Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) vegyszer válasza anadroid (#30148) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem se pont, se ajándék csomag nincs jelezve a hónapban...

De azt kiírja, hogy successful.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30152) Dyingsoul válasza gyemipapa (#30147) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen, a Paypal felé kell fordulni mihamarabb, csak akkor van esélyed visszakapni a pénzedet (tapasztalatból mondom). Paypal ticket esetén várni kell X napot a seller váléaszára, de ragaszkodj mindenképp a pénz visszához. Csak az időt tudják húzni, nézd meg az orderedben GB-n, hogy mi volt a shipping határidő, ha munkanapokban van megadva, szám,old ki a naptári napot. Csatolj róla screent és a paypal elrendezi neked ha már kifutottak a vásárlásban említett szállítási határidőből.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30153) gyemipapa válasza Dyingsoul (#30152) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm.
Most egyenlőre a ticketben válaszoltam, hogy rendelés storno, kérem vissza a pénzt, ez így nem elég?
Várjak a válaszra, vagy párhuzamosan a paypalhoz is forduljak?
Paypal esetén hol, miként? (Etéren csak ebay-os tapasztalatom van).
(Amúgy orderednél csak a vásárlás időpontja van meg, a határidő már nem látszik).

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30154) sepsi0 válasza gyemipapa (#30153) üzenetére


sepsi0
őstag

Nekem is ez volt, de az Onemix cipőkkel és igaz 35$ volt csak.
Írtam ticketet, írták nincs válasszak mást. Írtam, hogy refound és töröljék a megrendelést. Még aznap rajta volt a PayPalon a teljes összeg és a pontokat is visszaadták. Még jól is jártam, mert erősödött a dollár és többet kaptam vissza, 2. nap a számlámon volt.
Szerintem a PayPalt akkor kell bevonni, ha feladták és nem kaptad meg, nálad ez nem történt meg, ha jól emlékszem.

(#30155) gyemipapa válasza sepsi0 (#30154) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A próféta beszéljen belőled, úgy legyen... :R

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30156) NORBl válasza air (#30146) üzenetére


NORBl
aktív tag

Megnézem majd. Ha nem jön e, milyen jelerősítő kéne ?

(#30157) vittorio7 válasza vegyszer (#30151) üzenetére


vittorio7
őstag

06.30 óta nem ad pontot. Ma sem kaptam.

(#30158) x64 válasza vittorio7 (#30157) üzenetére


x64
aktív tag

Dettó.

(#30159) M3oH válasza vittorio7 (#30157) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, valami nem klappol náluk.

(#30160) vegyszer válasza vittorio7 (#30157) üzenetére


vegyszer
addikt

Én rögzítem. Azt majd meglátjuk mi lesz.
Én a GB miatt Pesti idő szerint reggel 8 után szoktam becsekkolni egymás után mindkét helyen. Itt nem ment se tegnap, se ma.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30161) vince válasza M3oH (#30159) üzenetére


vince
őstag

Nekem mára adott pontot és kiírja, hogy két napja belépek megszakítás nélkül. A tegnapi nap mondjuk szürke ikonos és pontot sem kaptam érte.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#30162) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Ma 14 napja rendeltem meg az akciós ($30) xiaomi 70 minute autós kamerát holland postával.
A magyar posta nyomkövetése azt írja, hogy célországban feldolgozva, belföldi feldolgozásra továbbítva.
Akkor ez azt jelenti, hogy nem kell rá áfát fizetnem meg semmit, illetve napokon belül meg is kaphatom akár?

(#30163) -secret- válasza Lehiñito (#30162) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, nem fogták meg a vámon. Ha pénteken dolgozták fel akkor szerintem ma meg is kapod.

(#30164) x64 válasza Lehiñito (#30162) üzenetére


x64
aktív tag

igen, azt jelenti

(#30165) x64 válasza vince (#30161) üzenetére


x64
aktív tag

Nekem is ugyanezt írta ki, csak azt nem írta, hogy mennyi pontot adott (helyette egy space). A pontoknál meg látszik, hogy valójában semennyit.

(#30166) gombii


gombii
tag

Igen, azt jelenti! :) látom már kaptál választ

[ Szerkesztve ]

(#30167) Lehiñito válasza -secret- (#30163) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Csütörtökön írt azt hogy célországban feldolgozva, pénteken meg azt hogy Belföldi feldolgozásra továbbítva.
Meglep, hogy ilyen gyorsan megy a szállítás.
Köszi az infót Neked is meg mindenkinek.
8497ft-ot vont le az otp, ami 283ft/$1 árfolyamon számolt a bank. Nem gondoltam hogy 10k alatt hozzájutok végül.Igaz ez kínai verzió.

(#30168) vince válasza x64 (#30165) üzenetére


vince
őstag

Nekem ott az egy pont a mai bejelentkezésért :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#30169) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni nálam rutinosabb rendelőktől. Júni 11-én rendeltem egy telefont Priority Line - Eu express-el. Anglián keresztül jön. 23-án kaptam egy állapotfrissítést miszerint a csomag elhagyta a UK-t és úton van Magyarországra. De azóta semmi. Ennyi idő alatt már gyalog ide kellett volna érni. Várjak még? Türelmetlen lennék? Ha nem változik a dolog továbbra sem hova forduljak?

