Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) DopeBob


DopeBob
addikt

A motor kopás minek a függvénye? Alacsony riskeket állítottam be (5-10 max) és a lvl1es motor most 38%-on van :(

MZ/X

(#352) sh4d0w válasza DopeBob (#351) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pilótafüggő is. Rossz pilóta jobban lezúzza az autót alacsony riskkel, mint egy jobb pilóta magasabbal.

https://www.coreinfinity.tech

(#353) DopeBob válasza sh4d0w (#352) üzenetére


DopeBob
addikt

Ő most a "szerencsés" kicsit talán kövér :)

Mire érdemes tréningeznem? Most az utolsó kettő az a koncentrációt fejlesztette

Overall: 89
Concentration: 142
Talent: 135
Aggressiveness: 21
Experience: 54
Technical insight: 56
Stamina: 20
Charisma: 98
Motivation: 166
Reputation: 9
Weight(kg): 90
Age: 23

MZ/X

(#354) sh4d0w válasza DopeBob (#353) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy látszik, ráfutottál most a randomra, mert jónak tűnik a csóka. Következő versenyen is figyeld a kopást - meg hát ez mégis csak egy lvl1-es erőforrás.

https://www.coreinfinity.tech

(#355) DopeBob válasza sh4d0w (#354) üzenetére


DopeBob
addikt

És merre érdemes vele továbbfejlődnöm? Koncentráció vagy stamina? Szeretnék most feljutni és még amatőrben is jó lesz ez a pilóta szerintem.

MZ/X

(#356) sh4d0w válasza DopeBob (#355) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mindkettőt.

Benőke: igen, de amatőrben már kell a stamina is.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#357) Benőke válasza DopeBob (#355) üzenetére


Benőke
őstag

Koncentráció, Koncentráció, és Koncentráció. Rúkiban ez a három fő tulajdonság a fontos. :D

(#358) joey16


joey16
csendes tag

srácok,
mi a helyzet a mai gumikopással? nekem úgy rémlik, hogy az a high kicsit túlzás volt az utolsó singapore-i versenyen is. a médium gumi 136km-t bírt.
vélemények 2 kiálláshoz? soft vagy medium? :F

"behind the wheel" dm

(#359) DopeBob válasza joey16 (#358) üzenetére


DopeBob
addikt

Én a soft gumit választottam 3 kiálláshoz, de még bőven volt benne sajnos :( esoft is jó lett volna, viszont szerintem a 2 kiálláshoz pont nem lett volna elég a soft.

MZ/X

(#360) mrsza válasza DopeBob (#359) üzenetére


mrsza
csendes tag

Nekem 2 kiállásra elég volt a soft és maradt is rajta: 14% első kiállás után, második után 22%

(#361) joey16 válasza DopeBob (#359) üzenetére


joey16
csendes tag

vettem, vettem. csak már későn. biztonsági okból a médiumot választottam, így többen gyorsabbak tudtak lenni. maradt az 5. hely. na majd a következőn...

"behind the wheel" dm

(#362) Benőke válasza DopeBob (#359) üzenetére


Benőke
őstag

Rossz hírem van. Pont elég volt még úgy is hogy riszkel mentem. Ugyanis Softal mentem 2 kiállásal, és csak azért lettem 4 mert elszált a fékem az ucsó 12 körre és vissza estem a 2 helyről...
Másik pilóta kell de olyan a tülekedés... Komolyan belicitálnak olyanra is ahol már vannak vagy 10 -en de nem baj. Direkte kiszemeltem egy pilótát hát jött is egy okostojás és licitált is... Viszont az nem jó ha nincs talentje az emberkének egyszerűen megeszi az autót... Pedig a koncentrációja jó :D

(#363) joergie


joergie
őstag

grat a jól teljesítőknek.
Igen, soft/2 volt az ideális megoldás, bár voltak jópáran esoft/3on. Én most med/1el megyek, nem akarom hogy feltartsanak, kellenek a pontok. bár még nem tudom mennyi a különbség med/esoft/soft között, nem hiszem hogy megváltozna a döntésem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#364) DopeBob válasza joergie (#363) üzenetére


DopeBob
addikt

Elég lesz most a soft gumi 1 kiállásra? Ez full lvl1es kocsira is igaz? Mondjuk már mindegy, én nem mertem bevállalni, medium és 2 kiállás.

