Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) Kristof_94 válasza Mrguba (#19400) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eddig csak spanyol és francia, de a ligáknak több értelme lenne. Bár az angolból is van egy pár jó a klubban, de nem túl erősek.

(#19402) K.J válasza Kristof_94 (#19399) üzenetére


K.J
senior tag

"Vízipisztolyos" na neee. Ezt már megbeszéltük itt. :) :R

(#19403) Mrguba válasza Kristof_94 (#19401) üzenetére


Mrguba
őstag

Teli vagyok angolokkal :D

(#19404) Kristof_94 válasza K.J (#19402) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bocsi! Nehéz félretenni , de igyekszem! :R :DDD

(#19405) sz_abika válasza Kristof_94 (#19401) üzenetére


sz_abika
addikt

De csak EB van/volt, nem e:)
Szerintem olasz hétvége jön

PSN: xszabikax

(#19406) Kristof_94 válasza sz_abika (#19405) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ott azért egy kicsit jobb a felhozatal...

(#19407) sityuka89


sityuka89
tag

Sziasztok! :) Olyan kérdésem lenne, hogy nekem egy Xbox One X van, a barátomnak pedig az volt új Xbox Series S. Így tudunk egymás ellen játszani?

Vagy a Fifa 21be ez már nem lehetséges?

Illetve, ha ez nem megoldható, a Fifa 20
Alkalmas erre a célra?

(#19408) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19404) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért megpróbálhatnád ha már topikgazda vagy :D Ezt a csapatnevek/becenevek kiforgatását meg gyúnyolását amúgy is gyerekes dolognak tartom. Bár betudom annak, hogy irigy vagy arra, hogy sosem volt egy Bergkampotok :D :R

#19407sityuka89
A 21ben lehet. Annyi, hogy a barátod a one-os verziót kell, hogy elindítsa. Neked értelemszerűen nincs másféle :D

[ Szerkesztve ]

(#19409) sityuka89


sityuka89
tag

Tehát, ha nem frissíti next genesre a fifát, akkor lehet egymás ellen játszani? :)

(#19410) |AP|


|AP|
veterán

srácok, kicsit tisztába tudnátok tenni a PS4-es FUT-tal kapcsolatban?
Most PC-n játszok, de nem tudom eldönteni, hogy a 22-t PC-n vagy PS-en kezdjem.

Ami a PC mellett szól:
-eddig is ott toltam, alapvetően nem volt sem hálózati bajom, sem felugró ablakok miatti kilépkedés (max. egyszer-kétszer, de az az én balf@szságomból). Vettem PS5 kontrollert, tökéletesen megy PC-vel, a legkényelmesebb kontroller, amit eddig használtam.
-a játék megvételén kívül több befektetést nem igényel

Amiért esetleg váltanék:
-amíg játszok, más tudná használni a gépet (vagy esetleg én, amíg lepörög egy SB meccs :) )
-talán stabilabb játékmenet (bár mondom, nekem PC-n nem volt bajom)
-az upgrade lehetősége PS5-ös verzióra (nem tudom ennek lesz-e bármi gyakorlati előnye)

Szóval mivel PS5-öt továbbra is esélytelen szerezni belátható időn belül, ezért gondolkodok egy olyan low-budget megoldáson, hogy szerzek egy PS4 500GB Slim-et használtan, olcsón, és elkezdek ezen játszani. Aztán majd esetleg később váltok PS5-re.

Viszont a FIFÁ-n kívül mással nem játszok, nem is igazán lenne több időm, úgyhogy elég nagy pénzkidobásnak tűnik csak erre konzolt venni.
Plusz ha PS4-et vennék egyelőre, akkor hiába szoktam meg a számomra tökéletes PS5 kontrollert, a 4-eset kellene használnom.

Ami még kérdés részemről: PS Plus előfizetés is kell ahhoz, hogy online tudjak játszani? Az még havi plusz 1500Ft kiadás, az sem mindegy.

Most hogy így leírtam egyre inkább azt látom, hogy PC-n kellene maradnom, de szívesen kipróbálnám a PS verziót is.

(#19411) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na megrendeltem az xbox verziót játékon belül és persze az ultimate verziót 27990-ért, ami szerintem elég jó ár lett így érte...aztán majd kiderül, hogy ismét szar e játék...:DD

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#19412) Bence910905


Bence910905
tag

Előrendelnèm én is az ultimate verziót PS 4re. .a kèrdèsem az lenne hogy a pènzt egyből levonja vagy majd ősszel ? Ha valaki esetleg elorendelte már..

