Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) x64 válasza Silent77 (#30096) üzenetére


x64
aktív tag

FAQ első kérdés:
"Q
does it support English language
By rajiv Apr-29/2018 14:32:50

A
Hello rajiv,
Sorry, Language: Chinese only"

Amúgy sajnos egyikben sincs GPS, ami azért elég fontos egy ilyen kameránál, szerintem.

(#30102) x64 válasza bul07 (#30097) üzenetére


x64
aktív tag

Akkura ritkán adnak garit, de ha mégis, akkor is max. fél évet.

Nekem egy concorde roadcam hd 40-esem van, már 4 éve. Folyamatosan be van dugva a szivargyújtóba, gyújtásra beindul, ha leáll az autó, akkor még elmenti az aktuális felvételt és leáll. A 350mAh-s akkuja kb. 6-7 hónap alatt "megdöglött", de annyi kraft, hogy nlg elmentse az aktuális felvételt azért maradt benne.

(#30103) Beni2360


Beni2360
félisten

Gyerekek mit takar ez az újfajta Tv..... akármilyen szállítási lehetőség? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30104) sambenez válasza x64 (#30101) üzenetére


sambenez
addikt

"Amúgy sajnos egyikben sincs GPS, ami azért elég fontos egy ilyen kameránál, szerintem."

Miért is?

(#30105) Silent77 válasza x64 (#30101) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ezért akarok angolt rávarázsolni. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30106) ferasorion


ferasorion
kezdő

Sziasztok.

Rendeltem a egy okos karperecet akciosan, ami akkor volt is raktáron, ám 3 hét kesessel és egy csomó email után sikerült csak feladniuk, amiért iszonyat tele is lett velük a hócipőm.

Na most újabb 2 hét varakozas után, ezt látom, mi ilyenkor a teendő? Kezdek nagyon elkeseredni.. Ennyit egyik rendelésemmel se szoptam még, a support pedig folyamatosan automata üzenetekkel válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#30107) sambenez válasza ferasorion (#30106) üzenetére


sambenez
addikt

Erről már tényleg nem a GB tehet. Menj be a postára, szerintem ott lesz. Ez sikertelen kézbesítés, kapnod kellett volna értesítőt.

(#30108) Knobber


Knobber
aktív tag

Europe Registered átrakásos volt mindenmentes

Lehet nem véletlenül került át a Prio Line alá :))

Youtube: Knobber

(#30109) tomazin válasza Silent77 (#30105) üzenetére


tomazin
veterán

Van autos kamera topic ott szerintem ki van beszelve mar ez a kamera es emlekeim szerint siman lehet ra angolt rakni

(#30110) kcsa válasza TheProb (#30100) üzenetére


kcsa
veterán

Ne tedd. Gyári gar tartalmazza a futáros oda-vissza szállítást, két évig, plusz szoftveres nyűg esetén is online segítenek, nem neked kell kitúrni mindent xda-ról. Csak egyszer legyen gond, és már megérte a különbség.

(#30111) Pcgamers válasza Beni2360 (#30103) üzenetére


Pcgamers
tag

A TV Tuvalu postát jelent.

(#30112) atee_13


atee_13
őstag

Majd 1 hónapos huza vona után kaptam egy ilyen választ kijelzős sárgulás részleges visszatérítésre

Thank you for your message.

We wish to apologise for any inconvenience.
We have refunded your order on 2018-06-20 12:24:24, refund ID is 5T43972734626782Y.
You can view the status of your refund from your Account History.

Thanks for your understanding and assistance.
We hope everything goes well with you.

Még nem volt ilyenem és ezt a history menüpontot nem látom. email nem jelzett paypal visszafizetésről, meg tudom nézni, hogy csak szórakoznak e vagy végre tényleg tettek valamit?

(#30113) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Eddig tartott a FS pontozás? :W

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#30114) Lucho7 válasza AtiSnatch (#30113) üzenetére


Lucho7
tag

Úgy tűnik...

