Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) deakgabi válasza xcvbxcvb (#30900) üzenetére


deakgabi
csendes tag

szia. ez a refund engem is erdekel, mert en meg eu priority line-al rendeltem majus 19 en egy telefont, amit junius 20-an keszitettek el, majd a nemetektol juli 20-an inditottak el dhl-el, de valahogy nem akar megerkezni... mar irtam nekik tobb ticketet, de azt mondtak, aug 23 elott lecarjak a reklamaciom. pontosan hogyan tortenik a refund? gearbesten inditod, vagy a paypalon?

Mr. MAC

(#30902) KamuMazsola válasza deakgabi (#30901) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Először gearbesten reklamálj! Ha nem juttok egyezségre, akkor kell a PayPal.

Üdv.: KamuMazsola

(#30903) tomazin válasza jeni (#30866) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor mi van, ha 3napon belul hibasodik meg?
Nincs ilyen jogszabaly. De megkovetem magam es elnezest kerek mindenkitol ha van, de ez a 3napos ha rossz ki kell cserelni, vissza kell venni mar reg nincs.

(#30904) vegyszer válasza deakgabi (#30901) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha csak gombokkal akarják kiszúrni a szemed, vagy a max 50% ajánlattal jönnek, muszáj lesz PayPal felé nyitni. De egy ideális világban erre nincs szükség...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30905) Cristy válasza deakgabi (#30901) üzenetére


Cristy
csendes tag

Szia!Az enyém is abban a szállítmányban van,július 20.óta látszik a posta trackingen is,de semmi.Engem is leráztak egyelőre Gearbestnél :(((

(#30906) cidalain válasza tomazin (#30903) üzenetére


cidalain
veterán

Azt kell olyankor mondani, hogy eleve hibas volt, mikor megjott.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30907) deakgabi válasza Cristy (#30905) üzenetére


deakgabi
csendes tag

Akkor te is a 12:32 perces datumot latod? Komolyan vicc..... Csak akkor az a kerdes, meddig varjon az ember... es foleg hol csuszott el a dolog. mert a posta azt mondta, o meg nem kapta meg. ez a dhl micsoda meg nemigazan utolerheto (ez a dhl nem ugyanaz, mint a futar ceg reszleg). de ha igy megy, akkor 120nap is lesz belole...

Mr. MAC

(#30908) sambenez válasza deakgabi (#30907) üzenetére


sambenez
addikt

Ez a dhl a német posta.

(#30909) Cristy válasza deakgabi (#30907) üzenetére


Cristy
csendes tag

Igen,nekem is ugyanígy 2018.07.20.12:32.Én már azt gondoltam,hogy ellopták valahol,de egy egész konténernyit csak nem :(( Nemtudom hogy hol csúszott félre,bízom benne hogy csak a szabadságok miatt van fennakadás.DHL oldalán is követem a számot,aszerint az export csomagközpontban van.

[ Szerkesztve ]

(#30910) nullpoint


nullpoint
senior tag

Hello.

Gearbesten miből tudom meg hogy eu raktáron keresztül küldik-e kínából? Tehát hogy megy-e rá vám+áfa vagy sem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#30911) vegyszer válasza nullpoint (#30910) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha a vámosok kérik az adatokat, akkor az nem a jó raktár volt...

Viccet felretéve, sokszor van név csere. Nehezen követhető. De van, aki ezt megteszi, és nézi, hogy mit épp hogy hívnak...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30912) nullpoint válasza vegyszer (#30911) üzenetére


nullpoint
senior tag

Az király :D Akkor meglepi lesz.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#30913) vegyszer válasza nullpoint (#30912) üzenetére


vegyszer
addikt

Valahol olvastam, hogy melyik raktárat hogy keresztelték át... De linkelni nem tudom

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30914) Silent77 válasza nullpoint (#30912) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem olyan bonyolult rájönni. Ahol 3-5 napos szállítást ír, az EU raktár. :)
Fejből nem tudom, de le van írva, megnézem majd.
Cn99 kínai raktár, hk hong kongi.
Most mintha ismét fast raktárak lennének az EU.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30915) nullpoint válasza Silent77 (#30914) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ezért kérdeztem. Mindenhol cikkeznek hogy húha gearbest eu raktárból küld, mégis bármit nézek mindenhol CN meg HK van írva. Nem azért kérdezem mert mentálisan sérült vagyok és nem tudom megérteni a kapott információkat , hanem azért mert ellentmondásosak.......

