Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Woodslave válasza Madn!ght (#20500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja így már érthető. Persze a barátságost nyolc idézőjelbe kellene rakni. :D Az objektíveknél nem értettem hogy miért nem lehet segíteni a másikat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20502) Woodslave válasza Madn!ght (#20500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja és elnézést a feltételezésért csak pont qrvara meglepődtem :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20503) sz_abika


sz_abika
addikt

Iszonyat szenvedek rivalsban, 1700 aljáról 1449en hagyom abba. A héten nem nyertem meccset. Ez az evvegi max tempó, reflex pingpong foci nekem nem megy már, meg kéne hagyni az adderallos tiniknek. Igazán lehetne valami levezetős, öreg fiúk focimod a FUTban. 40es pace max a jatekosokon, 40es reakciokkal, minden más 99. Menne a Paksi tikitaka.

PSN: xszabikax

(#20504) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na úgy döntöttem kirakom Dybalat. Annyit pazaroltam semmire való upgrade packokra. Csináltam már csomó játékost de mindig a faxa meta kártyák maradnak ki őt meg eléggé dicsérik azért.

Swapban meg kezdek hajlani a 93+ pickre. Nem vagyok Kristóf de azért hátha nem csak 93-ast kapok de ha igen akkor is Dalglish meg Butra a legxarabb lehetőség. Még mindig jobb mint Yashin szeptember 3-án :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20505) gjoe válasza sz_abika (#20503) üzenetére


gjoe
őstag

Nem csak te vagy így. Most reggel toltam 4 rivalst. 4 lose.
Iszonyat játékmenet, és az új accocat nyomja a gép. Én is leestem div5be


Nem értem saját magam mit erőlködök még a plusz lapokért mikor nincs mibe beleforgatni.
Pelé elérhetetlen, más meg nem nagyon kell. Még cruyff vagy eusébio sem lenne lényeges előrelépés.

(#20506) kapeti07 válasza Woodslave (#20504) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nagyon jó Dybala, nem fogod megbánni. Kipróbáltam Rivals-ban és sorsdöntő volt (ma reggel 4W 1 döntetlen, 1L), miatta nem zuhantam ranko(ka)t. Meghát a csapatomat is át kellet építettem miatta. Ezt a Shaarawy-t is kiraktam, bár ő nem váltja meg a világot. Illetve jön majd ez a Tonali gyerek is ingyen. Csak jó lenne egy CR-t húznom, mert most Tots Martinez van a csatárposzton a Chem miatt és ő viszont csalódás. Pedig majdnem Depay-ra mentem rá, aki ráadásul drágább is.

Ez a82+ viszont nagyon adja a top játékosokat. Olyanokat dobál akiket simán beépítek ha 1 hónappal ezelőtt kapom. Sajnálom őket az SBC-kbe dobálni. De azért arra ügyelnek, hogy nehogy adjon Messi-t Neymar-t vagy CR-t.

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#20507) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

A WL jutalmak most kell, hogy jöjjenek a rivals után, nem? Companion appban nem látom még.

(#20508) Nandinagy válasza Woodslave (#20504) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja nem rossz ez a Dybala bár ilyenkor már bármelyik lap jön ki lényegtelen :D Firmino,Vinicius,Dybala,El Sharawy egy kutya. Swap packok után Dinhot akartam kirakni de mivel igencsak gyászos foddereket kaptam így inkább Cruyffot csináltam meg mert ő ki is jött :D Jó lap meg tetszik de ugyanaz mint a fentebb felsoroltak.

Az új patchoknak vannak még érdekes hozadékai... :D Kipattanókat mostanában nem tudok szerezni mert akihez pattan a labda az folyton lesen áll. Ez az utolsó patch óta észrevehető nálam. A másik meg a csel utáni lövés olyan szinten gyenge, hogy már értelme nincs csinálni. Csinálok egy heal to healt aztán 5 méterről egy Cruyff/Muriel/TOTY CR a kapuig alig lő el.

Hunreeth
A rivals után is fog jönni csak 10 órakor. Mindig 1 óra van a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#20509) HdRew válasza Nandinagy (#20508) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, oké, köszi. :)

(#20510) |AP| válasza gjoe (#20505) üzenetére


|AP|
veterán

tudom titeket nem, de engem valamennyire megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)
Én is egészen Div5 aljáig meneteltem az elmúlt 1 hétben.

Azt értem, hogy ilyenkor már csak a jobbak, meg a profik játszanak, de ők meg mit keresnek ilyen alacsonyan?

