Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#17401) Mrguba


Mrguba
őstag

Kurva jo.hogy vartam Joe Colet mert.ugy volt hogy CAM lesz :W :W :W

(#17402) EA's hit válasza Kristof_94 (#17397) üzenetére


EA's hit
őstag

Szerintem te örülhetsz most :D :D

(#17403) toxicjew válasza Mrguba (#17401) üzenetére


toxicjew
addikt

Sosem volt úgy, hogy CAM lesz, már a legelső leaknél is RW volt.

Én kinyitottam a rewardokat, persze 2db Vardyra futotta meg a 85+ pickből egy Tadicra. Elképesztő, hogyha nem tradelsz vagy baszod el a fizetésed a játékra, akkor esélytelen csapatot építeni :U Fosszar játék.

(#17404) Mrguba válasza toxicjew (#17403) üzenetére


Mrguba
őstag

De ide is be volt rakva leak hogy cam.lesz.

(#17405) Kristof_94 válasza EA's hit (#17402) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Örülök is, szép kis upgradet kapott! :DDD
Szerencsére 91 lett és nem 89, ahogy a leakekben volt.

(#17404) Mrguba : Az csak valami "concept" lehetett, végig RW-ként hivatkoztak rá.

[ Szerkesztve ]

(#17406) toxicjew válasza Mrguba (#17404) üzenetére


toxicjew
addikt

Direkt rákerestem, 12-én tette ki Sheriff a leaket és már ott is RW volt. Vagy félrenézted, vagy vmi szar forrásból lehetett bemásolva.

(#17407) BenXL


BenXL
tag

Erre a Hemdersonra erdemes lehet lecserelni RTTF Renatot?

(#17408) Z'Z" válasza EA's hit (#17400) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én egy Lacát is elfogadnék. :) Régi kedvenc játékosom.
Egyébként TOTS előtt tényleg nem sok értelme van ezeknek a lapoknak, viszont a piacot meg tudják vele bolygatni.

@Kristof_94
Az igen.
December óta, mennyi meccset játszottál vele?

[ Szerkesztve ]

(#17409) Woodslave válasza Kristof_94 (#17405) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nézegettem Hendersont de tavaly a tots is nulla volt kicsit tartok tőle. Komolyan ezek e promok annyira xarok. Van két god lije kártya amit nem lehet megvenni pár soso a többi 50k kutyaxar. Ráadásul nem mer senkit venni az ember mert az tuti semmit nem fog érni két nap múlva

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17410) Kristof_94 válasza Woodslave (#17409) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kiszámíthatatlan hogy alakul a piac...

Közben azt néztem, hogy ez a Cahill még a középpályára is lazán jó lenne! :DDD
ST-be ti milyen chemet raknátok rá?

(#17411) EA's hit válasza Woodslave (#17409) üzenetére


EA's hit
őstag

2 éve egy kurvajó tots lapot kapott Henderson, én akkor őt nyitottam a garantált packból PL tots alatt, elsőre nem örültem neki, de aztán elég sokáig megragadt a kezdőben. Ez a lapja meg jobb is annál, ráadásul 4-4. Biztos nem top tier lap, de szerintem abszolút jól lehet érvényesülni majd vele a játékban.

(#17412) Woodslave válasza EA's hit (#17411) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja arra gondoltam. Lehet túlzás hogy nulla de nem volt nagy szám

Vieira helyett be tudnám rakni. Fax tudja ennyiből már úgy érzem game changer valtoztast nem tudok csinálni csak egy kis változatosság

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17413) EA's hit válasza Woodslave (#17412) üzenetére


EA's hit
őstag

Mondjuk erre a kp-ra én biztos hogy egy támadóbb CM-et szereznék be. Tegnap már beszéltük, Fekir vagy Nedved, én továbbra is azt mondom :D

De persze azt is mondtam hogy rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz, szóval ehhez is tarthatod magad :D

[ Szerkesztve ]

(#17414) Woodslave válasza EA's hit (#17413) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jaja ez jutott eszembe nekem is miután néztem :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17415) HdRew


HdRew
őstag

Most az EA komolyan 1.3M coinos price ranget adott meg Marcelonak? Ez legalább egy 2 millás lap kb. :D