(#30115) AtiSnatch válasza Lucho7 (#30114) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Appból még megy.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#30116) Lucho7 válasza AtiSnatch (#30115) üzenetére


Lucho7
tag

Nekem már ott sem

(#30117) AtiSnatch válasza Lucho7 (#30116) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Most már nekem sem. :(

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#30118) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Gearbesten EU priority line-al való rendelés mennyi idő után trackelhető kb? Nyilván nem mondható meg pontosan, csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nekem már 4 munkanapon túl van a kapott tracking szám és a DPD-nél még mindig nincs semmi.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30119) toyasoslecho válasza Dyingsoul (#30118) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ha eu express, akkor két hét-egy hónap múlva lesz követhető. Onnan, hogy beér Angliába. De itt követhető az is amig oda nem ér.

Ha EU piority line-al akkor is kb két hét után követhető, de nem a dpd szállít hanem a dhl---Magyar posta.

[ Szerkesztve ]

(#30120) Dyingsoul válasza toyasoslecho (#30119) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi a linket! Hát nem tudom, EU priority-vel rendeltem arra azt írta 8-15 munkanap és az ordersben dpd UK-t ír shippingre.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30121) sepsi0 válasza Dyingsoul (#30120) üzenetére


sepsi0
őstag

Nekem most volt 2 EU Express csomagom, 12 nap alatt itt volt a feladástól számítva.
Most van egy NL post-os is 6 nap alatt az országba ért.

(#30122) Dyingsoul válasza sepsi0 (#30121) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek, köszi az infókat! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30123) flash-


flash-
veterán

üdv

tudnátok GB-ről vagy máshonnan valami minőségi(xiaomi esetleg más) kapucsengőt?
kültéri használatot bírja,(eső,stb) valamint legyen azért jó hatótávolsága..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30124) sepsi0 válasza flash- (#30123) üzenetére


sepsi0
őstag

Én egy sima Xiaomi Wireless swits-et raktam be a Somogyi régi kaputelefonom külső dobozba.
Kiszedtem a hangszórót és a nyáklapot és egy kis sufni tuninggal megoldottam, hogy a doboz nyomógombja megnyomja a Xiaomi kapcsolót (a kerek swits).
A doboz süllyesztve van, vannak rajta lyukak a hangszóró és mikrofon miatt, így nem zárt,párát és hideget is kapott.
Már egy éve így használom, volt egy tél, kapott mindent és tökéletes. Hatótáv szerintem 50-100m között lehet, egyszer próbáltam régen.
Az elem a Domoticz szerin 80%-on van, még nem cseréltem, hetente 3-4 szer nyomogatják. Az egész meg volt 4$-ból. A Gateway jelez....

Csináltam képet is, hogy el tudd képzelni:

[ Szerkesztve ]

(#30125) sloja válasza flash- (#30123) üzenetére


sloja
tag

Nekem ilyen [link] van. A kapu nyomógomb akkumulátor nélküli, a telek másik végén nálam biztosan szól, elég hangos (0-110db). Lassan egy éve használom megelégedéssel.

(#30126) TheProb válasza kcsa (#30110) üzenetére


TheProb
veterán

Értem, köszi!

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#30127) vegyszer válasza sloja (#30125) üzenetére


vegyszer
addikt

És hogy mőködik ez az elem mentes csengő?
Van benne egy kis generátor(dinamó) ami elegendő áramot kreál?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30128) tupacamaru válasza vegyszer (#30127) üzenetére


tupacamaru
veterán

Piezo elektromosan működik. Nekem is van egy ilyen csengőm, igaz másik fajta, de rendesen működik.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#30129) vegyszer válasza tupacamaru (#30128) üzenetére


vegyszer
addikt

Tehát van benne egy ahhoz hasonló piezo rendszer, mint az öngyújtókban, és az egy becsengetés jelzéshez elegendő energiát ad?
Köszönöm!

Gondolkodtam ilyenben, de eddig még nem léptem meg...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30130) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Gearbest 62 nappal a jelzett szállítást követően sem tud működő Tracking Numbert adni valamint a csomag sem érkezett meg. 130 dollárról lenne szó, kértem refoundot, de csak 50%-ot ajánlottak fel.

Mit tudok tenni ez ügyben?

