Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Én Monte Carlora esővel számolok és úgy gondolom lehet ki se kell jönnöm tankolni vagy szerintetek ez lehetetlen ?:D mert fogyasztás kicsi+ eső +plusz a táv is kisebb az átlagnál

(#552) ixtom válasza Benőke (#545) üzenetére


ixtom
tag

"Non official PH team", ez nem rossz. :D
NO Prohardver! Team (NO = non official) :P

Szerintem amiben benne van a PH név az amúgy is hivatalosnak tűnik, de most nem mindegy, hogy mi a neve? Létezik pl. "Jaguar Racing" is.
Az egy dolog hogy "hivatalosan nem támogatnak", de más részről meg örüljenek Parciék, hogy fanatikusok vagyunk és valamilyen szinten "reklámozzuk" az oldalt. :DDD (persze, ha azt mondják nem szabad, akkor nincs mit tenni.)

Az nem elég ha szerepel a leírásban, hogy nem hivatalos csapat? Egy szezont lehúzunk így, utána talán több verzió is lesz a névre, és majd akkor változtatunk.
Ez csak egy vélemény volt. :)

Driverem most csak 2 kilot hízott (eddig minden resetnél +3 volt), lett még -5 stamina és +7 conc. Motív sajnos 0, hiába lett harmadik az utsó futamon...

(#553) joergie


joergie
őstag

baselinux: 1. ne higgyél neki ;]
2. ne higgyél neki ;] (a fordításnak. angolul olvasd és értelmezd. mikor visszaestem pro-ból amatőrbe, egy rossz (magyar)megfogalmazás miatt 10milliót vesztettem, és egy fasza pilótát...) De ha valamiben bizonytalan vagy, gpro magyar fórumon megkérdezed, segítenek. vagy persze mi is.
Végülis nem ragaszkodok a PH névhez.
Itt van Parci válasza a kérdésemre, logóra nem válaszolt, de remélem van valaki aki valamilyen szinten ért ilyesmihez, és a mostani alá beszerkeszt valami verdát...
szia!
esetleg Unofficial PROHARDVER! Team, vagy PROHARDVER! Fan Team vagy ilyesmi. szóval derüljön ki, hogy ez nem egy hivatalos, prohardveres szervezésű csapat. amúgy oké. hajrá!
Ezt írta Parci.
Nekem a PH! vagy Prohardver! Fan Club hangzik még jól.
Hát igazából 4en egy cégtől vagytok, úgyhogy kilépek aztán csináljatok céges csapatot :DDD
Non-official annyira nem gyere be xD Akkor inkább unofficial, vagy aboriginal, vagy ilyen hülyeség.
Úgy gondoltam összegyűjtjük a lehetőségeket, és demokratikusan döntünk a csapat neve felől.

Szvsz mindenképp kell egy olyan csatorna, ahol mondjuk hetente egyszer(avagy 2szer) cset jelleggel ott van lehetőleg mindenki. én ilyen versenybeállításokat nem akarok itt megadni, mert fogja bárki akárki feljön és kinézi a fasza beállításainkat.pl Dopebob-bocs most kicsit pikkelek Rád :U
nekem a fórum nehézkesnek tűnik bármilyen formában. lehet persze, akár kell is, de másodlagos szinten, dolgokat megbeszélni, de nem a mindig aktuális versenyt. de ahogy látjátok. meg a cset jelleg ugye személyesebbé is teszi a dolgot, kicsit összerázódunk...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#554) ixtom válasza joergie (#553) üzenetére


ixtom
tag

Akkor én a Prohardver! Fan Club-ra (vagy valami ilyesmire) szavazok. Jobb nekem se jut az eszembe. Esetleg "PH!an Club", de ezt csak hülyeségből írom. :D

Az a "Team chat" funkció az oldalon mennyire jó? (Dátummal egyvonalban, baloldalt)

Szerintem jobb, ha visszakereshető a szöveg. Persze a pörgős chat a legjobb :D , de akkor ott kell lennie mindenkinek.
Tehát valami fórumszerű, de mégis zárt cucc kéne, hogy lehessen visszakeresni bizonyos dolgokat (pl. beállítás, taktika, stb.)

