Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) hunnylander válasza Oliverda (#14200) üzenetére


hunnylander
őstag

:DDD

www.HunnyF1.com

(#14202) #70869248 válasza TOM-202 (#14186) üzenetére


#70869248
törölt tag

zseniális volt sztem,..megdöbbentem amikor olvastam hogy megbüntették.
Kis visszacsengéssel: lehet hogy a szabályok szerint kifogásolható, de a verseny szellemének absz. megfelelő húzás volt.
püff de kellett már ilyen MS-től, szvsz többet ért mintha dobogóra állt volna Monaco-ban, ott volt a lehetőség, lecsapott rá és meg is csinálta...és Alonso-val szemben csinálta meg, ami több lépcsőfokkal felsrófolja a manővert.
Az én felfogásomban ez zseniális volt, a többit meg feltolhatják maguknak a bírák :)

(#14203) ToBeY válasza #70869248 (#14202) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mivan ha Alsno tudta (vagy úgy gondolta) hogy nem lehet előzni, és hagyta, mert hogy úgy is bünti lesz belőle és a helyét megtarthatja ?! Ennek a fényében,már nem olyan szenzációs előzés szvsz :U

[ Szerkesztve ]

(#14204) Sas madár válasza ToBeY (#14203) üzenetére


Sas madár
őstag

Így kezdődik az összeesküvés elmélet. :)

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#14205) DigitXT válasza ToBeY (#14203) üzenetére


DigitXT
félisten

Jah, azért csapta majdnem falhoz a Ferrariját, ugye?:DDD
Erre írta valaki, hogy ha annyira tudta, akkor miért nem
hagyta még Rosberget is befordulni, úgy még egy helyet
előre ugorhatott volna, mert Rosberget is megbüntetik.:D

(#14206) Motion_Blur válasza ToBeY (#14203) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aha persze. Csak azért gépészkedett, meg állt keresztbe kétszer is, hogy magát szórakoztassa :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14207) proof88 válasza ToBeY (#14203) üzenetére


proof88
addikt

itt a csibészség a lényeg, a tény hogy tett valamit, még akár ha szabálytalan is volt, azt mutatja, hogy nem vén trottyos, és máskor is várhatunk tőle valamit még :D

(#14208) #70869248 válasza ToBeY (#14203) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem hinném,...az egész szitu nekem nem úgy jött le, hogy Alonso kontroll alatt tartotta volna a helyzetet, inkább az jött le hogy meg lett fogva vitézül, nagyra tartom Alonso-t mint versenyzőt, de a kigyorsa az arról tanúskodott hogy későn reagált MS akciójára.
..és mindazt ami MS-t előzésre késztette, azaz a zászlójelzés, az őt is pozíciótartásra kellett hogy figyelmeztesse.

(#14209) Oliverda válasza ToBeY (#14203) üzenetére


Oliverda
félisten

Állítása szerint tudta. Jó pár másik versenyzőre is rászólt a csapata hogy már nem lehet előzni.

Amúgy 2006 Hungaroringen már egyszer megszívatta hasonló módon a mestert. Akkor is volt bünti. hír, vid

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14210) hunnylander


hunnylander
őstag

Gyalázat!

www.HunnyF1.com

(#14211) MPowerPH válasza ToBeY (#14203) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért nem az jött le a TV-ből, hogy nagyon hagyni akarta. Rosberg előtt már becsukta a kaput, Schumit előtt hiába próbálta, nem ment. :)

Egyébként ez LOL, jön a kifogás, miért is volt eddig Vettel lassabb mint Webber, ;]

Don't Tread On Me

(#14212) madstunt válasza hunnylander (#14210) üzenetére


madstunt
addikt

és mi ebben a gyalázat?

(#14213) P00By


P00By
nagyúr

Hogy nincsen versenyben? :F

(#14214) hunnylander: Áh, nemá :P

[ Szerkesztve ]

(#14214) hunnylander válasza madstunt (#14212) üzenetére


hunnylander
őstag

['Allo 'Allo!]

Hosszú!

[/'Allo 'Allo!]

www.HunnyF1.com

(#14215) hunnylander válasza P00By (#14213) üzenetére


hunnylander
őstag

A Halló, halló! szállóigét nem hiszem, hogy mindenki ismeri.

A lényeg írva vagyon a képen. Ez a legfrissebb Racecar Engineering magazin borítója.

A Toyota titokzatos F1-es autója - a 2010-es grand prix versenygép, amely sosem fog versenyezni ... exkluzív, sose látott, teljes analízis bla-bla (extrém diffúzor, hasmagasság-állítás és egyebek, a diffúzor tervezője azóta már a Ferrarinak dolgozik).

