Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA SPORTS FIFA 21

alt="alt="[link]" title="[link]"" title="alt="[link]" title="[link]""

Megjelenés: Október 9.
Célplatformok: PC (Origin és Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, PlayStation 5

Kiadások:
EA SPORTS™ FIFA 21 Standard Edition
EA SPORTS™ FIFA 21 Champions Edition
EA SPORTS™ FIFA 21 Ultimate Edition + Limited Time Bonus

A topik a PC-s szekciónál lett létrehozva, de ugyanúgy a konzolos változatok topikja is. Hamarosan érkezik és frissül a topik összefoglaló egészen a megjelenésig és természetesen utána is

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt



:O ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3) sz_abika válasza LendvaiFeri1 (#2) üzenetére


sz_abika
addikt

Erős kezdés!

PSN: xszabikax

(#4) toxicjew


toxicjew
addikt

Ugyanolyan szar lesz, mint az elődei :R

(#5) Edgar2621 válasza toxicjew (#4) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szubjektíven lehet jó, ha nem veszed meg :DDD

XO: Gollami26

(#6) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

EA's decision to make FIFA 21 on PC the same as the PS4 and Xbox One version isn't going down well

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#7) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Csalódottak a játékosok, mert a FIFA 21 PC-s változata nem lesz next-gen!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8) Yodamest


Yodamest
addikt

Ma lesz 17 órától a leleplező gameplay bemutató, hát kíváncsi leszek. Én már elengedtem ezt a pénznyomdát, valami csoda kellene, hogy meggyőzzenek az ellenkezőjéről.

Érdekesség az imént olvastam:
PES-hez mostmár csak updateket fognak kiadni, nem jön több teljes árú verzió évente, csak frissítések.

(#9) toxicjew válasza Yodamest (#8) üzenetére


toxicjew
addikt

Ha csak nem változott vmi azóta, hogy olvastam róla, csak az idei PES lesz ilyen updatelt, a 22re új motort kap, többek között ezért skippelik az ideit, hogy több idejük legyen kifejleszteni.

(#10) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Így van, toxicjew megfogalmazása a pontosabb. A járvány miatt idén nem haladtak úgy a fejlesztések mint szerették volna, így a PES idén (csak idén) egy Season updatet kap (12K forintért egyébként), és gőzerővel, átcsoportositva a legtöbb munkaerőt, készül a PES22, ami teljes egészében NextGen lesz, így új motort (UNREAL Enginet) kap, és állításuk szerint a nulláról van újjá építve.

Idén ami engem illet PS5 és Fifa, aztán jövőre lesz ismét fejvakarás. 😀

(#11) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Fantasztikusak lettek a borítók! :DDD

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#12) Stylerr válasza RubbishBin (#11) üzenetére


Stylerr
addikt

Annyira igénytelen, hogy már nevetséges. A trailer szintúgy.

(#13) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ha megveszem PS4-re lemezesen, akkor azt át tudom majd vinni PS5-re? :O :U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#14) TrueGooner válasza LendvaiFeri1 (#13) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Igen, tudod majd "upgradelni"..:)

[link]

(#15) sz_abika válasza LendvaiFeri1 (#13) üzenetére


sz_abika
addikt

Igen, de csak akkor ha a drágábbik , lemezes PS5-öt veszed!

PSN: xszabikax

(#16) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

JOBB LABDAKEZELÉS, CSELEK ÉS POZÍCIONÁLÁS, EZT HOZTA A FIFA21 GAMEPLAY TRAILERE!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17) Edgar2621 válasza LendvaiFeri1 (#16) üzenetére


Edgar2621
őstag

De gyönyörű, most majd még inkább az AI határozza meg, hogy hova fut (creative runs) a csapattárs, hogy lesen álldogál-e és hogy mennyire védekezik jól (positioning awareness), ez a natural collision most mondom hogy kamu, tutira ugyanúgy összerohannak majd a saját játékosok, erre a manuális passz/fejes stb. lehetőségre kíváncsi leszek (egyébként is minden manual kellene hogy legyen, csak ugye akkor Ödönke nem tudna kijönni a térfeléről és nem értené hogy a vakon előre vágott labda miért nem üresen találja a csatárt). Az agile dribbling elég valószínű hogy pár ember hajszálát kihullajtja majd, arra tippelek mint a Fifa 15-ben a szlalomozás Ibarboval, OP lesz mint a nagymama lekvárja :D

XO: Gollami26

(#18) toxicjew


toxicjew
addikt

[link] A szokásos Pitch Notes is megjött az új részhez. Van benne üdvözítő újítás de sajnos olyan is ami aggodalomra ad okot... Egyik érdekesség, hogy a játékosok alkarja nem fog funkcionálni, a labda szépen áthalad majd rajtuk :D Vagy, hogy a team presst nem lehet folyamatosan használni, hanem olyan nyomogatós lesz, mint az offside trap.