(#555) Benőke válasza joergie (#553) üzenetére


Benőke
őstag

A csetel az a baj a fórummal ellentétben hogy nem lesz ott mindig mindenki és ha megbeszéltél valamit aki kimaradt az lemaradt. Márpedig sokunknak vannak egyéb programai is, szóval kinek hogy mikor sikerüll fórumhoz kapaszkodnia. Jómagam napközben vagyok MSN/ICQ/GTalk meg egyéb közelben. Esténként nem jellemző, illetve verseny közben ha a gép előtt tudok ülni akkor bejelentkezem, de akkor sem biztos hogy végig tudom ülni. Verseny közben mi is megbeszéljük a helyzetet de fórum minden képp legyen valamilyen szvsz... A Taktikát is napközben rágjuk át, Kávé cigi szünet ben vagy ha éppen nincs munkánk, ill ekkor is áligatjuk be az autót, meg kvalifikálunk...

Egy cégtől vagyunk de nem vagyunk fanok. :P

(#556) joergie


joergie
őstag

Megmondom őszintén, előző csapatunkban skype-ot használtunk. ha van 2 ember, akkor mindkettőhöz lementi a beszélgetést, és ha valaki új bejelentkezik, áttölti hozzá is. Gyakorlatilag nyoma is van, és eljut mindenkihez.
Gondolkodtam másikon, de ilyen funkció nem igen van másnál. bár gtalkot yahoo-t nem ismerem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#557) Benőke válasza joergie (#556) üzenetére


Benőke
őstag

A Gtalk, yahoo pont olyan mint az ICQ, meg az MSN van kismillió kliens hozzájuk :) Tőllem lehet valami csetes is de legyen fórum is minden képpen. Ott gyakori vendég leszek :) Csinálok is egyet hamarosan... Aztán a GPRO -ban írok a csapatnak velete hogy hol merre hogyan érhető el...

(#558) joergie válasza Benőke (#557) üzenetére


joergie
őstag

Jólvan, szeretem a fórumos dolgot, de úgy érzem nem ment át amit mondtam. szóval személytelen szerintem, és körülményes, nem csipog ha új poszt került ki stb stb.
a skype olyan, hogy vissza tudod nézni a beszélgetést, amit mások csináltak, bármikor.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#559) Deathjay^


Deathjay^
tag

F1világon ilyen névvel zúzzuk az ipart: PH!antasy F1 Esetleg lehetne itt is valami hasonló :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#560) joergie válasza Deathjay^ (#559) üzenetére


joergie
őstag

Nekem már mindegy. igazából úgyis én döntök úgyhogy az lesz amit én akarok :D
jó ez a phantazi is, csak külön logó kell hozzá, amit vagy szerzel, vagy csináltok. Mármint a csapat többi tagja, mert én sehogy se tudok rajzolni. se gépen, se kézzel. És érzékem sincs hozzá... ;]
Én a PH! Fan Club-ra szavazok. ha valaki tud olyat amiben van racing, akkor az is tetszhet.
mindenkit megkérek alkosson véleményt lassan, hétfőre szeretném eldönteni.
szóvalfanclub +
phantazi semleges
egyéb passz. részemről

örülnék ha kialakulna, mert részemről csinálni szeretném az érdemi munkát. pilótákat átnézni, stratégiát az évre, az első versenyre stb. minél többünknek fel kéne kerülni amatőrbe.szombaton forma1 időmérő előtt ráértek egy cset jellegű megbeszélésre mibbiten pl? vagy utána is jó....

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#561) sh4d0w válasza joergie (#560) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Javaslom, hogy a továbbiakat a csapat fórumán tárgyaljuk meg :D

https://www.coreinfinity.tech

(#562) Benőke válasza joergie (#560) üzenetére


Benőke
őstag

A csapat név nem érdekel legyen amilyet akartok legyen PH fánklub azt kész.

