Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Woodslave


Woodslave
nagyúr

imádom ezt a játékot komolyan (amikor nem játszom) A pár nappal ezelőtti nincs egy laligás játékostól eljutok addig, hogy teljesen felizgulok az új csapattól (míg nem játszok) :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19802) |AP| válasza evibly (#19774) üzenetére


|AP|
veterán

amúgy csak emiatt a pick miatt akartam letolni a mostani WL-t.
Hát így már nem tudom érdemes-e.
Nyilván most már egy duplán butított pick lesz... :(

(#19803) Woodslave válasza |AP| (#19802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Ezek tényleg hülyék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19804) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Gold 3 pick:
Salah - De Vrij - Navas
Grimaldo - De Vrij - Mukiele

Csomagok: whatif Smalling, rajta kívül nem sok.

(#19805) toxicjew válasza Kristof_94 (#19804) üzenetére


toxicjew
addikt

5/6 foligas Pick, neked tényleg arany kezed van :D

(#19806) Kristof_94 válasza toxicjew (#19805) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gondoltam ha gold 3 csak gagyit ad, akkor majd nyomok egy 3 lapos picket. De mivel nerfelték, így passzolom... :DDD
Hihetetlen, hogy mennyire szánalmasak.

[ Szerkesztve ]

(#19807) toxicjew válasza Kristof_94 (#19806) üzenetére


toxicjew
addikt

Ejnye na, ne bántsd őket, hát próbálkoznak. :K

(#19808) Kristof_94 válasza toxicjew (#19807) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én már teljesen belefáradtam ebbe a játékba, legtöbbször már kedvem sincs hozzá... Az EA baromságait pedig már megszokhattuk. :F
Objectiveket még úgy ahogy próbálgatom, de a WL-hez nincs kedvem, rivalsban meg annyit ami a rank 1-hez kell, ha van rá energia.

[ Szerkesztve ]

(#19809) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Xarra alaznak ma irany div 4. Közöm nincs a játékhoz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19810) K.J


K.J
senior tag

Valaki volna kedves megírni Summer star Neymar tapasztalatait?
Biztos baszóbb, mint a gold lapja, hiszem minden évben jó az a kártya. (Nyilvan).
Érdemben kijön valami különbség? Érzem azért, h elfáradt a rare gold, meg-megvillan, de már nem az igazi.
Én meg sajnos nem tudom kinyitni a futties pickből sem. :(
Simán elég lenne a toty is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19811) toxicjew válasza Kristof_94 (#19808) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem csodálom... Azért komoly grindot levágtunk itt mindannyian.

(#19812) #96241664 válasza Kristof_94 (#19808) üzenetére


#96241664
törölt tag

Érdekes azért, 2 embernél mennyire mást tudnak jelenteni ezek a fogalmak. :D

"Teljesen belefáradtan" rank1 + küldik. Én amikor úgy érzem, hogy túlzottan rá vagyok pörögve, akkor szoktam ennyit játszani.

(#19813) K.J


K.J
senior tag

Nagyon kreatívak az ea-nél, mindig visszakapom azt, akit beleteszek ebbe a futties sbc-be.
Birthday Atal már kb harmadszor választható. Kicsit vicces :)

(#19814) Kristof_94 válasza toxicjew (#19811) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miről beszélsz!? :DDD

(#19812) hint: 1 hét alatt azért van rá idő. Ha hozol pár 4-5 gólos győzelmet az azért rendesen megdobja a pontszámot. El lehet azt osztani! Amíg toltam a WL-t nem volt gond, mert elég volt csütörtök-péntek megszerezni 5k pontot max. 10 meccs alatt, onnantól meg mehetett a WL.

[ Szerkesztve ]

(#19815) taylorp válasza |AP| (#19802) üzenetére


taylorp
senior tag

Ennyire fáj ezeknek a szarrágóknak, hogy normális játékost lehtett pickelni július végén? Undorító az egész.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19816) Woodslave válasza Woodslave (#19809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érdekes valahogy mindig bent tartott ez a qrva játék. Amikor leestem volna mindig jött egy alsó dives aki nem tudott nyerni. :U múltkor már úgy éreztem hogy ok kikapok de játékban vagyok. Tegnap egyáltalán nem. Ugyanolyan skill ratingen tényleg 20. Percben 3-0nal léptem ki. Gold pl csapat szétszedett :C mondjuk az a srác jól nyomta július acc gondolom már a 22-re edz.