(#30170) Dyingsoul válasza gyemipapa (#30153) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én a Gearbest ticketekkel semmire nem mentem, paypalon viszont sikerült megoldani és csak nekik köszönhetem a full refundot. Ha ők nincsenek akkor még most is várnám a pénzem. Én ez után is úgy vagyok vele, hogy ha lejár a szállítási határidő amit a rendelésnél megadtak, azonnal nyitom a paypal ticketet. Minden más időpazarlás.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30171) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Szlovákiából általában milyen gyorsan érkeznek meg a csomagok?
Jelenleg itt áll a csomagom: Item posted at post office 801 908 MP Bratislava 090
Válaszokat előre is köszönöm

(#30172) Turbobacsi válasza Pcgamers (#30171) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

enyém is épp, amúgy innen elvileg 3-5 nap múlva lesz a kezedben....
(nagyon remélem hogy a héten még...)

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#30173) Monoton


Monoton
tag

Az normális, hogy angliai raktárból (EG-W-11) Spain Express szállítással fake tracking numbert kaptam, és az utolsó frissítés 06.27 a feladás napja? :F

(#30174) Pcgamers válasza Turbobacsi (#30172) üzenetére


Pcgamers
tag

Én is remélem, de sajnos felküldik Bp-re pedig itt élek 80 km-re Pozsonytól

(#30175) vittorio7 válasza M3oH (#30159) üzenetére


vittorio7
őstag

Ma már kaptam 1 pontot a napi belépésért.

(#30176) Nikaré válasza vittorio7 (#30175) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem is elveszett a hónap első napja.

(#30177) x64 válasza Nikaré (#30176) üzenetére


x64
aktív tag

Nekem javitottak, latszik mind a harom nap, es a pontokat is jovairtak.

(#30178) vittorio7 válasza x64 (#30177) üzenetére


vittorio7
őstag

Most már nekem is.

(#30179) Lucho7


Lucho7
tag

Sziasztok, van pár telefon a hk4 raktárban akciósan, akit érdekel.

(#30180) Kowi84


Kowi84
aktív tag

30169-re valaki valami okosat? Még mindig semmi változás a csomagot illetően...

(#30181) Silent77 válasza Kowi84 (#30169) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Akkor ketten vagyunk. 23-a nálam is.
Kedd, szerdán meg kellett volna kapjuk.
Soha nem tűnt még el dpd csomagom...eddig. :(((
írtam nekik, de felejtős. GB-nek kéne utánamenni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30182) vegyszer válasza x64 (#30177) üzenetére


vegyszer
addikt

Én minden nap 5x léptem be, és logoltam be, de csak elseje, és harmadika lett narancs. Legalábbis ma.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30183) anadroid válasza vegyszer (#30182) üzenetére


anadroid
senior tag

Nálam most estére pótlódott.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#30184) Kowi84 válasza Silent77 (#30181) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Akkor várnunk már felesleges? Hol reklamáljak? Van értelme ticket-et nyitni vagy egyből a paypal-nél kezdjek? Esetleg a Dpd-nél érdeklődni? Ők nem vállalnak érte felelősséget?

[ Szerkesztve ]

(#30185) madstunt


madstunt
addikt

Sziasztok
Jövő héten szeretnék venni egy értékesebb telefont Gearbestről.[link]
Viszont azt írja, hogy ez vmi AlKan nevű 3rd party-tól jön.
Ez mennyire megbízható szerintetek ?

(#30186) cidalain válasza madstunt (#30185) üzenetére


cidalain
veterán

azt tudod, hogy ebben nincs B20, így a hazai 4G hálózat inkább csak városokban működik maximum?
illetve ez már nem egy új telefon, van már Mi Mix 2 is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30187) madstunt válasza cidalain (#30186) üzenetére


madstunt
addikt

Igen, az utobbi 2-3 evben hasznalt mobiljaim egyikeben se volt b20 (OPPO R7 Plus, R9 Plus), de nagyon ritkan hianyzott, igy nálam ez sose volt deal breaker
Igen, tudom, hogy van ujabb generacio (2 is meghozza), de megvannak az okaim amelyek miatt az elso sokkal inkabb vonzobb szamomra (pl: headset jack, nagyobb akksi, nagyobb kijelzo, stb..)

