Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38501) Black-Ghost


Black-Ghost
csendes tag

[Ha a futamot újra indítják, Kimi nem állt volna rajthoz. ]

[ Szerkesztve ]

A gödrök szabálya: ha már benne vagy egyben, hagyd abba az ásást!

(#38502) #70869248 válasza "B" (#38497) üzenetére


#70869248
törölt tag

12. volt, én elsőnek bepöccentem mikor láttam átöltözve, mivel egy újraindulás esetén ilyen körülmények között az egyben lévő mezőnyben nem tünt megvalósíthatatlannak a pontszerzés.
Még utólag is kicsit, bár nem tudhatom mennyire hatott ez ki az autó többi részére...mármint hoy megdöglend a KERS. De Hamilton pl. nem használta a KERS-t, azaz az ennyire esős körülmények között majdnem mindegy hogy tönkrement vagy sem.
De lehet hogy más baj is volt, így nem neheztelek igazán...de azért nálam nincs ez nagyon rendben.

szerk:
re:Black-Ghost, így viszont már rendben van, ha nem biztonságos akkor nem biztonságos.

[ Szerkesztve ]

(#38503) Motion_Blur válasza Markgx10 (#38500) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az ilyen húzásokat szépen el lehet felejteni :(

Illetve Buttonnál biztosan lesznek hasonló trükkök, de a Mester + Brawn duó szerintem megismételhetetlen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38504) Oliverda válasza #70869248 (#38502) üzenetére


Oliverda
félisten

Használta a Webber ellen vívott csatában...ha jól emlékszek. Csak nem a kigyorsításkor nyomkodta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38505) #70869248 válasza Oliverda (#38504) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem tudom, újra meg kellene nézni. De az tény hogy kigyorson van értelme használni, mert aztán a légellenállás ereje miatt nagyon visszaesik a segítsége. Viszont ha nincs tapadás akkor elég veszélyes kigyorson nyomkodni.

(#38506) Oliverda válasza #70869248 (#38505) üzenetére


Oliverda
félisten

Ameddig nem eset tuti használta de én a Webber-es előzgetéseknél is úgy emlékszek hogy nyomogatta. Nézd vissza, mostmár engem is érdekel.

Schumacher is ludas lehet Räikkönen gumiválasztásában

"Ehhez képest Felipe Massa nem jutott túl a kvalifikáción a Q1-en, mert a csapat - Schumi tanácsára hallgatva - egyetlen gyors kör után berendelte a depóba, azzal az indokkal, hogy megspóroljanak egy garnitúra lágy gumit a versenyre, aminek egy részét szinte biztosan esőben fognak majd lefutni."

[link]

Hümm...hümm...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38507) Black-Ghost válasza Motion_Blur (#38503) üzenetére


Black-Ghost
csendes tag

Ez az a futam amikor 4-szer álltak ki?

A gödrök szabálya: ha már benne vagy egyben, hagyd abba az ásást!

(#38508) brownus válasza Oliverda (#38506) üzenetére


brownus
veterán

sumi idén hivatalból van ott futamról futamra vagy csak mert nincs jobb dolga?

(#38509) Oliverda válasza brownus (#38508) üzenetére


Oliverda
félisten

„Az előző két szezonban nem volt fontos, hogy Michael a csapattal legyen a versenyeken, a most bevezetett újítások miatt azonban az idén sokat segíthet tapasztalatával a Ferrarinak” – mondta Willi Weber.

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38510) válasza Oliverda (#38506) üzenetére



addikt

Szegény Schumi csak magából indult ki, azt nem tudhatta, hogy Massa nem tud egyből egy normális kört futni. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38511) brownus válasza Oliverda (#38509) üzenetére


brownus
veterán

aha, szóval tanácsadóként a szerződéses viszony fennáll gondolom, erre elbassza mindkettőnek a versenyét ;] vajon sumit lebasszák-e??

