Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34651) Ricardo válasza hoffman_ (#34650) üzenetére


Ricardo
félisten

Schumi rögtön 7-et :DDD

(#34652) MPowerPH válasza proof88 (#34649) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hamilton meg Schumi talán kilóg a mezőnyből. :D Ők nem bemakkolták. Schumi megküzdött érte, amikor a Benetton -nál volt. Hamilton meg első évében egy rossz gomb megnyomása miatt vesztette el a címet, így a következő évben csak vissza adta neki a sors azt, amit akkor elvett.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34653) werszomjas válasza proof88 (#34649) üzenetére


werszomjas
őstag

Uristen :Y :Y

Tehát Hamilton, Kimi és Alonso bemakkolta a VB címet, te biztos a F1et nézted? Majd nézz már vissza azt az évadot amikor ezek a pilóták VB-ok lettek :R

Schumiról már nem is beszélve, neki 7szer is sikerült :)

Én inkább Vettelt mondanám hogy bemakkolja idén a 2. VB címét, nem sokat dolgozik érte, ahogy valóban Button se sokat dolgozott érte, ezzel szemben ő egy szimpatikus jó pilóta mivel idén nem egyszer bizonyította ezt, hogy a semmiből jött vissza.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34654) 7600 GS válasza hoffman_ (#34648) üzenetére


7600 GS
addikt

Butonnal csak annyi bajom van, hogy néha megenged magának egy-két szvsz nagyképű interjút, azon kívül semmi, mert ő nem hisztizik meg tényleg normálisan versenyez. Akit nagyon bírtam Mclarenesek közül az Hakkinen volt. :R Az különösképpen nem zavar, hogy egyesek szerint bemakkolta a vb címét (ami azért nem igaz, mert év elején hatalmasat ment, csak ugye később jöttek a fejlesztések a többi csapattól is és kezdett felzárkózni)

Egyébként proof88 kolléga szerintem sem látta jól a dolgokat, mert az általa felsorolt pilótáknak a vb címe megérdemelt volt.

[ Szerkesztve ]

(#34655) hoffman_ válasza Ricardo (#34651) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is így gondoltam :DDD

7600 GS:

Hát, én nagyképű interjút csak Hamitől tudok elképzelni(ezzel együtt is favorit), úgyhogy ha Button próbálkozik is, az nem lesz sehol hozzá képest :D Hakkinen meg no comment, abszolút kedvencek között van :K

mert az általa felsorolt pilótáknak a vb címe megérdemelt volt.

Ez lassan 5 az 1-hez lesz, nekünk :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34656) proof88


proof88
addikt

jézusom emberek mit szívtok... :C ;] :))

(#34657) Motion_Blur válasza Ricardo (#34639) üzenetére


Motion_Blur
félisten

No komment gabika...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34658) -Mike- válasza werszomjas (#34653) üzenetére


-Mike-
addikt

Én inkább Vettelt mondanám hogy bemakkolja idén a 2. VB címét, nem sokat dolgozik érte, ahogy valóban Button se sokat dolgozott érte

Bazz' :D

(#34659) brownus válasza proof88 (#34656) üzenetére


brownus
veterán

az a baj, hogy semmi olyat amit te és nem vágják le, hogy cukkolod őket:D

nem?:)

(#34660) hoffman_ válasza -Mike- (#34658) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az addig oké, hogy nem dolgozik érte sokat idén(se), a csodaautóban, habár azt remekül kihasználja. De az, hogy bemákolná, azért az erős túlzás szerintem is :DDD

brownus:

Ha ez irónia volt a részéről, akkor én itt és most beadom a lemondásom :D

mod:

Már adom is... Ez gáz :DDD :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34661) proof88 válasza -Mike- (#34658) üzenetére


proof88
addikt

azért jó néha bedobni valami hülyeséget, ha másra nem is, arra jó volt hogy lássam ki is a kis kedvence az egyes embereknek, ki kit védett meg hirtelenjében ;]

ejj vazzeg én vagyok kb a legsemlegesebb hozzászóló itt a topikban, ennyire nem jött le hogy poénból mondtam? :D
És ha már itt tartunk senki sem mákolta be a VB-címet. Button se és Vettel sem. Bár Schumi tényleg elég mákos ha 7x összejött neki. :B ;] :P

brownus: talált :C

[ Szerkesztve ]

(#34662) Nowhereman válasza MPowerPH (#34647) üzenetére


Nowhereman
őstag

A sisak mondjuk kuka lett volna, gombos meg KO.

