Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) zolynet válasza Steel32 (#600) üzenetére


zolynet
addikt

Az OA (overal) összetettségében nő, nem csak ha a motiváció pontjai nőnek. OA-t feles nézni ha jó a pilótád, nézzük csak az enyémet példának:
Overall: 112
Concentration: 173
Talent: 181
Aggressiveness: 1
Experience: 215
Technical insight: 136
Stamina: 4
Charisma: 113
Motivation: 8
Reputation: 0
Weight(kg): 88
Age: 35
Ugyan hol érdekel hogy 112-es az OA-ja és nem 130-140es körül mozog?

Life is too short to stay stock!

(#602) Steel32 válasza zolynet (#601) üzenetére


Steel32
csendes tag

Engem az miatt érdekel, hogy meddig edzem, hogy év végév meg tudjam tartani. Most 86-os és van neki 51 motivácioja. Év végén csinálok neki egy kis motivácio rombolást, csak nem akarom tuledzeni, nehogy nulla motivácioval is túllépje a 85-t. Ezért érdekel kb. hogy számoljak vele!

(#603) joergie válasza Steel32 (#602) üzenetére


joergie
őstag

100OA-ig simán fel lehet vinni, ha 250 a motiv, simán leesik 85 alá 0 motivnál. Intézem a csapat dolgokat. Az a helyzet, hogy csapatlétrehozáshoz amatőr besorolás kell, és 5 milka, ami meg is lett volna nekem, csak egy kissebb kommunikációs probléma folytán mégsincs igazán fölös zsetonom :DDD
Egyelőre Dominiknak áll a zászló, de fel tudom ajánlani a GO adatfájlomat, szerintem elég hasznos cumó. Persze amíg kiderül, lesz e második csapat vagy sem(valszeg lesz, csak kérdés mikor).
Most úgy néz ki mi vagyunk az egyik legjobb magyar csapat. Itt van az összes magyar csapat:
Rank Team name Team leader Members Points
90. Forza Alfa János Nagy 10 189.40 (2,435.33)
129. PH! Fan Club György Faragó 9 162.40 (432.20)
144. Friends (Hungary) Miklós Palkó 9 156.93 (2,144.80)
179. Trabant Scuderia F1 László Szarka
223. Carpathia F1 Team Roland Láng
226. Hungarian Hattrick Community Robotka Attila
231. Anonym Alkoholisták Alakulata
265. Freaks of Cockpit
266. TotalCar Team Hungary
273. Go For Hungary! Racing Team
275. PowerPlay Manager F1-Team
325. PowerPlay Manager F1-Team(2)
338. Arrows-Footwork Team (Hungary)
381. Turtle Crazy
427. Balkay - HUNgary F1 GP
476. Speedy González Racing Team
717. SzoDa Hungary F1 Team

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#604) Justas


Justas
újonc

Gyertek egy jo Pub szervere!

Majd 2010.szemptember 14.-én lesz Fun a szerver!

Amit mi tudunk nyujtani: No Lagg,No Cheaters,Rendes és igazságos adminok!

Amit tőletek akarunk kérni! Ne Legyetek Cheaterek :D

Ip:94.199.182.23:27240

Miért jár admin? Hirdetésért és Hirdetésért jár :) Majd később lehet venni klántag+admin:500FT
Admin:200FT
Klántag:Néha van tgf!

Msn ciműnk amin elérheted a tulajt: HoditoHodok@hotmail.hu

(#605) zolynet válasza Justas (#604) üzenetére


zolynet
addikt

Ezt biztos ide akartad? V minden helyre betolod azt lesz ami lesz. :((

Life is too short to stay stock!

(#606) ixtom válasza Steel32 (#600) üzenetére


ixtom
tag

250 motiv jelent 20 OA értéket.

Ez 0,8-as szorzó, ami szerintem alacsonyabb motiv esetén is érvényes (kb.).

(#607) Steel32 válasza ixtom (#606) üzenetére


Steel32
csendes tag

Köszönöm!

Hát akkor már nem tudok sokat edzeni...

