Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) taylorp


taylorp
senior tag

Lehet, hogy keverem valamivel, de mintha a 20-ban még squad battle meccsekkel is lehetett volna swap playert szerezni. Talán 11 first owned MLS játékossal kellett legendary, vagy world classon nyerni 10 meccset.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#7002) Nandinagy válasza taylorp (#7001) üzenetére


Nandinagy
addikt

Lesz persze. Általában a 24 swapból 10 sb-ben kell.

(#7003) Szjoci27


Szjoci27
tag

Azt tudja valaki, hogy az RTTF lapok mikor fejlődnek és mennyire? Egységesen ugyanannyit vagy lesz eltérés?

(#7004) Digestive


Digestive
addikt

Ez jó kula lett. :DDD

+ nyithatóak a Prime ikonok, a baby viszont már nem.

[ Szerkesztve ]

(#7005) Nandinagy válasza Digestive (#7004) üzenetére


Nandinagy
addikt

TOTY-ra kifarmolom a packokat +Vidic :D Hibátlan terv

(#7006) dejvid8 válasza Digestive (#7004) üzenetére


dejvid8
őstag

Vidic azért jó kis lap, annyi tokenért főleg!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#7007) Digestive válasza dejvid8 (#7006) üzenetére


Digestive
addikt

Ne már. :D Mi a jó benne? 🥴🙃

Az a CB Casemiro már pofásabb.

[ Szerkesztve ]

(#7008) dkaro


dkaro
őstag

Fura hogy Marquinhosbol van loan. Kelleni fog vajon küldihez?

(#7009) v-man válasza dejvid8 (#7006) üzenetére


v-man
őstag

zöld link úgyis kéne SMS-nek :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#7010) dejvid8 válasza Digestive (#7007) üzenetére


dejvid8
őstag

Mert szerinted sz*r lap? Szerintem nem. Illetve elég kedvenc is.
Meg hát ikon. :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#7011) RigóZsolesz


RigóZsolesz
tag

Alig vártam hogy mi fog jönni, erre az Icon swap nem valami jó. Max Henry, de annyira nem érdekel. Játékos sbc is fos. Jobb swapot vártam.. :(

Kérdés: Ha kifarmolom a tokeneket, és nem váltom a mostani lehetőségekre, akkor a kövi ilyen swapes résznél fel leheg használni?

Egyébként ha jól számoltam összesen 8 swap tokent lehet megszerezni.

(#7012) K.J válasza RigóZsolesz (#7011) üzenetére


K.J
senior tag

Tavaly sem lehetett használni, mert számozzák őket. Mindig az adott swaphoz való.

(#7013) Kristof_94 válasza RigóZsolesz (#7011) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egyelőre 8, aztán majd 2-3 hét és jön a többi, legalábbis tavaly így volt.
Amúgy Vidic valóban nem rossz, egy shadow chemmel egész jó pace-t kap. De amúgy a csomagok érik meg a legjobban. 2 tokenért 2 db 125k csomag nagyon jó, aztán ott van a 85+ csomag, 23*83+. Mondjuk 17 tokenért a base icon pick nevetséges, ott simán kaphatsz 3 kapust is. :C

Bolasie lapját is láttátok? PL-ben baromi jó kis szélső cam lenne belőle...

(#7014) dkaro


dkaro
őstag

Lehet hogy jobban megéri a pakkokat kivenni ikon helyett? Azért az 5db 85+os jól hangzik

(#7015) Kristof_94 válasza dkaro (#7014) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Főleg TOTY-ra elrakva, azért ad némi esélyt, a semminél jobb. Főleg akkor, ha egyik ikon sem tetszik valakinek.
Annak örülök, hogy SB-ben "csak" 15 meccset kell lenyomni, de így is siralmas lesz és már a lövőcsel glitch sincs...
Az online tokenek nem tűnnek olyan rossznak. A 10-20-30 swap meccsen való gólszerzés adja magát, az 5*6 meccs sem rossz. Ott van rating korlát? Nem vagyok most ingame.

(#7016) dkaro válasza Kristof_94 (#7015) üzenetére


dkaro
őstag

Jah pont erre gondoltam hogy elteszem azt a 3 pakkot.