Utánam a kondenzcsik!

(#34663) MPowerPH válasza werszomjas (#34653) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vettel igén nem mákol be semmit, jó az autója, evidensen óriási fölénnyel idő előtt nyerni fog. Tavalyi évre mondanám azt, ahol majdnem elúsztatta saját magának. Abu Dhabiban dőlt el, köszönhetően a Ferrari taktikusainak.

Don't Tread On Me

(#34664) syl5 válasza werszomjas (#34653) üzenetére


syl5
őstag

Pedig Kimi tényleg bemákolta...Még ő is meglepődött rajta szerintem..

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#34665) werszomjas válasza -Mike- (#34658) üzenetére


werszomjas
őstag

Természetesen az autó miatt értsd jól :)

De lehet csak én vagyok olyan maradi, hogy harcot szeretnék látni a VB címért :U

syl5> igen azt tudom, de összességében megérdemelte, mert megdolgozott érte, 2005-ben pl nem sokkal csúszott le és 2003-ban is ott volt a 2. helyen összesítésben

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34666) 7600 GS válasza hoffman_ (#34655) üzenetére


7600 GS
addikt

Hakkinentt én leginkább Schumihoz tudnám hasonlítani, jó haverok voltak (egyszer megtörtént, hogy Schumi átment a Mekisekhez ünnepelni Hakinennel, aztán még később Hakkinen viszonozta ezt. :K Kár, hogy ma már ilyet nem látni az F1-ben :( ) És mekkorákat csatáztak egymással...

Egyébként szvsz nincs olyan, hogy bemakkolt VB cím. Vettel is megdolgozik érte, mert mindig kihozza az autóból a maxot. Az már más kérdés, hogy mindig pole-ból győz, de hát Istenem, most mit csináljon?

MOD: igen, Kimi elég peches volt a McLarennel, mindig megadta magát a technika. :( Pedig ott is lehetett volna VB.

MOD: Hú nagy baromságot írtam, Hakkinen helyett Hamilton. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34667) MPowerPH válasza syl5 (#34664) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen. de ha úgy nézed, hogy Kiminek volt egy Mekis éve, amikor megérdemelte volna a VB címet, mert mindig lerohadt alatta az autó és hátulról kellett felzárkóznia, vagy kiesett az élről. Akkor Alonso lett a VB, de nem ő érdemelte.

Don't Tread On Me

(#34668) hoffman_ válasza 7600 GS (#34666) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hamiltont én akkor fogom Sumihoz, ha meglesz az 5-ik vébécím :DDD Addig csak simán szurkolok neki :D De amit mondasz, az tényleg nagyon hiányzik az F1-ből. Sokkal sterilebb lett ilyen szempontból, és nem értem, hogy ez kinek jó.

A bemákolásról úgy alleszusammen én azt gondolom, hogy nincs. Ha megnyerte, had vigye. Mindegy, hogy mennyivel nyersz, ha Te nyered meg. Sőt, azt hiszem mind ezt várjuk így a Vettel érában. Fura, mert most az egyhangúság miatt megy a rinya, ha meg csata van, akkor a végén mindenki bemákolással dobálózik.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34669) darál0w válasza Ricardo (#34639) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

levitte rendesen...mintha hungarocelből lett volna a tükör...durva.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34670) 7600 GS válasza hoffman_ (#34668) üzenetére


7600 GS
addikt

Már módosítottam a hsz-t, csak mindkettő pilóta neve H-val kezdődött ls megzavart. :DDD

(#34671) hoffman_ válasza 7600 GS (#34670) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, így már kicsit más értelmet nyer :D Sebaj :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34672) Nowhereman válasza proof88 (#34661) üzenetére


Nowhereman
őstag

Csak most mi a mák?

Mert ugye mert Lajosnak le kellett nyomnia Maszatot, Lonzinak Kimivel és Sumákkal kellett megvívnia.