Már-már eseményszámba megy amikor sikerül nyerni egy-egy rivalst :)

(#20511) Nandinagy válasza |AP| (#20510) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ezt a profis dolgot div1re írtam. :D Nyilvánvalóan egy verified vagy elit játékos nem fog derankolni az objektívokért mivel ő div1ben is 5ből 4 embert elver viszonylag könnyen :D

(#20512) gjoe válasza |AP| (#20510) üzenetére


gjoe
őstag

Csak érdekesség képpen:
A 4 vereségből 3 (2021 jun, júl, aug) friss klubb volt kb 88-90-es csapattal.
Sem a passzok, lövések, taktika nem működött ellenük.
A legszorosabb meccsem egy 2019-es klubb ellen volt.

(#20513) Woodslave válasza gjoe (#20512) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Alig várom a 2021 májusi klubommal... ;] tavaly érkeztem erről de nem volt túl nagy foganatja... :DD lehet amúgy van aki már gold csapatokkal edz a 22-re de amúgy jól játszik

Eszembe jutott hogy a 21-ben töröltem a klubot akkor a 20-assal mi lett? Nem mintha lenne jelentősége csak kíváncsi vagyok. Mondjuk annyira nem hogy letöltsem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20514) sz_abika válasza gjoe (#20512) üzenetére


sz_abika
addikt

Ezek javarészt jó játékosok, akik tolják az ilyen Path to Glory, 50 viewos YT/Twitch/egyéb videókat új accountról.

Cuadradot viszont ne rakjátok ki - kiraktam respektből, elég sok meccsem volt a TOTW/MOTM/TOTS lapokkal - de észrevehetetlen a TOTShoz képest a stat upgrade. Az ára cserébe húzós, ennyiért Dybala gyászbaveri.

PSN: xszabikax

(#20515) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Pickből De Paul és egy duplicate Ruben Dias.
Csomagok pár fodder, meg egy eladható Jordi, kemény 60k.

(#20516) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nem azt mondom, hogy örülök annak mennyi magas skillratinges játékos jön szembe rivalsba de fejlődés szempontjából egyébként tökéletes :D Ha levonom az ide-oda pattanós szar gólokat azért nagyon jó az ilyen élesebb gyakorlás ahol 90 percig figyelni kell és tényleg 1-1 helyzet dönthet :D 5 rivalsból 4-en kaptam 2400+ játékost meg volt egy 1970-est. Ő 3-0 után írt, hogy kéne neki Tonalihoz gól szóval adtam neki. A 4 meccsen meg 1 w 1 d 2 l. De tekintve, hogy mind a négyen fentvannak futwizen ez inkább rám nézve hízelgő :D Ráadásul 2 góllal egy meccsen kaptam ki.

(#20517) eM'82 válasza Nandinagy (#20516) üzenetére


eM'82
addikt

Tényleg elég koncentrálós meccsek vannak nálam is mostanság, kvázi WL szint. Bár ott vannak könnyű meccsek is zömmel.

Ellened max akkor játszanék, ha bronzokkal jönnél :D

Ja, mióta letiltottam hogy rám írhasson csak úgy bárki, azóta kevésbé bax fel a játék. Elég a gameplay hülyesége, nem kell a toxivlc okoskodás

(#20518) Nandinagy válasza eM'82 (#20517) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen mintha valami elite1es lennék... :D Amúgy majd játszhatunk 1-2-t de azért remélem nem okozok csalódást mert ilyen szinteken nem mozgok. :D

(#20519) eM'82 válasza Nandinagy (#20518) üzenetére


eM'82
addikt

:) hát azért vsz nem véletlen a köztünk lévő +400skill, így kb esélyem se sok lenne. De hátha tol majd a gép :DDD

Kiraktam ezt a 10x87es SBCt.
Fele duplikáció: (ratingre amúgy nem rossz)


Remélem jön egy jó kis playa sbc ma.

(#20520) Kristof_94 válasza eM'82 (#20519) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fabregas és Gelson Martins. Nem rossz, de szerintem majd holnap jön több. Egy jó Puskás sbc is érkezhetne már.

(#20521) Digestive


Digestive
addikt

Megérkezett A LAP! Kb 300 meccset toltam a szezon elején a gold lapjával. :DDD Az ellenfeleim már több 100ezres lapokkal jöttek. Én meg Martinsal büntettem! :C

(#20522) Digestive válasza eM'82 (#20519) üzenetére


Digestive
addikt

Gyalázat :C

(#20523) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megcsináltam én is 1x ezt a 87+ csomagot, mert volt egy dupla Ruben Dias.
Kimmich, Casemiro, Fonte, Alessandrini, Lacroix, Lodeiro, Berghuis, Shaw, Perisic és persze Kanté! :DDD
Német CDM-nél azt hittem Goretzka, ő azért adta volna. Alapból az volt a terv, hogy valami tuning legyen a "Serie A" csapaton, Donnarumma vagy hasonló, de nem jött be. :DDD

(#20524) sz_abika válasza Kristof_94 (#20520) üzenetére


sz_abika
addikt

Készítik már elő a francia hétvégét :)

Sanches SBC is gyanús lehet így futties kedvenceket ha jött egy portugál

PSN: xszabikax

(#20525) sz_abika válasza sz_abika (#20524) üzenetére


sz_abika
addikt

Mondjuk el is kezdem kirakni őket, mert a héten 321 pontot szereztem Rivalsben, ma tudtam először nyerni egyet div4 közepén. Tényleg nem értem mi történik, ők h player base, de én meg látszólag elfelejtettem játszani.