[ Szerkesztve ]

(#19) duracell89


duracell89
senior tag

Ép ésszel felfogom, hogy szükségtelen baromság századszorra is kiadnom erre pénzt, de tudom hogy úgyis megveszem. Ez valami betegség? :DDD

(#20) toxicjew válasza duracell89 (#19) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen, függőség :))

(#21) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

A Pitch-notes valahol elolvasható magyarul? Égen-földön kerestem, mert egy videóban láttam, hogy valahol rendre lefordítják mindet. De sehol sem találom. 😀 Ha tudtok segíteni, megköszönöm! :)

(#22) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Csak sajnálni tudom azokat, akik a játék függői és évről évre egyre rosszabb játékot kapnak. Nekem a 2020 volt az utolsó vételem, a nevetséges laggmaking online részével, ahol a csapatom meccsenként máshogy viselkedett, jórészt fogyatékosként. Körülbelül az elején abba is hagytam és csak a haverokkal való pro clubozzás maradt...

Csak remélem, hogy ezúttal jelentősen csökken majd a bevételük, mert hogy a játékosoknak megjön az eszük és nem ruháznak be egy újabb füstölgő kulába.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23) Edgar2621 válasza Jinxb1rd (#22) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ámen :K

XO: Gollami26

(#24) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

OTT IS VAN A FŐNÖK!!!!!

Aztaku@va, el se hiszem!! :Y :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Xboxon van valami féle előfizetés olyasmi mint PC-re az Origin Acces? Ha igen, akkor melyik verziót adja és mennyivel előbb? Illetve az tartalmazza e majd a Series X-es verziót, tehát tudom e majd folytatni az új konzolon a fifa21-et?

Köszi előre is!

(#26) Edgar2621 válasza Geradossz (#25) üzenetére


Edgar2621
őstag

Visszatértél Mester? :D

Tudtommal nincs olyan előfizetés mint az Origin Access, de várható a közeljövőben a Microsoft részéről bejelentés a szolgáltatásokra vonatkozóan, még az is lehet hogy ilyen változás is lesz, de ez még csak találgatás. Ha veszel bármilyen current gen verziót akkor az upgradelhető a next genre.

XO: Gollami26

(#27) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! A fifa 21-gyel én is belevágok a FUT legmélyebb bugyraiba xboxon. Alapvetően semmi célom nincs az egésszel, korábban sosem vettem komolyan az ultimate teamet, csak játszogattam hébe hóba. A 20-at pár hónapja kezdtem el, de csakis azért, hogy képbe kerüljek a FUT-ot illetően. Nem tartom magam egy nagyon rossz játékosnak, de nyilván van hová fejlődni. Főleg az egyéni instrukciókat és a felállásokat, taktikákat illetően. Van ezekről valami hasznos infó kezdőknek?

A másik kérdésem pedig a kereskedelem. Főleg a játék elején. Honnan, hogyan, miből lehet felépíteni egy értelmezhető coin mennyiséget? A bronze pack methodot néztem, de nem gondolom, hogy mindenki azt nyomja. Értelemszerűen játszani kell baromi sokat, de ezenkívül valami jó tanács?

(#28) Geradossz válasza Edgar2621 (#26) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Már vártam a megjegyzést :D

EA Acces az nem ilyesmi? Próbáltam rákeresni de kicsit kesze-kusza nekem, amiket találtam.

