Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) gyemipapa válasza Silent77 (#30047) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm, de reméltem, hogy nem csak Te olvasod a fórumot, és másnak is van tapasztalata.
Mikor leütöttem, kifizettem, volt még 1 db GV-3 raktáron. Hamar packed lett, ami azóta sem változott.
Természetesen írtam nekik, a válaszuk lényege, hogy "We are currently processing your order, however item number:210081502 is currently on back order."
Vagyis mégsem volt készleten? Ami viszont nincs, az hogyan lehet "packed"?
És ha nem kérdezek rá, valyon mikor tájékotzattak volna, hogy mégsincs, várjak csak türelemmel?
És ez nem egy pár dolláros gadget, 130 ezer Ft-os tétel.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30052) Silent77 válasza gyemipapa (#30051) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem egy pörgős topik, azért is vállaltam el a gizda szerepet. :DDD
Tényleg annyira ritka az ilyen, hogy nem igazán van tapasztalat. FB révén, sok emberrel beszélek, ott se hallatom még ilyet.
írni nem jellemző, nem szeretnek. Ha kb 1,5 hónapig nem történik semmi, akkor automatikusan visszakapod a pénzt. Mondjuk megtörténik akkor is, ha közbe te a supportal csevegsz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30053) gyemipapa válasza Silent77 (#30052) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Értem, de az nem gáz, hogy valamiből van egy darab, megveszem, azonnal kifizetem, tudják, hogy mégsincs, erre packedként regisztrálják, és közben hallgatnak, mint kaki a fűben? Én eddig mindenki által a legmegbízhatóbbnak tartott cégnek ismertem, ilyet még ebayon se tapasztaltam.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30054) Dyingsoul válasza gyemipapa (#30051) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én jártam már hasonló módon korábban, ecigihez vettem tankot és ugyanígy csak 1 db volt belőle. Nem kaptam meg, jött vissza a pénz persze várni kellett rá jó sokat. Én azt tanácsolnám, hogy indíts refundot mihamarabb.

Szerk: Regizve vagyok jópár oldalon és a GB, Banggood, fasttech és a többi kis kínai webshop státusza semmit nem ér. Azokat ők csak azért találják ki, hogy a vásárló nyugodt maradjon. Arra kapcsolgatják amire akarják. Én jártam már úgy is, hogy csomagolás alatti volt a státusza miközben megjött a termék... Kínai csoda de 6 munkanap alatt már nálam is volt. 1-2 nap múlva kapta meg a kézbesített státuszt és nem nyomkövetési oldalról hanem a webshopon lévő státusz volt ez.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30055) gyemipapa válasza Dyingsoul (#30054) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A refunddal azért várnék, mert ez akcióban volt 133 ezer, egyébként 150-160 ezerért kínálják, és nagyon megtetszett, de nem szívesen adnék érte 20-30 ezerrel többet.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30056) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Másik problémám, hogy az új ticketteket nem látom, csak két régit. Így aztán hiába reklamálok, jön az automata mail egy tickett számmal, csak épp nem jelenik meg a tickettjeim között, így elolvasni sem tudom őket. Másik böngészővel is próbáltam, csak a régi ticketteket látom.
Tud valaki erre megoldást?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30057) gyemipapa válasza gyemipapa (#30056) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Időközben megtudtam a megfejtést, amire sehol nem tér ki a gearbest:
Ha a supportnak nem a regisztrált címünkről írunk, hanem egy másikról, akkor ugyan az automata megküldi a ticket számot, de nem lesz látható a ticketjeim között. Hm....
Mint ha nem lehetne valakinek több mail fiókja.... Érdekes, ebayon mindegy, honnan írok, a válaszokat el tudom olvasni az ebay messagesekben.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30058) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Gearbest-en szeretnék vásárolni 4 alkatrészt. A probléma ott van, hogy a 4 alkatrészt 2 különböző store-ból tudom beszerezni. Ha egyben adom le a rendelést, akkor megoldják, és 1 csomagban érkezik az egész? Vagy kifizetem egyben, aztán küldik külön-külön?

[ Szerkesztve ]

(#30059) Dluinet válasza Yamaha R1 (#30058) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rendeld külön-külön
ne erőlködj, csak problémád lenne az egyben küldésből

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#30060) sepsi0 válasza Yamaha R1 (#30058) üzenetére


sepsi0
őstag

Mindegyik "store" csak a tőlük rendelt árúkat adja fel.
Olyan már ez, mintha az AliExpressről rendelnél.
Csak a Gearbest-től rendelt dolgok jönnek egy csomagban.