A Csapat fórum már megy csak 2 regisztráció hiányzik a tiéd és még egy kollégáé. Ott már vannak beáállítások és egyebek.

A cset ahogy mondtam IRL miatt nem fog mindig menni. Szombaton délelőtt egy percem sem lesz. Gyerekekkel megyünk barlangozni, utánna negyed 12 -re gumishoz megyek, talán 2 körül haza érünk.

Tőllem lehet mibiten vagy ahol akarod csak írd le pontsan hol hogyan de a másik fórumba majd az zárt :D Ill lehet egy levlistát is csinálni... Azon be tudod harangozni ha megbeszélést szeretnél...

(#563) joergie válasza Benőke (#562) üzenetére


joergie
őstag

Ez lehet hogy az én kis "testi" hibám, de tudnom kéne hogy hol van az a fórum? amúgy egyel többen leszünk...azaz könnyen meglehet kettővel, tehát teljes lesz a létszám. joey16 jelezte csatlakozási szándékát.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#564) sh4d0w válasza joergie (#563) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

GPRO-ban Benőke körbeküldte a fórum címét minden csapattagnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#565) ixtom válasza sh4d0w (#564) üzenetére


ixtom
tag

Kicsit késve, de sikeresen csatlakoztam a fórumhoz. :C

Szombaton ráérek, szóval majd mehet a taktika stb. megbeszélése.

u.i.: Szerintem maradhat a PH! Fan Club név (nekem tökmindegy :) )

[ Szerkesztve ]

(#566) joergie válasza sh4d0w (#564) üzenetére


joergie
őstag

Elsiklottam felette, mert két üzenetem jött akkor, és csak a legfelsőt figyeltem. már énis benn vagyok. meg jön még joey16, neki elküldöm gpro-ban az üzit amit benőkétől kaptam...amint hivatalosan is csatlakozik.

Lezárom a csapatnévakármit. PH! Fan Club oszt' jónapot. nem tökölünk rajta.
viszont elég gáz a helyzet pilóták terén. mit csináltatok ti elmúlt évadban? mindenkinek a pilótájának nulla motivációval 85ös OA-on kéne állnia a pilótának. vagy legalább 80 felett...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#567) Benőke válasza joergie (#566) üzenetére


Benőke
őstag

Nyitottam egy újj témát a fórumunkon a Pilótáknak... Ott lehet folytatni :) Hajrá!

(#568) mcsabee


mcsabee
senior tag

Sziasztok, gyors kérdés, a verseny taktikánál a benzin kiosztás hogy működik? Ha mondjuk 50 literrel kezdek neki és mondjuk a 'Fuel after stop 1'-hez azt írom, hogy 60, akkor addig tankolnak míg 60 liter nem lesz benne, vagy pedig a rajt óta megmaradt, mondok egy számot 8 literre, raknak még rá 60-at, tehát a pit-ből 68-cal fog kigurulni az autó?

Stay a while and listen...

(#569) mcsabee válasza mcsabee (#568) üzenetére


mcsabee
senior tag

Franc, közben megtaláltam a választ erre. :)

Közben még egy kérdés. Azt írja a 'Practice Laps' részben, hogy az motor kopása 21%, ez azt jelenti, hogy 21% van hátra az élettartamából, vagy azt, hogy 21% kopott el belőle és még 79% hátra van?

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#570) Benőke válasza mcsabee (#568) üzenetére


Benőke
őstag

Szia.

Az első opció az érvényes. 60 literre tankolják fel Ha viszont több van benne akkor nem nyúlnak hozzá.