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#30916) Silent77 válasza nullpoint (#30915) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ezért válaszoltam.
Leírtam egy egyszerű trükköt, amivel te magad is ki tudod deríteni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30917) nullpoint válasza Silent77 (#30916) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm! Félreértettelek, elnézést.

Köszönöm a listát!

Hol tudok ennek majd időnként utánanézni, frissíteni? Nem célom hogy mások dolgozzanak meg az infókért helyettem :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#30918) Silent77 válasza nullpoint (#30917) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nagyon szívesen!
Itt. :)
Mindig berakja valaki, de nyugodtan dobj privit. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30919) Knobber válasza Silent77 (#30830) üzenetére


Knobber
aktív tag

Jó kérdés meddig áfamentes, mert ahogy látom kikerült a Priority Line-ból.

Youtube: Knobber

(#30920) Gmilo


Gmilo
újonc

Sziasztok!

Rendeltem két telefon Gearbest-ről. Eu Express szállítási móddal. 06.22 óta azt látom a követésben, hogy : United Kingdom -> Hungary 2018-06-22 22:25:00 Sorted by offshore gateway Hub

Ha a DPD oldalára megyek fel ott is azt látom, hogy úton MAgyarországra. Folyamatosan írok a Gearbestnek, húzzák az időt mindenféle magyarázattal. Most már visszaköveteltem a pénzem, erre annyit írnak, hogy valószínű elveszett a csomag a szállító miatt amiről ők nem tehetnek. HA kivizetem a felét, akkor újra elküldik, vagy kapok bánatpénzt ami kb az eredeti érték 1/4-e sincs. Értsem meg, hogy ők nem felelősek és fogadjam el valamelyik választást.
Kérdés: mit tudok tenni. Sajnos nem Paypallal fizettem, hanem bankkártyával. NAgyon nem szeretnék ezen bukni vagy 90 ezer ft-ot. Kérem segítsetek. Köszönöm

(#30921) cidalain válasza Gmilo (#30920) üzenetére


cidalain
veterán

shipping insurance biztosítást fizettél?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30922) Tony21 válasza Gmilo (#30920) üzenetére


Tony21
tag

De miért nem PayPal? Ezt soha nem fogom megérteni ...

(#30923) vegyszer válasza Gmilo (#30920) üzenetére


vegyszer
addikt

Ezért nem fizetünk PayPal nélkül.
Ez legyen elrettentő példa az utókornak.
Egyet tehetsz: vársz, és bizakodsz.
PayPal/AliPay védelem nélkül nem tudsz sokat tenni. Ezért se vásárolunk így.
Nem szeretnélek kioktatni, de félő, hogy ez egy tanulópénz lesz, ha nem jön meg.

Attól még megjöhet, hogy kimegy a 60 napból. Végső soron számodra az a legszerencsésebb alternatíva, hogy 25% visszajön az árából, és a termék pár hét múlva megjön.

Valóban nem a webshop hibája, ha a postán elveszik egy csomag. (feltéve, ha azt feladták)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30924) Gmilo


Gmilo
újonc

Sajnos ettől félek én is. És azzal mit lehet tenni, hogy a DPD oldalán ott van, hogy felvették a csomagot UK-ben. Erre kell, hogy legyen valamilyen biztosítás.

(#30925) szabi__memo válasza Tony21 (#30922) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem Magyarországon élsz? ;]

(#30926) anadroid válasza Gmilo (#30924) üzenetére


anadroid
senior tag

Mi áll ott pontosan (az eredeti angol szöveg az érdekes, nem az álmagyar ferdítése)?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#30927) Gmilo válasza anadroid (#30926) üzenetére


Gmilo
újonc

Dear Milan,

We apologize for this delay and sincerely regret that you did not receive your order.

After reviewing your order in detail, we found out you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand, that in such case we can only compensate you partially.

The shipping company is actually responsible for this loss which is sadly beyond our control.

Here are our terms and conditions for your reference: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

However as you are a valuable customer for us, we are willing to help you the best way we possibly can.