Amúgy nálam használhatatlan a játék. Egy sbct se tudok kirakni olyan lassú

(#7017) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az a spanyol ST elég ijesztő. Szerintem Traoré lesz, ezek mindig etetik a patkányokat. :(

(#7018) toxicjew válasza Digestive (#7004) üzenetére


toxicjew
addikt

Viszont nem az összes Prime került be, csak ezek.

(#7019) K.J válasza toxicjew (#7018) üzenetére


K.J
senior tag

Jön egy Dinho azt' jól vagyok. :)

(#7020) Digestive válasza toxicjew (#7018) üzenetére


Digestive
addikt

Na annyi baj legyen. Nekem Eusebio pont jó lesz valami ganyé packból! :DDD

(#7021) toxicjew


toxicjew
addikt

Na rápróbáltam a játékra, kedvem is lett volna menni pár wlt, de úgy akad, mintha Pentium 2es gépem lenne :) :) :) Megnyertem a meccset, de ez így vállalhatatlan, így nem vagyok hajlandó tovább menni... Mi a fasz van, szar a Digi, vagy a szerverek vagy mi? Ez nem lagg hanem amit Nándi is írt. VÉGIG ott volt a piros lap a képernyő tetején :( :(((

(#7022) Ator


Ator
tag

Sziasztok!

Gondoltam, hogy munka után FIFA-zok egy kicsit PS4-en, de nagyon durván lassan megy a frissítés letöltése.

1000-es Digi van, de itt, ahol játszok 100/100 jut, viszont kb. 0,5 Mbps-el, ha tölti..., más esetleg tapasztalt ilyet PS4-en?

Előre is köszi a visszajelzéseteket.

Üdv,
Ator

(#7023) #08094976 válasza Ator (#7022) üzenetére


#08094976
törölt tag

A digi kábeles nettel napok óta országos problematika van. A sablon dumát nyomják: elnézést kérünk, a hiba elhárítása folyamatban van.
Ugyhogy akinek digi kábelje van az a hétvégén hanyagolja a fifát 😃

[ Szerkesztve ]

(#7024) sz_abika


sz_abika
addikt

Na mi az általános vélekedés? Örülünk Vincent?

Egyelőre a fix ikonokbol Koeman adna nagyon TOTS ig, de Kante mellett nem kell vedekezo Kp, védőnek meg nem az igazi. Szóval TOTy csalódás csomagok a jo húzás?

PSN: xszabikax

(#7025) #08094976 válasza toxicjew (#7021) üzenetére


#08094976
törölt tag

A digi kábel nettel napok óta órszágos probléma van. Ha napok óta nem bírják megjavítani akkor valami nagy gebasz lehet 😃

(#7026) Kristof_94 válasza sz_abika (#7024) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a gáz, hogy Vidic az egyedüli aki 2021 előtt kiváltható. Ő amúgy szerintem elég jó kis lap. Suker is tetszik, de ő is január lenne. Én szerintem Vidicet fogom, utána meg a TOTY alatt a pakkokat.
Közben néztem ezt a Bernardo Silvát is, brutális lap, nagyon szerettem a korábbi években is. Ráadásul 4-es WF, ami kb. az egyetlen gyengéje volt. :Y

(#7027) Nandinagy válasza #08094976 (#7025) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nincs hozzá köze. Értem amit mondasz de más online játékokban nincs laggom+a letöltés ugyanolyan gyors mint szokott és a gépen sem akadozik semmi. Olyan anomáliát nem tapasztaltam még ami csak a fifára vonatkozik :D Az meg szintén nem normális, hogy a menü is akadozik.

#7026Kristof_94
Alapvetően egyébként más kapott upgradet? Nekem fura ez, hogy Silva +1 weak de másnál meg nem látok ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#7028) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#7026) üzenetére


Zimmi91
addikt

Mik a feladatok, hányat lehet kiszedni most?! 8 tokent és Vidic 7 ugye?! Basszus mégis megkell vennem ezt a fostengert?! ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#7029) eM'82


eM'82
addikt

Hát srácok, Div3as szintű Digók a Friendly-ben elcsalják a meccseket. Csinálnám a La Liga küldetést, találnak egy gólt, majd egyenlítek és kilépnek. Egymás után kétszer.
Legyek én is ekkora takony, ha nem vezetek, akkor kilépek, mert úgyse számít? Vagy első gól dönt?... Így qrva nehéz lesz, ha nem akarnak küzdeni.
Első meccsen ráadásul még piros is volt a jutalma. Jobb volt a Rivals.