Több miatt is gyalázat.., de ez annyira magától értetődik (nekem)

www.HunnyF1.com

(#14216) MPowerPH válasza madstunt (#14212) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gyalázat, mert soha nem fog versenyezni, köszönhetően az FIA-nak. Pedig a Szerbek ezzel indultak volna el, és nem kaptak hozzá jogot. Míg van 3 csapat, ami itt szerencsétlenkedik GP2-es színvonalon. Nah, ez a gyalázat. :W

Don't Tread On Me

(#14217) P00By válasza MPowerPH (#14216) üzenetére


P00By
nagyúr

No, de majd a jövő évi Lotus! Az ütni fog! :D

(#14218) hunnylander válasza MPowerPH (#14216) üzenetére


hunnylander
őstag

Meg az is gyalázat, hogy egyik új csapat sem veheti meg szezon közben, mert idén már homologizálva vannak a kasztnik.

www.HunnyF1.com

(#14219) madstunt


madstunt
addikt

mostmár világos:R

(#14220) Motion_Blur válasza hunnylander (#14215) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mennyire hiteles a forrás? Elég meseszerűnek tűnik..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14221) Gubro válasza Motion_Blur (#14220) üzenetére


Gubro
senior tag

7 dollárért megtudhatod. ;)

(#14222) hunnylander válasza Motion_Blur (#14220) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem nem. Eddig is tudhattuk, hogy van egy Toyota autó. Martin Whitmarsh is mondta, hogy decemberben már megvehető állapotban volt és ő személy szerint nagyon csodálkozott azon, hogy egyik új csapat sem volt hajlandó megvenni.

A Racecar Engineering a legkomolyabb szaklap az nevében megjelölt szakterületen.

www.HunnyF1.com

(#14223) TESCO-Zsömle válasza hunnylander (#14222) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyik új csapat megvette, csak nem kapott indulási engedélyt, mivel az FIA jövőre is esélyt akar addni a seggreült államok csapat-szerencsétlenségének....

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14224) hunnylander válasza TESCO-Zsömle (#14223) üzenetére


hunnylander
őstag

Az Egybesült Államok elhíresült csapata (vezetői) a hitelezők/befektetők/argentin konkvisztádorok elől menekül, szerintem.

De van egy másik amerikai jelentkező, de ők még a nevezést nem adták be.

A jelenleg ismert jelöltekből, azt mondom, hogy az ART Grand Prix (Nicolas Todt csapata) vagy az Epsilon Euskadi lesz a befutó.

www.HunnyF1.com

(#14225) #70869248 válasza TESCO-Zsömle (#14223) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
ha megvette volna akkor nem a Toyota név állna a címlapon, ez alap.
másodsorban már régen teszteléseket hajtana végre, meg versenyzőket köröztetne...ahogy lenyilatkozták :)
Semmi nem volt, Stefan Gp-nek volt egy sor összefüggő megoldása, ami kártyavárként omlott össze ahogy nem kaptak indulási engedélyt,...ha kaptak volna, akkor rögtön Ecclestone ajtaján kopogtatott volna akár mint utód a médiajogokért, akár előlegért...bármiért amivel kifizette volna a Toyota-t és az idényt, és akkor még nincs versenyzőjük..bár ez a legkevesebb.
Nem véletlenül nem kaptak indulási engedélyt, szépen hangzanak a különféle elméletek de azok csak elméletek médiahírekre alapozva, míg a valóságban az FIA megnézte magának a Stefan Gp indulási lehetőségeit, és nem kaptak jogot.
Lehet az USF1-re fújni....az Epsilon-nal szemben mindenképpen, de nem ők tehetnek arról hogy a Stefan Gp nem kapott indulási engedélyt, ők arról tehettek hogy az övék meg lett vonva.
A lehetőséget fenntartották nekik hisz valamire odaítélték, de nem tudtak autót tenni a rajtrácsra.
Viszont a Stefan Gp meg nem tudta meggyőzni az FIA-t...sőt a nyilatkozatokon kívül nem is nagyon akartak/vagy tudtak.
Egy zártpályás versenyautó meg annyira jó amilyen köridőre képes, szal szép a kép.