(#38512) Oliverda válasza brownus (#38511) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem hiszem. Viszont lehet hogy beíratják a bolognai egyetem atomfizikus szakára. :)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38513)



addikt

Mik ezeke a cikkek, ahol Haug arról beszél, hogy Hamilton nem akar visszavonulni? Hé mé akarna, vagy honnan jött ez elő?
Már több portálon is láttam, de mindenhol csak a címet, mert a cikket megnyitni már lusta voltam.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38514) hunnylander válasza (#38513) üzenetére


hunnylander
őstag

Innen ered a dolog.

Autosport.com Grapevine: Hamilton considered quitting over Oz GP

Bernie Ecclestone told the Daily Mail: "Lewis is terribly upset but his father is even more upset having his son called a cheat. Anthony has brought Lewis up not to be like that and he is disappointed somebody has called him a liar when he isn't deliberately lying."

Maretin Brundle: "McLaren could also now be perceived to be in breach of Lewis's contract for bringing him into disrepute especially as a senior team member has taken the whole rap," said Brundle, who raced for McLaren in 1994. "This would make him a free agent if he wanted to move teams."

Lewis állítólag/valószínűleg kiléphetne a szerződéséből, mert a McLaren lejáratta őt. A Daimler szintén át fogja gondolni a McLaren-Mercedes házasságot a napokban.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#38515) Oliverda válasza (#38513) üzenetére


Oliverda
félisten

Whitmarsh: Lewis továbbra is elkötelezett a McLaren iránt

A Mercedes a héten leül tárgyalni a McLarennel

Azért visszavonulni nem fog szerintem. Max. a gyári Mercedes támogatással egyetemben átül egy disznósajtba. :D Martin most aztán belenyúlt a tutiban... amúgy meg hozzák vissza Ron-t, vagy szerződtessék le David Richards-ot. Esetleg Michael-t. :D

KÍváncsi vagyok hogy dobbant-e a Mercedes... :U ...ha nem akkor pedig vajon lesz-e Norbiból csapatfőnök...?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38516) #70869248 válasza brownus (#38511) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kizártnak tartom, mivel akkor gondolom elmegy. Az ő tapasztalataira hagyatkoznak amikor megkérdezik, neki pedig kétségtelen hihetetlen tapasztalatai vannak,..elmondja amit gondol.
Miért nem ült Massa versenykészen a kocsiban, és csapata indulásra készen a pit-ben a Q1-re??
Mert MS azt mondta hogy elég lesz? Attól még ne menjen el mindenki kávézni a qual alatt, de lazák vagyunkban.
A Kimi gumizása meg lutri volt, viszont kissé szükségtelen...én nem tudom állítani hogy MS-nek egyáltalán köze volt-e ehez a döntéshez, és mást sem bátorítanék rá mivel ez csak találgatás.
De az első felvetés Massa Q1-ről nagyon ellentmond annak a fajta fegyelmezettségnek és eltökéltségnek amit én MS-től megszoktam, hogy nem igen tartom elképzelhetőnek. ..és ha azt is mondta hogy elég lesz, és tartalékolják a puhát...az még nem jelenti azt hogy nem kell készenlétben állni, és ha szükség van rá akkor módosítani.

(#38517) brownus válasza #70869248 (#38516) üzenetére


brownus
veterán

igen, bármit is mondott késznek kellett volna lenniük, hogy futnak még egy gyors kört.
a gumiválasztásnál meg lehet csak annyi volt, hogy sumi magában beszélt, hogy minnyá leesik. erre feltették kiminek az esőgumit:d

és mit szóltok, hogy még mindig csak szűzies a brawn gép?:d

[ Szerkesztve ]

(#38518) "B" válasza #70869248 (#38502) üzenetére


"B"
tag

Ha nem biztonságos akkor nem persze :K ,de a döntés a gumit illetően rossz volt,és emiatt lettem kedvtelen,ez bántott engem :F nagyon örültem hogy az időmérőn,viszonylag "jól"teljesített,és ügyesen lavírozott a futamon is,nagyon kellett volna az a pár pont amit meg tud csípni.Persze még így is sok a"ha" nem tudhatjuk csak remélhettük volna.Az esélye megvolt a pontszerzésnek és már talán ez is eredménynek számított volna a csapatnak.