(#29) gjoe válasza Geradossz (#28) üzenetére


gjoe
őstag

Ha online is akarsz játszani akkor minimum LIVE elofizetes kell. De ezt fogja váltani most a game PASS. De valamilyen formában kell fizetni az online használatáért

(#30) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Jó estét jó szurkolást :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#31) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

„Kevés olyan játékos van, aki olyan magasan helyezkedik el a futballtörténelemben, mint Puskás Ferenc. A széles körben a „valaha volt egyik legjobb csatárként” emlegetett Puskás három BEK-győzelemre vezette a Real Madridot. Cselezési képességével, mozdulataival és tökéletesen időzített befejezéseivel járult hozzá a madridi klub legdicsőségesebb pillanataihoz. Puskás továbbá a világbajnokság döntőjébe is bejuttatta Magyarországot – 84 gólt szerzett 85 válogatott mérkőzésen. A FIFA a Puskás-díjat annak a játékosnak adja, aki a legszebb gólt szerezte az adott évben. Csak elképzelni lehet, milyen volt az a férfi, akinek góljairól díjat neveztek el” – írta Puskásról hivatalos honlapján az EA Sports.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32) sz_abika válasza LendvaiFeri1 (#31) üzenetére


sz_abika
addikt

Én csak azt szeretném megélni, amikor majd a Fifa 2050ben AirSanyi bekerül a válogatásba :DDD

PSN: xszabikax

(#33) toxicjew


toxicjew
addikt

Ti mit tippeltek Öcsi bácsi statjaira? Én olyan 95re lőném be a prime lapját és 5*sm 3*wfre. Olvastam egy posztot Garrincharól, ahol írták, hogy életében soha nem használta a bal lábát (ugye sokkal rövidebb volt), mégis kapott egy 4*wfet, szóval simán benne van, hogy Puskás is kap.

(#34) LendvaiFeri1 válasza toxicjew (#33) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Vagy 91-93-96, moments 98. Szerintem 5*-5* lesz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#35) #16514048 válasza toxicjew (#33) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem mi, magyarok egy kicsit elfogultak vagyunk vele. Jó lap lesz, de nem annyira fullos, mint ahogy sokan elképzelik.

Prime minimum 93, maximum 95-ös rating, skill/wf legjobb esetben 4*/3*.
Pace szerintem 85 körül, SHO/DRI elit szint.

(#36) LendvaiFeri1 válasza #16514048 (#35) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elfogultak? A 20. század legjobb támadója.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#37) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#36) üzenetére


gjoe
őstag

Ez így van. Nála (jobb-e) de ismertebb csak pelé. Szóval szerintem -1-2 rating lesz peléhez képest kb.

(#38) #16514048 válasza LendvaiFeri1 (#36) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az ő idejében lehet ő volt a legjobb, de akkor még nagyon más volt a foci, mást jelentett akkor ilyen számokat hozni, mint pár évtizeddel később.

Eusebio/Cruyff legalább ugyanakkora játékos és 93, illetve 94-es prime lapjaik vannak a fifában...

(#39) LendvaiFeri1 válasza #16514048 (#38) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez igaz lesz 50 év múlva is. Akkor a mostani generációra fogják ugyanezt mondani.

Bőven 95 felett lesz, elég elolvasni, hogy mit írt róla az EA.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#40) Edgar2621 válasza #16514048 (#38) üzenetére


Edgar2621
őstag

Öcsi bácsi a korszakának legjobb játékosai közé tartozott, igazi ikon volt és nagyon karizmatikus ember. Hogy hol helyezkedne el ma a világban nem lehet tudni, de Messi vagy Ronaldo eredményeit is megkérdőjelezed majd 20 év múlva? Vagy az övéket nem mert őket láttad játszani? Mindenkit csak az alapján lehet megítélni ahogy a saját életében alkotott, a megfelelően okos, tehetséges és alkalmazkodni tudó emberek bármelyik korban megállnák a helyüket (kivéve persze szélsőségek esetén). Szerintem nagyon jó lap lesz Öcsi bácsié és meg is érdemli, és ezt nem csak azért mondom mert magyar vagyok hanem azért is mert tényleg a labdarúgás halhatatlanjai, a legnagyobbak közé tartozik.

Írom ezt annak ellenére, hogy én egy percet nem vagyok hajlandó játszani a Fifa 21-el, így aztán Öcsi bácsi lapját sem fogom tudni tesztelni.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#41) #16514048 válasza Edgar2621 (#40) üzenetére


#16514048
törölt tag

"de Messi vagy Ronaldo eredményeit is megkérdőjelezed majd 20 év múlva?"