Here are the best solutions we can offer you in this situation:

1)Reship the parcel

We can resend the same parcel to you. For this, please kindly send us 210 USD so that we can arrange the shipment. We can offer you a tracking number for this shipment and it will take 10 to 25 business days to reach you.We will send you an invoice by email if you choose this option.

Please reconfirm your delivery address in “ My accounts”:

The delivery information
customers: Milan Gelencser, Shipping Address: xyxyxy

2)Partial refund on your Wallet(Store credit)

We can refund 100 USD as a proof of good will on your wallet and exceptionally reward you with extra points (e.g. If your refund is 1USD = 1 points ,3USD =3*1 points => get 3 points etc).

You can use both your wallet and points to purchase your future products.

Learn more about wallet benefits: http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111

Check out to use point: http://www.gearbest.com/about/about-points.html?157wrew

3)Partial refund on your original payment account.

We can refund 100USD to your original payment account.

Can you please let us know your decision?

We are looking forward to your reply.

We apologize again for the inconvenience.

Best regards

Betty

GearBest customer service

http://www.gearbest.com/

(#30928) cidalain válasza Gmilo (#30927) üzenetére


cidalain
veterán

nem itt, hanem a nyomkövetésnél mi az angol szöveg.
illetve továbbra is kérdés, hogy shipping insurance biztosítást kötöttél e a vásárláskor 1-2 dollárért?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30929) Gmilo válasza cidalain (#30928) üzenetére


Gmilo
újonc

Nem emlékszem, de szerintem nem volt biztosítás. A szöveget mellékeltem.

(#30930) Gmilo válasza Gmilo (#30929) üzenetére


Gmilo
újonc

(#30931) Peaceliker válasza Gmilo (#30930) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ez ilyen EU express vagy valami áfa mentes posta? Mert annál még normális is lehet...

"Oh my Goa'uld!"

(#30932) Gmilo válasza Peaceliker (#30931) üzenetére


Gmilo
újonc

EU express, Uk-ból

(#30933) Peaceliker válasza Gmilo (#30932) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na az úgy megy hogy valami sunyi úton (jellemzően jó lassan) atkerul uk ba a cucc és onnan majd elkuldik neked (az már futár, elég gyors). Nem tudom hogy megy ez, lehet hajón, az meg dög lassú. Persze lehet valahol elsüllyed vagy lerabolják, de ismerősök körében minden ilyen csomag meglett csak irtó lassan

"Oh my Goa'uld!"

(#30934) Gmilo


Gmilo
újonc

Hát a próféta szóljon belőled.

(#30935) anadroid válasza Peaceliker (#30933) üzenetére


anadroid
senior tag

Ez a tracking szerint már átkerült, és az UK-ban tűnt el.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#30936) Silent77 válasza Gmilo (#30934) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez már átjött a vámon, oda kellett volna érnie. :(

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30937) Gmilo


Gmilo
újonc

Akkor azt mondjátok valószínű buktam és fogadjam ez a bánatpénzt? Banknál megéri próbálkozni, hogy nem érkezett meg, hitelkártyával fizettem stb. Magyar DPD lerázott, hogy keressem az angol DPD-nél, vagy a feladónál.

(#30938) Peaceliker válasza anadroid (#30935) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jajj tényleg. Futár szolgálatra azért rá írnék mizu

"Oh my Goa'uld!"

(#30939) Silent77 válasza Peaceliker (#30938) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Azzal semmire nem megy.

Gmilo: Én megpróbálnám. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30940) Gmilo


Gmilo
újonc

Írtam az angoloknak és a magyaroknak is. Egyenlőre a magyarok válaszoltak, az angolt még várom.

(#30941) Lengar válasza Gmilo (#30940) üzenetére


Lengar
újonc

Gmilio, akárhányszor rendelek ilyen módszerrel, min 2 hónap míg megjon, addig nyugi van xd

[ Szerkesztve ]

(#30942) Dinter válasza Lengar (#30941) üzenetére


Dinter
addikt

Hát nem tudom, nekem 2 és fél hét volt.

(#30943) Dr. Gonzο válasza Lengar (#30941) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

60 napon túl van már az ő rendelése.