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#38519) "B" válasza brownus (#38517) üzenetére


"B"
tag

nekem tetszik a céges autós sima fehér dizájn :DDD a félbevágott citrom kerekekkel :DDD

Komolyrafordítva biztos hogy lesznek támogatók,amik felkerülnek az autóra,csak gondolom tárgyalások meg megtervezni a dizájnt ilyesmi..

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#38520)



addikt

Csak most esik le, hogy Melbourne után nem volt Formabontó.
Megszűnt a rovat, vagy csak a Wéber már megint lusta volt?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38521) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az LH visszavonul story nagyon nevetséges.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#38522) AMD Power


AMD Power
titán

Káosz és hazugság: ez lenne az F1 új arca?

Jó ez a cikk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#38523) Pompi válasza AMD Power (#38522) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem először linkelsz olyan cikket amit nem sokkal előtted már más is megtett. Picit próbálj már meg nem write only lenni.

Feel Good Inc.

(#38524) #70869248 válasza AMD Power (#38521) üzenetére


#70869248
törölt tag

Annyiban nem az, hogy a szerződésekben valóban létezhet egy ilyen kitétel. ..és ha kibújhat a szerződéséből akkor kiváncsi vagyok kik keresik meg.
A Ferrari-ra nem gondolok, oda Vettel-t várják és az sztem rendben is van. De ha valamelyik eddig középmezőnyös csapat kinövi magát élcsapattá akkor van esélye. ..
Nem feltétlen gondolom ezt komolyan, de egy ilyen hír megszellőztetésének van értelme, mert igen is megkeresik ilyenkor ajánlatokkal. Nem hinném hogy komolyan el akarna szerződni máshova, de azt is megértem hogy a mostani lelkiállapotában elgondolkozik rajta.
Azért nem kis dolog történt ám... Nekem mindegy csak Rosberg-l legyen egy csapatban jövőre :)

(#38525) Oliverda válasza #70869248 (#38524) üzenetére


Oliverda
félisten

El tudnám őket képzelni a Williams-nél. Az öreg Frank-en nem fog múlni az tuti. Nakajima úgyis repülni fog hamarosan...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38526) Motion_Blur válasza Oliverda (#38525) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor a Toyota motor is cserélődik Mercire? :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38527) Oliverda válasza Motion_Blur (#38526) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ha eleget fizetnek akkor nem kell oda Nakajima hogy megtarthassák a motort.

[link]

Esetleg visszatérnek BMW-re.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38528) hunnylander válasza #70869248 (#38524) üzenetére


hunnylander
őstag

Eddig azt mondták sokan, hogy Max felkeresése kamu.

Nos a legutóbbi Whitmarsh Q & A-ből idézek:

MW: I had spoken to Max on Friday, I know that Anthony had spoken to Max, and spoken to other FIA officials. First I knew of what you just said was this morning. We have asked Anthony only five minutes ago if this is true and Anthony has told us that Lewis has not spoken to Max.

Van az híres Jurassic Park beszólás, hogy "Anyuci nagyon pipa", ami Anthonyt illeti, Apuci nagyon pipa. :D

Whitmarsh megerősítette, hogy Anthony Hamilton beszélt Maxszel és más FIA hivatalnokokkal (valószínűleg Alan Donnellyről és Charlie Whitingról lehet szó). Lehet, hogy a McLaren kizárását akarta/akarja, és az semmissé tenné a szerződést.

www.HunnyF1.com

(#38529) Oliverda válasza hunnylander (#38528) üzenetére


Oliverda
félisten

Na és hova mennének? Esetleg amolyan Montoya-s figurát vennének?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38530) Motion_Blur válasza hunnylander (#38528) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem értem az apukát (és persze Hamiltont, mert gondolom nem ellentétes az akaratuk). Miért akarná semmissé tenni a szerződést? Elképzelhető, hogy azért mert hirtelen visszaesett a McLaren?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38531) hunnylander válasza Motion_Blur (#38530) üzenetére


hunnylander
őstag

Mondtam már, hogy buta döntés lenne, indulatból, elkeseredettségből volt az indíték.