(#608) joergie válasza Steel32 (#607) üzenetére


joergie
őstag

Várjuk az új jelentkezőket, hogy tudjunk második csapatot indítani!
Az egyes számú csapat jelenleg teljes számmal üzemel, és egyelőre jelenleg mi vagyunk a legerősebb hazai csapat(16-17ből), de itt nem szeretnénk megállni :)
Szóval aki indíttatást érez megában, azt szívesen várjuk, akár kezdő, akár tapasztalt, az egyetlen feltétel a PH!-snak lenni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#609) Green Dog


Green Dog
újonc

Az egyik barátomtól hallottam h lesz a PH-nak gpro-ban 2-es csapata. Igaz csak idén kezdtem, de már 2szr voltam dobogóm és ahhoz képest h az első 3 futamot kihagytam 30 pontom van. Jövőre ha lehet már az Amateurban leszek. Jelenleg nincs csapatom jó lenne ha lenne egy. Előre is köszönöm. Gpro adatlapom: http://gpro.se/ManagerProfile.asp?IDM=158765

(#610) Tamas94 válasza Green Dog (#609) üzenetére


Tamas94
újonc

Dettó. :)) Én is szívesen jelentkeznék a 2.csapatba. Jövőre már amateur leszek,eddig 157 órát kockultam! Mellesleg 4* álltam ki az utolsó körben idén.:D http://www.gpro.se/ManagerProfile.asp?IDM=144584

(#611) h@mster81 válasza Steel32 (#600) üzenetére


h@mster81
újonc

12.5 motiv = 1 OA

Hoppa, kicsit elbambultam ugy latszik... :)

[ Szerkesztve ]

(#612) Tamas94


Tamas94
újonc

A következő futamon rengeteg fog függeni a stratégián. Pl. érdemes-e szárazpályás gumin maradni végig,vagy rögtön érdemes lecserélni.

(#613) zolynet válasza Tamas94 (#612) üzenetére


zolynet
addikt

Tényleg teljesen kiszámíthatatlan lesz a következő futam, amúgy is kicsit random ez az esős funkciója a gpro-nak, mert van h 10-15%-nál nem esik az eső van h igen 2körig. Ez a lehet h megéri esős beállítással menni, lehet h nem. Lehet hogy első 5ben leszel, lehet h utolsó 5ben, elég sok múlik a szerencsén a pénteki futamon, sajnos.

Life is too short to stay stock!

(#614) joergie


joergie
őstag

No, mi legyen? úgy néz ki nem megy vissza senki rookie-ba, ez azt jelenti, hogy nem lesz senkinek fölösleges 5milliója új csapatot csinálni. Fú, most látom hogy Ákosnak lett volna lehetősége. Mit kap ezért szegény. ;]
Szóval nem tudom egyelőre hogy lehetne megoldani.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#615) Steel32 válasza joergie (#614) üzenetére


Steel32
csendes tag

Hát nem tudom. Öszintén megmondom, nincs kedvem máshova menni, ezért én tudok várni. Csapat nélkül is ellubickolok, de gondolom azért rajta lesztek a témán. Ugyhogy ugy néz ki várok...

(#616) zolynet


zolynet
addikt

kemény 3ponttal bennmaradtam az amatör ligában, remélem a köv szezon jobb lesz ... ez a kevés pénzzel jó autóval kombináció jelenleg a történet, na majd folyt köv

Life is too short to stay stock!

(#617) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Hali,

Lemaradtam a csapatról, most viszont jól állok (mert most kezdődik a szezon) :DD rookie-ban, tavalyról hozott pilótával valószínűleg megnyerem a bajnokságot az idén! :C (87 overall, 0 motiváció) :C
Mi a helyzet veletek? Látom jó kis csapatot hoztatok össze! :C :C :C
Az időmérőre Ti valami speciális beállítást használtok, mert ott nem tudok jól menni, illetve a versenybeállítással megyek az időfutamon is, így hátrányból indulok!
Ja tavaly 4. lettem mégsem kerültem fel szerencsére, bár nem értem hogyan!? :F
Na jó szezonkezdést! Hajrá! :DD

