Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Dragbajnok válasza dokar (#14250) üzenetére


Dragbajnok
tag

Simán! :DDD

(#14252) JJános válasza proof88 (#14248) üzenetére


JJános
addikt

Engem bezzeg a foci is lázba hoz. Egy sör nem annyira, de együtt a kettő ár határeset.

2007-05-06 óta itt!

(#14253) wildrain


wildrain
addikt

Most miért nem ugatnak be azok, akik szerint Raikkönen emlegetése már offtopic? :D

(#14254) TESCO-Zsömle válasza wildrain (#14253) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert ők is szeretik a VB-t? :U (ellenben Räikkonnent nem ;] )

De most tényleg! Takarodjak anyámba, amiért utalni mertem rá... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14255) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én a hétvégén az eddigieknél is nagyobb Red Bull alázást várok, ugyanis most viszik pályára a saját F-csatornájukat. Newey-t ismerve, ez valszeg jóval hatékonyabb, és kényelmesebb lesz, mint pl. a Ferrarié. Ezen kívül a Mercedes szintén egy upgradelt F-csatornával, és új aero-csomaggal érkezik.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14256) JColee válasza TESCO-Zsömle (#14254) üzenetére


JColee
őstag

Räikkönen :U

(#14257) PazsitZ válasza Motion_Blur (#14255) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez jó hír, én pl pont monaco előtt gondolkoztam, hogy az RBR aero mennyire jön ki, de kijött helyette Webber tudása :D.
Törökben viszont határozottan jó teljesítményt várható el szvsz.
Kíváncsi vagyok a gyors részeken érezhető lesz-e pl. ez az utastéren áthaladó takarható légcsatorna hatása, mert azért itt vannak tempós hosszabb részek. (btw.: nincs ennek valami neve? :F )

mod.: lassan, de biztosan felfogtam ez az az F-csatorna :B

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#14258) P00By válasza PazsitZ (#14257) üzenetére


P00By
nagyúr

;) :K

A meki is szereti a tempós kanyarokat.

(#14259) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#14245) üzenetére


Oliverda
félisten

Te nem fogsz esetleg.... ;] Inkább megnézem az elmúlt tíz év legunalmasabb versenyeit mintsem 22 köpködő majmot akik 90 percen keresztül egy bőrdarabot kergetnek. :P

Ja és még mielőtt focitopikká válna ez is itt van egy kis ON:

"We can confirm that Formula 1 will return to the United States in 2012. The race will be a 10 year deal in Austin, Texas. The deal will run till at least 2021 & could be extended further. It will be the first time in USA that a purpose built Formula 1 circuit will host the Grand Prix. "

Remélem nem tilke féle mikiegér lesz a pálya...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14260) PazsitZ válasza Oliverda (#14259) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát Amerika nagy piac az biztos. Bár pont ezért is kemény dió, mert megvannak a saját sportjaik és kérdéses mennyire fogja meg az ottani piacot a költségcsökkentett F1.
Gondolom addigra legalább a USF1 csapat beszáll, hogy legalább legyen benne valami hazai is számukra :).

- http://pazsitz.hu -

(#14261) AMD Power válasza Motion_Blur (#14239) üzenetére


AMD Power
titán

Huh ez durva! :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14262) válasza Oliverda (#14259) üzenetére



addikt

Valakinek van képe a vonalvezetésről?
Ezt a pályát nem ismerem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14263) Oliverda válasza (#14262) üzenetére


Oliverda
félisten

Nekem az jött le hogy ez egy tök új pálya lesz amit direkt az F1 igényeinek megfelelően fognak majd megépíteni. Mondjuk én már látatlanban azt mondom hogy egy Laguna Seca jobb lenne vagy Detroit (Belle Isle), Elkhart Lake, stb. Nem értem hogy minek kell kidobni millákat egy tök új pályára.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14264) shteer válasza Motion_Blur (#14255) üzenetére


shteer
titán

az sem kizárt, hogy a ferrari is előrukkol egy módosított változattal :) de kb arra számítok amire Te