Le lehet tiltani a picsába ezeket a gyökereket? Xboxon volt rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#7030) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

5 nap Fifa nelkul. :D Ma megvettem inkabb a Cyberpunkot, az is egy bug halmaz, de legalabb nem kapok ki es az idegeimet se teszi tonkre. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#7031) Nandinagy válasza ThuG4LifE (#7030) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem a fifát védve de basszus mostanában elképesztően bugosan,szarul adják ki a játékokat.
mi home társsal az AC:Vallhallát vettük meg ami egy kurva jó játék de elképesztően bugos. Hometárs konkrétan 2 hete nem tud játszani mert valami bug miatt szar a mentése.
Itt a Cyberpunk amit már csak azért nagyon vártam mert a W3 az egyik kedvenc játékom. Aztán olyanokat olvasok róla, hogy PS4-en ocsmány meg számtalan buggal van tele?
Az a vicc, hogy ha CDPR képes ilyen minőségben kiadni egy játékot akkor mit várjak egy EA-től?

#7029eM'82
Mármint, hogy letiltani? Max, hogy ne tudjon írni. Egyébként ennél nagyobb gerinctelenség nem létezik ebben a játékban szerintem.
De, hogy jót is mondjak a játékról: végre normálisan oszt lapot a bíró.

(#7032) RigóZsolesz


RigóZsolesz
tag

Én a mai nap után megkéedeztem megint, minek játszok még ezzel?! Tegnal 1497-1496 skill pont Rivalsba a feljutást többször is én basztam el.

Visszont a mai nap azt hittem szét durranok az idegbe.. :o :((( 5-6 mecset min nyomtam. Első kettő az nagy gól különbségű vereség volt. Amit persze az ellenfél játéka nem tükrözött. Az én játékosaim az istennek nem akartak mozdulni.. Az ellenfelek simán autoblockoltak.. az én játékosaim meg sehogy se mozogtak, nem hogy védekezni, vagy támadni lehetett volna velük.
Ez most szarabb volt mint a WL szokott lenni.. :(((
Nem értem mit csináltak 1 évig? Meg minek kell minden héten elbaszni valamit?! A WL játszhatatlan normálisan ezt elfogadtam. De hogy még a Rivals is olya szar már.. (vagy csak ma?)

Egyébként mindig irja valaki elrakja a packomat promora meg toty re. Az ilyen eleaktárolt packokból valaki nyitott már promo lapot? Mert az elején csináltam, de kb semmi értelmét nem láttam.

(#7033) Mrguba válasza Nandinagy (#7031) üzenetére


Mrguba
őstag

BAratsagosban asszem ma 15 meccset jatszottam a hollandok miat....kb minden masodik madar arra jatszott a direkt felrugom hatulrol es ugyse lesz lap,,,es nem is lett :D
Tegna jatszottunk JOE kollegaval az 5 szabadrugas gol miatt.....ugye 5szor rugott fel direkt hatulrol es asszem 2 sargat kapott :D

(#7034) evibly válasza Kristof_94 (#7013) üzenetére


evibly
senior tag

De miért 8? Nem 11 az SB küldikkel együtt?

(#7035) Digestive válasza evibly (#7034) üzenetére


Digestive
addikt

Mert a 8 online objektívből 3 nem tokent ad, hanem packot.

[ Szerkesztve ]

(#7036) sz_abika


sz_abika
addikt

Ahogy látom a türelmetlen arcoknak jár a jutalom, bár Castro streamjeben 4bol 3 ulti felsült... No nem ez

PSN: xszabikax

(#7037) evibly válasza Digestive (#7035) üzenetére


evibly
senior tag

Na, basszus, ezt észre sem vettem :F

(#7038) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

7/6 a ma esti szenvedés kimenetele. Puskás egy élmény, de ha a felét ki tudom használni a tudásának, akkor sokat mondok. De így van ezzel Rashford, Salah, stb. Egyszerűen az undorító játékkörülmények nem engedik meg, hogy normálisan tudjak játszani. Van olyan delay, amikor egy ball rollt nem csinál meg a játékosom és hasonló borzalmak.
Holnap remélem lesz időm behúzni a gold 3-t és aztán pihenés, jövő héten meg nem is tudom, hogy Bolasie vagy az ikon swap legyen az első.

