Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#431) KisTücsök válasza tepenzed (#430) üzenetére


KisTücsök
addikt

Biztosan jó a netem. De monitorozzátok? Most mentem egy gyorsat, eu szeró, solo. A lobbyban ~180-as ping, a játék elején 120-150, a közepére bemegy 100 alá, de 70-80 alá nem megy le a végéig sem. Ez nekem frissítés óta van (ami valóban egybeesett az újévvel). Meg haveromnak is szar. És persze azért nézegettem fórumokon, hogy sokaknál előfordul. Ha tényleg csak az ázsiaiak miatt, akkor oké, elvileg akkor majd a héten már jobb kéne legyen lassan, bár nem teljesen értem az összefüggéseket, de elhiszem...

Na mindegy, remélem minél előbb jó lesz.
___

Ugrottam most egyet Saltyba, általában ide ugrom ha solozok. Ha találok csapdát az elején mindig felrakom a bejárat fölé, most is így tettem. Ki lootoltam, aztán a map közepe táján mentem körbe-körbe, oda is szűkült kb, saltynál lövéseket hallok, megyek vissza, ott egy Red Knight, rálövök, megijed, befut a mellette lévő házba... na szerintetek? :DDD Hallottam a csapdát, de kellett egy kis idő mire leesett, hogy azaz én csapdám volt. Persze kiírta, de a kör eleji csapda lerakás már annyira rutin, h nem is emlékszem rá, meg volt vagy tíz perc a kettő között, úgyhogy csak értetlenkedtem, h miért adta be a killt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.