(#19413) TrueGooner válasza Bence910905 (#19412) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Eddigi előrendeléseim tapasztalata alapján azonnal levonja az összeget PlayStation-ön. :)

(#19414) Madn!ght válasza |AP| (#19410) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én anno csak a fifa miatt vettem ps-t, most is többnyire csak azt játszom rajta. Igen, PS Plus kell az online tartalmakhoz, így az ultimate teamhez is. Érdemes akcióban egy évest kifogni 12-13.000 ft körül. A plusért cserébe nem csak online tudsz játszani, de kapsz havonta 2-3 teljes játékot is, nem ritkán egész jó címeket. ;)
Igen, a ps5 kontroller nem lesz így használható, viszont nyugodt szívvel tördelheted a ps4-est. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19415) Nandinagy válasza |AP| (#19410) üzenetére


Nandinagy
addikt

Alapvetően ha csak fifára szerentél konzolt akkor semmiképp sem a ps5-t ajánlanám. A ps abban az esetben jobb választás ha szeretsz máson is játszani gondolok itt a ps exkluzívokra például. Csak simán fifára szerintem az xbox series s tökéletesen elég.
Már új generáció tehát a váltással sem kell bajlódnod+jóval olcsóbb is mint a ps5/series x.
Igen kell hozzá ps plus/xbox gold ami nagyjából évi 12-13.000 forint ha akciósan veszed.
A sima ps4/one verziót már nem ajánlom. Szerintem ez lesz az utolsó fifa amiben normálisan támogatva van a régebbi konzol de a 23 már az újakra fog fókuszálni és az lenne az igazi pénzkidobás ha 1 év után váltanod kellene bár nem tudom hogy mennek most a konzolok a piacon. Lényeg a lényeg csak fifára mindenképp a boxot ajánlanám :D

A pc/konzolos fifában meg semmi nem jut eszembe ami a pc-s fifa felé billentené a mérleg nyelvét :D

#19409sityuka89
Ha minden igaz az új konzolokon 2 féle verzió van: a one és a series-es. Amelyiket elindítja olyan ellenfeleket kap(ha régit akkor oneosok ellen fog játszani ha újat akkor meg seriesek ellen) :D

[ Szerkesztve ]

(#19416) K.J


K.J
senior tag

Tudhattam volna, h nem kell megcsinálni ezt a summer stars sbc-t. Kaptam egy Romero-t. De jó.
Na nem baj, majd a második squadból jön egy Neymar jr... :D

(#19417) |AP| válasza Nandinagy (#19415) üzenetére


|AP|
veterán

semmi mással nem játszanék, csak Fifával.. nálam ez a legnagyobb érv, ami mégis a PC felé billenti a mérleg nyelvét :)

Az Xbox teljesen szimpatikus lenne, egy bajom van vele: a kontroller szerintem iszonyat gagyi. A PS5 kontroller előtt azzal próbálkoztam, de egyrészt nagyon kényelmetlen volt nekem, másrészt nagyon idegesített a gombok kattogása. Az meg, hogy AA elemmel működik 2021-ben, szerintem az vállalhatatlan. (oké, kapható hozzá akkupack, de akkor is)

Szóval lehet a 22-t még lehúzom PC-n, hacsak nem találok visszautasíthatatlanul olcsón egy PS4-et.

[ Szerkesztve ]

(#19418) #04441088


#04441088
törölt tag

Keresd a hibát.



Őszintén ez mi a bárcásl0f@sz? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#19419) kapeti07 válasza #04441088 (#19418) üzenetére


kapeti07
senior tag

Úgy látom csak a szokásos. Pályára berohant egy szurkoló.

Ha a legujabb TIFO helyett security-sokat vettél volna a marketen akkor már rég kidobták volna. :)

Xbox: kapeti

(#19420) |AP| válasza #04441088 (#19418) üzenetére


|AP|
veterán

nagyon sajnálom, hogy ne mentettem róla screenshotot, de nálam olyan volt amikor megcsináltam a Gimenez lapot, hogy az első meccsen amin játszott konkrétan nem volt rajta gatya :DDD
Először azt hittem ez valami egyedi cucc, mint a színes cipő, és ő úgy játszik, hogy betűri a sortot a fecskébe :DDD

A következő meccsen már rendes szerelésben játszott...

