Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#20801) Digestive


Digestive
addikt

Na nekem Tonali és Kulabá jött. TOTS Ruben Dias helyén kipróbálom a bengát. Tonalit meg bepattintom Alli helyett.

Talisca továbbra is a legjobb csatárom az idén. Toronymagasan! :K

[ Szerkesztve ]

(#20802) thebigK válasza Digestive (#20801) üzenetére


thebigK
addikt

mit tud nála a high&lean body Digi? milyen?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20803) Digestive válasza Digestive (#20632) üzenetére


Digestive
addikt

Itt írtam róla vmelyik nap.

(#20804) Digestive válasza thebigK (#20802) üzenetére


Digestive
addikt

Ezen a WL-en a 20 meccs alatt 28 gólt vertem vele. Nálam parádés a colos. :K

(#20805) Nandinagy válasza Digestive (#20801) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát én hallgattam rád Talicskát illetően, de, hogy az mekkora vak te jó ég :D Voltak jó megmozdulásai de konkrétan egyszer sem volt a helyén és olyan ordító ziccereket rontott el, hogy azonnal adtam is el 80k bukóval :D A hétvégén brazil csapattal toltam szóval vettem militaot,fred,firmino,talisca,alissont meg egy zahát mert neymar nem telt ki :D Hát Firmino elképesztően extra,militao szintén de a többi lap gyalázat volt.
Akartam szeretni talicskát, de nála több felesleges félkört csatár még nem csinált nálam :D

[ Szerkesztve ]

(#20806) Digestive válasza Nandinagy (#20805) üzenetére


Digestive
addikt

Ezért "szép" ez a játék. :DDD Én imádom. Nálam egy cheat ez a lap. De nem átvitt értelemben hanem [konkrétan] ! Hiánba akarják ledarálni, akkor is nála marad a labda és ilyen bugos megmozdulásai vannak. :C

Kipróbáltam az új lapokat pár DR meccsen. Jézusom ez a Koulibaly mekkora egy csalás. A benga testével olyan sebessége, meg mozgékonysága van, mint Insignének! :DDD :DD Senki sem menekül előle és az AI által iranyított auto tackle is gusztustalan. Magától szerelt többször is konkrétan. :K

[ Szerkesztve ]

(#20807) Digestive válasza Nandinagy (#20805) üzenetére


Digestive
addikt

Toltam még pár DR meccset is. [Ez a lap egy cheat] :C

(#20808) Woodslave


Woodslave
nagyúr

senki nem csinálta meg ezt a picket? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20809) kapeti07 válasza Woodslave (#20808) üzenetére


kapeti07
senior tag

Megvárjuk, hogy te mit húzol belőle és azután döntünk :)

Xbox: kapeti

(#20810) Woodslave válasza kapeti07 (#20809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

YOLO? :DDD Mindenképpen megcsinálom csak arra gondoltam megvárom a pénteket.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20811) thebigK válasza Woodslave (#20810) üzenetére


thebigK
addikt

én is gondolkodom rajt, szóval csak utánad ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20812) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap éjszaka egész jó volt a játékmenet. Gyors aránylag reszponzív be is húztam a maradék 3 wint, igaz a skill ratingem már div 5 szinten van :C

A serieA kupában is 5/4. mondjuk a packokból nem jött semmi. Visszatért az igazi klub legenda Di Natale upgrade változatban, kipróbáltam Vlahovicot miután szétszopatttak a future stars változatával, sajnos ő sem az én stílusom (tudom senki)

Kifarmoltam Lautarot, mondjuk lcam ott azért annyira nem adja, bár korábban is minden évben fraud volt a statok ellenére. Kipróbáltam Raul első meccsén rúgott olyan két gólt egyből rq volt, aztán a következő meccseken eltűnt :DDD (mint a coinom a sok variálás után de tök mindegy)