..szerintem jónak tűnik

(#14265) válasza Oliverda (#14263) üzenetére



addikt

Ja, hogy új.
Mindegy, pályarajza annak is kell lennie.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14266) Oliverda válasza (#14265) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, gondolom éppen most rajzolgatja tilke egy szalvétára.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14267) válasza Oliverda (#14266) üzenetére



addikt

Tilke cége amúgy akkora király, hogy gyakorlatilag monopolhelyzetben van, vagy lenne reálisan számbajöhető konkurencia, csak csókospajtás és azért kap meg minden melót?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14268) AMD Power válasza Motion_Blur (#14255) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a meleg! :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14269)



addikt

Lol, a Red Bull átment terepjáróba Simán indulhatna a következő rallyin. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14270) DigitXT válasza (#14269) üzenetére


DigitXT
félisten

Lesz mit takarítani a gépen.:DDD

(#14271) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Oli: Azért van jónéhány futam, aminél a rákosrendezői vasútforgalom is izgalmasabb. EB-re, VB-re meg nem jut ki akármelyik kétballábas...

LS valóban jó lenne F1-nek, de majd meglátjuk mit alkot Teal'c barátunk a kávéházban.

: Tavalyi verdával... Az ideit vitték volna ki! Mind a kettőt! :P ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14272) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#14271) üzenetére


Oliverda
félisten

Viszont akkor még mindig el lehet nézni az autókat meg a tájat, na meg lehet hallgatni a motorok szimfóniáját. :D A focinál meg csak a lihegő és izzadó játékosokat lehet lesni meg a ződ' füvet. Nekem egyik sem tetszik annyira.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14273) madstunt válasza (#14267) üzenetére


madstunt
addikt

ez engem is érdekelne

(#14274) D@ni88 válasza Oliverda (#14272) üzenetére


D@ni88
addikt

bezzeg a női kézi :U

(#14275) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Monaco Highlights belső kamerából MS előzése

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14276) Oliverda válasza D@ni88 (#14274) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor már inkább. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14277) TOM-202 válasza (#14247) üzenetére


TOM-202
senior tag

Lesz vajon olyan hogy a foci VB közvetítése és az F1 aktuális futama egyidőben kerül adásba? Persze más-más csatornán. Szeretném mindkettőt nézni, de azért az F1 fontosabb nekem! :)

(#14278) !Overdose! válasza TOM-202 (#14277) üzenetére


!Overdose!
őstag

Picture In Picture

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#14279) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Ferrari átalakította az F-csatorna kezelési rendszerét, most már a térdükkel kell a pilótáknak vezérelni a levegő áramlását.

Már nagyon kíváncsi vagyok, Newey mit találhatott ki :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14280) madstunt válasza !Overdose! (#14278) üzenetére


madstunt
addikt

nemmindenkinek elérhető :)

(#14281) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#14279) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már nagyon kíváncsi vagyok, Newey mit találhatott ki

Gondolat-vezérlés! ;] :P :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14282) attisx válasza TESCO-Zsömle (#14281) üzenetére


attisx
addikt

Szinte már hallom a Red Bull csapat rádióját:

"Mark/Seb, the force is with you... Use it!!!"

:DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14283) shteer válasza Motion_Blur (#14279) üzenetére


shteer
titán

háháh :)

de arra én is :)

..szerintem jónak tűnik

(#14284) JColee válasza Oliverda (#14259) üzenetére


JColee
őstag

(#14285) Oliverda válasza JColee (#14284) üzenetére


Oliverda
félisten

Sajnos várható volt...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14286) DigitXT válasza attisx (#14282) üzenetére


DigitXT
félisten

"May the downForce be with you...":DDD

(#14287) Nowhereman válasza Oliverda (#14285) üzenetére


Nowhereman
őstag

Sőt, az is előre látható, hogy a 13. csapat pályázatát egy Cosworth motorral nevező csapat nyeri...

Utánam a kondenzcsik!