(#30061) Yamaha R1 válasza sepsi0 (#30060) üzenetére


Yamaha R1
tag

Értem, külön fogom rendelni. Köszönöm szépen a válaszokat.

(#30062) x64


x64
aktív tag

Gearbest support próbálkozásai:

május 31:
I am sorry to hear you haven't received the items yet.
In order to resolve it,please kindly confirm the following points:
1)Please contact your local post office in charge of your area,stating your name and address.

In some cases,post office may require customers to collect parcels over there.

Kindly let us know the results.
2)We shipped on date 19-04-2018.Therefore your delivery deadline will expire on Date 19-06-2018.
Once again we are sorry for this inconvenience, and we will do best to resolve it to your satisfaction.

Thank you for your patience and collaboration.
Kelly

június 22:
We apologize with this delay and sincerely regret to hear that you have not received your order.
After reviewing your order in detail, we have found that you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand that in such case we can only compensate you partially.
The shipping company is actually responsible for this loss which is sadly beyond our control.
Please review in detail our shipping and insurance policy in our terms and conditions here: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

However, as you are a valuable customer, we are willing to help you the best way we possibly can.
Here are the best solutions we can offer you in this situation:
1) Resend the item upon repaying 50% of the order value.
In this case we will send you an invoice to submit the payment of -- USD via PayPal.
Please confirm your shipping address again in this format:
...

2) Partial refund to your Wallet as store credit.
We can refund 4 USD as a gesture of good will to your Wallet and exceptionally reward you with extra points (You will receive 1 points for every 1 USD refunded, e.g 1 USD=1 points, 3 USD=3 points).
You can use both your Wallet and points to purchase your future products.
We will refund you within 1 working day.

Learn more about wallet benefits : http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111
Learn more about points benefits : http://www.gearbest.com/about/about-points.html

3) Partial refund to your original payment account.
In this case, we can refund 4 USD to your original payment account.

Kindly let us know your decision.
Once again we apologize for any inconvenience caused.
Kelly

június 23:
Thanks for contacting us.
We are deeply sorry for this issue.
As we said before, we have checked that you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand that in such case we can only compensate you partially.
You are a valued customer, and we are committed to providing you with the best service possible.
5.6 USD is our maximum refund.
Please tell us where could we refund you.
I am looking forward to your reply.
Chris,
Senior Customer Service Agent

Innentől paypalon folytattuk a beszélgetést:

június 23:
We sincerely apologize for this delivery issue.
We are happy to resend a new parcel to you free of charge.
Here are our terms and conditions for your reference: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html
Before we resend a new parcel please confirm again your exact shipping address in this format:
...

When you receive your package later kindly contact us to let us know.
We kindly ask you to repay us once you have received your item.
We look forward to hearing from you soon.
Nancy

Időközben viszont megrendeltem a mid-year sale-ben 20%-kal olcsóbban, úgyhogy továbbra is ragaszkodtam a full refundhoz.

június 24:
Dear Valued Customer,
We apologize for the delayed response.
We would like to express our sincerest apologies for any inconvenience caused to you.
With international flat rate shipping (registered/unregistered), the delivery time is slower than expedited shipping (i.e. DHL).
The delivery time may also be affected by extenuating circumstances such as extreme weather conditions, national holidays and peak delivery seasons.
According to the situation and your request, we can offer you a full refund of $8.05 USD to your PayPal account.

When you receive your package later kindly contact us to let us know.
We kindly ask you to repay us once you have received your item.
Please confirm I can go ahead with this solution.
Thank you for your understanding and patience.
Nancy

(#30063) Cheesy


Cheesy
őstag

Skacok, PC-elektronika-műszerész szerelgetésekhez van valami tuti tippetek csavarhúzó készletre? :R

www.vakbelmutet.hu

(#30064) NORBl


NORBl
aktív tag

Nem találtam a leírásban.

