Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) Woodslave válasza Zimmi91 (#19750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bárcsak úgy lenne, de lassan fizetnem kell neki hogy lejátsza a wl-t ;] :D

Gjoe: igen ez percről percre változik :Y amikor nem játszok csak agyalok akkor megveszem, amikor rivalsozok utána nem veszem meg :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19752) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Tegnap nyomtam online draftot.

Kíváncsiságból megint eljátszottam azt, amit múltkor:

Meccs elején rányomsz a report serverre, kb félidő körül leáll a szerver. Ha te vezetsz, tiéd a win.

Más is kipróbálhatná ezt az anomáliát.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19753) EA's hit


EA's hit
őstag

Az új PES tényleg ingyenes lesz, remélhetőleg erre az EA is kénytelen lesz reagálni legkésőbb jövőre.

(#19754) Jinxb1rd válasza EA's hit (#19753) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ne ingyenes legyen, hanem sokkal jobb. És akkor nyugott szívvel itt lehet hagyni ezt a hányadék bandát.

We are only Stardust...

(#19755) toxicjew válasza EA's hit (#19753) üzenetére


toxicjew
addikt

Egylőre várjuk meg mi is lesz élesben ez az új Pes, grafikailag már látszik, hogy átbaszták az embereket azzal a korábbi Messi képpel (hogy majd olyan lesz, hát rohadtul nem olyan :D ), a többi meg csak ezután derül ki. De azért itt van már pár dolog ami kapásból gyanús [link] . Az igaz mondjuk, hogy egyik nap egy leaker kiírt egy olyat, hogy a Fifa 23 már ingyenes lesz, de nem is írtam ide, mert annyira nem lehet ezeknek hinni. Egy EA-ből nem tudom kinézni ezt.

(#19756) Aguinaga válasza evibly (#19738) üzenetére


Aguinaga
őstag

Már nem azért, de én hogy tudtam 81+ player pickbő sima rare gold Neymart kapni??

PSN: OldSlowhand74

(#19757) Woodslave válasza Aguinaga (#19756) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert nincsen promo Neymar jelenleg csak abból a packból-pickből. Sima packból sima gold jöhet

mint ahogy tots-ot se tudsz nyitni csak azokból. Sima packból nem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19758) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] nem tudom kihagyni ezt a laliga bohóckodást mivel a gold2 amúgy is a csúcs nincs jelentősége ha még 12 winig jutok akkor is 1 de az amúgy inkább általános silver 1-hez képest 2 extra pick.

Varane helyett van valaki aki max 75k-ig használható vagy a gold még elég hogy bexarjanak ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19759) Nandinagy válasza EA's hit (#19753) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem akarom, hogy ingyenes legyen. Egyrészt a pesnek is csak 1 része lesz ingyenes a többit meg vedd meg ha akarod játszani másrészt meg ha ingyenes lesz a fifa akkor mennyit fognak vele foglalkozni? :D Illetve mennyi fifa pont kellesz bele, hogy arra a szintre kerülj mint amin most vagy indulásnál?
Van olyan játék amelyiknek jót tett a free to play modell? Mármint azon kivül mint ami mondjuk alapból úgy indult.

(#19760) TrueGooner válasza Nandinagy (#19759) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

A Free2Play alapjában véve közönségcsalogatás szerintem. A PES-ben is Season Pass lesz (hivatalos infó), de ha maga a játém ingyenes, szerintem havonta, kéthavonta belefér a Season Pass, ahonnan jó játékosokat lehet szerezni, és még ki tudja mit.

A PES-nek szerintem jót fog tenni, viszont a játék árát (de akár a többszörösét is), biztosan beszedik offerekkel vagy a season passal. 😀

De a PES és a FIFA nem emlegethető egylapon. A FIFA sosem adott ingyen értelmes dolgot, a PES-be vagy pénzt, vagy coint, vagy játékost (akár Messit, Ronaldot) is adtak nem is egyszer.

Ha a FIFA ingyenes lesz, brutál nagy lehúzás lesz, még nagyobb mint most. Valami olyasmit tudok elképzelni amilyen a Fifa Mobile. Konkrétan pénz felefeccölése nélkül lhetetlen végigtolni egy eventet. Addig "jó", amig egy EA játék fizetős. 😀

(#19761) Woodslave válasza TrueGooner (#19760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én season passal simán el tudnám képzelni. Én pont írtam is már hogy az FUT-nak ahhoz képest hogy teljes árat fizetsz és mit kapsz átlag játékosként pont ingyenesnek kellene lennie. Lehetne sima season pass mint most meg fizetős ahol kapsz még jobb pakkokat jobb játékosokat stb.

