Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) .LnB válasza dvd24 (#1350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adamantoise egy három másodperces fight. :D Nekem annyi volt.

Nem, a többiek nem ilyen nyilvánvaló módon tűnnek el. És az Ignis DLC-t mindenképp a sztori után told le. Nem akartam elspoilerezni, de abban van alternatív befejezés is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1352) morfondőr válasza .LnB (#1351) üzenetére


morfondőr
őstag

Prompto is elég nyilvánvaló módon tűnik el egy időre. Ignisre viszont nem emlékszem.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1353) KaitouP válasza .LnB (#1349) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd meg ezt a cartoon parody -t is, ha még nem láttad: [link] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1354) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, Tetsuya Nomura bácsi lenyilatkozta, hogy minden oké a VII Remake fejlesztésével, csak a csapat jelenleg két félre oszlik - az egyik a Remake -n van, a másik a KH 3 -mon melózik -, ha az utóbbi kész, utána fog a csapat másik fele is ráállni a VII -re.

Persze ettől még retardáltság volt kihagyni valamiféle infómorzsácskát, vagy képkockát kihagyni a SE show alól E3 -n.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1355) Atla válasza KaitouP (#1354) üzenetére


Atla
senior tag

Mindkettő nagyon várós,reménykedem pc-s megjelenésben is.

(#1356) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Keresnék mentést ha valakinek van chapter 6 környékén, üzenetbe jelezzen köszönöm!

PC

(#1357) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1358) Shepard válasza .LnB (#1357) üzenetére


Shepard
tag

Ez egy új sofőr modell? :D

Viccet félretéve tettem egy próbát a játékkal és a hibái ellenére nem tudom hogy csinálta, de beszippantott. Nem vagyok a széria nagy rajongója, de nem is teljesen ismeretlen (9,10 megvolt). Óriási fan szervízt készítettek szerintem.

Hibák alatt arra gondolok, hogy a harc sokszor átláthatatlan és gyors, ha a kamera nem kegyes; a történet akkora öngól (míg a királyság összeomlóban van, a herceg party-trippel, dögcédulákat, barna-sárga békákat gyűjt és közben jókat kajál), hogy csak na. Mindezek ellenére bőven élvezem a néha ötletes, néha semmit mondó mellék küldetéseket, vadászatokat és a back street boys tagjairól is egyre többet tudok meg. :)
Jelenleg a 3. fejezetet taposom. A lassú indulás után, azért remélem lesz még csavar és beindulnak az események(?).

(#1359) .LnB válasza Shepard (#1358) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sztori baromi jó lesz nyugi. De amit felvetettél vele kapcsolatban az jogos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1360) dvd24


dvd24
senior tag

Nem tudom nézi e valaki a Preacher című sorozatot, de Ignis szinkronhangja épp a mostani résztől kezdett szerepelni benne :) Először csak néztem, hogy honnan ismerős nekem a tag, aztán rájöttem, hogy nem is ő hanem a hangja.

(#1361) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eladási adatokról hír: [link]

Örömteli, örülök neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1362) Shepard


Shepard
tag

Meg is érdemlik, mert tényleg sikerült egy "main stream" látványos, akciódús és a többi részhez képest könnyebben emészthető játékot készíteniük.

Amúgy legutóbb elintéztem szegény szárnyas lények fenyegetését (Deadeye). Na az tényleg nagyon hangulatos volt, ahogy követni kellett a barlangjába és Ignis felhívta minden gyengeségére a figyelmet. Igaz, hogy aztán ebből semmit nem profitáltam, mert fel kellett gyújtani és kész? :C Eddig ez a küldetés tetszett a legjobban, jó hogy egy kicsit több energiát feccöltek bele.

I want to ride my chocobo all day!

(#1363) .LnB válasza Shepard (#1362) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az még eléggé a játék eleje ha jól rémlik. Vagy az egy hunt küldi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1364) Xanax88


Xanax88
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés.

Most szereztem meg a Regaliahoz a b@szó fényszórókat, de Cindy nem ad másik küldetést.
Nem neki kéne adnia a questet a repülő verdához?
Mit csinálok rosszul?