Szóval csütörtökön jön némi pack, pénteken elvileg ultimate tots, (bár gondolom a biztonság kedvéért az mls és row marad hogy lehessen jót is nyitni). Mivel alapvetően egyik tots se hoz lázba, illetve aki igen azt úgyse nyitom ki, ezért megcsinálom ezt a picket mindenképpen egy Torresért van Baggioért.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20813) |AP| válasza Woodslave (#20808) üzenetére


|AP|
veterán

néztem pár YT videót a pickekről, nem hozta meg a kedvem :)

(#20814) Woodslave válasza |AP| (#20813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát tuti xar bár láttam moments R9-t ;] :D

viszont egy jó brazil RM-hez megjött a kedvem neked? :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20815) #96241664 válasza Woodslave (#20808) üzenetére


#96241664
törölt tag

Én megcsináltam. Koeman, Verón, Beckham. :DDD

(#20816) Woodslave válasza #96241664 (#20815) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meghoztad a kedvem. Ja nem :O de igazából tök mindegy ez is benne van annyira lexarom. Tudom hogy moments R9 vagy Cruyffal ugyanaz a 11 win lenne :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20817) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Kiűrítettem a klubbot ezért a pickért.

Cannavaro - Lampard - Raul :C :DDD :DDD

(#20818) |AP| válasza Woodslave (#20814) üzenetére


|AP|
veterán

megcsinálhatjuk együtt, bár én előre dolgoztam :)
Csináltam egy brazil-MLS csapatot és a meccsek nagy részét már lenyomtam SB-ben (beginner fokozat, egy gól után konti le)
Szóval már csak 3 meccs kell, de legalább gyorsabban megleszünk :)

(#20819) Woodslave válasza |AP| (#20818) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja én is gondoltam rá, de túl drágák az mls brazilok. ;] :D

ez a seriea up nagyon nem adja. Ligue1-ből nyitottam simán 5+ totsot igaz csak a xarokat de ebből a bandából egy Berardi meg Bremer.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20820) |AP| válasza Woodslave (#20819) üzenetére


|AP|
veterán

csak egyet kellett vennem, elég ha 4db brazil MLS játékos van. A többi lehet csak brazil vagy csak MLS, ha megvan a 7-7db

(#20821) Woodslave válasza |AP| (#20820) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahha erre nem gondoltam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20822) EA's hit válasza |AP| (#20820) üzenetére


EA's hit
őstag

Igazából 3 is elég hozzá, én is így csináltam meg.

Nekem tegnap kismillió pack, upgrade, pick so-so jól adta, kinyitottam a 3. Calhanoglumat is, plusz jött Bremer, Maignan, valami kis ligás tots, és egy Cuadrado is. Cuadrado miatt most bajban vagyok, minden évben baromi jó a játékban, és Chiellini meg Vlahovic mellé tökéletesen be is illene, csak hát pont pár napja nyitottam ki moments Cafút.

Kit használnátok, Cuadradot vagy moments Cafút?

(#20823) taylorp válasza Woodslave (#20812) üzenetére


taylorp
senior tag

Lautaro objective-hez milyen formában számít a 11 club?
A kezdő, vagy a kispad is számít?
Nekem sehogy nem akarja elfogadni. :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20824) Zimmi91 válasza taylorp (#20823) üzenetére


Zimmi91
addikt

Csak kezdő, legalábbis nekem úgy lett meg :)
Loan is csak 1 lehet az viszont padon se lehet, max 1 kezdőben..

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#20825) Woodslave válasza Zimmi91 (#20824) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja én is csak arra figyeltem hogy a kezdő 11 külön legyen, de valszeg a padon is azokból volt csak szóval összesen is 11 lehetett.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20826) thebigK


thebigK
addikt

preview packok is megszűntek létezni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20827) Woodslave válasza thebigK (#20826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de ilyet se láttam még hogy gyakorlatilag minden pack ott van a storeban. :Y (vagy legalábbis olyanok amiket még ott nem láttam)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20828) taylorp válasza Zimmi91 (#20824) üzenetére


taylorp
senior tag

Köszi, így sikerült. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20829) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ti hogy veszitek át a labdát és indultok meg utána?