Rengeteg minőségi(nek tűnő) mobiljáték épül ilyen szisztémára. Aztán a többi része lehetnek fizetős (karrier volta mittomén mi van még)

Persze az EA tuti hogy úgy csinálná ahogy mondtátok is ne legyen jó :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19762) lanikai


lanikai
aktív tag

PC-n, nvidia kártyával játszóktól kérdezném, nektek az új driver (471.41) telepítése óta nem dobja random tálcára a játékot a rendszer? a driveren kívül nem tudok másra gondolni :(

(#19763) Kristof_94 válasza lanikai (#19762) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én nem tudom, de van hasonló tapasztalat! Régebben volt, hogy a felvevő programmal ütközött a játék, így kilőttem. Utána az xboxos rögzítő dobott fel egy ablakot, amikor a kontrolleren megnyomtam az xboxos gombot, hogy felvegyek egy 30 mp-es videót, azt is kilőttem. De én pl. a "Radeon Software" elnevezésű programot is teljesen kiiktatom ha megy a FIFA, mert attól volt az amikor bizonyos időközönként elég erőteljesen beszaggatott a játék, meg vibrált a kép és hasonlók.

De amúgy ajánlom a "Fullscreenizer" nevű programot, mióta azt használom nem dob tálcára. Ugye én most valami origines bug miatt szenvedek, néha ki akar dobni ablak módba, pedig semmi más nem fut, minden értesítés letiltva... Viszont ez a program megakadályozza ezt! Az fontos, hogy ez nem csalás vagy bármi hasonló, mert ha manuálisan nyomsz egy alt+tab vagy bármilyen kombinációt, akkor ugyan úgy kapod a DC-t.
Az alap lényege amúgy az lenne a programnak, hogy ha ablak módba indítod el az adott játékot, akkor ennek segítségével "fullscreen"-be tehető a játék és minden ugyan úgy fut. Általában ott szokták, ahol mondjuk gyengébb a gép, legalábbis ezt olvastam anno.

[ Szerkesztve ]

(#19764) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Engem akkor dobott ki a játékból, ha a Spotify futott.

We are only Stardust...

(#19765) |AP|


|AP|
veterán

na, szerencsére Koke nyerte a szavazást, jöhet is a Laliga csapatba :)

más: a Futties Atal kártyához hogy lehet hozzájutni? Én nem látom az objectek között, pedig állítólag az.

[ Szerkesztve ]

(#19766) Kristof_94 válasza |AP| (#19765) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

4 különböző meccsen 1-1 gólpassz egy Ligue1 középpályással, SB vagy rivals.
Jó, hogy van rá 30 nap!

[ Szerkesztve ]

(#19767) Nandinagy válasza |AP| (#19765) üzenetére


Nandinagy
addikt

Milestonesba van.
25 meccs kell hozzá nagyjából. Hát bármennyire is szeretem Atalt de ez a 25 meccs rengeteg sbben :D

(#19768) |AP| válasza Nandinagy (#19767) üzenetére


|AP|
veterán

megvan :)

Rivalsban is meg lehet csinálni ;]

(#19769) Nandinagy válasza |AP| (#19768) üzenetére


Nandinagy
addikt

Odaadom az accot ha gondolod :D div1ben nem lehet nehéz :D

#19770Woodslave
Ezekszerint nem ugyanazt jelenti nálad a szórakozás mint nálam ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#19770) Woodslave válasza Nandinagy (#19767) üzenetére


Woodslave
nagyúr

El lehet vele szórakozni :U mondjuk Alessandrini után mint egy falat kenyér. De legalább két jó fodder ;]

Ismersz már ennyire :C ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19771) Woodslave válasza Woodslave (#19770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja hogy a 94-es az cm... Azért igy más bár tök mindegy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19772) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na végre egy pakk, amit lehet érdemes megvenni...🤔😊

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#19773) taylorp válasza dvtkfan (#19772) üzenetére


taylorp
senior tag

Az igen, gratula!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19774) evibly


evibly
senior tag

Ez az elcseszett cég elérte, hogy még az igazán nagy nyitásnak se tudjon az ember felhőtlenül örülni. Mekkora egy szerencsétlen hülye banda :O :D

"The 3 FUTTIES Champions Upgrade SBCs were unintentionally released with higher than intended Rewards. The SBCs have been replaced and now have the correct Rewards."