PSN: xszabikax

(#20526) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Még mindig keresem a PC-s segítőt az objectivekhez! :DDD
Egy pár már megvan, de közben megy a swap, rivals, talán a wl is és nem tudom kombinálni, mert a meccsek kárára menne.

(#20527) Digestive


Digestive
addikt

1 swapos 81+ x25 csomagban 18!!! db 81-82-es lap volt és 86 a legmagasabb. :DDD

(#20528) |AP| válasza sz_abika (#20525) üzenetére


|AP|
veterán

nekem tegnap összejött zsinórban 3 win... de mindegyik küzdelmes volt és volt előtte egy jó hosszú RQ-sorozatom. Egészen div5 aljáig.

Tényleg nem tudom mi történik...

Közben csinálgatom a swapokat, de igazából nem tudom miért :) Nincs már motiváció. Úgy voltam vele, hogy a 22-ig még nyomom a rivalst és megnézzük meddig jutok, de úgy néz ki csak lefelé haladok :DDD

(#20529) Woodslave válasza |AP| (#20528) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem a múltkori icon swap friendly meg a draft volt a legélvezetesebb játékmód. Régen játszottam szóval biztos azért várom már ennyire és valszeg gyorsan el fog múlni ez az érzés :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20530) |AP| válasza Woodslave (#20529) üzenetére


|AP|
veterán

draft... brrr :DDD
Nekem furcsamód a WL a legélvezetesebb, legkonzisztensebb mostanában.
Hozom a szintet amit eddig is, ha becsúszik pár vereség, tudom hogy utána valóban gyengébb ellenfelet kapok, és ez így is van. A csapat általában működik, persze vannak tipikus "itt nem nyerhetsz" meccsek, de az én szintemen (cél a 15-17 win) ez belefér. Sokkal nyugodtabb vagyok mostanában egy WL alatt, mint DR-ben.

A swaphoz meg: hát nem tudom.. tegyük fel összejön egy Dinho, R9, Zidane, stb... na és akkor mi van? Ugyanaz a szar lesz úgy is :)

(#20531) Kristof_94 válasza |AP| (#20530) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én még tanácstalan vagyok! :D
Az a 93+ ATT pick elsülhet jól, de borzasztóan is. Láttam olyat, ahol az 5 legrosszabb volt benne... :DDD

(#20532) |AP| válasza Kristof_94 (#20531) üzenetére


|AP|
veterán

láttam én is 2db R9-et is, de felejthetőt is :)

(#20533) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na belekezdtem a wl-be... Olyan jó érzés mikor valaki végig all out attack letámadás minden megy. Van két gólom két kapufám, és a kapusom kirugásnál nem a két közel álló emberemnek szélre ahova nyomom, hanem középre ki az ellenfélnek. Emellet persze 10szer megyek 4 az egy ellen. De az az egy mindenhol is ott van. Persze vereség a vége mert a letámadása ellen nem tudsz mit csinálni.

(#20534) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Hazudnék ha azt mondanám élvezetes a wl :D 3-0-ig sima volt aztán kaptam egy Holland srácot aki egész évben top500 volt a havi ranglistán ráadásul idegenben voltam. Látszott, hogy sokkal jobb nálam de a 2-0-s vereség nevetséges volt :D Mind2 gólja előtt álltam előtte nyomtam Capitával a szerelést erre épp csak a labdához ért és átment TOTS CR rajtam. A passzaim meg nem mentek el egyik embertől a másikig. Kapufát is lőttem... :D Na mindegy ő tényleg ügyesebb volt.

Cruyff elég extra meg Dybala is. Remélem este kapunk egy 5/5 Aubát és Fabregassal be is épülnek :D

(#20535) bodnar123


bodnar123
senior tag

93+ icon támadó: Dalglis és Henry volt a legjobb... Van akiknek ez a játék több millás játékosokat szór... hát nem nekem...