Mák az, ha valaki ülepe alá teszik az egész mezőnyt magasan verő autót, a csapata meg "gondoskodik" róla, hogy a csapattárs se lehessen vetélytárs.
Nos Sumi 3 VB-t kapott a mikulástól, gombos max. félmák, mert a szezon feléig volt verhetetlen a verdája. Vettel máksorozata meg remélem véget ér jövőre, mert jobban szeretek vérre menő küzdelmeket látni, mint mikuláscsomag osztást...

Utánam a kondenzcsik!

(#34673) Motion_Blur válasza Nowhereman (#34672) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolod hogy ha a csapat Webbert 'nyomja', 12 futam alatt ugyanúgy összeszedett volna 259 pontot mint Vettel? Költői kérdés volt, nem kell rá válaszolni..

Ha nem lenne Vettel, egyáltalán nem tűnne kiemelkedő, világverő autónak az RB. Mivel egyáltalán nem az. Egy futamon se volt olyan domináns mint a disznósajt az első félévében.. az hogy a többiek balf*szok (vagy balszerencsések), és folyamatosan keresztbe verik egymást vagy kiesnek... arról nem tehet Vettel. Most is megvolt a McLaren tempója a győzelemhez, csak ugye a csapat hibázott Buttonnál szombaton, Hami meg magát rendezte le. És ez mák?

2004-ben is mindenki a Ferrarit szidta, ahogy most mindenki Vettelt. Érdekes, a legjobb munkát végző csapatok, pilóták mindig mákosak :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34674) syl5 válasza Motion_Blur (#34673) üzenetére


syl5
őstag

"2004-ben is mindenki a Ferrarit szidta, ahogy most mindenki Vettelt. Érdekes, a legjobb munkát végző csapatok, pilóták mindig mákosak"

Ennyi! Ezzel minden meg is van válaszolva! Ezt már én is le akartam írni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#34675) cyberkind válasza syl5 (#34674) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem szidtam, hanem örültem, de jó is volt, régi szép idők ! :K

Paranormal Cocktivity

(#34676) 7600 GS válasza Motion_Blur (#34673) üzenetére


7600 GS
addikt

Hatalmas +1! :R Mindig irigyek azokra, akik sikeresek.

(#34677) bubuka71


bubuka71
aktív tag

82-ben volt mákja Keke Rosbergnek 1 futamgyőzelemmel lett világbajnok . De ő is megérdemelte . Senna és Prost csatáit imádtam

[ Szerkesztve ]

(#34678) 7600 GS válasza Motion_Blur (#34673) üzenetére


7600 GS
addikt

Hatalmas +1! :R Mindig irigyek azokra, akik sikeresek.

(#34679) MPowerPH válasza syl5 (#34674) üzenetére


MPowerPH
félisten

Erre azt tudom mondani, hogy IM-en eldől a futamok nagy része. Jó hogy nem Senna -nak kiáltjuk ki a tejfelest.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34680) hoffman_ válasza MPowerPH (#34679) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Schumacher anno a Ferrarival rengetegszer "maradt alul" időmérőn. Érdemes megnézni a pole/win arányát :) Szvsz itt ismerszik meg a jó pilóta, a versenytempó/technika a lényeg, nem az IM.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34681) cyberkind válasza hoffman_ (#34680) üzenetére


cyberkind
félisten

Mint például most Button, 13 start, és 3. cél !

Paranormal Cocktivity

(#34682) hoffman_ válasza cyberkind (#34681) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem akartam mondani, de igen, ő is eszembe jutott. Elég gyakran csinál ilyet :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34683) cyberkind válasza hoffman_ (#34682) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit a csapata elront, azt ő nem egyszerűen helyrehozza ! :)

Paranormal Cocktivity

(#34684) Qorthral válasza Motion_Blur (#34673) üzenetére


Qorthral
őstag

Márpedig a RB idén egész évet nézve nagyon kiemelkedik a mezőnyből.
Nézd csak meg a konstruktőri vb állását! Ekkora különbség nem lehet csak a többiek bénázása miatt. A legjobban az mutatja a fölényt, hogy a sokak által (általad is) lenézett, semmibe vett, mások által direkt visszaszorítottnak gondolt Webber simán 2. a pontversenyben a mezőny magasan legjobbnak tartott 2-3 pilótája előtt...
Ha Vettel helyett gyengébb csapattársa lenne, simán VB lehetne/lenne.
Hozzáteszem, szerintem Vettel megérdemelten lesz VB idén, mert az F1 sosem csak a versenyzőkről szólt, ma sem. De hogy ekkora technikai fölényt legutóbb Schumi némelyik Ferraris címének évében láttunk, az fix.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#34685) cyberkind válasza Qorthral (#34684) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt is Newey-nak köszönhetik !