Ronciét már most is, tap-in king. ;]

De komolyra fordítva, erről beszélek én is. Mindenkit a saját generációjához viszonyítva kell mérni és így a számokat is, amiket elért.

Lehet valaki a '70-es, '80-as években nem lő 84 gólt 85 válogatott meccsen (mert addigra lett már valami védelem-szerűség is a fociban), de attól még ugyanúgy ki tud emelkedni a többiek közül és lehet ugyanakkora játékos, mint amilyen Puskás volt a maga idejében.

Nagyon nagyra tartom én is őt, de nem sorolom Eusebio, vagy Cruyff elé, ezért rating-ben sem adnék neki azoknál 3-4 ponttal nagyobbat...

(#42) gjoe


gjoe
őstag

Decembertől érdekes lesz a helyzet.
Az eddigi (ps4, X1, Pc) hármasból 5 csapat lesz (ps4, ps5, x1, seriesx, pc)
Melyikben lesznek a legtöbben?
[link]
A lényeg belőle:
Szintén fontos megjegyezni, hogy a PS5-játékosok sem fognak tudni játszani azokkal, akik PS4-en indítják el a játékot.
Leegyszerűsítve a dolgot, a FIFA 21-ben nem fogunk tudni játszani a régi és új konzolgenerációk, vagy a jelenlegi generációk között. Az azonban jó hír, hogy a FIFA Ultimate Team mód továbbvihető lesz, és ha PS4-re vagy Xbox One-ra vásároljuk meg a játékot, ingyenes frissítést kaphatunk a következő generációs verzióra, amikor az elérhetővé válik.
Ugyanakkor ugyanahhoz a konzolgyártóhoz kell ragaszkodnunk a frissítésért cserébe, tehát például PS4-ről nem lehet majd Xbox Series X-re frissíteni a játékot, ami október 6-án jelenik meg PS4-re, Xbox One-ra, Switch-re és PC-re.

(#43) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

[link] Karrier mód trailer, talán ezt is sikerül kicsit felrázni idén.

(#44) Stylerr


Stylerr
addikt

Ultimate Edition előrendelve. :) Remélem kapok valami jó OTW-t a játék elején.

(#45) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

más is kapott zárt béta meghívót ? :)
Congratulations! You've been selected to participate in the FIFA 21 Closed Beta. Starting August 14th at 10am PSTand open until September 1st at 10am PST, you can play and test the following game modes: FIFA Ultimate Team and Kick-Off.
Get started early, Pre-Load Available

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#46) Stylerr válasza WhiteAngel89 (#45) üzenetére


Stylerr
addikt

Ide nem érkezett, viszont kíváncsian várjuk a beszámolót a játékról! :K

(#47) Ngtx


Ngtx
aktív tag

15 óta mindig megveszem az éppen aktuálisat. Szerintem most sem lesz ez másképpen. ;]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#48) Yodamest válasza Edgar2621 (#40) üzenetére


Yodamest
addikt

"de Messi vagy Ronaldo eredményeit is megkérdőjelezed majd 20 év múlva?"

Szerintem ez hibás gondolkodás így, illetve érvelésnek sem jó. Elmondom miért:
A fejlődés üteme abszolút nem lineáris, te ezzel a kérdéssel, azt mondod, hogy lineáris ütemben fejlődik a tudásunk, a futball, de nem így van. Ne keverjük a múlt század közepét, amikor még úgymond kialakulóban volt csak a foci, nem voltak ilyen taktikai mélységek, nem volt ilyen szintű fizikai felkészítés, a mai korral, amikorra jóformán kimaxolták az emberi teljesítőképességet. Mára már a fociban is, mint úgy általában véve minden másban, eléggé kiforront rendszerek vannak, kimaxolt profit, kimaxolt teljesítmény, mindenki ki van facsarva, de úgy rendesen. Egy mai Messi vag Ronaldo hidd el 50 év múlva is megállná a helyét, mert az emberi test már nem bír többet. Ha megnézel egy régi aranycsapat-kori mérkőzést és utána megnézel egy mai BL meccset, mennyire durván többet futnak, ütköznek, hajtanak ma már?? nem lehet egymás mellé tenni a kettőt, viszont ez ilyen sokat már nem fog változni, közel járunk a max potenciálhoz.