[ Szerkesztve ]

(#7039) Garsza


Garsza
veterán

(#7040) marcess


marcess
senior tag

Saját vélemény alapján, mivel nem mozgat meg egyik garantált ikon sem, így én kiveszem a héten a garantált baby icon packot, januárban pedig a csomagokat ami ha igaz, hogy még 10 token jön, akkor pont erre elég. Akit szintén nem mozgatnak meg a fix ikonok és a csomagok sem, annak a helyében én a fix baby ikon packot, és a baby vagy mid ikon packot javaslom szintén 18 tokenert a kettőt.

(#7041) eM'82 válasza Nandinagy (#7031) üzenetére


eM'82
addikt

Volt aki 0-0nál lépett ki. Szerencsére több nyúlbéla már nem akadt este, így tolhattam a tokeneket. 9win van eddig, elég kemények a meccsek. Derank lesz, ha túl sok időm menne el a tokenekre.

Volt egy srác aki nagyon nem adta fel (velem együtt) hosszabbításban lett végül 9-8 nekem :DDD oda-vissza vezettünk. Kabaré volt a védekezés mindkét oldalon.

Marcess: én az ultimate pakkot biztosan kiveszem totyra. Baby ikont majd jövőre. Megnézem hogy jönnek ki majd a tokenek (összes pakk -+ base ikon ?).

[ Szerkesztve ]

(#7042) marcess válasza eM'82 (#7041) üzenetére


marcess
senior tag

Az én gondolat menetem az, hogyha most kiveszem a packokat, azok tuti nem élik meg a jövő évet, viszont január 1-jen jönnek az új swapok (ha egyből jönnek amint ezek lejárnak) onnan azért már beláthatóbb a toty (szvsz 11-én fog kezdődni)

(#7043) gjoe


gjoe
őstag

Jó hogy mls csapattal is lett küldi mert találtam egy gyöngyszemet a klubban IF Sergio Santos
Csak 76-os de olyan mint hero teixera alap super sub lesz az MM csapatokban
Most egész jó a kapcsolat aki tud az nyomassa mert ennek vége lesz délutánra

(#7044) sz_abika válasza gjoe (#7043) üzenetére


sz_abika
addikt

Ja ő híres, eléggé game changer kategoria a friendliesben.

PSN: xszabikax

(#7045) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja nem benéztem :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7046) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát azért az elmúlt egy hétben azért kijött a minta, hogy kevés az új konzol . SX-en is elég érdekesen dobálja össze az embereket, gondolom PS5-ön még rosszabb a helyzet. Jelenleg div6-ban vagyok 900 körüli skill ponttal , de az ellenfelek 400-tól egészen 1300-ig vàltakoznak. Ez elég érdekes meccseket eredményez. Kevés az igazán jó meccs , mert vagy én verem hülyére az ellent, vagy engem vernek xarrà. Mondjuk azért már párszor sikerült megszorongatni ,vagy épp megverni 1100 körüli ellenfeleket.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7047) nagy89tamas


nagy89tamas
csendes tag

Sziasztok!

Első fifa-m,amivel UT-t kezdek. Tudnátok javasolni valahol elérhető tutorialt? Nem akarom hülyeségekre pazarolni az időmet és a coin-t.
Köszönöm

(#7048) Digestive


Digestive
addikt

Hát srácok ez a Casemiro kurva jó lap lett. :DDD Igazán lemehetne az ára 500ra legalább. :U

(#7049) gjoe válasza Digestive (#7048) üzenetére


gjoe
őstag

Majd kinyitjuk!
Ja nem

(#7050) dkaro válasza nagy89tamas (#7047) üzenetére


dkaro
őstag

Van egy rossz hírem, ha elkezdesz FUT-ozni már alapból hülyeségre pazarlod az időd :D
Amúgy Squad battlesben gép ellen gyakarolj és szedjál minél több pontot ezekért hétfőn csomagot kapsz attól függően, hogy milyen rankban végzel.
Illetve csinálgasd a basic és az advanced Squad Building challengeket amikért szintén pakkokat kapsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.