(#19775) Woodslave válasza evibly (#19774) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Dehogynem így én még jobban örülnék hogy elbaxták :C :D

Szóval most már nem érdemes megcsinálni

Tehát az hogy egész sokan július végén Neymart nyitnak az nem korrekt. Ez igen :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19776) EA's hit


EA's hit
őstag

Hihetetlen hogy sokaknak még a sz*r sem elég büdös :D Kapunk végre egy bazijó, ingyen kiszedhető lapot, ami gyakorlatilag bármilyen létező csapatba befér és nagyjából 8 poszton használható, de még most is az megy, hogy jajj ne, le kell nyomni hozzá 24 meccset (ez 2 nap alatt lazán megvan). Tavaly a summer heat Mendyt és Brunot pl. rivalsben kellett kiszedni ezerszer nehezebb objectivekkel, ezt meg pár nap alatt simán, erőlködés nélkül meg lehet csinálni, még csak nem is nehezek a feladatok. Az egyetlen, amiért itt most szidni lehetne az EA-t, hogy miért kellett ilyen objectivekre július végéig várni :D

(#19777) Nandinagy válasza EA's hit (#19776) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy a tavalyi lapok június közepén jöttek ki. Mondjuk Mendy konkrétan június 17.-én. Nagyjából nálam augusztus a vízválasztó abból a szempontból, hogy mindig addig játszok.
Jövőhéten már augusztus van. Ha ezt kidobják 40 meccsel mondjuk 1.5 hónapja szavam sem lett volna de kinek van kedve 25-30 meccse lejátszani egy akármilyen lapért július végén.
Egyébként a tavalyi lapok sem voltak nehezek max hosszúak. A legnehezebb része az az volt mikor semmi mást nem kellett csinálni csak játszani vele kb 20 meccsen keresztül :D Ott akasztottam ki a kontrollert meccs elején.
Amúgy a 2 nap kicsit erős ennyi meccsre :D Itt még az sem játszik mint wlnél, hogy talán kilép az ellenfél.

[ Szerkesztve ]

(#19778) Woodslave válasza EA's hit (#19776) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem ezen senki nem panaszkodik. Mondjuk pont reggel agyaltam mekkora barom vagyok. Hatkor kelek és azon agyalok, hogy gyerünk csináljuk Atalt sb-ben :C Ennyit arról hogy nem fogok semmi megcsinálni csak rivals és próbálok fejlődni. Már csak 16 meccs (ha minden jól megy) és megvan Atal akit nem fogok úgyse használni mert lehet két nap alatt is le lehetnek játszani, de nem fogom.

De ez a pack nerfelés dolog már olyan komikus mint a poltikai élet. Bármit csinálhatnak bármi mondhatnak semmi következménye nem lesz semminek :C (teljesen oldalfüggetlenül és nem akarok poltizálni)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19779) EA's hit válasza Nandinagy (#19777) üzenetére


EA's hit
őstag

Tegnap kb. 3 óra alatt megcsináltam majdnem a felét Atalnak úgy, hogy a 2. félidőkben már csak le volt rakva a kontroller és csináltam az egyéb dolgaimat közben. Holnapra kész is lesz, pedig mindhárom nap dolgozok mellette.

Nyilván későn lett kiadva a lap, ezt mondtam én is, de ha nem játszik már valaki, akkor nem is zavarja, aki meg játszik még, az lazán ki tudja húzni. Kb. egy hét alatt magától meglenne még rivalsben is, ha valaki csak azt játszik.

Nem volt nehéz a summer heat Mendy? Hát ezzel azért vitatkoznék, például:

- Score an outside of the box goal in two separate Rivals matches using French players with minimum four stars skill moves and minimum five stars weak foot with 87-rated Summer Heat Mendy in your starting squad.
- Score using 89-rated Summer Heat Mendy in four Rivals wins.
- Assist using 89-rated Summer Heat Mendy in 10 separate Rivals wins to earn 93-rated Summer Heat Mendy.

Ezekből egy-egy feladat önmagában melósabb, mint most a teljes Atal, és ez még csak egy része :D

[ Szerkesztve ]

(#19780) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Koke vagy laliga party bag? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19781) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19782) lanikai válasza EA's hit (#19779) üzenetére


lanikai
aktív tag

és hányszor nyomott alt+tab/alt+f4-et a sok a paraszt mikor Mendyvel kerültél gólhelyzetbe vagy álltál oda egy büntetőhöz... :U

(#19783) |AP|


|AP|
veterán

nem tudom, én mindkettőt megcsináltam :DDD

Nekem Koke nagyon kellett, konkrétan az egyetlen középpályás (ikonokon kívül) akivel tudom rendesen linkelni Iniestát. Eddig Xavival volt, ami ugye sokkal nagyobb fun, de Koke minden szempontból jobbnak tűnik. Egyedül a sebesség, ami itt sem az igazi, de majd kiderül hétvégén :)

Más: tegnap beüzemeltem a PS4-et.
Egyelőre cask egy kick-off meccset nyomtam, de azért szokni kell... Más a játék tempója (lassabb), a kapuralövéseknél a labda valószerűtlenül lassan száll a PC-s verzióhoz képest.
Szerintem a hátralévő két hónapban elkezdek egy online seasont, az ultimate teamet pedig befejezem PC-n.