(#19421) #04441088 válasza kapeti07 (#19419) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szóval ez ilyen EB feature. :DDD

(#19422) Woodslave válasza #04441088 (#19418) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A második kép alapján azt mondtam volna Insigne más mezbe :U ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19423) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Így, hogy Paredes már parádés játékos lett ;] gondoltam bekell építeni. 2 hét és rengeteg szidás után rájöttem ,hogy amúgy Spinazzola jobb lábas :D Fura de sosem néztem meg és mivel lb azt hittem ő bal lábas. Nem igazán jött be :D
A kérdés már csak az, hogy Florenzi legyen az ST vagy Paredes?
in-game így nézne ki: Neymar+Capita 7 chem a többiek mind 10 :D

(#19424) Nandinagy


Nandinagy
addikt

10*83: 85 Thiago Silva a teteje :D Nincs több kérdésem.

(#19425) Zimmi91 válasza Nandinagy (#19424) üzenetére


Zimmi91
addikt

Gnabry, egy hulladék ez a játék, de már fel se húzom magam rajta :D

#19426Kristof_94

Mehet a közös acc, legalább minden nagyot kipróbálhatok mert te úgyis kinyitod :D
WL tiéd, SB enyém :D

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#19426) Kristof_94 válasza |AP| (#19417) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is így vagyok vele, de nem tudom érdemes-e ismét nekivágni. Vagy lehet az kellene, hogy valakivel közösen. Na majd kiderül...

Közben jött egy 10*83+ sbc avagy a garantált GK sbc. Meg jött egy elég komoly 4* WF-es Di Maria is, bár elég drága lett. Mondjuk lehettek volna kreatívabbak is egy középső pozícióra való módosítással. De azért viccesek. Paqueta és Di Maria is kaptak most lapot úgy, hogy tots lapja mind a kettőnek van.
Ja és bónusz pick a WL-ben, 10-16-22 győzelem után. 22 győzelem után... Ez van, ha nyugtatóra piálsz. :D

(#19427) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19426) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kristóf :D Ezeket a lapokat teljesitményre adják nem a 2 szép szemükre. Di Maria meg Paqueta is jól játszott a copa americán ezért kaptak lapot. Nem azért, hogy neked linked legyen Neymarhoz meg Mbappehoz ;]
Egyébként ez a lap ilyen statokkal nem drága. Statokra hasonló Mbappehoz.

(#19428) gjoe válasza Nandinagy (#19427) üzenetére


gjoe
őstag

És akkor holnap ki jön? Bonucci, vagy donnarumma?

(#19429) Nandinagy válasza gjoe (#19428) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha 1 nappal előre látnám a dolgokat nem fifázgetnék hanem a bahamákon ülnék :D

(#19430) Zimmi91 válasza Nandinagy (#19429) üzenetére


Zimmi91
addikt

dehogy ülnél, ugyan úgy remegnél a gold1ért vasárnap délután ;] ;] :P

" Just remember Manchester is RED! "

(#19431) Woodslave válasza Zimmi91 (#19430) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De a Bahamakon. 200-as pinggel ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19432) Nandinagy válasza Zimmi91 (#19430) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kikérem magamnak :D Francia tots óta nem voltam gold1. Nem erőltetem ilyenkor már. Ha valami nagyon kiugró eredményem lenne mint 17-2 vagy hasonló rámennék az elitere, de miután most is 9-0-ról lettem kb. 12-10 majd utána 17-10 nem erőltetem. :C

#19431Woodslave
Fizetnék valamelyik profinak, hogy tolja le a wl-t aztán csak nyitogatnék :D

[ Szerkesztve ]

(#19433) |AP| válasza Nandinagy (#19427) üzenetére


|AP|
veterán

Egy Pedri azért tényleg lehetne még, ha tényleg a teljesítményt nézik.
19 évesen befért az EB álomcsapatába is, és nem volt még idén egy normális lapja.

Bár amúgy mindegy, kibírom nélküle :)

(#19434) toxicjew válasza Nandinagy (#19423) üzenetére


toxicjew
addikt

Nekem is elkészült a végső csapat. Paredes helyetcserél Llorrentevel ingame. Elégedett vagyok, van cosmó 5/5 meg 5/4 játékos, lehet velük pörögni forogni, a védelem is bivaly erős. Innentől tényleg szarok rá. Viszont egyre erősebb bennem a késztetés, hogy a következő részt kihagyjam, ugye az EA is szarik ránk magasról, én is talán kiégtem kicsit. Nem mondom biztosra, mert lehet aztán hajtani fog a kíváncsiság, szóval még meglátjuk.