Paypal-on kezdeményezzem a refoundot?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#30131) AtiSnatch válasza HeavyToys (#30130) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Először lengesd be nekik, hogy nem szeretnél emiatt a paypalhoz fordulni, de ha nem az egész összeget adják, akkor megteszed. Ha erre se reagálnak pozitívan, akkor irány a PP. Nekem is most adta vissza a Roidmi 3s árát, mármint a PP.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#30132) tobias40 válasza vegyszer (#30129) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát nem kell a kültérinek 220?
Akkor lehet egy próbát én is megejtek.. ;]

(#30133) Flashy válasza tobias40 (#30132) üzenetére


Flashy
veterán

a kültéri részek általában a 12V-os miniminiceruzával mennek egyébként is, ha a 230V kivezetés lenne a gond. nekem ilyen piezo-s rádióvezérlős konnektorom van, elég keményen kell megnyomni és nagyot kattan, de működik, bár én csak szobán belül használom.

(#30134) Beni2360 válasza Flashy (#30133) üzenetére


Beni2360
félisten

bár én csak szobán belül használom. - és utána a robot porszívó behozza a sört. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30135) eisento


eisento
addikt

Na valaszoltak gearbesten ha jol ertelmezem nincs ebbol a taskabol es valasszak egy ugyanolyan vagy hasonlo erteku taskat?

Dear László,

Thank you for contacting Gearbest about your order.
This is an update about the following item:249737501* 1 , Front Pocket Nylon Travel Backpack .
We are sorry to inform you that this item is no longer available and has been discontinued.
This item your ordered is hot sale and there have been significant supply issues with the manufacturer. We had originally submitted a large order to them, however, despite repeated assurances, they only provided an incomplete batch which is far below the replenishment level to meet consumer demand. We are as disappointed as you and feel let down by the manufacturer. We wish to apologize unreservedly for this situation.
To resolve this we can offer you the following solution:
Choose an alternative product(s) of the equivalent value.

If you choose this option, please give us the link of the product you would like and let us know the size/color/verison you need.

If there is any price difference with the original item, we will either refund it to you or send you an invoice to cover the difference.

We can send you 50 points after it is shipped out , which you can use for your next order.

To ensure you will receive your goods as soon as possible, we recommend you choose a product that ships out on today's date.
Would you please let us know your decision. We look forward to hearing from you soon.

Best regards,

Julia.Zhang

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

ha jol forditott a google fordito valaki tudna nekem segiteni akkor ezt valasztana az asszonypajti: kb egy arban van amit eredetileg rendeltem... [link]

12 dollar volt nyomkovetessel. ez kb ugyanannyira jonne ki. vki tudna segiteni az angol szovegben amiben le van irva hogy akkor ezt a termeket szeretnem helyette Nyomonkovetessel.... :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#30136) Flashy válasza eisento (#30135) üzenetére


Flashy
veterán

meglepően választékos és helyes a válaszuk. a lehetőséget valóban jól érted, válassz egy másik terméket mert a beszállító nem bírta a megrendeléseket és nem mernek mit ígérni, a terméket kivették a kínálatból. ha különbözik az ára, akkor visszautalnak vagy elkérik a különbözetet (nem láttam még ilyet, talán megjelenik egy kifizetetlen megrendelés a különbözet értékével).
a válaszod lehet ez (ha jól értem, az új termék pár centtel olcsóbb, tehát visszakapsz pár forintot):

Thank you for your answer, I understand your problem with your supplier, I have chosen an other product.
The alternative product will be: (ide a linket az új táskára) with "Registered Air Mail" shipping, that is $10.48+$1.29, and please refund the price difference.

Thank you for your cooperation,
László

(én általában minél rövidebben és egyszerűbben fogalmazok nekik, nem tudni ki kapja, bár valószínű egy beszélgetést ugyanaz az ügyintéző folytat le)

(#30137) eisento válasza Flashy (#30136) üzenetére


eisento
addikt

:R koszonom :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#30138) NORBl


NORBl
aktív tag

Xiaomi Amplifier 2 7$ - ért jó ? Szokott lenni olcsóbban ?

Mi a különb az angol, meg kínai között ?

Mi a különb az Amplifier 1 - 2 között ?

(#30139) NORBl válasza NORBl (#30138) üzenetére


NORBl
aktív tag

Működik sima routerrel is ? Nem kell hozzá kifejezetten xiaomi router ?