Lenglet meglett egyelőre teljesen jónak tűnik. Legalábbis nem rajta fog elmenni az elite wl ;] :D illetve a 12 pick

Na még 4 meccs Atalhoz abból kettő a passzos.. ki az a hülye aki ezt megcsinálja júliusban :Y

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19817) Digestive válasza Woodslave (#19816) üzenetére


Digestive
addikt

Tegnap 4 ellenfelemnél is megvolt már Div2ben. :DDD

(#19818) EA's hit válasza Woodslave (#19816) üzenetére


EA's hit
őstag

Ki az a hülye aki nem? :D

(#19819) Woodslave válasza EA's hit (#19818) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D egyébként tényleg nem egy nagy történet. Teljesen jól elvoltam sb-ben, rivalsban meg néha a gólpassz is összejött vele. Azt is kitaláltam hogyan tudom full chemen berakni. Gondolom r-lcam poziban is elpötyög :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19820) |AP|


|AP|
veterán

azt nem tudjátok véletlenül, hogy a FUT csapat és az ehhez tartozó adatok melyik fiókhoz vannak kötve? PC-seknek az originhez, PS4-en a PSN-hez?
Vagy mindenkinek az EA fiókhoz?

Még mindig fosok kicsit, hogy ha PS-en az EA fiókommal belépek a FUT-ba, akkor esetleg képes lesz összeszinkronizálni és lenullázni a PC-s FUT dolgokat.

(#19821) Nandinagy válasza |AP| (#19820) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az ea,ubisoft tökmindegy milyen kiadó account úgy működik, hogy ha neked valamilyen platformon megvan egy játékuk akkor csak simán linkeled a psn id,xbox gamertag,origin id-d az accounthoz és a jutalmakat,trófeákat szinkronizálja ott neked.

Ubisoftból tudok kiindulni ahol xbox oneon játszottam az AC: Originsel és kaptam érte ubisoft coint(kedvezmény meg ingame jutalmakra tudtam beváltani). Aztán miután váltottam PS4-re hozzálinkeltem a psn id-m és ugyanúgy megmaradt a coin+trófeák csak innentől a psről kapta az infót.

Szóval tudja külön kezelni a platformokat :D Lenullázni amúgy sem tudja.
Can I use my origin account on PS4?
Linking your accounts: Your Gamertag / PSN ID and Origin Account should be correctly linked when you first access an EA game online if you use the same email address for both. We recommend that you check your Origin account to ensure your emails match.

[ Szerkesztve ]

(#19822) toxicjew válasza Kristof_94 (#19814) üzenetére


toxicjew
addikt

Amúgy érdekes, de most éreztem hajlandóságot magamban, hogy megcsináljam Taverneiert és Alessandrinit, és elkezdtem Atalt is. lehet azért, mert nagyon jó lapok és mert amúgyis minden héten sbztem, hogy legyen egy kis reward belőle, szóval így legalább van motiváció is. Persze kérdés meddig tart még ki ez a lendület :D

(#19823) |AP| válasza toxicjew (#19822) üzenetére


|AP|
veterán

nekem még 12 meccs kell Atalhoz. Jövő héten nyaralni leszek. Mire meglesz, vége a játéknak :)
Amúgy így, hogy van egy Acunám, így annyira nem is lenne fontos, de nyilván megcsinálom, mert csak :)

(#19824) Woodslave válasza |AP| (#19823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt a vége a játéknak dolgot halljuk már 1 hónapja :D ha csak egy hetet nyaralsz bőven lesz még másfél hónap.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19825) Nandinagy válasza Woodslave (#19824) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én már január óta ezt hallom :D Az érdemi résznek valóban vége számomra. Bár sajnos ezzel nem mindenki ért egyet így rengeteg try hard ellenfél van :D

(#19826) Woodslave válasza Nandinagy (#19825) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem meg akkor van vége amikor abbahagyod. Illetve amikor kijön a 22. De addig miért lenne vége. Lapok vannak, wl rivals, sb van, az embernek végre van egy normális csapata.. Azért van vége mert érdemben már nem kell fejleszteni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19827) |AP| válasza Woodslave (#19826) üzenetére


|AP|
veterán

a motiváció szűnik meg leginkább.
Lásd Atal, Lenglet. Ha már megvan a csapat, akkor nem feltétlenül küzdök egy olyan lapért (Lenglet), amibe még sok időt kellene fektetni.
Azért is járok tőle ennyire messze, mert az utóbbi időben szinte csak rivals-t nyomtam

(#19828) Woodslave válasza |AP| (#19827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez érthető, de attól még nem halott :D (annyira). Én is ezt mondtam aztán rájöttem hogy néha még jól is esik sb-znki egy kicsit, ha már a rivalsban szétszpatnak. :D Ha meg már akkor miért ne csináljam Atalt mégse bronz kínaikkal kell legendáson nyerni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19829) evibly


evibly
senior tag

TOTY Mbappé vagy TOTS Mbappé?