[ Szerkesztve ]

(#618) zolynet válasza kvoaksz (#617) üzenetére


zolynet
addikt

Negatívban volt az egyenleged, azért nem jutottál fel, ejej. :U
Én nem használok speciális beállítást, megpróbálom minél jobban finomítani a beállítást.
Azt figyelem egy ideje, h mit megy a q1-ben a gyakorláshoz képest, ha különböző módra állítom: nyomja mint a barom, tartsa a pályán, csak kis dunid ... most pl a practice időhöz képest 0,5mp-el rosszabbat ment a 'push the car to the limit' rizikóval, pedig a pilóta conc/talent/exp-je majd szét durran, 166/181/233. Szóval sztem ez egy kicsit random az alkalmazásban. De ha van ötlet rá osszátok meg izibe. ;)

Life is too short to stay stock!

(#619) joergie


joergie
őstag

Péntekig(futamkezdésig) szeretném végigvinni a második csapat dolgot, szóval szívesen várunk mindenkit, van saját fórumunk, eddig 3 jelentkező van(kvoaksz, Steel32, Tamas94), meg ugye majd aki megcsinálja a csapatot(csak amateurtől fölfelé lehet csapatot létrehozni).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#620) h@mster81 válasza zolynet (#618) üzenetére


h@mster81
újonc

Azert ez a szetdurrantol messze van... :DDD
conc 200 - Push to the limit
conc 150-200 Push a lot

Nalam a Push to the limitnel most 0.3 mp-cel ment jobbat, mint az edzesen.

[ Szerkesztve ]

(#621) kvoaksz válasza joergie (#619) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Alakuljunk! :C

(#622) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Nem hiszem el, hogy megint megszívom! :Y
Csak 6 versenyre van szerződése a pilótámnak, mert tavaly évközben hosszabbítottam vele, kiszámoltam, hogy még erre a szezonra maradjon, levittem 85-re, most meg nem tudok vele hosszabbítani! :Y :F
Mit csináljak, megint megszívtam!!! :Y :F
Valamivel nem lehet lefaragni 87-ről 85-re? A motíváció 0!
Segítség!!!!!!! :Y :O :O :O
:O :O

(#623) Benőke válasza kvoaksz (#622) üzenetére


Benőke
őstag

Milyen paraméterei vannak a pilótádnak?

(#624) zolynet válasza kvoaksz (#622) üzenetére


zolynet
addikt

ha a motiv 0 akkor ott szinte lehetetlen lefaragni, miután minden futam után auto +1-el nő az exp :( ... keress másikat, én is beleestem ebbe a hibába 2x is,
felfejlesztettem a pilótámat és későn vettem észre, már nem tudtam leszerződtetni, bukta ... igazi méreg

Life is too short to stay stock!

(#625) kvoaksz válasza Benőke (#623) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Beletörődtem! :O
Overall: 87
Concentration: 239
Talent: 42
Aggressiveness: 0
Experience: 50
Technical insight: 121
Stamina: 30
Charisma: 238
Motivation: 5
--------------------------------------------------------------------------------
Reputation: 11
--------------------------------------------------------------------------------
Weight(kg): 89
Age: 20

Jó nem egy nagy sztár, de szerintem a 6 futamból 4-et meg fog nyerni!
Keresek egy jobbat majd! :F

ja, és már edzettem, a futam után meg majd nő a motiváció! e van! :W

[ Szerkesztve ]

(#626) zolynet válasza kvoaksz (#625) üzenetére


zolynet
addikt

az a talent egység nagyon karcsú, én rookie-ban minimum olyan pilótát szerződtettem, akinek a conc/talent 100felett van, ez az alap kiinduló pontom

Life is too short to stay stock!