Ráfogtam a delayre de lehet valami fundamentális fifa hiányosságom van. Én a passz után általában a bal kart vagy a labda felé vagy üres terület irányába húzom. Aztán próbálok a r2 sprint megfelelő időben való megnyomásásval "kigyorsítani". Ez viszont sokszor olyan mintha 2-esben próbálnék a kocsival elindulni. Van valami amit elbaxok vagy valami trükk amit nem tudok?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20830) |AP| válasza Woodslave (#20829) üzenetére


|AP|
veterán

tudnád hányszor éreztem ugyanezt :)
Alapvetően én is a gameplayre fogom, mert ha az rendben van, akkor megindulnak a játékosaim.
"Aztán próbálok a r2 sprint megfelelő időben való megnyomásásval "kigyorsítani""
Na pont ez függ a kapcsolattól. Ha gebasz van, akkor rossz ütemben veszi be a sprintet, ha beveszi egyáltalán
Ha szar a gameplay, akkor gondolom valami skill move (heel to heel pl.) segítene a speedboosthoz, de ez mennyire nevetséges már, hogy nem lehet csak úgy simán megindulna a labdával, hanem muszáj mindenképpen voltázni valamit :U

[ Szerkesztve ]

(#20831) Madn!ght válasza Woodslave (#20829) üzenetére


Madn!ght
addikt

“First touch” kulcsszóra keresve nézz vidiket. Nagyon nem mindegy hogyan veszed àt a labdàt, mert sokszor az àtvéttel már megindítod/pozícióba hozod magad. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20832) Woodslave válasza Madn!ght (#20831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

néztem. Azért is kérdeztem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20833) HdRew válasza Woodslave (#20829) üzenetére


HdRew
őstag

Én vagy L1 speedboostot használok utána és befutok üresbe, vagy pedig csinálom az L2 fake shot kombót amivel azt hiszem a heel to heelt csinálja.

Szar gameplaynél a speedboost offos, ezt már kezdem kitapasztalni.

Illetve még annyit lehet csinálni, hogy ahonnan jön a labda, arra irányítod a kart, majd ellenkező irányba mozgatod és onnan csinálsz egy reverse elásticót. (Néha roulette-et ad be, nem értem miért, de amúgy fasza.)

És csinálhatsz olyat, hogy a kart a labda felé irányítod, drag back teljesen és onnan könnyebben lehet speed boostolni ahogy megfordulsz.

Nagyjából ezeknek a variációit szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

(#20834) Woodslave válasza HdRew (#20833) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most láttam olyat hogy l1-et nyomja passz után amíg és akkor állva veszi át, mármint nincs mozgás. Ez az L1 boost amikor felengeded az L1-et és r2? Folyamatosan próbálgatom de nagyon nem látom a speed boostot. :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20835) Woodslave


Woodslave
nagyúr

moments Zidane nagyon "heavy"? Felejtsem el?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20836) gjoe válasza Woodslave (#20835) üzenetére


gjoe
őstag

Benzemát vegyél

(#20837) Nandinagy válasza Woodslave (#20829) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az alapgond, hogy nem tudod kiszámítani épp milyen faszságot fog csinálni a játék :D A speedboostra pl. esportoló spanom azt mondta, hogy ha nincs bekapcsolva a competitive mód valakinél akkor talán az auto jockey vagy valamelyik csúszka auto onon van. competitiven ezt kikapcsolja helyetted. Na most ha ez valakinél bevan kapcsolva akkor a speedboost nem működik ellene amit még régebben elmagyarázott miért, de már elfelejtettem :D
A másik dolog, hogy nyomhatsz bármit a rengeteg szarul megírt animáció miatt amúgy is elfog pattani párszor a labda. A nagyobb probléma, hogy ez nem húzható minden meccsre, hanem van a meccs amikor minden elpattan meg van amikor nem. Ha minden meccsen előfordulna megbarátkozna vele az ember. Ami idegesítőbbé teszi az egészet, hogy általában ez vagy kapu előtt ziccerben van vagy hátul védekezésnél. Mindkettő vagy gólt okoz neked vagy góltól foszt meg. Ha kp-n előfordulna ahol a legtöbben van a labda oké van ilyen.