(#38529) Oliverda: Szerintem, leginkább a Brawn GP-ről álmodozhat AH.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#38532) JJános válasza hunnylander (#38531) üzenetére


JJános
addikt

Hami leginkább a Ferrariról álmodik. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#38533) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38534) lorcsi


lorcsi
veterán

ha igaz , akkor jól mellényúlt :(

(#38535) Male válasza PazsitZ (#38492) üzenetére


Male
nagyúr

Ha a Safety Car mögött foyltatják, akkor Webber a 8. helyen ment volna, nem? Vagy akkor is van ez a kör-visszaszámolgatósdi, amivel 6. lett?

(#38536) Motion_Blur válasza lorcsi (#38534) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolhatod mennyi igazságtartalma van a cikknek :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38537) hunnylander válasza Motion_Blur (#38533) üzenetére


hunnylander
őstag

- Jó é a motor, gyerék?

- Norbi bátyám, erőst kegyetlen húz az a motor. Nagyon jó' mégcsinyáták aztat kendték.

- Akkó jóvan.

:D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#38538) JJános válasza Motion_Blur (#38536) üzenetére


JJános
addikt

:D

- Riporter: Rubens, bejőve ide, meg kellett nyerned ezt a versenyt.
Kimi: csaknem!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#38539) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"Minden valószínűség szerint 2013-ra már jöhet a világmotor"

LOL :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38540) válasza hunnylander (#38537) üzenetére



addikt

Nesztek, majd ez lesz csak az igazán jó motor

5mp:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38541) JJános válasza (#38540) üzenetére


JJános
addikt

5 másodpercel, de Motion győzött. Ügyesek vagytok!
Miiii? IFA motor? :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#38543) Oliverda válasza hunnylander (#38537) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy jóvan akkor kaptok logót is meg gyári támogatást.

Ez a világmotor a viccek vicce. Valaki mossa már ki az agyát mózlinak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38544) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#38539) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A legviccesebb: a KERS-be van annyi, hogy elég legyen mellé egy 200LE motor, így akár kivitelezhető is.

FIA-t kellene kitiltani a Forma1-ből, az lenne az igazán jó szabály.

(#38545) "B" válasza JJános (#38532) üzenetére


"B"
tag

és a Ferrari vajon miről álmodik..? :F sztem egy jól teljesített hétvégéről..

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#38546) 30z.Samu válasza [CS]Blade2 (#38544) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a baj, hogy ez lassan nem Forma 1 lesz, hanem egy olyan sport, aminek köze nincs a Forma 1-hez. :(

Sic Parvis Magna

(#38547) JJános válasza "B" (#38545) üzenetére


JJános
addikt

Hát arról álmodhat.
Fejek hullását a porba! Ezt követelem. Az egérarcú uriember idejében, ha jól tudom zsinórban 5(öt) VB!

30.z.Samu: Azt gondolom a törvényhozókkal van a baj.
Ha nem jó a törvény, hiába jó a véhrehajtás. Nincs benne köszönet.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#38548) Vigneau válasza JJános (#38547) üzenetére


Vigneau
félisten

A '80-as évek utolsó 3/4 része is szépen eltelt komolyabb eredmények nélkül a Ferrari-nál. Egyszer fent, máskor lent...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#38549) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Webber: Megnyerhettem volna a Maláj Nagydíjat

Ezt most komolyan gondolják? :F

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#38550) 30z.Samu válasza !Overdose! (#38549) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez még viccnek is rossz! 8. helyen volt, a 2 Brawn ment, mint a mérgezett egér. Kötve hiszem, hogy nyerhettek volna.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.