Paranormal Cocktivity

(#34686) Motion_Blur válasza Qorthral (#34684) üzenetére


Motion_Blur
félisten

2002/2004-es évhez szerintem nem lehet hasonlítani az ideit. Akkoriban azért Schumiék 30-40-50 mp-eket osztottak ki a mezőnynek egy verseny alatt úgy hogy félgázzal mentek.

Talán a 2001-es szintű "dominanciával" lehet párhuzamot vonni szvsz :)

Szerintem a kulcs a megbízhatóságban van idén nem a gyorsaságban.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34687) MPowerPH válasza Motion_Blur (#34686) üzenetére


MPowerPH
félisten

Még egyszer. Mi az oka, hogy időmérőn csak RBR állt eddig az első helyen? Ez példátlan az eddigiekben.

Azokkal az évekkel pedig fölösleges összehasonlítani. Ott még nem voltak korlátok, minden futamra új motort hoztak, év közben gőzerővel fejlesztettek és teszteltek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34688) Motion_Blur válasza MPowerPH (#34687) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Mi az oka, hogy időmérőn csak RBR állt eddig az első helyen?"

Az egyik ok Vettel, a másik ok az hogy az RB nagyon hatékonyan használja a DRS-t. Illetve amíg lehetett állítani időmérő és verseny között a motorvezérlést és változtatni a diffúzorba fújt gáz mennyiségét addig volt valódi RB fölény qualokon.

Azóta ennyire domináns az RB időmérőkön:

Silverstone: bő 1 tizedes előny
Hockenheim: fél tized
Hungaroring: másfél tized
Spa: 4 tized (a körülmények itt nem voltak konstansak)

Ha megnézed, Button a 13. helyről rajtolt, rögtön jött be orrkúp cserére és 10mp-en belül végzett Vettel-hez képest.. :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34689) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#34688) üzenetére


IreN!CuS
őstag

SC nélkül nem lett volna 10mp-n belül :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34690) McCartman


McCartman
senior tag

Formula-1: felváltva lesz Belga és Francia Nagydíj

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34691) proof88 válasza McCartman (#34690) üzenetére


proof88
addikt

vegyes érzelmeim vannak, sajnálom h pont Spa lesz az ami csak minden 2. évben lesz... aztán először megörültem a franciának, de most látom h nem manyikúr hanem paul ricard... utóbbival semmi bajom nincs lévén hogy még nem mentem rajta sosem, de manyikúrt szívesen látnám még.

(#34692) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Monzában két különálló DRS zóna lesz

Van egy olyan érzésem, hogy nem itt lesz az év előzése, már ha lesz ilyen idén. :W

(#34693) McCartman válasza proof88 (#34691) üzenetére


McCartman
senior tag

Circuit Paul Ricard :DDD 2 3

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34694) werszomjas válasza McCartman (#34690) üzenetére


werszomjas
őstag

Na szegény Codemasters most majd minden évben cserélgethetik a pályákat ;] :DDD

üdv

(#34695) MPowerPH válasza [CS]Blade2 (#34692) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eddig sem volt olyan.

Don't Tread On Me

(#34696) proof88 válasza McCartman (#34693) üzenetére


proof88
addikt

érdekes ... lelátók merre vannak?

(#34697) Neoteric válasza proof88 (#34696) üzenetére


Neoteric
addikt

Tv-ből lesed úgyis, nem? ( ;] )

PSN: ne0teric_sAN

(#34698) donjohnson válasza proof88 (#34696) üzenetére


donjohnson
addikt

jó kérdés, én először a kék és piros csíkokra gondoltam, de azok nem azok.
lehet, hogy állni kell a füvön a pálya szélén. :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#34699) DEV_NULL válasza hoffman_ (#34650) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Jacques Villeneuve :DDD

(#34700) Sundesz válasza proof88 (#34696) üzenetére


Sundesz
őstag

Tudtam, hogy valami nem stimmel a pályával, de eddig nem ugrott be a lelátó. :D

Hörcsög Powa'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.