Gearbest EU:
G-W-2 Warehouse Shipping method: Royal Mail Registered (Egyesült Királyság)
G-W-3 Warehouse Shipping method: UPSDXYKD (Egyesült Királyság)
G-W-4 Warehouse Shipping method: PL-UPS-Oversea (Lengyelország)
G-W-5 Warehouse Shipping method: DEDHLEU1 (Csehország/Németország)
G-W-6 Warehouse Shipping method: FR-Oversea (Franciaország)
G-W-7 Warehouse Shipping method: Not shipping Hungary (Spanyolország)
G-W-10 Warehouse Shipping method: PL-UPS-Oversea (Lengyelország)
G-W-13 Warehouse Shipping method: Not shipping Hungary (Portugália)
G-W-15 Warehouse Shipping method: Stopped
G-W-16 Warehouse Shipping method: ES-GLS-Oversea (Spanyolország)

Ezek még mindig válozatlanok ?

a G-W-12 az milyen raktár ?

(#30065) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy rendeltem asszonynak egy kis fekete hatitaskat [link] majus 28.-an

azota se jott meg furcsaltam hogy nem kaptam semmi nyomonkovetesi szamot. ma mondom felnezek gearbestre, es azt latom, hogy [kép]
fizetve de se osszecsomagolva se elkuldve nincs. Ilyenkor mivan? Most raneztem de out of stock... ilyenkor vissza lehet kerni a penzt? mert nem akarok fel evig varni amig esetleg ujra gyartanak belole... otlet? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#30066) M3oH válasza eisento (#30065) üzenetére


M3oH
addikt

Nyiss egy ticketet. Elsőre kapásból fel fogja ajánlani, hogy levásárolhatod az árát.

(#30067) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Mit jelent ez az osztott szállítás státusz? :DDD Én csak egyedül az Amazefit Bip-et rendeltem, semmi mást.

És miért írja azt, hogy adjam meg angol karakterekkel? Sehol nem látok erre opciót, amúgy a címemben nincs ékezetes karakter csak a nevemben. Már többször rendeltem de ilyen státuszt és utasítást nem láttam eddig náluk. Egyébként már van tracking numberem de persze nem él, az eu expresst azt sem tudom hol lehet követni (Magyar Posta oldalán próbáltam ott még nem hoz semmit)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30068) eisento válasza M3oH (#30066) üzenetére


eisento
addikt

biztos kiveri a szemem de az istenert nem talalom. hol nyithatom meg a ticketet? :B

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#30069) air válasza eisento (#30068) üzenetére


air
nagyúr

Nem biztos, hogy akár a weboldalon, akár mobil alkalmazásból működni fog a jegy nyitás. 1-2 hete egyik sem ment.

Írj a support@gearbest.com-ra!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30070) gyemipapa válasza air (#30069) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Tegnap jó volt laptopról...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#30071) eisento válasza air (#30069) üzenetére


eisento
addikt

kozben android alkalmazast felraktam es ott volt a budos nagy ticket gomb :D koszonom!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#30072) kinaicuccok válasza Dyingsoul (#30067) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

A szállítási mód neve az, hogy EU Express, a mögötte lévő rész csak tájékoztatás. Ha nincs ékezetes karakter a címben, akkor ne foglalkozz vele.
A csomag bontása érdekes. Levélben megírják, hogy mit adtak fel és mi vár postázásra. Azt nézd meg, hátha kiderül belőle valami.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#30073) kinaicuccok válasza eisento (#30071) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Az asztali böngészőben is megtalálod jobbra fent a "Support Center" "Submit a ticket" menüben.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#30074) Dyingsoul válasza kinaicuccok (#30072) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ránéztem a mailre amit még korábban küldtek, semmi érdekes nincs benne. Ott van az Amazefit Bip és hogy 1 db és hogy szállítáva. Ékezetes karakter egyedül a nevemben van, de sehol nem lehet megadni ékezetek nélkül. Mailben kattintható az a rész hogy "EU Express(Please provide your address&city with english character ) de csak az orders oldalra navigál el, ott semmit nem tudok megadni.

De mindegy, valószínűleg jól van az így csak gondolom ezt mindenkinél oda írják, mert ciril betűkkel gondolom meggyűlt már a bajuk.

Azt viszont totál nem értem, hogy ezen az egy tételen mit spliteltek? Kibontják a dobozt és külön küldik az egyébként is dobozban lévő töltőt és órát? :F Nem értem a logikát mert ez egy termék, egyetlen dobozban.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30075) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Megérkezett a két nagy ruhacsomag. :K
Hát ennyit pont megért, többet nem. Igaz ugyan ilyen minőséget lehet venni a sarki kínaiban drágábban.
A magamnak szánt pulcsi (XXXL) kb L-es méret, viszont vastag és nagyon jó anyaga van.
Egyedül a 4 részes melegítő, ami méret pontos és nagyon megért 5$-t, anyaga is jó.
Inget ne vegyetek a GB-ről, vékony áttetsző anyag.