(#17416) Woodslave válasza EA's hit (#17413) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy ez a bajom ezzel a qrva Petittel is. Arra xar hogy jelentős erősítés legyen de mégis csak "illik" használni meg nem is nagyon van más. Cantona is Ilyen volt csak volt más.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17417) Nandinagy válasza HdRew (#17415) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért egy Dani Alves 400k és Marcelo nem ötször jobb nála szóval erős túlzás :D Nyilván jobb lap, de 1 millánál többet kétlem, hogy érne főleg a linkelgetés miatt. Egyébként én próbáltam DA-t cm-ben de nálam a top tier lap szélsővédőből-cmbe az toty cancelo még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#17418) Digestive válasza Nandinagy (#17417) üzenetére


Digestive
addikt

És Cancelo is 670... Az 5* skill dob az árán, de én 1 millánál többet nem adnék érte és azt is csak akkor ha nem a posztján játszatnám.

(#17419) EA's hit


EA's hit
őstag

9 win. Az a durva, hogy most azóta is azon agyalok, mi a francot kezdjek vele :C Szerencsére bele sem kezdtem a potm lapjába (pont az ilyen esetek miatt is), de még így sem tudom, hogy kell-e nekem ez a csávó a kezdőbe :D Garrincha vagy esetleg Cantona maradhatna ki a kedvéért, de egyiket sem nagyon van szívem kihagyni. Hát elég sokat fogok most agyalni a következő napokban, de azért mikor megláttam ezt a picket... 3 év alatt az első értékelhető pickem wl-ben :Y

(#17420) Mrguba válasza EA's hit (#17419) üzenetére


Mrguba
őstag

QS :D
Nehogyma ne ferjen be GARRINCHA helyett akar :D
Grat amugy :C :C

(#17421) Digestive válasza EA's hit (#17419) üzenetére


Digestive
addikt

+1

Nekem pl annyira nem fekszik Mbappe egyik évben sem, h az idén nem is vettem meg egyik lapját sem. Minden évben rápróbáltam a TOTY, TOTS lapjára is és adtam is el. :F Erre még rátesz az ellenszenv is, h sok csapatban jön szembe és én direkt nem építek tucat csapatot soha. :N

(#17422) EA's hit válasza Digestive (#17421) üzenetére


EA's hit
őstag

Na igen, ezek is benne vannak :) Ezerszer szívesebben játszok a Garrincha, Pelé, Cantona támadósor bármelyik tagjával, mint vele, és akkor szegény Puskás már a padra szorult :D De azért mégiscsak egy 1,5 milliós, szarráhúzott bugos fos lap, és én vele igazából sosem játszottam. Kinyitni mindig csak a játék végén sikerült, amikor már nem kellett, megvenni meg sosem vettem egyik lapját sem. Szóval most nem tudom mi legyen, mert be is raknám, meg nem is :D De hát sose legyen nagyobb gondom :K

[ Szerkesztve ]

(#17423) HdRew válasza EA's hit (#17419) üzenetére


HdRew
őstag

Wow, grat. :D

Szerintem érdemes használni amúgy, Garrincha és Cantona melyik verziója?

Itt 14 win lett.. az ultimate packből 83 rating volt a legmagasabb. :DD :DD :DD :))

Red pickek között volt egy De Ligt, szóval legalább némi fodder jött. Plusz a TOTW pakkból egy Szoboszlai is esett.

Gondolkodom azon, hogy kirakjam-e Lahmot, most már az is sikerülhetne. De Allan amúgy baromi jó. Eder Militao is az upgrade után pöpec, bár ahogy látom megy lejjebb az értéke. Pedig még egy Marcelo is jött zöld linknek.

Desaillyt kéne valahogy leváltani, ha szerelni kell nem rossz, meg blokkolni, csak az a sebesség. Túl sokat kell vele kompenzálni. :(

#17421Digestive

Ez a POTM lapja nagyon jó. Bár igen, most már 5* skillereket könnyebben lehet szerezni, mint a játék elején, azért 1-1 McGeady cancel igen sokat tud segíteni..Lehet mondjuk, hogy mindazt, amit Mbappéval elértem, az ment volna FB Fekirrel is. A teknőssel simán magasabb a gól/assziszt mutató mint a meccsszám. De ha jól emlékszem RTTK Fekirrel is ez volt, őt eléggé szerettem, néha még mindig becserélem. :)

[ Szerkesztve ]

(#17424) EA's hit válasza HdRew (#17423) üzenetére


EA's hit
őstag

Mindkettőnek a prime, meg Pelének is. Ez a csapat most ingame, ide kellene valahogy beilleszteni az öreg Bampét, már ha tényleg be kéne :D Mindenki untrade, plusz a padon van még prime Puskás, potm CR, Pavard, BD Sancho, Thiago Mendes, FS Nunes, meg ugye Bampé.

