Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive

Hozzászólások

(#89) szokolof


szokolof
csendes tag

Letöltöttem a google drive alkalmazást, majd feltelepítettem a WIn7 x86-os pc-mre. Amikor a telepítési procedúra oda ér, hogy "bejelentkezés", akkor leáll a folyamat. Megjelenik egy ablak, hogy "Bejelentkezés a Google Driver szolgáltatásba" és innen már nem is megy tovább. Nem fagy le, mert az ablak bezárható és a kis ikon is megjelenik a tárcán - csak inaktív formában.

Ezt követően letöltöttem a Microsoft OneDrive programját és elkezdtem feltelepíteni a Pc-mre, a Google Drive helyett. A folyamat mikor oda ér, hogy "első lépések", akkor megnyílik egy új ablak, hogy " Sikertelen a bejelentkezés. Állítsa a böngészőt online működésre, és próbálkozzon újra".

Nem tudom, hogy a böngészőnek mi köze ehhez, de azt kezdem pedzegetni, hogy mindkét alkalmazásnak az a baja, hogy nem tud kommunikálni az interneten.

Pedig az internet online, teljesen aktív. A biztonság kedvéért a folyamatok alatt folyamatosan pingeltem egy weblapot - hiba nélkül. A böngészőn pedig szólt valamelyik netrádió.

Az ESET Smart Security programon a tűzfalat és a behatolás megelőző rendszert kikapcsoltam, de semmi változás.

Hogy teljesen biztos legyek a dolgomban ezt követően el is távolítottam az ESET-et. Semmi változás.

A windows beépített tűzfala inaktív, a windows defender kikapcsolva.

A hiba továbbra is fennáll, egyik program sem tud bejelentkezni.

Segítség valakitől ? Mi blokkolhatja a programok kommunikációját?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.