(#20536) Kristof_94 válasza bodnar123 (#20535) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnálom! :(

(#20537) toxicjew válasza bodnar123 (#20535) üzenetére


toxicjew
addikt

Na csak várd ki amíg kinyitom a 95+ packot a garantált Yashinért :K

(#20538) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Komolyan imádom ezt a communityt :D Gyerek vezetést szerez egy olyan góllal, hogy Schmeichel(mindenkinél akinél láttam extra volt nálam 3 lövés 3 gólos stattal dolgozik/meccs) nem a szélsőmnek passzolt hanem a cbnek aki előtt ott állt a Peléje. Berúgta. oké. 3 percre rá egyenlítek erre kilép :D Utána gondoltam ráírok megkérdem miért nem húztak gumit a szülei mikor megcsinálták ,erre elkezdi nekem, hogy ne tryhardoljak augusztus van. Mondom neki az ,hogy iksznél kilépsz minden hónapban meg évszakban patkány dolog szóval kicsit magadba nézhetnél. Válasz: yes kid :D :D :C

[ Szerkesztve ]

(#20539) |AP| válasza Nandinagy (#20538) üzenetére


|AP|
veterán

komolyan kezdek aggódni, hogy a következő részt PS-en kezdem :)
PC-n is vannak gázos arcok, de azért nem ennyi, mint amit elmeséltek...

(#20540) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Asszem be is fejeztem idénre a wl-t. Ilyen patkány csaló játékot már régen toltam :D
Megint kilépkednek maguktól a védőim mikor 1 nyüves gombot nem nyomok. A legtöbbször úgy, hogy én váltottam oda. S1-es gyerekek vernek meg skill nélkül. Minden passzomnál megelőz a gép. Nem az elenfél. A gép. Egyszer nincs odaváltva.
Passzolni senki nem tud. Cruyff képtelen volt 2v1-ben a kapussal szemben a 4 méter előnyben lévő Naninak passzolni. Fogta az odaadta a hátul totyogó védőnek a 88. percben 4-3-s állásnál. Okés :D Schmeichel nem tud védeni. Ami kapura megy bárhonnan az gól.
Letöröltem ezt a gyász játékot. Inkább megnézem a maddent. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#20541) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20540) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egy jó NHL kellene már PC-re is... Nem hiszem, hogy nagy plusz lenne nekik.
Talán ha az is megkapja a Frostbite motort, legalábbis azt mondják.
Akkor a FIFA és a WL helyett lehetne "hokizni", kevésbé stresszes. :D

[ Szerkesztve ]

(#20542) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20541) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tök mindegy. Én ezekután leszarom ezt a játékot. Egésznap állok a k****tt passzsávban és vagy átmegy a játékosom lábán a labda vagy direkt felemeli a lábát, hogy átmenjen alatta.
Direkt visszanézegettem és jó helyen álltam. Akkor hogy dől el hogy ki a jobb ha szétcsalja az egyik oldalnak? Érdekes div1ben normális játékosok ellen partyba vagyok a veréb egyérintős olaszok ellen meg 5ből 5szor kikapok mert:
1. A kapusom nem véd
2. A csatáraim nem bírnak passzolni meg ziccerezni
3. A védőim direkt nem veszik el a passzokat.
Fejelésnél egy 160 centis játékos lefejeli a védőim mert állandóan köröznek meg hátrálnak a labdától. Miért? Én biztos nem nyomok ilyet. Egy dologért nem törlöm ki a klubot. Van pár ezer fifa pontom mert pár versenyen olyan helyezést értem el és nem tudom az így elveszik-e.

(#20543) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20542) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én még el sem kezdtem, de lehet passzolom, majd elválik! :D
A 3 friendly token megvan, valahogy le kellene tolni 10 SB meccset, ha egyáltalán tudom majd kombinálni a csapatokat ilyen piaci árak mellett.
Utána még 1 token kellene a 93+ pickhez...

(#20544) Woodslave válasza Kristof_94 (#20543) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ahogy nézem ucl eredevisie csapatoz 60-70kbol ki lehet hozni. Valszeg utána el lehet adni féláron :U :D . Lehet megér 5 *15 percet. Bár legalább azzal is gyűlik az sb pont...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20545) eM'82


eM'82
addikt

Jelentem 83+-osban 14db 83as volt.
Navas dupla, többi fodder, egyik sem használható.

Pool3 PPick :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20546) Zimmi91 válasza eM'82 (#20545) üzenetére


Zimmi91
addikt

Pedig akartam csinálni, de ahogy látom ez is felejtős :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#20547) toxicjew


toxicjew
addikt

Na rewardokból meg pár elrakott csomagból jött Acuna, Paredes meg Oblak, nem rossz, Acunat el is adtam egyből így most megint lett 1 millám :D Még megcsinálom a napi sbct meg az mmet, hátha.

(#20548) sz_abika


sz_abika
addikt

Elraktam pár 82es picket, nem rossz. Kíváncsi leszek a 87es csomagra ennek tükrében.

PSN: xszabikax

(#20549) gjoe válasza eM'82 (#20545) üzenetére


gjoe
őstag

Nekem eder militao esett ki.

(#20550) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tényleg inkább egy 20+ max 82 rare gold upgrade pack kellene :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.