(a játékot már végigvittem, tudom, az kell hozzá)

Köszi!

(Más: csak mert türelmetlen vagyok, de ha hazaérek, úgy is kiderül... ma upgradeltem Royal editionra, ugye nem cseszi el a mentésem? )

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#1365) Shepard válasza .LnB (#1363) üzenetére


Shepard
tag

Valahol a harmadik, negyedik fejezet környékén dobja be a játék. Igen eléggé az eleje és ezután nyílik meg a chocobo kölcsönzés meg versenyek.

(#1366) Xanax88 válasza Xanax88 (#1364) üzenetére


Xanax88
tag

Áh, megvan.
Cindy mögött pár dobozon volt a tervrajz, az adta a küldit és nem cseszte el a mentésem :)

Látom ám, nagy az élet... :))

Krisz

(#1367) Snike


Snike
aktív tag

Jól láttam, szeptembertől ingyens lesz az Imsonia város és a hozzá tartozó küldetések? (ami jelenleg dlc tartalom)

PS5, mert az jó! :)

(#1368) ldave


ldave
félisten

50%-os akcióban van PS4-re a Season Pass jelenleg, 2016 óta először.

A Slime draws near! Command?

(#1369) .LnB válasza ldave (#1368) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vedd meg, told végig újra. Kicsit pihensz a sok DQ között legalább. :D Ja és Pitioss-t is újra! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1370) ldave válasza .LnB (#1369) üzenetére


ldave
félisten

Megvettem, ennyit hajlandó vagyok fizetni érte. Sajna a Royal DLC nem akciós jelenleg (az már többször is volt az), újrajátszani max azzal lenne értelme, legalábbis a végét tekintve. Amúgy itt egy régi Pitioss videóm :)

A Slime draws near! Command?

(#1371) .LnB válasza ldave (#1370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kisfiam (6 éves), nézte végig a Pitioss-t. Meg ahogy torzul a fejem miközben szenvedek vele. Ő nem játszik még semmi konzollal, telefonnal vagy ilyesmi. És én sem szoktam játszani ha ébren van. De azt látta szinte végig. És nemrég emlegette, hogy -Emlékszel apa amikor mentél abba a labirintusba? Az olyan jó volt! Mondtam neki, hogy ne is emlegesse. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1372) ldave válasza .LnB (#1371) üzenetére


ldave
félisten

Az biztos, hogy az egyik legmeghatározóbb emlékem marad a játékról az a dungeon, persze, akkor én is szenvedtem vele, de így utólag visszagondolva, örülök hogy benne van a játékban és hogy megcsináltam.

A Slime draws near! Command?

(#1373) Snike válasza ldave (#1372) üzenetére


Snike
aktív tag

Az az, ahol nem lehet gyógyulni?

PS5, mert az jó! :)

(#1374) ldave válasza Snike (#1373) üzenetére


ldave
félisten

Nem, ahol Noctic egyedül van és csak ugrálni kell, harcolni nem.

A Slime draws near! Command?

(#1375) Snike válasza ldave (#1374) üzenetére


Snike
aktív tag

Az egy nagyon jó kis dungeon volt, de kizárolag akkor kell elkezdeni ha van 4-5 órád rá! :)

PS5, mert az jó! :)

(#1376) .LnB válasza Snike (#1375) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És kötél idegrendszered. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1377) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#1378) ldave válasza oriic (#1377) üzenetére


ldave
félisten

Tabata nagy veszteség :( Nem értem ezt így, pár hónapja kapott a cégen belül egy teljes csapatot, most meg lelép. Valami komoly gond lehet a háttérben.

A Slime draws near! Command?

