Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34901) shteer válasza proof88 (#34900) üzenetére


shteer
titán

jövő évre hívták a RBR-hoz? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#34902) kukinyo


kukinyo
addikt

Nem tudom volt e már?

(#34903) proof88 válasza shteer (#34901) üzenetére


proof88
addikt

nemtom a bmw elég jó kocsi volt 2008ban, arra viszont senki nem számított h hami és kimi együtt esnek ki azon a futamon :D lehet h a rönó kitalál vmit jövőre :D ugyanis most már illene...

(#34905) JColee válasza werszomjas (#34904) üzenetére


JColee
őstag

8. helyen állt, szerintem ez nem nevezhető sikertelennek. Egyébként legyen igazad. :D

[ Szerkesztve ]

(#34906) JJános válasza proof88 (#34897) üzenetére


JJános
addikt

Nagyon várom vissza! Örülök. :)

2007-05-06 óta itt!

(#34907) rocket


rocket
nagyúr

Remelem holnap vegre megszakad a Red-Bull idomeros dominanciaja :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34908) werszomjas válasza JColee (#34905) üzenetére


werszomjas
őstag

En csak a cikket idéztem, rally-s pályafutását nem követtem annyira, de várom vissza, nagy kedvencem volt az F1-ben :K

üdv

(#34909) JColee válasza werszomjas (#34908) üzenetére


JColee
őstag

Tudom, én a cikkre írtam. :)
Egyébként nekem is nagy kedvencem volt.

(#34910) dokar válasza rocket (#34907) üzenetére


dokar
addikt

mivel itt számít a legtöbbet a motorerő, nem lenne meglepő. a mercedes motor a legcombosabb és a mclarennek van a legjobb kasztnija ehhez.

extra - SEXRay

(#34911) kisza25 válasza shteer (#34899) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az nem fog menni,mert a kézifék behúzásához kellene tudnia mozgatni a kezét, de csak 2 ujja mozog az egyik kell a váltáshoz a másik meg az asszonyhoz :DDD
viccet félretéve már idén is hiányzott a mezőnyből és én is várom vissza :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34912) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na végre ismét F1-es hétvége :) Már alig várom! Remélem Sumi ezen a hétvégén is jó lesz!

Üdv: Csabee.

(#34913) AMD Power válasza Csabee. (#34912) üzenetére


AMD Power
titán

Már alig vártam.. főleg úgy ,hogy a Belga nagydíjaz nem láttam. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34914) Csabee. válasza AMD Power (#34913) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Pedig az egy jó nagydíj volt. Remélem ez is hasonlóan jó lesz.

Üdv: Csabee.

(#34915) AMD Power válasza Csabee. (#34914) üzenetére


AMD Power
titán

Megvolt az oka nagyon ,hogy miért nem láttam... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34916) TOM-202


TOM-202
senior tag

Hajrá Mester! Remélem a tegnapi nagyszerű formáját a mai napra is áthozza. Jó lenne már Schumi-t a dobogón látni 2006-óta! Bár kicsi az esélye, de hátha, egyszer biztosan összejön majd neki megint. :)

(#34917) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kötelezően 3,25 fok lehet a max. camber ezen a hétvégén, ha ezt valaki túllépi, az FIA kizárással büntet [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34918) Plutor válasza Motion_Blur (#34917) üzenetére


Plutor
aktív tag

Na kíváncsi vagyok ez mit változtat a sorrenden.

(#34919) SzalaiG válasza TOM-202 (#34916) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem ezen a hétvégén! Drukkolok!

(#34920) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szerintem Sumi jót megy ma az időmérőn.. Benne lesz az első 6-ban. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34921) C0d3r


C0d3r
addikt

Egyelőre nem szimpatikus ez a RBR 1-2. Attól tartok, marad a megszokott menetrend az időmérőn. :(

[ Szerkesztve ]

(#34922) SzalaiG válasza SpongyaBob (#34920) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jobb lenne az első 5ben! Ha ötödik lenne, akkor a pálya jobbik feléről indulna és talán még előzni is tudna.

(#34923) kisza25 válasza Plutor (#34918) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem ebben a szezonban, már csak valami csoda segíthetne a többieken, ez a változtatás kicsit kevésnek tűnik, meg ugye mindenkire vonatkozik

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34924) proof88 válasza kisza25 (#34923) üzenetére


proof88
addikt

na de nem mindenki használt olyan nagy dőlést... na most a biztonság szajkózása kapóra jön ahhoz, h hátha még inkább csökken a red bull előnye. Mondjuk ez már megint ölyan dolog h miért szombat reggel kell ezt a FIA-nak kitalálnia? Jó mondjuk senki nem akarja h a Parabolicában szakadjon szét a bal első, jobb később tiltani mint soha, de már Belgiumban is szó volt erről a hólyagosodásról...

(#34925) Motion_Blur válasza SzalaiG (#34922) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem is jól fognak menni a Mercik az időmérőn.
Első szektorban övék a két legjobb idő és a mérési pontoknál mindenhol Schumié volt a legnagyobb sebesség. Időmérőre üres tankkal szerintem ez oké, de versenyen (főleg az elején) szvsz szenvedni fognak...

[link] Vettel top speed-je 325 az egyenes végén, szemben a többiek 340-345-ös értékeivel.