MZ/X

(#365) DopeBob válasza DopeBob (#364) üzenetére


DopeBob
addikt

Elég lesz most a soft gumi 1 kiállásra?

Itt a soft az igazából medium.

MZ/X

(#366) DopeBob


DopeBob
addikt

Érdemes valamire elkölteni a pénzemet? 40M körül járok most Rookie-ban. Pilótát minden verseny után tréningezem másra nem költök. Van amire megéri? Tesztre esetleg? Szerintem a feljutással nem lesz gond ebben a szezonban, érdemes már most a következőre tartalékolni?

MZ/X

(#367) joergie válasza DopeBob (#366) üzenetére


joergie
őstag

érdemes tartalékolni, de ne a kocsin spórolj, annak 3-4-5re fel kell menni, hogy pontokat tudj szerezni amatőrben.
mondanám hogy tesztelj,de ahhoz épületeket kellene venni, hogy értelme is legyen. sok pro és kontra van a teszt mellett, ez igazából a Te döntésed. staffot esetleg érdemes edzeni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#368) sh4d0w válasza DopeBob (#366) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Feleslegesen ne költs, pl. épületfejlesztésre rookie-ban teljesen felesleges. Ha cél a feljutás, akkor minél több pénzzel juss fel, de amit muszáj az autóra költeni, azt ne hagyd ki.

https://www.coreinfinity.tech

(#369) DopeBob


DopeBob
addikt

Hát még azért van mit tanulni, most medium gumit választottam és 2 kiállást de nagyon benéztem. Soft is jó lett volna :F

MZ/X

(#370) DopeBob


DopeBob
addikt

A következő versenyt nézegette már valaki? Q2 és a Start esős és rögtön az elején el fog állni? Érdemes száraz gumival menni, vagy 1 kört mindenképpen esni fog? A nagyon változó időjárás miatt jobb lesz a 2 vagy 3 kiállásos taktika?

MZ/X

(#371) sh4d0w válasza DopeBob (#370) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tljességgel kiszámíthatatlan lesz az időjárás. A végén pl. 0%-ot ír, ami csak annyit jelent, hogy nem kezd el esni. Nade azt nem jelenti, hogy el is fog állni.

https://www.coreinfinity.tech

(#372) DopeBob válasza sh4d0w (#371) üzenetére


DopeBob
addikt

Oh, értem ezt nem tudtam. Eső gumihoz viszont talán az egy kiállás passzolna jobban :F Hát kíváncsi vagyok. Elég szoros a csoportunk sajnos, van pár "öreg motoros". Jó lenne valahogy feljutni.

MZ/X

(#373) sh4d0w válasza DopeBob (#372) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Valóban, ha pl. tudnám, hogy végig esik, 1 kiállásra lőném be a taktikát, aztán csókolom.

https://www.coreinfinity.tech

(#374) Benőke


Benőke
őstag

Ha valakinek van tuti nyerő taktikája a következő futamra az ne fogja vissza magát :D

(#375) kvoaksz válasza Benőke (#374) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Végig esni fog tehát eső gumi, esős beállítás, 2 késleltetett kiállás ha mégis elállna 5 körrel a vége előtt, természetesen extra soft! :DD

(#376) DopeBob


DopeBob
addikt

Mennyire vagytok benne biztosak, hogy végig eső lesz? Én 60L-el kvalifikáltam magam, de végig esni fog akkor az első kiállásnál tankolok 180L-t és helo.