(#1379) .LnB válasza ldave (#1378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyom a Square is egy "Konami"-t, aztán mehetnek a levesbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1380) KaitouP válasza oriic (#1377) üzenetére


KaitouP
veterán

Nevetséges ami ott folyik, komolyan. :DDD Lassan már ott tartok hogy azt mondjam, dőljenek be a fenébe.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1381) Jigoku válasza oriic (#1377) üzenetére


Jigoku
tag

Szinte a csontjaimban éreztem, hogy a nagy hallgatás után valami bomba fog robbanni (főleg, hogy azért SE nem volt néma más FF címeket illetően, főleg a Switches meg Xboxos megjelenések kapcsán, de az FFXV kapcsán viszont sunyultak, mint a fene...), erre be is robbant.

Őszintén szólva egyrészt úgy vagyok vele, hogy a SE igenis megérdemelte, hogy sok pénzt bukott (csúnya leszek, de szerintem kb megint csőd szélére kellene kerülniük, hogy összeszedjék magukat, amit az FFXV-el is műveltek, részemről azért kijárna egy keresztre feszítés), de Tabatát sajnálom. Meg azt is, hogy ezek szerint hiába reménykedtünk/tem benne, hogy a Season Pass 2-t követően végre azt az FFXV élményt kapjuk majd, amit megjelenéskor is kellett volna... de hát most annak is lőttek. Bár az, hogy az Ardyn DLCt kiadják, végül is jobb, mint a semmi. :/

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#1382) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hajóka.

Látom nem nagyon pörög a totyik az utóbbi időben : /, de azért megpróbálom;

Ti találkoztatok már olyannal (PS4 verzióról - és Royal Editionről, ha ez számít - van szó), hogy Ignis folyamatosan sérül, miközben rohangálunk a mapon? Nem hal le menet közben, de szinte mindig überlow hp-val botorkál és közben idegesítően nyöszörög, mintha valami támadná (és az animációja is olyan). : / Van, hogy egy rövid időre abbahagyja, akkor megörülök, de az öröm nem tart sokáig..

Először Wiz Chocobo Postjánál találkoztam ezzel. Este szunyáltunk a lakókocsiban, aztán reggel már így ébredt a konyhafőnök és bármit csinálok, nem változik a helyzet. Status ailment nincs rajta. Próbáltam gyógyítani, semmi. Csatában próbáltam feltámasztani Phoenix Downnal (mivel ugye így pikk-pakk lehal), hátha az ibolya alulról szaglását követő resurrection megoldja a dolgot (resetel valami loopot), de nem.

Néha már úgy érzem, hogy

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1383) Shepard válasza Synthwave (#1382) üzenetére


Shepard
tag

Én nem találkoztam még csak hasonló problémával sem. Esetleg nézz rá külföldi fórumokra a témával kapcsolatban.

(#1384) Synthwave válasza Shepard (#1383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már megvolt (felszínesen), de ahogy néztem, se itt PH!-n, se máshol nem találkoztak ilyennel. : /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1385) Synthwave válasza Shepard (#1383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mint utóbb kiderült, ez az invisible enemy glitch, csak azért nem találtam róla semmit, mert kifejezetten Ignisre kerestem rá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1386) ldave válasza Synthwave (#1385) üzenetére


ldave
félisten

Megoldás van rá?

A Slime draws near! Command?

(#1387) Synthwave válasza ldave (#1386) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyat hallottam, hogy talán egy cutscene resetelheti.

Ezen kívül a biztonsági mentés a korábbi save game-ekről..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1388) .LnB válasza Synthwave (#1385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne glitchelgessél, nem szabad, karma. ;]

Ez nem glitch, hanem bug.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1389) Synthwave válasza .LnB (#1388) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van némi különbség, de a két szó gyakorlatilag felcserélhető a géymer plebnyelvben. ;]

Ha megnézed, a többi ezzel kapcsolatos posztomban 90 %-ban bugot használtam.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1390) xNAGOYAx


xNAGOYAx
tag

Üdv, most vittem végig a story-t , lehet "folytatni" a játékot ? Vagy újat kell kezdeni ha mindent ki akarok maxolni? előre is köszi a választ !

(#1391) KaitouP válasza xNAGOYAx (#1390) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet "folytatni" a sztori vége után is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1392) xNAGOYAx


xNAGOYAx
tag

Király , megtudnád mondani a menü nevét mert én csak new game+ találtam :D de akkor az 1 külditől kell kezdeni megint.