Még Webberhez képest is jóval több leszorítóerővel megy :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34926) SpongyaBob válasza Motion_Blur (#34925) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Basszus, hol vannak ezek az eredmények a V10-es arany-kori Ferrari-hoz képest, amikor Sumi 378-at ment Monzában.. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34927) werszomjas válasza Plutor (#34918) üzenetére


werszomjas
őstag

Sztem nem sok változás lesz, ez az év a RB-é, ezt az FIA is látja, Vettel nemsoká matematikailag is VB, ezek a szabálymódosítások/kikötések már annyit érnek mint halottnak a csók, legalább a szurkolók reménykedhetnek még :)

Nincs már csapat aki az idei autóba még nagy pénzeket/fejlesztéseket ölne, mivel felesleges, szóval ez az év már ilyen marad, 1-2 Hamilton/Button/Alonso első hely biztos becsúszik majd, de Vettel ott lesz mögöttük.

Schumit szeretném már végre egy dobogón látni :) Most annak szurkolok :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34928) Motion_Blur válasza SpongyaBob (#34926) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Volt ilyen?

Én 369.9-re emlékszem Pizzonia-tól, ennél többet asszem DC ment még korábban Hockenheimben (talán 372-t), de az nem hivatalos rekord.

Szomorú hogy ennyire be kell áldozni a top speedet, sokkal többet ér a kanyarsebbég mint régebben. 327-et menni Monzában, ez nem méltó a pályához :W :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34929) Plutor válasza werszomjas (#34927) üzenetére


Plutor
aktív tag

Jó lenne végre egy Merci dobogó.
Itt meg is van rá az esély szerintem.

(#34930) moddingR válasza Motion_Blur (#34928) üzenetére


moddingR
aktív tag

Wikin ilyet lehet találni: Highest top speed 372.6 km/h (231.523 mph) 2005 Italian Grand Prix Juan Pablo Montoya

Rubbi: Nem hiszem hogy volt 372.6-nál nagyobb. Akkor az lenne beírva wikin.

[ Szerkesztve ]

(#34931) SpongyaBob válasza Motion_Blur (#34928) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, én tisztán emlékszem a számra, asszem pontosan 378,2 km/h, de az évet sajna nem tudom.. Az a 327 amit Vettel ment, tényleg elég gyér..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34932) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A weboldalon pedig azt írja:
MAXIMUM SPEED ACHIEVED WITH A CAR
The maximum speed was achieved by Montoya in 2005 and was of 369 km/h.

Én úgy emlékszem, hogy Montoya mente a 369-et, ami hivatalos lett, és Pizzonia a 372-t az egyik edzésen, ami a nem hivatalos rekord.

(#34933) werszomjas


werszomjas
őstag

Aztaaaa studió váltás :D

Mercedes :D :D

Ja és első 16:9-es verseny lesz a mostani :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34934) SpongyaBob válasza moddingR (#34930) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor mégsem olyan tiszta az az emlék.. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34935) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Szóri az offért. DE. Ha nekem HD ready LCD-m van, és 16:9-re váltott az rtl(ami btw szerintem is fosul sikerült), akkor miért van lecsípve pár centi fent is, lent is a képből? Ez a natív, nem kéne kitöltenie??

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34936) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na nézzük mi lesz.. :)

Üdv: Csabee.

(#34937) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na megvolt a kötelező alkalmasintttttttt :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34938) McCartman


McCartman
senior tag

új studijó?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34939) D.Orion


D.Orion
veterán

Vettel Rally! :) Csak egy kicsit volt kilincsel előre. :C

[ Szerkesztve ]

(#34940) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ez a Mercedes egy kalapsz.... :(

Üdv: Csabee.

(#34941) D.Orion válasza Csabee. (#34940) üzenetére


D.Orion
veterán

Megszokhattad volna már, hogy ebben az évben csak ígérgetnek aztán meg semmit nem tudnak felmutatni. :(

Vettel :Y
Miért lepődök meg én meg ezen.

[ Szerkesztve ]

(#34942) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Izgalmas időmérőt követően meglepetésre RedBull nyert megint :D

"teljesen foghatatlan" :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#34943) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Button mi a gránátért jött ki??

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34944) Máté94


Máté94
addikt

Rosberg közepesen? :o

(#34946) hoffman_ válasza Cobb (#34945) üzenetére


hoffman_
nagyúr

IreN!CuS:

Most speciel nem azzal van a bajom amit/ahogy írt, hanem azzal amit írt. Már ha érted. Ha ez tényleg így van, akkor már az én kitartásom is kezd elfogyni. Ilyen van? Na nemár :(

mod:

Ebben bízom kicsit én is. De szeretnék egy McLaren 1-2őt. De akár Alonso is bepofátlankodhat közéjük...

[ Módosította: #65675776 ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34947) IreN!CuS válasza hoffman_ (#34946) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Indul a hétvége :U Miért lenne így?Szerintem Mclarenesek szerintem direkt nem fejezték be.De majd úgy is lesz válasz rá.

RBR a 327es top speedel szerintem szart sem fog érni a versenyen,de majd elválik.....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34948) r4z válasza hoffman_ (#34935) üzenetére


r4z
nagyúr

A hiba nálad van, nekem a fullhd-t teljesen kitölti.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#34949) hoffman_ válasza r4z (#34948) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, fura. Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34950) dokar válasza IreN!CuS (#34947) üzenetére


dokar
addikt

A 327-es végsebesség az egy nagyon jól megválasztott áttételezést jelent, mert ezt a pálya mind a 4 gyors szakaszán elérte. A lúzerek állítják nagy végsebességre a váltót és a leszorítást.

extra - SEXRay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.