(#627) Benőke válasza kvoaksz (#625) üzenetére


Benőke
őstag

Ne sajnáld. Azt hittem Aggreszivitás van mert az lassan csökken, és lefelé húzza az OA -t. De nulla. Amőgy a pilóta alkalmas arra h feljuss vele Amatőrbe, hogy ott mennyire jó hogy a Talent ennyire alacsony azt nem tudom, de ne bánkódj keress másikat. 60-70 pilóták között sok jó van. Konc és a talent 100 felett legyen akkor abból sokminden kisüthető. Nekem is ilyen smmit mondó pilótám akadt. Most meg azért szenvedtem mert nem akartam amatőrből tovább jutni, pedig a szezon úgy indult hogy nem akarok kiesni...
Szóval Konc és Talent min 100. Talentes pilóta akkor jó ha szakad az eső egyébként kevésbé koptatja a verdát... Ill gyorsabb is kicit. Konc miatt megintcsak gyorsabb a pilóta ha van de nem kell hozzá über sok... 130-140 koncal vertem a mezőnyt... Aggreszivitás nem feltétel bármikor lehet neki csinálni néhány futam után... Amatőrben kell egy kicsi, hátránynak nem hátrány de nem alapvető igény... Exp -fontos de csak a korral és a versenyekkel jön meg. Azért ne félj ha közel van a nullához, ki lehet trenirozni bárkit. Tech edzhető, el lehet lenni nélküle... Stamina Rúkiban nem annyira fontos segít hogy egyenletesebb köröket menjen a versenyen ne csak a verseny elején hanem a végén is. Edzhető de a motiv kárára és jótékonyan hat a súlyára. Fitnessel edzhető ugyanis. Charisma nem lényeges verseny szempontjából szponzort segít találni... Motiv egyértelmű 200 alatt amatőrben nehéz bármit is produkálni vele...
Keress másikat ami keveset is kér...

(#628) pinkel


pinkel
csendes tag

sziasztok
szeretnek jatszani ezen a jatekon csak olvastam a szabalyokat hogy 1 IP cimrol csak 1 jatszhat es a testverem mar jatszik :(
a kerdesem Van kivetel vagy valami hasonlo ? mas jatekoknal ha bejelented a jatekmoderatornal akkor lehet itt is van valami ilyesmi?

koszi a valaszt :F

(#629) joergie válasza pinkel (#628) üzenetére


joergie
őstag

Multiple Accounts
Multiple Accounts / One Account Per PC Rule
Multiple accounts are not allowed!
There may be only one player per computer.
Using the same internet connection is not a problem.

Szóval ha van a háztartásban másik gép, akkor megoldható. Szerintem nem az IP-re van a korlátozás, hanem mac címre. Szóval elvileg ha beraksz egy hálókártyát és átdugod abba a netet(vagy átírod a mac ímét az alaplapinak) akkor meg lehet oldani. De ebben nem vagyok biztos. Megkérdezek egy illetékest :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#630) pinkel válasza joergie (#629) üzenetére


pinkel
csendes tag

a gep nem problema kulon gepunk van de routeren keresztul igy az interneten egy IP nek jelzi sajnos
ezzel mar volt gond mas jatekoknal is de altalaban megoldhato volt jatekon belul de neha nemment igy az egyikunk kiszalt .
koszi a valaszt de akkor nemsok remenyt adok ehez es termeszetesen nemakarom hogy ezert mindkettonket kizarjanak.

koszi

(#631) joergie válasza pinkel (#630) üzenetére


joergie
őstag

nincs probléma akkor. Írsz egy levelet mr shadownak, hogy a testvéreddel egy háztartásból, de külön gépről akartok játszani, belinkeled az ő profilját, engedni fogják, hogy játszatok 1 IP-ről ketten. Ezt úgy képzelem, hogy elkezdesz regisztrálni, a várólistán vagy, és akkor küldöd ezt az üzenetet Mr Shadownak.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#632) pinkel


pinkel
csendes tag

ez jol hangzik :) lehetne meg egy keresem segitenel gondolom angolul kell megirni de hat angolul nemmondhatom hogy nagyon tudok ha segitenel meg nekem ebben megkoszonem