(#30140) Silent77


Silent77
Topikgazda

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztálya tájékoztatása alapján az alábbi értékhatárokig adómentes a küldemény:
2018. Júliusban: 42,81 USD-ig, 57,96 AUD-ig, 56,88 CAD-ig, 42,68 CHF-ig és 277,19 CNY-ig

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30141) PainKiller13 válasza NORBl (#30139) üzenetére


PainKiller13
őstag

Asus RT N18U Tomato rommal próbáltam, összekapcsolódik, de közvetlen az amplifier mellett sincs jel. (konkrétan 0 a jelerőssége), úgy sincs ha a router mellé teszem az amplifiert amellé meg a telefont.

(#30142) NORBl válasza PainKiller13 (#30141) üzenetére


NORBl
aktív tag

De most akkor mi a konklúzió ? Nekem telekomos rúterhez kell, hogy nagyobb legyen a range. Már megrendeltem. Cancel-eljem ?

(#30143) Beni2360 válasza NORBl (#30142) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 2 db is van és akármilyen Reuterrel kapcsolódik csak jól kell beállítani és Kínát kell a beállításnál választani ha jól emlékszem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30144) sambenez válasza PainKiller13 (#30141) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem egy ugyanilyen routerrel tökéletesen működik. HGG rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#30145) Flashy válasza NORBl (#30139) üzenetére


Flashy
veterán

nekem a fehér USB-s változat van, nem-Xiaomi routerekkel szuperül működik, ugyanazt az SSID-t szórja tovább, mint a másik kettő. a másik routeren semmilyen beállításra nincs szükség hozzá (amit amúgy nem feltétlenül értek, de ha működik, hát működik). ez olyan 5dollár körül szokott lenni kuponnal, 7-ért már meg lehet venni.

(#30146) air válasza NORBl (#30138) üzenetére


air
nagyúr

A 2-esben 2 antenna van szemben az egyessel, amiben csak 1 volt.

Így a szabványnak megfelelő értéket kellene hoznia, mert képes egyszerre két irányba kommunikálni. (A leírása szerint ez 150Mbit, mivel az n-es szabványt ismer. Persze tudjuk, hogy ez csak az elméleti határ.)

Ehhez képest nálam ha a telefonnal őrá csatlakozom nem a routerre, akkor a sebesség max. 24Mbit, a routerrel egy helyiségben, kb. 3m-re.

Ha növelem a távolságot a router és a repeater között, a sebesség drasztikusan lecsökken, 2-3Mbitre. Ha ugyanazon a helyen a routerre csatlakozom nem a repeaterre, akkor kb. 9-10x jobb sebességet mér a telefonom.

A stabilitása pedig kritikán aluli.

Lehet, hogy csak az enyém selejt, de mástól is olvastam rossz tapasztalatokat.

Ezért én nem ajánlom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30147) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Három hete hitegetnek, hogy küldik a bicajomat, ami elvileg készleten volt EU Stockban, de mégse...
Elfogyott a türelmem, most júli vége a legújabb ajánlatuk, elegem volt.
Persze ajánlgatják hogy levásárolhatom, de én a pénzt szeretném vissza.
Mi a legegyszerűbb és leggyorsabb módja, hogy visszakapjam a pénzem?
Rögtön paypalhoz fordulni, de hogyan kell? Vagy másképp?
Előre is köszönöm azok válaszát, akiknek van személyes tapasztalatuk etéren.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30148) anadroid


anadroid
senior tag

Nincs többé pontgyűjtés???

A reggeli bejelentkezés után hiába kattintottam a pontgyűjtésre, nem adott pontot, és a 3-ára jelzett ajándékdobozt is eltüntette.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#30149) Beni2360 válasza anadroid (#30148) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam is valami biztonságos bejelentkezésfélét emleget és annyi meg egy bambi. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30150) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Az a kérdésem, hogy mintha régebben olvastam volna olyan oldalról, hogy egy termék akciós árának összehasonlításást valahogy el lehet érni visszamenőleg különböző forrásokat is néz, pl BG, GB, DX, stb.
De csak felületes emlék foszlányok vannak meg.
Az a kérdésem, hogy jól emlékszem, hogy van ilyen. Ha igen, tudná valaki linkelni?
Köszönöm!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.