(#19435) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

83+: Hummels, Witsel, Tagliafico, a többi pedig 83-as...

(#19436) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagy önuralommal nem fizettem ea playt amíg nem voltam itthon :C :D

Csapaton nem fogok variálni már mert ugyse esik semmi. Ilyen szopatos sbct se csinalok meg gyakorlatilag 84 alatti fodderem nincs feláldozható tots lapom se.

De a játékot valamilyen érdekes módon élvezem. Reggel kimondottan jó de este se annyira rossz. Tényleg a mentalitason kell változtatni. Próbálom lazán semmi pressio nem idegesítem fel magam elfogadom ha a másik jobb meg ha a játék olyan amilyen. Nyerek vesztek nincs jelentősége. Persze jobb nyerni. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19437) K.J válasza Woodslave (#19436) üzenetére


K.J
senior tag

De naiv vagy... :D
Hamarosan itt az "új" rész régi agymenésekkel. (Bár ne így legyen!) :)

(#19438) |AP| válasza Woodslave (#19436) üzenetére


|AP|
veterán

én, mint első szezonos, friss függő ( :DDD ), annyi tapasztalatot szűrtem le az első szezonból, hogy sokkal lazábban kell venni. Beleestem abba a hibába, hogy elkezdtem hajtani egy álomcsapatot, de ez hülyeség. Mindig jön egy újabb, egy jobb lap, a csapat soha nem lesz kész, mire azt mondaná az ember, hogy megvan, most már csak játszok, addigra jön a következő rész és kuka az egész :)

Az a célom a 22-re (mert mindenképpen fogok vele játszani, az első szezonom tapasztalatait beépítve), hogy sokkal lazábban, azokkal játszva, akiket éppen dob a gép, erőlködés nélkül, megpróbáljak játszani (a szó valódi értelmében). Idén elgyengültem párszor és még FIFA pontokra is költöttem, kellett ez a tapasztalás ahhoz, hogy jövőre már ne forduljon ilyen elő :)

"Próbálom lazán semmi pressio nem idegesítem fel magam elfogadom ha a másik jobb meg ha a játék olyan amilyen" - na igen, én is ezt szeretném, és az elsőt el is tudom simán fogadni. A másodikat már nehezebb, de a legnehezebb azt elfogadni amikor valami iszonyat toxic ellenfelet kap az ember, aki a létező összes gusztustalanságot elköveti (nem sorolom, mindenki tudja) és úgy ver meg. Na, az még a legnagyobb Buddha-nyugalmamból is ki tud zökkenteni :)

...és attól tartok ilyen a 22-ben is lesz...

(#19439) kapeti07 válasza |AP| (#19438) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nagyon jókat írtál, hasonlók a tapasztalataim nekem is. Nekem is ez volt az első teljes év és a tavalyi fél évi tapasztalatok alapján jobb lett a csapatom a végére.

Ennél a végjátéknál arra kell törekedni szerintem, hogy az összes játékkal megszerezhető lapot (Belotti, Mina, stb.) meg kell szerezni és nem szabad minden SBC-nek felülni. Megcsináltam párat a garantáltakból de sosem azt kaptam amit vártam. A sok foddert pedig az SBC-s játékos lapokra kell tartogatni. Aouar, Coutinho Renato Sanches stb. Ott tudod mit kapsz a fodderekért. Tavaly volt olyan, hogy Ikonokat kergettem, de egyik Ikon pakk sem adott jót csak gyenge közepeset. Viszont sok jó lapomat beleáldoztam. Idén el is engedtem ezt az Ikon dolgot. Próbáltam inkább jó játékosokat összekovácsolni, jobban megéri.

Gondolkozom ezen a 22-es Ultimate előrendelésen, Boxon 27 valamennyibe kerülne. Még Fifa pont is jár hozzá, így lehet megéri.

Xbox: kapeti

(#19440) Woodslave válasza |AP| (#19438) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát igen. Mondjuk erre szerintem csak a játék ezen szakaszában van lehetősége az olyan tudású játékosnak mint én vagy te (ne vedd sértésnek úgy értem nem elite és div 1) Év közben kénytelen vagy hajtani a jobb lapokat mert azok nélkül még a játék se élvezetes.

Nekem amúgy nem a játékkal van a bajom és nem emiatt agyalok megint hogy inkább kihagyom, hanem azzal hogy teljes mértékben rátelepszik az életemre. HA nem játszok akkor app, youtube, mittomén elveszi minden időm. Tényleg függőség mert az életminőségem rovására megy. Egyetlen szerencsém, hogy a gyerekek már többet játszanak (nem fifa hanem fortnite) és nincs annyi lehetőségem játszani.