es koszonom az eddigi segitsegedet is :C

(#633) joergie válasza pinkel (#632) üzenetére


joergie
őstag

persze. priviben elküldöm. Szívesen segítek, kellenek az emberek a kettes számú csapatba :))
Kezdd el a regisztrációt, majd én írok Shadownak, amint megírtad a saját linkedet, meg a testvéredét :) Mármint előbb add meg milyen néven regisztrálsz, meg a testvéred profiljána a linkjét, és közvetlen utána regisztrálj. várni kell megerősítésre...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#634) joergie


joergie
őstag

Amúgy most az van, hogy a fiúk óva intettek hogy 3-4 emberrel csináljak új csapatot, így még várunk egy kicsit, írok egy logout "tesztet" vagy ilyen ismertető sorozatot a játékról, így talán be lehet vonzani pár embert, és egyúttal meg is ismerik rögtön a játék menetét.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#635) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Srácok,
milyen pilótát vegyek? :F
Szerintetek: [link]
Esős futamokat hozná, csak nagyon kövér! :Y
Ez jó csak kicsit drága: [link]

:C
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#636) joergie válasza kvoaksz (#635) üzenetére


joergie
őstag

próbálj alacsonyabb talentűt keresni szerintem, mert több conc-ra lesz szükséged. stamina nélkül használhatatlan a pilóta. legjobb egy 150conc 100-120as talentű pilóta lenne agri nélkül, 50 fölötti TI és exp-el, valamennyi staminával, akármennyi carismával, minél kevesebb motivációval, minél kissebb súllyal, minél olcsóbban, de mindenképp millió alatt. vagy lehet drágább, de akkor több carisma kell, hogy többet zsebeljen be szponzoroktól.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#637) zolynet válasza joergie (#636) üzenetére


zolynet
addikt

Anno én egy 67oa pilótával kezdtem a rookie-ban, lehet ott is találni kiváló pilótákat, gyorsan fejlődőeket. Sztem rookieban 3-500e$/race pilótánál többet nem érdemes venni. Sztem a stamina fontos, de rookie-ban nem annyira, inkább amatör ligában.
Ez nem tűnik rossznak: [link]

Life is too short to stay stock!

(#638) kvoaksz válasza zolynet (#637) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Súlyos egyéniség! :DD
Vele viszont nem hiszem, hogy feljutnék!
Licitálok rá! :C

(#639) zolynet válasza kvoaksz (#638) üzenetére


zolynet
addikt

Akit most cseréltem le az 101kilós volt, 35éves, mégis olyan együtthatói voltak h megérte arra a 1x futamra. :K

Life is too short to stay stock!

(#640) joergie válasza zolynet (#637) üzenetére


joergie
őstag

Több mint valószínű a csapatunk tagja lesz, úgyhogy próbáltam a csapat pilótaválasztási irányelvei szerint eligazítani. Volt már nekem is kevésbé talentes, meg stamina nélküli pilótám. most egy talentes conc-os könnyű pilótám van 800k-ért, látszólag nincs előnye a könnyű pilótának, de ahogy egyre jobbak lesznek a képességei a pilótának, kidomborodnak a dolgok. Másrészt ahogy elnézem, most amatőrben a pilóta alacsony sulya nem előny, hanem alapfeltétel az eredményes működéshez. Feltételezem nem 10-15 versenyre gondolta kvoaksz a pilótát, hanem 2-3 évadra. Lehet látszólag kész pilótát szerződtetni 1 évadra drágán, én ezt a megoldást nem támogatom, bár volt aki nálunk így csinálta, és végülis a pilóta behozta az árát.
Stamina proban lesz igazán fontos, de egy 10es azért kell rookieba hogy futam végén is hozza azokat az időket, mint az elején.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#641) kvoaksz válasza zolynet (#639) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Mégis várok még 3 futamot, nehogy megszakadjon a tárgyalás az olaszokkal, addig szerintem szerződést kötünk! :C

(#642) kvoaksz válasza joergie (#640) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

:C
Hosszú távra tervezek, de már 5 szezon óta, valami mindig közbe jött eddig, egyszer véletlenül feljutottam, vagy a pilótát nem sikerült megtartani és ez ismétlődött most meg. :Y