Összegezve. Gearbest-től csak akcióban vagyetek ruhát (1-5$) felnőtt méretben gyerekeknek. Még jó hogy van három fiam. :D (tudom ott vannak centiben a méretek, de erre is számítottam)

Amúgy ruha/cipő MandM Direct, az bevált.
12 napot futott EU Express-el.

Cipőt sem ajánlom teljes áron a GB-ről, de ez már egy másik történet.

Most írkálhatnám az értékeléseket, lehet a fele ára összejönne, de minek? Nem sok értelmét látom a pontoknak sajnos.....

[ Szerkesztve ]

(#30076) Beni2360


Beni2360
félisten

Na most jött meg az Sd kártyám: MIXZA TOHAOLL Ocean 16 gb.
Első teszt USB 2.0 kimenet USB 3.0 olvasóval.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30077) Beni2360 válasza Beni2360 (#30076) üzenetére


Beni2360
félisten

Na meg van a másik teszt is:

Warning: Only 15237 of 15238 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 23.7 MByte/s
Reading speed: 30.0 MByte/s
H2testw v1.4

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30078) beg válasza Beni2360 (#30076) üzenetére


beg
veterán

memóriakártyás topik

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#30079) air válasza Beni2360 (#30077) üzenetére


air
nagyúr

Az íráshoz képest elég gyatra az olvasás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30080) dugesz77 válasza air (#30079) üzenetére


dugesz77
őstag

Usb2 csatolót lepadlózta. Usb3 alatt biztos többre is képes.
"Első teszt USB 2.0 kimenet USB 3.0 olvasóval."

[ Szerkesztve ]

(#30081) azbest


azbest
félisten

A múltkori 99es, akciós xiaomi légtisztító pont egy hónap alatt megérkezett. Kínai (talán vasutas) szállítás kombinálva ups német feladással. Kár, hogy hétvége előtt még kibontani sincs lehetőségem :)

(#30082) Turbobacsi válasza sepsi0 (#30075) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

tegnap nekem is megjött az 5 dodós "hegymászó" cipő, meglepően jó minőségű, bőven megérte az árát....
(az később derül ki mennyit bír...)
[kép]

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#30083) kinaicuccok válasza Dyingsoul (#30074) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Igen, mindenkinek oda van írva. Nekem sincs megadva ékezet a nevemhez, mégis látom ezt.
Furcsa, hogy neked nem lehet megadni ékezet nélkül a nevet. Én külföldi oldalon sose írok ékezetet.
Nem csak a ciril karakterek húzósak, hanem mert eltérő karakter kódolást használnak, nyomtatják a címeket és lehet valami érthetetlen jel kerül a nevedhez és címedhez. Ha sok ékezet van a címben, gyakorlatilag olvashatatlan lesz.
Pl. Körösladány‎: K&r@slad%ny. Ezt még a magyart postás sem feltétlen fejti meg.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#30084) Beni2360 válasza kinaicuccok (#30083) üzenetére


Beni2360
félisten

K&r@slad%ny. - erre találták ki a 4 jegyű irányító számsort.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30085) sepsi0 válasza Turbobacsi (#30082) üzenetére


sepsi0
őstag

Na ez a másik történet...
Ugyan ez van 25 dolcsi volt, talpa eltörött és beázik így....

(#30086) CMD 87


CMD 87
tag

Gearbest szállítással kapcsolatban kérdés:
Régen mindíg holland regisztrált postával rendeltem,mert azt alá kell írni itthon a postánál. Ezeket mindíg megkaptam, ellentétben a belga postával,ami sosem ért hozzám.
Most 2 nekem új /régen rendeltem már/ postázási forma Priority line : EU Express és EU registered is megjelent ezek milyen formában jönnek ? Csak olyan érdekel amit alá kell írni,mert ,ha nem arra sajnos keresztet vethetek :( vagy maradjak a hollandnál ami lassabb ?