(#17425) Kristof_94 válasza EA's hit (#17424) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fekir CM?

(#17426) Digestive válasza EA's hit (#17424) üzenetére


Digestive
addikt

Át kell állni 352-re és akkor az egyik védő helyett mehet a teknős. 😃

(#17427) EA's hit válasza Digestive (#17426) üzenetére


EA's hit
őstag

Áhh, a 3 védő nem nekem való :D Inkább a 4222 merül fel most is lehetőségként, de az annyira borzalmasan működött nálam idén, hogy nem tudom, érdemes lenne-e még egy próbát tenni vele.

Kristóf: igen, ez az ingame felállásom, Fekir támadó instrukciókkal játszik CM-et :K

(#17428) Kristof_94 válasza EA's hit (#17427) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szomorú! :(

(#17429) Digestive válasza Kristof_94 (#17428) üzenetére


Digestive
addikt

Aztán miért? :F :DDD Egy Engine lappal 93as CAM LM RM...

(#17430) Kristof_94 válasza Digestive (#17429) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

40 valahanyas def.

(#17431) toxicjew válasza Kristof_94 (#17430) üzenetére


toxicjew
addikt

Mondjuk itt pont nem tartom gaznak 2 abszolút védekezni tudó játékos mellett. Nekem is csak 2 van, ráadásul abból az egyik Zidane :D Mondjuk régóta akarok már venni mellé egy beton cdmet, de majd ha végre megszabadultam KDB től :U 3 cdm nagyon overkill.

(#17432) EA's hit válasza Kristof_94 (#17430) üzenetére


EA's hit
őstag

Marquinhos fullos CDM, és McKennie is baromi jó védekezésben. Van egy nagyon masszív stay back CDM-em, egy all around CM-em, meg egy totál attacking CM-em. Fekirnek nem sok védekezés marad, azt megoldja a másik kettő, de amikor kell, ő is megszerzi a maga labdáit. Nálam kb. ilyen az ideális középpálya, 3 fő, egy totál CDM, egy támadó CM, meg egy, aki tud védekezni és támadni is.

Digi: hunter van rajta :D Bár lehet ki kéne próbálni engine-nel is.

(#17433) toxicjew válasza EA's hit (#17432) üzenetére


toxicjew
addikt

Kristófnak ptsdje van a 19 vagy 20 óta ahol nagyon sok griezmann/felix mittomen milyen kpval találkozott. Nézd el neki :)) :D

(#17434) Woodslave válasza toxicjew (#17433) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D

Jó ez a wl. Első kettő sima win rq. Utána négy full sz0pas. Utána sima 4 rq.. egy meccset nem játszottam még végig.

És csak az a bajom hogy a négy lose 3-5-2 vagy diamond Petit és Vieira aztán a 4 win meg 4-2-2-2 Cancelo kp Vieira padon. De még csak véletlenül se lehet ebből tuti következtetést levonni.

10 meccs után azt gondolom megint hogy Vieira megy ikon pack jön annyira mindegy

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17435) EA's hit válasza toxicjew (#17433) üzenetére


EA's hit
őstag

Ne is mondd, az tényleg egy gusztustalan időszak volt 2 éve, mikor a csapatok 80%-ában Firmino volt a CM :D Mellette egy jó kis Sissoko, és kész is volt az átjárhatatlan középpálya kb. 30k coinból.

(#17436) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Van kint egy moments pack. Mit várunk ami a fodderek árát megdobhatja? Pick talán :U Pláne ha jönnek a 90+-os szaudi totsok 20kért

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17437) raven84 válasza Woodslave (#17436) üzenetére


raven84
senior tag

29-ig egy picket tui bedobnak, főleg hogy jövő7en nem lesz promo.

(#17438) EA's hit válasza raven84 (#17437) üzenetére


EA's hit
őstag

Nem olyan biztos az. A tots vote elvileg 1-2 napon belül kezdődik, szóval még az sem kizárt, hogy jövő pénteken elindul a community tots.