(#30944) cidalain válasza Gmilo (#30940) üzenetére


cidalain
veterán

a két DPD válasszal a kezedben, (legjobb lenne olyan is az angoloktól, hogy: biztosan nem adtuk át a magyar DPD-nek, nem tudjuk hol van, elveszett, reklamálj a feladónál), és a GB lekoptató válaszával beballagni a hitelkártya kibocsátódhoz, és ezek alapján kérni a tranzakció visszavonást.

papírod van, hogy feladták, és arról is lenne, hogy nem érkezett meg, de az eladó nem akar utánajárni, és plusz pénzt akar az újraküldésért. vagy csak kis részét visszaadni. ha valahogy tudsz 100%-os eredményt elérni, az csak így lehetséges.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#30945) Tony21 válasza szabi__memo (#30925) üzenetére


Tony21
tag

Dehogynem, azért fizetek PayPal-al. Tudod, amíg a magyar posta kezén is átmegy a csomag ...

(#30946) bl4ze válasza Gmilo (#30937) üzenetére


bl4ze
veterán

Mivel kártyával fizettél keresd meg a kártyát kibocsájtó bankot és jelezd, hogy nem kaptad meg a rendelt árut
a varázs szó amit mondj a banknak, vagy írj le : CHARGEBACK

Ezt az eljárást kérd !

.:. bl4ze .:.

(#30947) zacci válasza Gmilo (#30940) üzenetére


zacci
aktív tag

Sajnos nem sok mindent tehetsz.
En is pont ebben a cipoben jarok, annyi kulonbseggel, hogy en pp-vel fizettem. Az angolok elloptak a csomagot 2018.05.07 kornyeken es hat nagyon sajnaljak, de igy jartam. kb. ez volt a DPD valasza. A GB meg huzta az idot, nyiottam pp-nel is ticketet, majd ott folytattuk a huzavonat. En kertem a refundot, ok meg allandoan jottek azzal a kamu dumaval, hogy varjak meg 10 napot es inditanak egy nyomozast. Ezzel csak annyi volt a gond, hogy veluk parhuzamosan en is inditottam a DPD-nel egy nyomozast, amibol vilagosan kiderult, hogy elqrtak nem kicsit, nagyon. A GB is inditott egyszer mar egy 10 napos nyomozast, majd mikor erdeklodtem az eredmenyrol valahogy atkerultunk egy masik idosikba, ahol kertek 10 napot arra hivatkozva, hogy nditanak egy nyomozast. Erre en visszairtam, hogy ezt 1x mar lejatszottuk. Erre ok irtak, hogy kaptak valaszt es nincs csomag. Na ekkor suru refund keres kozepette nyitottam a PP fel, majd ott szinten kertek 10 napot, mondom ezt mar nem kene eroltetni, aztan irtak, hogy varjak meg 5-7 napot mert utana neznek a csomagnak (persze, mert mar csak ennyi nap volt hatra a deadline-ig) ergo csak szimplan hazudtak. Ketlem, hogy egyszer is utana neztek volna a DPD-nel a csomagnak. Ha pedig igen, akkor nyilvanvaloan tudtak, hogy ez a csomag eltunt a DPD nevu intergalaktikus feketelyukban, ergo elkezdtek a deadline-ra gyurni... Meguntam es utoljara felszolitottam oket, hogy adjak vissza penzem es azzal a lendulettel atdobtam a temat a PP-nek.

PP-nek megirtam a DPD valaszat es hogy az elado nem teljesitette a rendelest, raadasul folyamatosan huzta az idot es hazudozott, igy kerem vissza a penzem.

ATTENTION!

Arra figyeljetek, hogy ilyen esetekben a GB szandekosan huzza az idot, es probal altatni, mikozben a DPD-nel kifutsz a nyilvan sokkal rovidebb reklamacios idobol. En igy jartam. Altatott a GB hogy varjak meg, es mikor mar megelegeltem es irtam a DPD-nek, ok bekertek 1-2 adatot, majd mely kusba burkoloztak. kb. a 10-ik kisse ideges hol a csomagom te kocsog!? (persze ennel azert finomabban foglamazva) felszolitasra vegre irtak, hogy eltunt (ergo elloptak) de sajna nem tudnak mit tenni, mert 21 nap van a reklamaciora, amirol en mar reg lecsusztam, de azert sajnaljak a dolgot. Igy maradt az idohuzo GB. Azt is meguntam. Uccso mentsvar a PP.