(#571) Benőke válasza mcsabee (#569) üzenetére


Benőke
őstag

itt a második opció a helyes... :))

(#572) DopeBob


DopeBob
addikt

Mi lett az oldallal? :U

MZ/X

(#573) sh4d0w válasza DopeBob (#572) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már megy, karbantartás volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#574) joergie válasza sh4d0w (#573) üzenetére


joergie
őstag

Hát én konkrétan úgy emlékszem szerveráthelyezés volt, péntek este elvileg egy 6-12 órás leállás lett volna, ezért lett volna a futam szombaton, de biztos gubanc volt, és mivel azt mondták, szombat 18:30-ig lehet kvalizni, és nem lehetett, csak péntek estig, ezért inkább kitolták a következő verseny idejére, hogy senkinek az érdekei ne sérüljenek. :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#575) sh4d0w válasza joergie (#574) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez viszont akkor überlámaság volt. Ha szerveráthelyezés volt, azt tényleg meg lehetett volna csinálni két szezon között...

https://www.coreinfinity.tech

(#576) DopeBob válasza sh4d0w (#575) üzenetére


DopeBob
addikt

Nem tudjuk, hogy mi volt a kiváltó ok, lehet hogy nem lehetett halogatni már vagy hirtelen kellett cselekedni :K

MZ/X

(#577) joergie


joergie
őstag

Aki regisztrál a játékba, az írjon ide, hogy tudjunk segíteni elindulni, mert ugye "minden kezdet nehéz". Szóval, ha nem utastjátok vissza a kisujjunkat, akkor az egész karunkat megkaphatjátok :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#578) joergie


joergie
őstag

Most vagyunk úgy, hogy megtelik a csapat, és lehetőség lenne, hogy megnyissuk a második csapatot, csak hát még nincs bele jelentkező :) szóval akkor most lehet nem lesz(bár én személy szerint szeretném, ha most megalakulna a hajlandóság növelése végett).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#579) PRODIGY95


PRODIGY95
csendes tag

Melyik pilota er tobbet?az, amelyiknek conc=250, de a tobbi mutato 100 alatt, v aminek 120 es 180 kozt van a talent es a conc is?

(#580) joergie válasza PRODIGY95 (#579) üzenetére


joergie
őstag

attól függ hova kell. rookieba és amatőrbe elég az alacsonyabb talent is, feljebb már kell a magasabb talent. olyan mint valami korlát. Nem tudjuk még pontosan, de talán az OA-al lehet összefüggésben. vagy a többi értékkel. egy bizonyos szint felett hiába nőnek, nem lesz tőle jobb gyorsabb a pilóta. hoszútávon mindenképp talentes pilótával érdemes próbálkozni.
szvsz 200 conc sokmindenre elég. 250 csak pro-tól felfelé kell csak 200 fölött.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#581) PRODIGY95


PRODIGY95
csendes tag

Mi a szerepe a paratartalomnak(humidity)?

(#582) joergie válasza PRODIGY95 (#581) üzenetére


joergie
őstag

Sajnos erre még nem tudok válaszolni. Ha nagy az eső valószínűsége, akkor szoktam figyelgetni, állítólag a fogyasztást befolyásolja, de nem tudom hogyan.

Más. Van egy hely a csapatban, várok aktív jelentkező(ke)t! Egyre jobban teljesít a csapat, most(S21R04) 9emberrel miénk lett az egy futamon szerzett legtöbb pont a fullmagyar csapatok közt. Szerintem elég impozáns :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#583) PRODIGY95 válasza joergie (#582) üzenetére


PRODIGY95
csendes tag

Én szívesen jelentkeznék, ha az nem probléma, h vajdasági magyar vagyok, és a szerb zászló alatt versenyzem...Mellesleg van csapatom, de ott szinte csk en gyujtom a nagyobb pontokat. a bajnoksagban is csk 428.ak wagyunk... Egyébként Bíró Dominik vagyok, az r179böl...Az utóbbi 2 versenyt megnyertem, 2. wok a bajnokságban 33 ponttal...