Egyébként szerintem ha ez az ikon sbc lejár, kiadják ugyanezt újra, ugyanezekkel a követelményekkel. Ha picket adnának ki, az logikusan jóval drágább lenne a mostani sbc-nél, szóval minimum 1 millió, de inkább több, azt meg a kutya se rakná ki.

Illetve jöhet esetleg valami megvariált ikon sbc is. tavaly pl. volt olyan, ahol 3 nemzetből lehetett csak nyitni ikont, meg hasonlók. Szóval jöhet a jó kis walesi-finn-ukrán moments ikon sbc :C :C

[ Szerkesztve ]

(#17439) Woodslave válasza EA's hit (#17438) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Szerintem én el is engedem ezt a fodder bizniszt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17440) toxicjew válasza Woodslave (#17436) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát lassan már csak a csodát :U Most látom az utolsó esélyét annak, hogy robbanjon a fodder, ha csak kicsit is. Ha lejar a moments pack, kell egy új sbc különben rip... Én így vagy úgy, de el fogom őket adni hét elején. Max nem lesz akkor R9 csak Cruyff. Wlt most ki is hagyom, most is dolgozom meg holnap is, aztán kocsmázas ha minden jól megy :D Nem fogom 2 estébe belesuriteni a meccseket...

A vote indulasatol 5 nap vszinu, szóval borítékolható a jovoheti tots.

[ Szerkesztve ]

(#17441) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mindegy :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17442) Kristof_94 válasza toxicjew (#17433) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Alejandro Gomez lehetett a csúcs, na ahhoz kellett pofa. De ez a mai napig megy. Aztán sírunk milyen sz*r a játék. LOL. :C

(#17443) eM'82 válasza toxicjew (#17440) üzenetére


eM'82
addikt

Hasonló cipőben vagyok mint itt páran. A fodderbiznisznél megint csodára várok. Kis haszonnal kellett volna túladni mindenkin.
Node, legalább mindenkinek - akit megvettem volna eddig - tovább zuhant az ára, szóval még így sem bukta a dolog :DDD

(#17444) raven84


raven84
senior tag

Egy 11-2-es wlért kaptam egy Iago Aspast. Ha nem dolgozzok át a reward systemet én biztos hogy hozzá nem nyúlok a fifa23hoz, tavaly november óta nem nyitottam 80knál többet érő lapot.

(#17445) Kristof_94 válasza eM'82 (#17443) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az árzuhanásnak én is örülök, de még mindig homály az egész, fogalmam sincs milyen csapat legyen... :C

Most például ezt néztem. Ha eladok pár foddert olyan 9,7 lenne rá. Nem egetrengető, de ideje már...

[ Szerkesztve ]

(#17446) toxicjew válasza eM'82 (#17443) üzenetére


toxicjew
addikt

Én már csak abban bízok, hogy jön Digi, és megnyugtat mindenkit, hogy minden rendben lesz és jovoheten bankot robbantunk :DDD

(#17447) #96241664 válasza EA's hit (#17435) üzenetére


#96241664
törölt tag

Mondjuk én már akkor sem értettem, hogy miért gusztustalan a középpályán egy 60 valahány DEF-es Firmino, egy ugyanolyan Pogba viszont nem.

Kristóf szerintem agyérgörcsöt kapna, ha látná a csapatomat, van 1db vkp meg gyakorlatilag 5 támadó.

(#17448) Zimmi91 válasza Woodslave (#17434) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kvalin első 5 meccsből nyertem 4et, utána 3 szopó és az utolsó kettő megint win :D Fura ez a WL, csak az Mbappe miatt kvaliztam be, holnap megpróbálok nyerni 9 meccset és ennyi

" Just remember Manchester is RED! "

(#17449) Woodslave válasza Zimmi91 (#17448) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én amúgy elhiszem hogy sokkal jobbak akikkel akkor játszok de annyira egyértelmű hogy ki fogok kapni. Strakosha mindent is kivéd minden mellé megy olyan pressing van hogy kettőt nem tudok mozdulni. Mindezt +2 - -2-es formáig. Utána természetesen már 4 embert verek úgy el hogy kettőt nem mozdulnak nekem meg minden is sikerül.. és még mindig agyfaxt kapok orditok és szét tudnám baxni a tvt. Értelmes :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17450) Izéjose


Izéjose
tag

Várható mára Aguero spéci lapja vagy tots ig húzzák ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.