(#1393) KaitouP válasza xNAGOYAx (#1392) üzenetére


KaitouP
veterán

Huh, hát már nem igen emlékszem (vagy 2 éve nem nyúltam a játékhoz szerintem), de nincs olyan opció hogy load vagy continue?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1394) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Emlékeim szerint autosave-el az utolsó küldetés után (sőt valszeg a clear saved file-t is meg lehet csinálni), szóval próbáld visszatölteni az időrendileg legutolsó mentésedet.
Biztosan tudsz free roamolni a sztori vége után, csomó content csak utána nyílik meg :) (repülő Regalia, superboss, stb.)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1395) xNAGOYAx válasza Kai_Rong (#1394) üzenetére


xNAGOYAx
tag

Köszönöm mind két választ , akkor meglesem a mentéseket köszi még 1x :)

(#1396) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Neki este ma Final Fantasy XV-nek. A grafika valami szenzációs ezen a One X + 4K TV kombón. Ami a kezelhetőséget illeti az már viszont nem valami jó. Finoman szólva is elég *zar lett. Lehet ,hogy csak szoknom kell. De még közel 2 óra után is eléggé problémás. Mind1. Nekem mondjuk kicsit átláthatatlan skillek kiosztása. Ez főleg az angoltudásom hiányára róható fel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1397) AMD Power


AMD Power
titán

Kicsit elakadtam a Finaly Fantasy XV-ben. Nem találom sehol se az autót. Vége lett egy chapternek és az autó sehol sem. Egy open world játékban gyalog kicsit problémás így a közelekes. Valakinek valami ötlete?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1398) zsotesz81 válasza AMD Power (#1397) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Van egy ilyen rész amikor elviszik az autódat, vissza kell szerezni (fő story-val haladj). Gyanítom itt tarthatsz. Chokobokkal tudsz gyorsabban haladni.

(#1399) AMD Power válasza zsotesz81 (#1398) üzenetére


AMD Power
titán

Már meg is lett! Köszönöm!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1400) AMD Power


AMD Power
titán

Itt pl mit kell csinalni? Youtube sem talaltam semmit sem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1401) ldave válasza AMD Power (#1400) üzenetére


ldave
félisten

Lemenni a lifttel, nem?

A Slime draws near! Command?

(#1402) AMD Power válasza ldave (#1401) üzenetére


AMD Power
titán

Lemennek ha adna erre "lehetoseget". :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1403) AMD Power


AMD Power
titán

Most "veletlenul" kinyirtam benne egy not es jott a szereposztas ,hogy vege. Huh bazd ki. Gyorsan betoltottem az utolso mentest. Nem igazan ertettem mi tortenik mert meg csak a 7-ik chapternel voltam/vagyok a jatekban. :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1404) ldave válasza AMD Power (#1403) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom mi lehetett ez, nem is hallottam még olyat, hogy meg lehet benne ölni valaki olyat, akit nem szabadna.

A Slime draws near! Command?

(#1405) AMD Power válasza ldave (#1404) üzenetére


AMD Power
titán

Ugy lett vege a jateknak,hogy jott a stab lista es utana fomenu. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1406) AMD Power


AMD Power
titán

Final Fantasy XV végén vagyok a tüzes nagy boss-nál. Nincs már semmi életereje de nem hal meg. Hiába ütöm vágom semmi.... youtube-on se, találok semmi videót sem róla mit kéne tennem. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1407) ldave válasza AMD Power (#1406) üzenetére


ldave
félisten

Meg kell idézni a fagyos csajt :) Elő kéne jönni valami gombnak a képernyőn, amivel lehet, L2 ha jól rémlik a summon.

A Slime draws near! Command?

(#1408) AMD Power válasza ldave (#1407) üzenetére


AMD Power
titán

Meglett. Most mar remelem az utolso boss-nal vagyok. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1409) ldave


ldave
félisten

nemide...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.