Viszont: van ugye egy EA fiókom, amit a PC-s verzióhoz használok. Ha ezzel jelentkezek be PS4-en, akkor nem fognak "összeakadni" a fiókok? Vagy csinálnom kellene PS4-re egy újat?

[ Szerkesztve ]

(#19784) Woodslave


Woodslave
nagyúr


Mivel meglett dupli Atal és nem volt kedvem tökölni már össze volt rakva a laliga...

Két red Mahlen meg Cancelo röpültek is a nerfelt sbcbe. Azt hiszem alakult a laliga hétvége :D

Ha belehúzok akkor ma talán még Lenglet is ki tudom szedni. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19785) toxicjew


toxicjew
addikt

Ide oblak és lautaro jött, kivettem untradebe a rewardokat és csinálok nagyon sok upgradet. Aztan koket.

(#19786) Madn!ght válasza |AP| (#19783) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szerintem a sima kick off meccsek, vagy akár a sima online szezon kis túlzással, de teljesen már fizikával működik, mint az UT. Mindamellett pedig sokkal darabosabb (lagosabb) a sima online.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19787) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Megvan a jövő évi mez. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19788) |AP| válasza Madn!ght (#19786) üzenetére


|AP|
veterán

ok, ez simán lehet.
UT-t nem fogok már indítani ebben a két hónapban az biztos :)

De vajon a PC-n meglévő EA fiókomat tudom használni PS4-en?

(#19789) Woodslave


Woodslave
nagyúr

remélhetőleg ez lesz a hétvégi laligás csapat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19790) Woodslave válasza Woodslave (#19789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kiéve Courtois.. Most látom ez sbc volt :W

Gold Tegen vagy Courti?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19791) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Na a gold1 pickek: Kante+Bruno Fernandes :D Örülök is Brunonak meg nem is. Egyrészt örülök mert fullos középpályás másrészt nem örülök mert már kész volt a csapat így kénytelen vagyok átvariálni :D Ráadásul azt sem tudom jobb-e mint Paredes..
Mondjuk a 2 db 100k-ból egy darab if günter volt a legjobb :D

[ Szerkesztve ]

(#19792) |AP| válasza Woodslave (#19789) üzenetére


|AP|
veterán

te elég durván tolod még most is, ha hétvégére meglesz Lenglet. Eddig mindig eljutottam a végéig, de most még 35ezer pont hiányzik :DDD

Szerencsére nekem nem kell az alapcsapathoz nyúlni, belefér a Lali követelménybe :)

(#19793) Woodslave válasza |AP| (#19792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5700 pont. ha megcsinálom a week 4 és 5 goldot akkor szinte meg is van. Azokból is csak egy-egy kell. Pedig alig játszom :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19794) Woodslave válasza Woodslave (#19790) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy. Coutrois lesz xarom le :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19795) EA's hit válasza |AP| (#19792) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem Lenglet már vagy egy hete kész lett, és kb. 6 napja raktam bele valami sbc-be :D

(#19796) |AP| válasza EA's hit (#19795) üzenetére


|AP|
veterán

hát, akkor ezek szerint csak én sz@rom le ilyen látványosan a játékot :)
A spanyol csapatos WL óta szinte csak rivals meccseket nyomtam. Most kezdtem el pár SB-t is tolni a Tavernier-Alessandrini-Atal hármasért.
Lengle-t már rég elengedtem, Barca szurkolóként amúgy is sok fejfájást okozott :)

(#19797) Madn!ght válasza Nandinagy (#19791) üzenetére


Madn!ght
addikt

Odafigyelj, lassan jobb kereted lesz, mint Kristófnak. ;] :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19798) Woodslave válasza Nandinagy (#19791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kante? :F Benne vannak a promo lapok is?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19799) Nandinagy válasza Madn!ght (#19797) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem ez a veszély nem fenyeget :D Kristóf már január óta a jobbik Brunoval rohangál :D De azért szívetmelengető bók volt, köszönöm :D ;]
Viszont ha valakinek van jobb ötlete azt szívesen fogadom :D Messit szivesen kipróbálnám de mentem vele 1-2 rivalst és nagyon elszoktam már a 4 skilles támadóktól. Utoljára mid Dalglish volt 4 skilles kb. áprilisban :D Jorginho,Cancelo akik nem létszükségletek. Csak nélkülük meg nincs Bruno link.

[ Szerkesztve ]

(#19800) Nandinagy válasza Woodslave (#19798) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja Kanet akartam írni :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.