(#49) Edgar2621 válasza Yodamest (#48) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem ez így hibás érvelés a részedről, illetve érvelésnek sem jó! (attól mert kiemelünk egy saját véleményt még nem lesz objektíve igaz! de megteheted, ez tény)
Mert: mit jelent az szerinted hogy mai Messi és mai Ronaldo? Azt gondolod hogy 50 év múlva még mindig ugyanennyi lesz a 100 vagy 200 méter síkfutás világcsúcsa? A jelenlegi ismereteink szerint az ember fejlődik, mert fejlődik a technológia, tehát a jelenlegi Messi vagy Ronaldo nem állná meg a helyét 50 év múlva, sőt valószínűleg futották még kategóriába tartoznának. A 90-es években vagy a 2000-es évek elején mindenki azt gondolta, hogy ez már a teljesítőképesség maximuma, mennyit futnak, milyen izmosak a játékosok stb. Ehhez képest azt látjuk hogy mindig van feljebb, és ha nem történik valami nagy világégés akkor a fejlődés tartani fogja az emelkedő tendenciát. Ajánlom figyelmed Harari Homo Deus című könyvét, sok mindent leír ezzel kapcsolatban, a szuperember és a genetikai tökéletesítés pár évtized múlva valószínűleg nem science-fiction kategóriába tartozik majd. És igen, maga a foci is fejlődni fog, taktikailag a csapatok már most is sokkal jobbak mint 10 évvel ezelőtt, de ebben is sokat segít nekik a technika (elemző rendszerek, statisztikák stb.

Egyébként a vita onnan indult hogy Öcsi bácsi mennyire is volt nagy, és mennyiben összevethető ez a maiak teljesítményével, vagy a futballtörténelem más nagyjaival. Szerintem mindenkit csak és kizárólag a saját korszakában érdemes vizsgálni, és elismerni ha akkor a legjobbak közé tartozott és a statisztikái az átlag fölött voltak sokkal. A véleményem továbbra is az, hogy ha megfelelő körülmények állnak rendelkezésre, akkor jó eséllyel a tehetséges emberek minden korban megállnák a helyüket, nagyot alkotnának. Szóval ilyen szempontból hogy Ronaldo vagy Messi milyen lenne 50 év múlva nem is mérvadó, mert akkor sem lehet szerintem vitatni Öcsi bácsi (vagy más múltbéli nagyok: Pele, Cruyff stb) érdemeit és a labdarúgásban betöltött helyét.

Még mielőtt félkövérrel vastagítva visszaírnál: a fentiek a saját véleményemet, az általam felhalmozott (olvasott, hallott) ismereteket tartalmazzák. Ha Te objektív tényeket tudsz felsorakoztatni (ergo jövőbe látsz) akkor várom szeretettel, egyébként normális stílusú vitában, normális hangnemben továbbra is szívesen beszélgetek.

És igen, a burkolt lehülyézést félkövérrel nem szeretem, bántja az egomat és a kis lelkemet.

Béke

XO: Gollami26

(#50) Yodamest válasza Edgar2621 (#49) üzenetére


Yodamest
addikt

Banyek abszolút nem megbántani akartalak, a félkövérítést szimplán esztétikai szempontból használtam, mint amolyan címadásként a hosszú bekezdésnek. Szerintem jól néz így ki, nem szeretem ha olvashatatlan ömlenynek hat az írásom, ennyi volt mögötte, kérlek ne láss ebbe többet. :)

Értem egyébként mire gondolsz és ez jogos is, a profi futballhoz már kell egyfajta tehetség, gondolkodásmód, játék intelligencia, elhivatottság, ez nyilván minden kor nagyjaiban benne van és így pl a mai edzésekkel, taktikai tudásbázissal Puskás ma is valószínű nagy játékos lenne. Én pusztán úgy értelmeztem ezt az időutazós felvetést, hogyha úgy ahogy van, azt az embert azzal a fizikummal kiemelnénk a multból és belehelyeznénk egy mai PSG-be pl. akkor ott nem állná meg a helyét, mint sztár játékos. nyilván a megfelelő edzéssel, felkészítéssel már más a helyzet. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.