[ Szerkesztve ]

(#584) Akos2110 válasza PRODIGY95 (#583) üzenetére


Akos2110
aktív tag

Egyiket én nyertem meg neked (holiday) :) :DDD

(#585) PRODIGY95 válasza Akos2110 (#584) üzenetére


PRODIGY95
csendes tag

:D igaz...

(#586) PRODIGY95


PRODIGY95
csendes tag

Megvan sorozatban a 3. győzelem, mexikóban is nyertem :DD Ezzel 1. wok a pontversenyben... :)

(#587) PRODIGY95


PRODIGY95
csendes tag

Akkor csatlakozhatok a csapathoz?Szeretném megtudni a választ, mivel a következő versenyig új csapatot szeretnék...

(#588) ixtom válasza PRODIGY95 (#587) üzenetére


ixtom
tag

Joergie most nyaral. Csak a spa-i versenyre tér vissza.

(#589) Steel32


Steel32
csendes tag

Sziasztok!

Pilótának mennyire fontos az életkora edzés szempontjából? Sokkal lassabban fejlődik egy 28 éves mint egy 22 éves? Megéri egy fiatal pilótát venni, aki sokáig maradhat nálam, vagy jobb egy idősebb pár szezonra?

(#590) Steel32


Steel32
csendes tag

Azt hiszem már tudom a választ!

Más. Irtátok, h van szabad hely a csapatba, vagy lesz egy második csapat is. Engem érdekelne. Vagy ha nincs hely, de valaki tudna ajánlani egy csapatott azt megköszönném. Már játszottam a játékkal, csak zavaros volt az életem, és ki kellet hagynom egy kis szünetett. A gond h közbe elvesztek az adatok, igy most totál nullárol kezdem ujra.

(#591) Benőke válasza Steel32 (#590) üzenetére


Benőke
őstag

Hely az van igaz csak egy, de a csapat fönököt meg kell várni mert szabadságon van. :)

(#592) Steel32 válasza Benőke (#591) üzenetére


Steel32
csendes tag

Jo, de mielött férreértes lenne, elöttem már jelezte valaki a csatlakozási szándékát!

(#593) Benőke válasza Steel32 (#592) üzenetére


Benőke
őstag

No problémó, de felvétel a csapatba nem érkezési sorrendben törénik :)

(#594) Steel32 válasza Benőke (#593) üzenetére


Steel32
csendes tag

Szerintem igy tiszta. Ráadásul full nulla adatom van eddig, mivel az elözöeket elvesztettem. De ha esetleg nem férek be a csapatba, olvastam h lehet lesz még egy csapat. Erröl tudunk valamit? Vagy kb egy jelentkezö van (én)?

(#595) PRODIGY95 válasza Steel32 (#594) üzenetére


PRODIGY95
csendes tag

Mondjuk én is jelentkeznék a csapatba, de igazábol nem olyan fontos, szóval legyél te a csapat tagja.Am én is érdekllődnék a 2. csapat iránt.

[ Szerkesztve ]

(#596) Steel32


Steel32
csendes tag

Micsoda udvarias emberek forumoznak itt...

(#597) PRODIGY95 válasza Steel32 (#596) üzenetére


PRODIGY95
csendes tag

:D

(#598) Benőke


Benőke
őstag

Lehet csinálni még egy PH csapatot ha ennyien csatlakozni akartok :)

(#599) zolynet


zolynet
addikt

Nem is tudtam h van ilyen topik, pedig kerestem (eszek szerint rosszul).
Lényeg a lényeg 7szezont nyomtam le vele, meglehetősen vegyesen. Jelenleg csapatban vagyok, amatör ligában, és ez a mostani nagyon sz@rul alakult eddig.
A pénteki Spa-ra nekem ez a setup jött be:
580 580 990 320 430 700
Még agyalok hogy 2kiáll ES-el emegy-e, lev6-7es autóval.
risk-em általában 30-30-25-10 /támad-véd-normál-füstöl/
GL!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#600) Steel32


Steel32
csendes tag

Azt tudja valaki kb. hány motivácio pontol nő egy pontot az overal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.