(#86) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#84) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az autó beállításokra gondoltam,mert azt nekem vmiért nem sikerült megtalálni,
Btw csak akkor tudod meghosszabbítani a szerződést,Oa OA85 vagy az alatt van,nekem meg már 93:).Szóval kell egy másik versenyző :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#87) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Lúzer Bubu utolsó helyre hozta az autót! :O
Kell egy jobb pilóta! :Y

(#88) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#86) üzenetére


Deathjay^
tag

az értem, hogy az autóé kéne, de melyik pályára? nekem amikor még 3 versenyre volt szerződésem, akkor hosszabbítottam. mondjuk nem néztem, hogy akkor mennyi volt OA szintje. de így legalább még 13 versenyig az enyém :).

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#89) Deathjay^


Deathjay^
tag

nálam: Shanghai GP (China) - lap 5 ~ 1:47.720s ~ 0.737s ~ 1:46.983s ~ 460 ~ 500 ~ 500 ~ ~ 765 ~ 230 ~ 150 ~ Medium > Practice lap 5 comments from your driver: I am satisfied with the setup of the car

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#90) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#89) üzenetére


IreN!CuS
őstag

köszke,hát nekem teljesen más irányba ment a beállítást de szerintem a tiédet fogom használni,mivel nekem legjobb időm esoft-n is 1:47:215,te meg medium gumival mentél 46ost:)
H lehet downgradelni a versenyzőm OA-ját?
szerk.:Break-hez megy a 765?

Benya stratégiám:85/82/82/65 (85el indulok)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#91) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#90) üzenetére


Deathjay^
tag

bocsi, igen a break-hez megy a 765 azt elszúrtam. most vettem észre hogy nem jó. megnézted mit tud a paripa kemény keverékkel. 1:48.131s ~ 1.041s ~ 1:47.090s ~ 460 ~ 500 ~ 500 ~ 765 ~ 230 ~ 150 ~Hard most azon agyalok, hogy menjek kemény keverékkel, jól megtankolva 1 kiállással :F

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#92) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#91) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hát szerintem az egy kiállás nem lehet nyerő mert ha megnézed 1-1.5mp-t kapsz körönként.ami sok lehet én maradok a gyors etapoknál:)
versenyen eldől milyen beállításokat adtál nekem ;]
Most akkor mi a break beállításod? :) 765?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#93) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#92) üzenetére


Deathjay^
tag

igen 765 :) akkor még agyalok, hogy milyen keverékkel menjek és hogyan :DD

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#94) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#92) üzenetére


Deathjay^
tag

látom elég jó helyen állsz a rajtrácson :D a 7. hely az elég jó. én eddig a 15ön állok, de közepes keveréken 110 literrel :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#94) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kösz,bár ahhoz képest h nem találtam meg a beállításokat jó ez a 7ik hely(eddig)
Te is jó lehetsz azzal a közepes 110 Literel :) Csak támad az előtted lévőket rendesen :)
Btw 30mins-1h-tól 5-15% esély van az esőre a többinél eddig mindig 0-X%-ig volt ergo tuti h lesz eső a verseny második részében?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#96) ixtom válasza kvoaksz (#87) üzenetére


ixtom
tag

Nem árt egy jobb pilóta :)

Én most cseréltem, bár kicsit elbénáztam az ajánlatokat. Először egy kicsit elhamarkodottan egy viszonylag jó tulajdonságú pilótának tettem ajánlatot (alap ajánlat), aztán többen is licitáltak rá. Ezért gondoltam, hogy veszek egy még jobbat (és drágábbat :D ) neki is tettem ajánlatot az utsó pillanatban. Ráadásul többet is ajánlottam, mint ami meg volt adva.
Erre kiderül, hogy az első pilóta licitjét megnyertem a másodiknak meg még nálam is többet ajánlottak :Y . Legalább tudom hogy is megy ez :) .

Na de a lényeg, az idők:

Utsó három practice idő Soft gumival volt, előtte eSoft. Az utsó két idő az új driver műve. Majdnem 1 másodperccel jobb, mint a volt pilótám (nettóban), és kevesebbet téveszt. :C
Amiben "gyengébb" az előzőnél: Talent, Aggressiveness, Charisma.
A többi mind sokkal jobb. Igaz 200 ezerrel több a fizetése versenyenként.

Van még 9 név a shortlisten, amire még nem licitáltak. Lehet hogy váltok még egyszer ebben a szezonban. ;]

Jelenleg 15. vagyok a rajtrácson (18-ból) 88 literrel. A múltkori 19. után ez azért jobb (20 ember közül). Még így is lassú az autó. Most az előttem lévőhöz képest 18 ezred a hátrányom :P , de a 12-hez már 1,3 másodperc.

Ja és baromi lassú voltam Imolában is. Utolsó is lettem :(
Tudom túl sok a ha :) , de ha eső gumin kvalifikálok és rajtolok, és ha jobb a pilóta, akkor nem lettem volna 17. (a 17 célbaérkező közül :DDD )

Remélem végigérek a mai futamon, és nem leszek utolsó. Ez most a cél. Legközelebb a pontszerzés jön. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

egy körrel a vége előtt kiállt tankolni ennyit tévedtem :O (igaz csak 1 helyet vesztetem)
9röl meglett azért a 6ik,bár ez a kiállás nem kellett volna :W

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#97) üzenetére


Deathjay^
tag

jo az a 6. hely. látom páran kiestek nálatok xDDD neked legalább meglett a pont. nekem nem. 10. lettem :S

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#99) ixtom


ixtom
tag

10. (utsó előtti) helyen értem célba, nálunk heten estek ki. A gumi és üzemanyag mennyiséget viszonylag jól eltaláltam. Még most is elég nagy a szórás a köridők között, párszor 1,5 másodperccel is több volt mint az előző körben.
2 másodperc kellett volna a 9. helyhez, 5 a pontszerzéshez. Na majd legközelebb. :)

(#100) Deathjay^ válasza ixtom (#99) üzenetére


Deathjay^
tag

Ki milyen taktikát választ péntekre? :F

xbox ONE gamertag: DeathzOor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.