Én inkább azzal számoltam hogy az első pár körben majd eláll, utána pedig újra elkezd esni .) Vagy ez nagyon vad? :)

MZ/X

(#377) sh4d0w válasza DopeBob (#376) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vad. Igazából most teljesen kiszámíthatatlan, hogy mi lesz, egy előrehozott 2 tankolásos taktika éppúgy jó lehet, mint egy eltolt kettő.

https://www.coreinfinity.tech

(#378) DopeBob


DopeBob
addikt

Izgulós lesz Rookie 113-ban vagyok, előző szezon közepén kapcsolódtam be kb. Vannak ismerős arcok elég jól tolják tapasztalatuk is nagyobb. Most a 2. versenyen szerencsém volt úgyhogy jelenleg így néz ki hogy 1st 22pt 2s 21pt 3th 18 pt

Elég szoros sok hiba nem fér bele szerintem :(

MZ/X

(#379) Benőke


Benőke
őstag

Hát én arra számolok h eláll az eső aztán ujra elkezd esni majd a végén valamikor ujra elállhat, de ha nem áll el az sem baj mert eltolt 2 kiálláson vagyok, aztán ha eláll a kkor meg 3 kiálláson leszek. Kevés benyával megyek fél esős fél száraz beálítással. Meglátjuk mi lesz belőlle.
Az lenne a nagy szívatás ha végig száraz verseny lenne... :)

Viszont magas riszkel fogok menni hogy nyomja neki mint süket a csengőt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#380) DopeBob


DopeBob
addikt

Egy valami van ami hihetetlen módon idegesít, ez pedig a boxkiállás... ez a pilótától függ? 20as pit stop centerrel a mezőny leglassabbja, +10mp/kiállás... nagyon nem lesz ez így jó :((

MZ/X

(#381) joergie


joergie
őstag

uff bakker mekkora mázlim volt. beállítottam kezdőguminak az esőset, de esőben a soft ottmaradt, mert alapból arra állítom, ha nincs esély az esőre.
Szóval ha végig esik, nagyon megszívtam volna. viszont lehet a második helyet buktam miatta, de annyi baj legyen, a dobogó megvolt. mindenki extrasofton nyomult. nagyon bejött a soft választása. jó lenne még kevesebb hibával menni. egyelőre úgy tűnik évad végén max egy 4edik hely lesz fogható, de az igen.
Nehezebb már amatőrben is, mint 3-4 évaddal ezelőtt. de azért nem adom fel :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#382) kvoaksz válasza joergie (#381) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Időjósnak nem megyek! :DD
Arról nem is beszélve, hogy esőre számítottam ennek ellenére elfelejtettem esős gumira állítani a startnál a verdát, csak lestem amikor az első kör végén az 5. induló pozicíóból a 13.-ra estem vissza! :O Szerencsére a taktikám nem vált be így elállt az eső, szar egy verseny volt, de a 3. helyre valahogy sikerült feljönni hála rossz taktikámnak! :C
Most meg pole-ban vagyok egyenlőre, remélem így marad mert ez lenne az első! :C
A végén még feljutok! :C

ja, most nézem, hogy az eddig rookie-ban kvalifikált 2700-ból a 63. legjobb összetett időt mentem! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#383) joey16


joey16
csendes tag

Imádom a lengyel futamot!!! :)) Minden úgy alakult, ahogy számoltam vele. Működött a taktikám. A dobogó volt a cél, de még a szerencse is velem volt. Meg van az idei szezon első futamgyőzelme!!! :C :C :C Remélem tartós marad a fórmám!
Gratula minden pontszerzőnek!

Következő verseny: 3kiállás soft-tal? :F Vélemények………

"behind the wheel" dm

(#384) DopeBob válasza joey16 (#383) üzenetére


DopeBob
addikt

Én 3 kiállást megyek esoftal. Remélem bejön :U

Remélem kibír 80km-t a gumi :) Kiderül :DDD elég hideg van mondjuk.