(#30188) cidalain válasza madstunt (#30187) üzenetére


cidalain
veterán

ok, csak gondoltam szólok, de akkor nem mondtam újat :)
szerintem aki a GB shopban árul, arra eladóként is ugyanazok a feltételek vonatkoznak, mint a GB-re. volt priority line posta ha jól láttam pár dolcsiért, amivel áfa szempontjából járhatsz jól, és ha nyomsz rá egy pár dolcsis biztosítást, akkor az esetleges problémákat minimalizálod, ami a küldés során felmerülne.
nagyon kamu telót nem kaphatsz azt gondolom, így szerintem nem nagyobb a kockázat, mint amúgy.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30189) madstunt válasza cidalain (#30188) üzenetére


madstunt
addikt

Köszi :)

(#30190) cidalain válasza madstunt (#30189) üzenetére


cidalain
veterán

annyit hozzáfűzök, hogy eleve EU raktárból van a linkeden, így eleve nem is fizetsz áfát.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30191) anonymus89


anonymus89
addikt

Kérdés rendelnék vagy 9-10 db adatkábelt aminek az értéke meghaladja a 43$-t de persze kuponozva fele ennyi sem lesz.
Inkább ne packázzak a navos kollegákkal mert úgyis az eredeti árát fogják ráírni vagy nyugodtan rendeljem meg Pirority line Europe registerddel? :B

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#30192) Silent77 válasza anonymus89 (#30191) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Mindig azt nézik mennyit fizettél érte.
10 kábel semmi, simán regisztrált postával rendeld.
Én is vettem párat. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30193) anonymus89 válasza Silent77 (#30192) üzenetére


anonymus89
addikt

Na ez biztató köszönöm akkor rendelek annyit, hogy ingyenes legyen a Priorty line Europe registered. :DDD

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#30194) Kowi84 válasza Dyingsoul (#30152) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Lehet én vagyok a balek, de sehol sem találom, hogy egy már feladott rendelésnél hol lehet visszanézni, hogy mennyi időre vállalták a szállítást. Tudnál ebben segíteni?

(#30195) haris válasza madstunt (#30185) üzenetére


haris
őstag

Én már több mindent vettem ettől az eladótól Gearbest-en. Semmi gond nem volt. Mondjuk kisebb értékűek voltak 30eur fejhallgató, 10eur minidrón stb

(#30196) madstunt


madstunt
addikt

Köszi srácok a segítséget :)

(#30197) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Ha a paypal-en keresztül próbálom meg visszaszedni az elküldött lóvét, érdemes felvenni a kapcsolatot ott a gearbest-tel, vagy rögtön adjam át a döntést a paypal-nek?

(#30198) Dyingsoul válasza Kowi84 (#30194) üzenetére


Dyingsoul
veterán

És (#30181) Silent77-re:
Talán ez releváns hsz másik topikból.

Erre pedig csak azt tudom mondani, hogy én mindig azt nézem meg, hogy mikori az első "shipped" azaz feladva bejegyzés és a választott postázási mód szállítási idejét. Ha 7-15 munkanap, akkor megnézem melyik napon kapta a shipped státuszt, plusz rászámolom a 15 munkanapot (azaz a megadott szállítási határidő legkésőbbi időpontját), az eredmény utáni napon már nyitom is a PP ticketet minden infót azonnal mellékelve az első ticketben (helyzet pontos leírása angolul, hogy mi az én problémám, képernyő képek csatolása a shipped státuszról, a szállítási határidőkkel együtt).

A GB/Banggood/Fasttech és a többi kínai webshop ticket rendszere két célt szolgál: idő húzása, pénz megtartása. Ha a pénzedet valóban viszont szeretnéd látni méghozzá időhúzás nélkül, akkor csak PP. De ettől nem kell félni, ha PP-n keresztül fizettél, teljesen jogosan kéred vissza a pénzed az ő segítségükkel.

Ha én felárat fizetek pl egy gyors postáért akkor elvárom, hogy tartsák azt a shipping határidőt amit megadtak az oldalon. Ha nem fizetek felárat és regular szállítást kérek akkor pedig nem tudom elfogadni azt amikor 35+ munkanapon át csúszik a szállítás. Mindkét esetben amondó vagyok, hogy vegyenek igénybe jobb postaszolgáltatást vagy írják ki a valós szállítási időt vagy verjék le a postán, de semmiképp ne engem szívassanak. Azonnal paypal és pénz vissza ha nem tudják tartani a szállítási határidőt, de ezt én rendszerint alkalmazom ebay-en és más kínai webáruházak esetén is, erre van a money back garancia olyan helyen pedig nem is vásárolok ahol nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30199) Silent77 válasza Dyingsoul (#30198) üzenetére


Silent77
Topikgazda

60 napot illik megvárni.
Paypal meg pláne felesleges.
A kiírt szállítási idő, csak saccolt, (a többség átlgát nézik) nagyon sok mindenen múlik a dolog.
Most szépen kivárom a 60 napot, és megy a ticket.
Akár még elő is kerülhet.
Nagyon rosszul csinálod sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30200) air válasza Dyingsoul (#30198) üzenetére


air
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy ha kínai webshopban vásárolsz, akkor egyrészt elfogadod a feltételeket, melyek nincsenek olyan gránitba vésve, mint más szabályok, másrészt annak az országnak a szabályai és törvényei vonatkoznak rád, ahol a bolt működik.

Hányszor fordult elő, hogy reklamáltál, visszakaptad a pénzed, aztán mégiscsak megjött a holmi?

Ilyenkor mit csináltál? Elutaltad újra a pénzt? Vagy szépen, csendben ingyen megtartottad?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.