Meg lassan az ára is meghaladja az ingerküszöböm, bár ha leosztom mennyit játszok ezzel meg bármilyen másik játékkal bőven megéri ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19441) |AP| válasza Woodslave (#19440) üzenetére


|AP|
veterán

"...teljes mértékben rátelepszik az életemre" - mint minden függőség :)

és ezen a legnehezebb változtatni. Ha a 22-t nem sikerül okosabban csinálni, akkor el kell gondolkodnom, hogy végleg lerakjam :)

(#19442) Madn!ght válasza Woodslave (#19440) üzenetére


Madn!ght
addikt

A tots-ig minden wl-t lenyomtam, folyamatos “teljesítménykényszer” alatt éreztem magam. Kb 2500 meccset toltam le idén. Elkövettem azt a hibát, hogy célokat tűztem ki és nem csak amolyan unaloműzesképp játszottam. Az egyik az Öcsi bácsi lapja volt, azt viszonylag elég gyorsan ki is pipáltam. Az öreg hiba viszont a másik volt, mégpedig, hogy div1-et elérjem. Többnyire div 2 stabilan megvolt, de az teljesen kifeszített, hogy szinte kézzel fogható volt, amennyire akadályozott a játék működése az előrejutásban. A rajtam kivülálló okokból történteket pedig képtelen vagyok elfogadni (higgadtan pedig csak ideig-óráig). Gamer monitor, LAN kapcsolat, profi(bb) kontroller, 1000-s net, ettől többet eszközben nem tudok hozzátenni. A fejlődés so-so tetten érhető, ez a 3. ultimate team szezonom, korábban div 4 volt a legjobb osztályom.
A pénz más kérdés, rendszeresen (szinte minden promón) költöttem a játékra és itt cáfolnám meg a pay2win elvet vallókat. Semmilyen előnyt nem tapasztaltam ha vettem is fut pointot. FP-ből egy jobb nyitásom se volt. Amik estek, azok upgradekből, MM reward packből jöttek (neymar, cr7, Fs reyna, if yedder, nagy részük nem eladható volt).

De tudod mit? A legdrágább mégis az idő, amit nem a menyasszonyommal (szeptemberben már a feleségem! 🤩), vagy a családdal töltök.

És igen, amit mondasz, ráfügg az ember, ha nem épp a ps-en, akkor az appon, fórumon, futbinen töltöm/töltöttem az időm. Kb egy hónapja nem wl-ezek, a közérzetem klasszisokkal jobb, nyugodtabb vagyok. Hét közben ha leülök, 1-2 meccsre, sokszor ennyi is elég, hogy felqrja a vérnyomásomat.

Őszinte tiszteletem azoknak, akik ezt “csak egy játék”-ként, vagy “leszarom a meccs kimenetelét” hozzáállással játsszák a meccseit, próbáltam, de valószínüleg az én igazságérzetem szenzitívebb, mert felháborít a manipuláció.

Az egyszer biztos, hogy így visszatekintve összességében sajnálom a játékba feccölt’ időt (még ha a rage quit-eket is levonom pár száz óra beleszaladt). A következő szezont legjobb szándékaim szerint kihagynám. Remélem elég erős tudok maradni… :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19443) Woodslave válasza Madn!ght (#19442) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Abszolút megértem. Mondjuk engem a legjobban az bosszantott miért nem tudok jobb lenni. Idén talán ezért volt szerencsés ilyen későn kezdeni mert nem támasztottam túl nagy elvárást. A tavalyi div!8-7 és a végén div 5-hoz képest ez a div 3 is komoly ( :U :D ) előrelépés még úgy is hogy idén ez nyilván máshogy van.

Azt gondolom hogy játékként kell kezelni de tudom hogy ez szinte lehetetlen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19444) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Sziasztok!

Néha olvasgatom a fórumot és most pont témánál vagyunk. Ez volt az első fifa amiből kimaradtam. :)

Pár hete EA Play előfizetésben letöltöttem a 21-et, de rájöttem, hogy most neki fogni bronz csapattal az UT résznek nettó hülyeség, így az online season részt kezdtem el.
Kb 2 hónap alatt felmásztam a Uniteddel az 5. divízióba, és itt tényleg. 2 hónap alatt. Nem volt játékos fejlesztési kényszer, csak a kedvencekkel püttyögtem és vagy jött a meccs vagy nem.