Konkulzio: Ha azt tapasztalod, hogy a szokasostol elteroen valahol nagyon elakadt a csomagod, akkor ne vard meg a deadline-t, hanem irj GB-nek, majd ha azt latod, hogy huzzak az idot, mar mehetsz is a PP-hez.
Nalam elegge nyilvanvalo, hogy a DPD elvesztette/ellopta a csomagot, mert 2018.07.05 óta az Angoloknál van es nem mozdul. Nem is fog.

Akit erdekel okulas keppen itt a troger DPD valasza:

Hi Norbert,

Apologies for the delay in response.

It does appear unfortunately, we have not been able to recover this parcel.

Sadly, we cannot pass this over to raise a claim as you guys did not get in touch within the claims period time frame. (The last scan on the parcel was the 5th of July and the first point of contact was the 2nd of August)

Thank you for your patience with us, sorry we could have not been more help in this case.

Kind regards,
Chloe
DPD International Investigations.

Es a GB kamuzasa:

1.
Gearbest Customer Support At 08/06/2018 11:10:08 CST

Dear Nagy,

We are sorry for any delay or inconvenience that may caused.

We would start a claim for the package with the carrier and the carrier would trace your package from their end. We would take further action for you when we have the result.

As the claim would go on, would you mind giving us 7-10 business days to wait for the result?

Once again we are sorry for this inconvenience, and we will do best to resolve it to your satisfaction.

Thank you very much for you patience and understanding.

Best Regards

Whitney

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

2.
Gearbest Customer Support At 08/19/2018 11:37:37 CST

Thank you for your attention.

We would start a claim for the package with the carrier and the carrier would trace your package from their end. We would take further action for you when we have the result.

As the claim would go on, would you mind giving us 7 to 10 business days to wait for the result?

Thank you for understanding.

Best Regards

Whitney
GearBest Customer Service
http://www.gearbest.com/

3.
Gearbest Customer Support At 08/20/2018 10:37:50 CST
Dear Nagy,
Thank you for your message.

We have contacted the shipping carrier, but the have not told us the result.

We shipped on 27-06-2018. Therefore your delivery deadline will expire on 26-08-2018.

We sincerely apologize for any inconvenience.
Best Regards
Whitney
GearBest Customer Service
http://www.gearbest.com/

4.

Dear Valued Customer,

Thank you for your message.

Please accept our apologies for the delay and any inconvenience caused.

We will start a claim for the package with the carrier and they will trace your package from their end. We will take further action for you once we have the result.

We would really appreciate it if you could kindly wait for 5-7 business days for us to get the result of the investigation.

We thank you in advance for your continued patience and kind understanding.

Best regards,

Bocs a hosszu beszolasert 8)

(#30948) DIEGO15 válasza zacci (#30947) üzenetére


DIEGO15
őstag

Sziasztok. Van ötleteket, hogy GBNEW10%off ezt a kupont hogyan tudám használni? Most igényeltem az aktuális négy kupont és szeretném felhasználni ezt belőle, de annak ellenére, hogy 0,1$ a min rednelés még egy 34dolláros kameránál is azt írja, hogy nem elég nagy a végösszeg.

(#30949) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Gearbesten még nem jártam így, nem tudom mi a menete, ha nem érkezik meg a csomag.
06:30-án rendeltem, 07.24-én megérkezett az országba, azóta se kép se hang. Postán kérdeztem, nem tudnak róla. 08.30 a deadline. Ezután lehet majd visszakérni a pénzt?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#30950) Silent77 válasza madmike (#30949) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ha Belga unregistered, akkor Belgiumig követhető. LVS123456789
Nekem tegnap jött meg ami 24-én hagyta el Belgát.
Feladástól számított 60 nap, de valószínű odaér, csak lassú a magyar posta.
Akár a helyi postára is bemehetsz, nincs e ott csomagod.

DIEGO15:Új regisztráló vagy? Ha volt már vásárlásod újként, úgy tudom nem használható.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.