[ Szerkesztve ]

(#14226) hunnylander válasza #70869248 (#14225) üzenetére


hunnylander
őstag

A Stefan GP jogi alapon lett elutasítva. Az üresedésre pályázatot kellett kiírnia az FIA-nak, nem adhatta oda önkényesen egy jelentkezőnek, különben jött volna a perek sora, amit a többi jelentkező indíthatott volna.

www.HunnyF1.com

(#14228) hunnylander válasza #70869248 (#14227) üzenetére


hunnylander
őstag

Bernie nem FIA. Az FIA jogi alapokon is vizsgálódott, hogy legálisan kivitelezhető e a pályázat nélküli engedélyezés és nem volt a végeredmény.

Én az FIA-tól is ugyanezen indokot olvastam, amit Stefanovic-tól is lehetett.

Interjú

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#14229) Peat;) válasza hunnylander (#14210) üzenetére


Peat;)
veterán

Alakra olyan ferraris. Már ha a kép valóban arról készült amiről. Csak azt tudjuk, hogy létezni léteznie kellett az autónak.

Lotus egy idióta, úgy néz ki ők komolyan gondolták ezt az egészet, ha megvették volna akkor most pár évnyi fejlesztést és szezont ugortak volna át.

A szerb pasas is csúsztat, mert 2011-re is még rengeteg része van egy 2009-ben kifejlesztett top autónak, amit fel lehet használni. Vagyis, az én véleményem szerint a toyota autója legalább annyira top lett volna idén mint tavaly volt. Már beindult a szekerük, csak egy jobb csapatfőnök és egy vezérpilóta kellett volna.

(#14231) hunnylander válasza Peat;) (#14229) üzenetére


hunnylander
őstag

Képek

Kettő autó készült a TF110-ből. Az egyik szerb olimpiai pirosra van festve.

www.HunnyF1.com

(#14232) hunnylander válasza #70869248 (#14230) üzenetére


hunnylander
őstag

Leegyszerűsíted a dolgokat.

Azt hiszed, hogy amit az A5-ről linkelsz az mind úgy lett leközölve eredetileg. Én nem olvastam Stefanovictól olyat, hogy megvette az autót. Szerződésről beszélt, közte és a TMG, Köln között, arról hogy a Toyota felkészíti és versenyezteti számára az autókat, de ezt az indulási jog hiánya semmissé tette. Tervből sokféle volt, pl. a Portimao dolog, csakhogy a Bridgestone még GP2-es abroncsot sem volt hajlandó adni.

Ez az autó szép és jó, de 2011-re megvenni már drága luxus. Újat kell tervezni. Ez egy überdiffúzor koncepció köré épített autó, Bridgestone gumikra belőtt súlyelosztással, KERS nélkül. Jövőre nem Bridgestone gumis KERS-es és szimpla diffúzoros autók lesznek. Jelentősen új autót kell tervezni.

Anthony Hamilton már indított egy F1-es akadémiát, full F1 támogatással, ahogy kell. Stefanovic labdába sem rúghatna ilyen téren. Meggondolta magát, sose gondolta komolyan, másra tartogatja a pénzét, ugyanis beadta a nevezését 2011-re. Néhány héten belül dönt az FIA a 13. csapatról.

www.HunnyF1.com

(#14233) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Vettel egy új autóval áll rajthoz Törökországban
„Vettel némi rendellenességet észlelt az autó irányíthatóságában a Monacói Nagydíjon. A vizsgálatok kimutatták, hogy valami meghibásodás van a karosszériájával, amit kicserélünk Törökországra.”
A Mercedes GP mindenkit lepipál a boxban
Na igen ez nekem is feltűnt az elmúlt két futamon.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14234) #70869248 válasza hunnylander (#14232) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez így van, nagyban egyszerűsítek...az A5-nek meg hiszek..régen nem volt így, de nem lehet mindig minden forrásnak utánanézni, de mivel eleinte így tettem, az A5 volt az ami a legtöbbször helyes volt.
Emlékszem az utolsó ilyen alkalom az volt amikor Alonso és Massa összeugrott, az A5 által közölt fordítás volt a legjobb.
Na mindegy...nem dolgom fényezni az oldalt.