(#20838) Woodslave válasza Nandinagy (#20837) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komolyan néha már arra gyanakszom xar a trigger. :D

gjoe: komoly?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20839) bodnar123 válasza Nandinagy (#20837) üzenetére


bodnar123
senior tag

Elvileg alapból bekapcsolja a competitiv játékmódoknál nem? Tudom, volt hogy felfedezték, hogy bentmarad, de gondolom ezt azért csak patchelték nem? Amúgy tényleg ez a rossz ebben a szarban. Hogy végre kitalálsz egy működő dolgot, és működik egy rövid ideig. Gyakorlatilag állandóan újra kell tanulni játszani. Ez a lockon passz is elég jól ment. Most meg általában be sem veszi, távoli embert jelöl ki. Vagy az ai játékos indokolatlanul belerongyol a védőbe.

[ Szerkesztve ]

(#20840) Woodslave válasza bodnar123 (#20839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is úgy tudom hogy az patchelve lett. mármint hogy hiába állítottad át, ha korábban mókoltál az egyes beállításokkal akkor az úgy maradt a competitive switch után is. De röhej amúgy :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20841) gjoe válasza Woodslave (#20838) üzenetére


gjoe
őstag

Nálam most nagyon adja. A legjobb player a csapatban.

(#20842) HdRew válasza Woodslave (#20838) üzenetére


HdRew
őstag

Woody, mi nem volt jó Dybalában?

Már nincs is meg? Ugye még megvan? Szeretném kipróbálni :D

(#20843) Woodslave válasza HdRew (#20842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs. Visszatért a régi Woody manager egy player 5 meccset kap :C ;] innentől a nevek kézzel írva celuxal vannak felragasztva az öltözőszekrényekre :D

amúgy biztos gameplay dolog volt. "bohóc cipőben" focizott. Nem volt "éles". Tudom hülyén hangzik de jobban nem tudom leírni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20844) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na 11 win megint jól adott. Jött egy Berardi és Brozovic... A két packból jött két 85ös player... Hmmm... Mondjuk 15 meccs alatt meg lett a 11 win, az utolsó 5öt jó fejül leadtam. Nem visz rá a lélek hogy tovább játsszak.

(#20845) Digestive


Digestive
addikt

(#20846) Woodslave válasza Digestive (#20845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C annyira tudtam. Mondjuk talán igy korrekt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20847) Kristof_94 válasza Digestive (#20845) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mekkora bohócok... :D

(#20848) Nandinagy válasza Woodslave (#20846) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez akkor lenne korrekt ha lenne január. De 2-3 hónappal az új játékmegjelenés előtt minek kell ez? Mitől jobb ez? Tavaly 17 winnél már volt garantáltad bármilyen totsnál. Most meg mennyi kell hozzá? 18 win legalább a 20ból? :D Vicc kategória az egész.
Szerinted így nekem van kedvem lenyomni a wl-t mikor egész tots alatt 1 értelmes pickem volt? Majd kapok 2*3 kisligát vagy bedob egy kapust aztán pisloghatok.

[ Szerkesztve ]

(#20849) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20848) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én szinte biztos, hogy passzolom. Egyrészt nem is fogok ráérni, másrészt így nem sok értelme van gürcölni.

(#20850) Mrguba válasza Digestive (#20801) üzenetére


Mrguba
őstag

Es csatarban mivel hasznalod?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.