(#30088) haris válasza #04441088 (#30087) üzenetére


haris
őstag

A választ nem tudom, de a többiek azt szokták tanácsolni, ne linkeld a követési számod.
Csinálj képernyőmentést és takard kia számot.
Néhány fuvarozónál bele lehet nyúlni a rendszerbe és átírni a címet, átirányítani a csomagot stb.

(#30089) AtiSnatch válasza haris (#30088) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Flash sale cumóknál ismét játszik a pontozás! :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#30090) Silent77


Silent77
Topikgazda

Staker:
Hali!
17.-én rendeltem egy tabletet, eu raktárból.
G-W-5 a raktár.
5-8 napot írtak szállításra.
Még sehol semmi és a nyomkövetés is csak ennyit hoz:
'2018-06-22 16:44:00
Neumark,The international shipment has been processed in the parcel center of origin

2018-06-20 19:30:00
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically'

Mi van ezekkel :F :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30091) tomazin


tomazin
veterán

jó fejek amúgy gb-ék, minden terméknél ez van:
Ft 661.61
Earn up to 330 Points
nem hazudnak, mert az 5 pont benne van az up to 330-ba, de na

(#30092) kinaicuccok válasza Beni2360 (#30084) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Tök mindegy, lehet a név vagy a közterület neve is ilyen. A posta pedig csak pontos címzéssel kézbesít.

[ Szerkesztve ]

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#30093) prsq válasza AtiSnatch (#30089) üzenetére


prsq
tag

Köszi!

(#30094) palika!


palika!
csendes tag

A TV Unregistered melyik postai szolgáltatót takarja a GB-nél?

(#30095) bul07


bul07
nagyúr

Megint lehet pontozni mindent
MIXZA TOHAOLL Ocean Series 32GB Micro SD[link]
Meg is pontoztam és $4.21 fizettem érte

Nagyon gondolkodok még a

70mai Smart WiFi Car DVR from Xiaomi - BLACK[link]
29.99$ és ezt lehet még pontozni $21.01

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30096) Silent77 válasza bul07 (#30095) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én is pont azon a kamerán gondolkozok.
Lehet ez jobb lenne. [link]
Kérdés, lehet e rátenni Angol nyelvet. :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30097) bul07 válasza Silent77 (#30096) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát

Én lehet garanciával venném
Nem tudom melyik a kettő közül amit linkeltél
[link], [link]

Még ha pontozod is amit linkeltél akkor is 11200Ft környékére jön ki ingyen szállítással, pár ezer forint meg nekem megérne garanciát
Mert ezek akkusak, és az aku bennük nem tudni hogy bírják a szélsőséges hőmérsékletet, nyáron a 50-60fokot meg télen a hideget
Sokan panaszkodnak hogy akus ilyen kamerák hamar romlanak

Ugye az a gond ha elszáll az aksi leállításnál nincs annyi energia hogy mentse az utolsó felvételt, és ugye balesetnél általában pont az utolsó felvétel a lényeg

Kondenzátoros az igazán jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30098) sambenez válasza bul07 (#30097) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem kb 2 éve minden gond nélkül megy a YI dashcam télen nyáron bent van sosem veszem ki.

(#30099) Silent77 válasza bul07 (#30097) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Sosem érdekelt a garancia. :B
Soha nem romlott még el semmim. Ha mégis bekövetkezik, belefér, ha azt nézzük mennyit spóroltam az évek alatt.
11200ft vs 17400 + posta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30100) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Erősen gondolkozok új telefon (Xiaomi Mi8 vagy OnePlus 6) vásárlásán és GB-n mostanában elég jó áron van az OP6, kb 30rugóval olcsóbban, mint a hivatalos store-ban. Ez azért elgondolkoztató. A kérdésem az lenne, hogy kinek mik a tapasztalatai telefon gariztatást illetően GB-nél? A jelenlegi Mi5-öm spemall-tól van és botrány módon szopok velük... Kb 4. hónapja nem tudom használni a telefonomat, mert azóta várok arra, hogy megjavítsák. :W
Éppen ezért nagyon erősen meggondolnám, hogy ismét kínai boltból rendeljek telefont, még ha GB supporrtal eddig csak pozitív tapasztalatom is volt. Azért ekkora értékű dolog rendelés más tészta.

Ugye csak 1 év garit adnak rá és azt is vissza kell küldjem kínába, ha valami van, ugye?

Pro/kontra tapasztalat esetleg?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.