Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20429) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Warm Bodies 7/10

Zombis film, nem fröcsögős, inkább romantikus/vígjáték. A közepén egy kicsit mást kaptam mint amit vártam, de tetszettek benne a szereplők, meg a sztori. Egyszer, kétszer mindenképp érdemes megnézni.

The Boy in the Striped Pyjamas 7.5/10

Egy dráma, ami egy zsidó koncentrációs táborban leledző fiúról, és a tábor náci vezetőjének fiáról szól. Nagyon szépen van szerintem fényképezve a film, a szereplők itt is jók, egyedül a tábor vezetője, alias Lupin professzor nem tetszett ilyen szempontból. A csattanó pedig megrázó. Ezt is érdemes egyszer megnézni.

Star Trek Into Darkness 8/10

A 2009-es rész nálam 9.5/10, ez most csak 8-at kapott tőlem, lekötött, minden rendben volt, egy-két jelenettől eltekintve. A gonosz is jó volt szerintem, spoiler a föderáció kapitánya mint karakter nem tetszett ellenben spoiler. A sztori viszont az első részben jobb volt. Tetszett, hogy nem történt színészváltás a fő karakterekben. Mindenképp moziban nézős.

Hummingbird 4/10

Moziban néztem, nekem nem tetszett. Azt tudtam, hogy nem lesz akciófilm, ellenben a várakozásaimat is alulmúlta, főként azért, mert se akciófilm, se dráma, se vígjáték, se romantikus, se stb.. nem volt. Mindenből egy pici, végig vontatott.. nem kötött le. Igazából senkinek se ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.