A legnagyobb addikt ebben a játékban a mindig újabb és magasabb statos játékosok. De amikor tényleg egy fix csapattal kell menni, amiben van egy 56-os paces Maguire, akkor már azért taktikázni kell.

Lényeg a lényeg. Mai napig nézegetem a futbint érdeklődésből és a fórumot is olvasgatom, viszont így "kívülről" szánalmás már a játéknak ez a laphajhász része. Tudom máshogy nem megy, de ez az amire épít is az egész. Mindig fejlődni és fejleszteni. A játékosoktól várja az ember azt, hogy jobb lesz, közben elveszíti az egész az élvezet faktort.

Nem mondom, hogy több szabadidőm lett mert mással foglalom el magam, viszont amit nem veszünk észre, hogy 1 meccs 20 perc. Amikor letoltok egy full WL-t az 30x20 perc. Ami egy családos embernél nem fér bele tutira, de egy diáknál sem szabadna elvennie a legszebb éveket.

Egyszer egy ilyen 30 meccses WL után megkérdeztem magamtól: Ha életem lepereg a szemem előtt mikor meghalok, azt fogom nézni jó sok ideig, hogy ülök ez a szar előtt?

Nem beszélek le senkit, isten ments, de érdemes mérlegelni, hogy profi akar lenni? ha igen, akkor megértem, ha casual, akkor meg kezelje helyén a dolgot.

Ettől függetlenül sok sikert nektek a játékban :)

GGMU

u.i.: Zimmi látom ám hogy alig van unitedes a csapatodban :) ;]

PS4

(#19445) Zimmi91 válasza gabigyerek (#19444) üzenetére


Zimmi91
addikt

Rajta vagyok az ügyön 😈😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#19446) Nandinagy válasza gabigyerek (#19444) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez a laphajhászás a legfeleslegesebb dolog a játékban. Sok ember az alapokkal sincs tisztában(köztük én sem mindennel) és azzal próbálja magyarázni a gyenge játékát, hogy nem jók a lapjai és azt hiszi majd rankokat fog előlépni ha jobb lapjai lesznek. Ennyire nem épít a lapokra a játék. Persze számít de inkább csak kiélezett helyzetekben illetve mondjuk azon lehet észrevenni, hogy ugyanazt a meccset egy jobb csapattal könnyebben nyered meg.

15 perc egy wl meccs nagyjából meg ugye az RQ(nálam minden hétvégén van 3-5) ez 3 napra leosztva nem vészes. Nyilván aki azért mond le mondjuk egy kertipartyt vagy kirándulást stb... hogy helyette wlt játszon az hülye(már bocsánat) :D de azért szerintem a fórum többsége nem ilyen. Én úgy próbálom alakítani az időm, hogy a fifa soha ne vegyen el más elől vagy inkább a fifa idejéből vegyek el más javára. Ez egyébként tavasz+nyáron már könnyen megy mert nem érdekel a játék annyira.
Télen vagy ősszel meg a rossz idő miatt amúgy sem mennék sehova szóval belefér a több fifa. Nyilván akinek család meg hasonlók vannak annak még nehezebb de reméljük a jövő évi 20 meccs azért már mindenkinek belefér aki akarja :D

Egyébként az idei részbe én is rengeteg időt tettem(már már undoritóan sokat így utólag belegondolva) de szerintem ez csak azért volt mert a vírus miatt semmi nekem tetsző játék nem jött az elmúlt 1 évben. A Vallhalla volt az egyetlen játék amit a fifa óta megvettem de még azt sem fejeztem be 65 óra után sem :D

[ Szerkesztve ]

(#19447) |AP| válasza gabigyerek (#19444) üzenetére


|AP|
veterán

az online season nem tűnik hülyeségnek a leszokáshoz vezető úton :)
Ki fogom próbálni.

(#19448) Woodslave válasza |AP| (#19447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nálam brutál xarul ment. Na ott volt lag meg amit akarsz. Pedig amúgy nem rossz de tökéletesen mutatja miért működik a fut ennyire. Én semmi motivációt nem találtam benne egy idő után

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19449) toxicjew


toxicjew
addikt

Ajajj, Nick elkezdi a Rat to gloryt PCn :D Remélem nem találkozom össze vele wlen :))

(#19450) toxicjew


toxicjew
addikt

Közben leesett mekkora hülyeséget írtam, mivel ő NAből játszik :D Bár ha Észak-Afrikából kaphatsz ellenfelet... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.