Stefan-t meg majd meglátjuk 2011-re :)

(#14235) #95904256 válasza ToBeY (#14203) üzenetére


#95904256
törölt tag

(#14203) ToBeY: "Mivan ha Alsno tudta (vagy úgy gondolta) hogy nem lehet előzni, és hagyta, mert hogy úgy is bünti lesz belőle és a helyét megtarthatja ?! Ennek a fényében,már nem olyan szenzációs előzés szvsz"

Ha erre számított, akkor miért lepődött meg? :U

szerk.: Legalábbis tövig nyomta a pedált amint észrevette, hogy előzik.
szerk.2.: Megvan! Nem akarta, hogy Sumit mégis megbüntessék. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14236) stvnppp válasza hunnylander (#14231) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az rendben van, hogy létezik egy ilyen cucc, de az sose fog kiderülni, hogy mit tudott volna, überdiffusor ide, hasmagasság állítás oda. (előbbi szerintem már mindenkinek van, meg a Toyotanak már háromfedelese is volt, az se működött, utóbbit pedig a RedBull gyanú miatt már kifejtették, hogy tilos) Szerintem e mögött inkább csak egy kis Toyotás marketing áll, hogy a 'japán gyártók úgy vonulnak ki, hogy maguk mögött hagynak egy vb-s autót'. Én nem hiszem, hogy ez a dolog többre lett volna képes egy átlagos Toyota eredménynél. (Gondolok itt arra, hogy a Toyota sosem ért igazán oda, a Honda legalább a Bar-os időszakban azért csúcson volt, csak a Ferrari-Schumacher duó miatt maradtak le ~2004-ben a vb-ről)

Amúgy nem Stefanról híresztelték azt, hogy valami olyan összeget szánt volna rá az F1 projectre, hogy még a felszerelését sem tudta volna kivinni a futamokra, meg hogy csak pénzt akart mosni a csapattal?

(#14237) PazsitZ válasza stvnppp (#14236) üzenetére


PazsitZ
addikt

Jelenlegi újonc csapatok mellett már az is jónak számít, hogy feltehetőleg ezzel végig lehetne menni egy egész futamot. :D

- http://pazsitz.hu -

(#14238)



addikt

A Toyota minden új autóját úgy harangozta be, hogy ez aztán most ütni fog, aztán hamar kiderült csak a középmezőnyre futotja. Az a legjobb ebben a kocsiban, hogy már sosem fog róla kiderülni, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja.

Ettől még pazarlás, hogy kimaradt, mert egy új csapatnak még így is kb maga lett volna a mennyország.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14239) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

SuperCar Challenge: Hatalmas bukás Assenben :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14240) Iron Funeral válasza (#14238) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Van benne valami, de szerintem a tavalyi autójukkal mondjuk Rajkó (ha már úgyis szerződtetni akarták, de legyen akármelyik VB kaliberű pilóta) simán behúzott volna 1-2 győzelmet, volt abban az autóban potenciál, de a két pilótájuk nem volt a legvaskosabb szvsz.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14241) #70869248 válasza Motion_Blur (#14239) üzenetére


#70869248
törölt tag

a pályamelós hogy odaadta a tűzoltópalackot a versenyzőnek :D...szól neki a csávó hogy odafújjon, erre az odanyomta neki a palackot azt elment tűzet keresni :)

megvolt a 350KM/h-val történő qual is, pár kép:
Sato Lotus-sza:

Sato kocsija másként :)

Indy tervek:

-

-

-

-

-
Webber :D

(#14242) JJános


JJános
addikt

Hétvégén Török nagydíj. Istanbul. Alig várom.

2007-05-06 óta itt!

(#14243) proof88 válasza JJános (#14242) üzenetére


proof88
addikt

én nem, uncsi száraz futam lesz, ráadásul vagy 8-szor elmondja Czollner, hogy ultrabrutál 8-as kanyar triplabalos uggghhhhhh

(#14244) válasza proof88 (#14243) üzenetére



addikt

az uncsi futam is jobb, mint amikor egyáltalán nincs futam
amúgy a török pálya nem olyan rossz, várd meg Valenciát ha uncsit akarsz látni :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14245) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyan, 'gyerekek'... Még 17 nap, és egy hónapig nem fogunk unatkozni még hétköznap se. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14246) dokar válasza TESCO-Zsömle (#14245) üzenetére


dokar
addikt

mi lesz?
nem tudja vki mikor lesz a le mans-in 24h?

extra - SEXRay

(#14247) válasza dokar (#14246) üzenetére



addikt

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14248) proof88 válasza (#14244) üzenetére


proof88
addikt

őőő bocs, hülyeséget beszéltem, persze hogy várom én is a hétvégét: edzést, időmérőt és a futamot is. :K De a foci tényleg nem érdekel. :/

(#14249) Dragbajnok válasza dokar (#14246) üzenetére


Dragbajnok
tag

Június 12-13.
Már alig várom.Kikéne menni az idén.

(#14250) dokar válasza Dragbajnok (#14249) üzenetére


dokar
addikt

jól van. menjünk. :DDD

extra - SEXRay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.