(#643) pinkel


pinkel
csendes tag

sziasztok szeretnem a velemenyeteket kikerni erdemes szerintetetek hoszu tavra gondolni ezzel a pilotaval? vagy kesobb keressek ujjat

Átlag: 83
Koncentráció: 111
Tehetség: 118
Agresszivitás: 68
Tapasztalat: 22
Technikai betekintés: 137
Erőnlét: 8
Karizma: 119
Motiváció: 25
Hírnév: 0
Súly (kg): 85
Kor: 22

koszi

(#644) zolynet válasza pinkel (#643) üzenetére


zolynet
addikt

nem rossz, de sajnos a tapasztalata nagyon alacsony, és futamonként is csak 1-gyel nő ... az agresszivitás együtthatója is jobb inkább ha máshol kamatozik, a többi rookie-ban jó

Life is too short to stay stock!

(#645) pinkel válasza zolynet (#644) üzenetére


pinkel
csendes tag

koszonom , tehat keresek masikat :)

(#646) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Na?! :C
Átlag: 80

Koncentráció: 175
Tehetség: 106
Agresszivitás: 71
Tapasztalat: 51
Technikai betekintés: 78
Erőnlét: 20
Karizma: 35
Motiváció: 9
Hírnév: 0
Súly (kg): 82
Kor: 19

Tárgyalni nem tud, de szerintem jó vétel volt! :C
Igaz sokat kér, de hátha megéri! :Y

(#647) Benőke válasza kvoaksz (#646) üzenetére


Benőke
őstag

Egy hibája van h kevés a Talent. Amatőrbe fel lehet jutni vele sőtt talán Amatőrből is fel lehet majd jutni vele, de Esőben mindig gyenge lesz, illetve ha hideg van a pályán.
Enyémnek is 140 -es a talentje mindig szenvedek vele ha eső van vagy hideg...
Az ár azért fontos, hogy ne vigye el a gatyádat feleslegesen, mert Amatőrben piszkosul megy a pénz... Minden Megmradt fillér számít majd :)

(#648) kvoaksz válasza Benőke (#647) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Meglátjuk, nem vagyok egy nagyon pénzbeosztós sajna, most is fogyasztottam kicsit! :Y
Még egy gyors kérdés, már lenyomtam pár szezont, de én az első és hátsó szárnyat mindig ugyanúgy állítom be. Erre tudtok valami taktikát valamelyiket lejebb, feljebb? :F

(#649) zolynet válasza Benőke (#647) üzenetére


zolynet
addikt

Jól mondod, a talent kevés, rúkiba elmegy, de amatőrbe meg már nagyon kevés. Nekem amatőrben 221-es a talentem, és egy picit nagyobb rizikónál esőben azonnal 2-t hibázik ami megengedhetetlen.
Megmutatod a pilótád együtthatóit? Illetve melyik csoportban vagy?
Pilótám az osztrák Roland:
Overall: 108
Concentration: 157
Talent: 211
Aggressiveness: 49
Experience: 97
Technical insight: 54
Stamina: 0
Charisma: 73
Motivation: 100
Reputation: 0
Weight(kg): 79
Age: 25

Még koncira gyúrok kettőt és jöhet az erőnléti.

#648 kvoaksz: van mikor a hátsót lejjebb hagyom (-20) és úgy hozza jobban a köröket, de zömében azonos értékeken jó a pilótám ... ott keveseb a net time és lap time közötti difi

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#650) Benőke válasza kvoaksz (#648) üzenetére


Benőke
őstag

Erre nincs jó taktika pálya függő de az elejn én is szimetrikusan álítottam be az egyszerűbb, de van olyan pálya ahol nincs olyan beállítás hogy szimetrikus szárnyak és elégedett pilóta.
Egyébként általában az első van lejebb... Ha megvan a szimetrikus szárnyállás akkor feljebb veszed a hástót egy 20 -al az elsőt meg lejebb, aztán megnézed. Van hogy olyan képtelen beálításokkal megy jól a pilóta hogy az ember nem is gondolná... NEm kell megijedni ha nagy a különbség az első és a hátsó szárnyak között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.