MZ/X

(#385) joey16 válasza DopeBob (#384) üzenetére


joey16
csendes tag

kimagasló gumikopásnál nagyon bevállalós az esoft. viszont, ha bejön, körönként kb 3 tizeddel gyorsabb a soft-nál :K
hát hajrá!!!

[ Szerkesztve ]

"behind the wheel" dm

(#386) DopeBob válasza joey16 (#385) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát, nem ez lenne az első eset, hogy valamit nagyon elszámoltam :DDD

Ha könnyebb az autó, kevésbé kopik gumi? Mert akkor egy lvl3-mas motorra beruházok.

Lehet hogy tényleg jól megszívattam magam ezzel a gumiválasztással :))

MZ/X

(#387) DopeBob válasza joey16 (#385) üzenetére


DopeBob
addikt

Nah, eddig úgy tűnik, +1 kiállás :)

MZ/X

(#388) joey16 válasza DopeBob (#387) üzenetére


joey16
csendes tag

csak nem a gumi miatt?

"behind the wheel" dm

(#389) DopeBob válasza joey16 (#388) üzenetére


DopeBob
addikt

hát, a esoft talán pont jó lett volna 3kiállásra (kb 20 kört bír nálam) de mivel mindenképpen pole-ból akartam indulni, így 50L volt a kezdeti benzin mennyiség és utána 3x70. 16. körben volt az első kiállás, és most ugy néz ki, 3 körrel a vége előtt lesz egy 4. :( Talán ha 1-2 fokot hül az idő az megment :)

MZ/X

(#390) joey16 válasza DopeBob (#389) üzenetére


joey16
csendes tag

3x70liter + 16 kör az még jó lehet. :U

"behind the wheel" dm

(#391) joey16


joey16
csendes tag

én is 70 literrel megyek, az nekem 22 kör.

"behind the wheel" dm

(#392) DopeBob válasza joey16 (#390) üzenetére


DopeBob
addikt

igen de a gumi nem bírja. Az első kiállásig 16 kört mentem. A 3x70el pedig a gumi miatt 60 kört tudok csak menni, a benzin elég lenne :(

Melyik csoportban vagy? Én most Rookie 113

MZ/X

(#393) joey16 válasza DopeBob (#392) üzenetére


joey16
csendes tag

rookie 155

"behind the wheel" dm

(#394) DopeBob válasza joey16 (#390) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát, majdnem. Azért a 2. hely se rossz, de nagyon simán meglehetett volna a 2. győzelem :(

MZ/X

(#395) Benőke


Benőke
őstag

Mostanában mindenkinek elszáll az autója és ultra magas alkatrész kopása van? Mert még egy egészséges versenyt sem sikerült végig futni hiába volt minden alkatrész vacsi újj elfüstöltek... Ha volt risk ha nem... :W

(#396) DopeBob válasza Benőke (#395) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem a vadi új motorom 90%os lett, 5-10 közötti risk beállításokkal. A mi csoportunkban tegnap kb 8-10 autó esett ki...

MZ/X

(#397) DopeBob


DopeBob
addikt

Következő versenyen 3 fok? :))

Esőre ki mit tippel? :S

MZ/X

(#398) ixtom válasza DopeBob (#397) üzenetére


ixtom
tag

Remélem lesz eső :)

Nekem most ilyen volt a kopás:

(elég sokat tesztelek, ezért magas néhol a kezdeti érték :D )

(#399) DopeBob válasza ixtom (#398) üzenetére


DopeBob
addikt

Eső lesz a Q2-ben és a startnál, onnantól ez a 25% valószínűség szerintem inkább száraz, vagy nem :) Nem tudom. Szerintem 3 kiállást tervezek és akkor legalább gyors leszek.

MZ/X

(#400) sh4d0w válasza DopeBob (#399) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A 25% csak annyit jelent, hogy ha eláll, akkor 1:4-hez valószínűséggel kezd el újra esni.

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.