(#14288) TOM-202 válasza !Overdose! (#14278) üzenetére


TOM-202
senior tag

Jó lenne a PIP, de én az én TVm csak a nagy képnek a hangját adja le a kicsinek csak a képe látszik. :)
Na mindegy, lehet egymás mellé teszek 2 TV-t és egymást túlordító hangerőn hallgatva. Csak nehogy átjöjjön aszomszéd amikor valami előzés van a pályán és erre Palik ordít torkaszakadtából amikor éppen lőnek 1 gólt is a másik csatornán. :DDD

(#14289) shteer válasza TOM-202 (#14288) üzenetére


shteer
titán

meg is őrülnék ha egyszerre szólna mind2 :)

..szerintem jónak tűnik

(#14290) venember83 válasza JColee (#14284) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyszerű gokartpálya lesz akkor. Sok férőhely nézőknek és kevés előzés. :K

(#14291) decibel


decibel
aktív tag

Vajon kiszállna a mercedes?

"you are a monkey poo-poo"

(#14292) venember83 válasza decibel (#14291) üzenetére


venember83
nagyúr

Uborkaszezon. Nem azért lett saját csapatuk, hogy pár kevéssé sikeres verseny után kiszálljanak.

(#14293) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton:

...a Red Bull jelenleg a leggyorsabb autó a mezőnyben és már nincs semmi nagy dolog a kezünkben, ami lezárná a köztünk lévő szakadékot.

Furcsa, hogy a több évtizedes múltra visszatekintő, patinás csapatok tehetetlenül nézik, ahogy az energiaitalosok behúzzák a VB-t. A Ferrari is egy helyben toporog, legjobb formájukat a szezon elején mutatták. Európába visszatérve se tudták magukat előrefejleszteni, sőt..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14294) PazsitZ válasza Motion_Blur (#14293) üzenetére


PazsitZ
addikt

Newey munkássága beérett, úgy tűnik a csapat is egyben van, leszámítva a kerékcserélő brigádot -ők inkább no comment-, a pénz meg nem igazán akadály.
És elfogultság ide vagy oda a pilóták is jók ;)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#14295) Motion_Blur válasza PazsitZ (#14294) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Newey-Horner páros elég ütős. Ha az utóbbi időben nem erősödött volna meg Webber, akkor oda lehetne melléjük írni Vettelt is. De most úgy néz ki, hogy nagy verseny lesz a két pilóta között. Amíg persze lehet... csalódnék, ha Vettel nem tudna visszavágni az elmúlt két versenyért.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14296) madstunt válasza decibel (#14291) üzenetére


madstunt
addikt

persze és a helyére jön az IVECO :DDD

(#14297) TOM-202 válasza PazsitZ (#14294) üzenetére


TOM-202
senior tag

Szinte minden főtervező elismerően nyilatkozik Newey munkájáról. Sokan csodálják is amiket kitalál azért hogy gyorsabb legyen a kocsi. Emlékszem anno a 90-es évek végén amikor a McLaren volt csúcsformában ugyanúgy nem értették a többi csapatnál hogy mitől ilyen jó a kocsijuk mint most a RedBull. Ha jól emlékszem anno a Williams-nél is dolgozott és konkrétan neki, a munkájának köszönhetik a világbajnoki címeiket.

(#14298) Peat;) válasza Motion_Blur (#14295) üzenetére


Peat;)
veterán

Webbert eddig egy évben verte el a csapattársa, tavaly Vettel. Tavaly Webber csavarokkal a lábában vezetett sántikálva úgy hogy heteket időzött fekve a kórházban. Szerintem ez nagyobb indok arra hogy miért volt lassabb tavaly főleg az év első részében, mint az hogy Vettel kaszniján most találtak ilyen meg olyan lyukokat... Vettel szerintem fejben jobb és a mostani f1-ben ez sokat számít, de gyorsaságban Webberrel sosem volt baj.

Ezzel azt akartam mondani, hogy én meg nem tudnám tippelni melyik várható első helyre. Vettelt nagyon nyomja Horner, de úgy néz ki csak szóban. (egyelőre)

[ Szerkesztve ]

(#14299) Nowhereman válasza Motion_Blur (#14295) üzenetére


Nowhereman
őstag

Most Vetel azért rosszabb lett, mert Webbo brillirozott az elmúlt két futamon? Mondjuk ha Seb az új leányzójával is tovább kapja az ilyen ruhákat, akkor hamarosan a kanapén fekve fog mesélni a gyerekkoráról...

Utánam a kondenzcsik!

(#14300) Oliverda


Oliverda
félisten

...hát ha úgy sikerül nekik ez a verseny mint a 600. akkor inkább ne is rajtoljanak el. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.