A 99-es Neymar mellé kipróbálnám, de ilyen nagy gondok gyötörnek, h melyikre verjek el két millát? :D

(#19830) Woodslave


Woodslave
nagyúr

futbinen Rondaldinho sbc-t fantáziálnak :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19831) |AP| válasza Woodslave (#19830) üzenetére


|AP|
veterán

Iniesta mellett a másik kedvenc játékosom, de nem hiszem, hogy ki tudnám rakni :)

(#19832) #96241664 válasza evibly (#19829) üzenetére


#96241664
törölt tag

TOTY-nak elég undorító az a kék haj, úgyhogy TOTS. ;]

De amúgy jobb is szerintem. +7 strength, jobb passzolás, minden másban csak minimálisan gyengébb.

(#19833) taylorp válasza |AP| (#19831) üzenetére


taylorp
senior tag

Biztos nem kellene sok hozzá, cirka 30 csapat. :DDD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19834) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Most, hogy Sancho hivatalosan is Vörös Ördög lett szerintetek mennyire fog boostolt lapot kapni a 22ben?! :D A 21ben mindenki azon sírt, hogy milyen lassú kártyát kapott, pedig nem lassú az öcskös :D PL boostot megkapja vajon?! ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#19835) K.J válasza taylorp (#19833) üzenetére


K.J
senior tag

Ja, jön majd kb 38 szekcióból álló sbc. Jól elhúzták, ha igaz.
Egyebkent tényleg úgy kellene, h már majdnem az elején kiadni ezeket, hogy legyen idő megcsinálni és élvezni is vele a játékot.

Ne legyen valós a leak, mert már ihatok rá hideg vizet... majdnem az összes fodderemet elpazaroltam ide-oda. :)

(#19836) EA's hit


EA's hit
őstag

Dinho mondjuk szerintem biztos hogy nem lesz drágább Gullitnál, sőt, szerintem nagyon max. Eusebio-szint lesz az sbc, ha tényleg kijön. Ami nyilván szintén bazidrága és esélyem nem lesz pl. nekem sem kirakni soha, de a 30-38-tól nagyon messze lesz szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#19837) Kristof_94 válasza Woodslave (#19830) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gullitból kiindulva biztos ő is jó áron lesz! :C

(#19838) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19837) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja csak Gullit majdnem ígyis drágább sbc után mint Dinho szóval 20-25 sbc között lesz valahol szerintem.Egyébként csak látszólag sok 1-1 játékos. 1 reward után kitudtam rakni egy 85-86-87-88 squadot úgy, hogy értelmes játékos nem is jött. Szóval 2-3 hét alatt simán kirakható bármelyik.

(#19839) EA's hit


EA's hit
őstag

A 60. percig a srác kb. nem jött át a félpályán és szó szerint nem volt lövése, 2-0-ra vezettem. Ez lett a vége :) Méghogy nincs scripting...

(#19840) Digestive válasza EA's hit (#19839) üzenetére


Digestive
addikt

A név kötelez...! :DDD

:R

(#19841) Digestive


Digestive
addikt

(#19842) miro. válasza EA's hit (#19839) üzenetére


miro.
senior tag

Az utolso feloraba 14 gol esett? Hogy? Mindenki sprintbe vitte a kapuig a labdat? Meg ugyis lehetetlen.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19843) Digestive


Digestive
addikt

Most milyen spec lap nyitható?

(#19844) EA's hit válasza miro. (#19842) üzenetére


EA's hit
őstag

Konkrétan a srácnak ha volt egy pontos passza akár csak a saját térfelén, az már gól volt. A 60. perc egy egész picit lehet hogy túlzás volt, de hogy az 50-55. percnél előbb nem lőtte meg az első gólját, az biztos. Onnantól pedig kb. mintha átadtam volna a kontrollert egy törött kezű ötévesnek, bármit csinált, 3 húzásból garantáltan gól lett, én pedig bármit csináltam... hát, láthatóan nem lett minden gól :D Mindezt úgy, hogy 50-55 percig tényleg szétfociztam, amennyire csak lehet ebben a játékban.

Digestive: Ugyanazok, amik eddig is, 2 hétre került be a team1.

[ Szerkesztve ]

(#19845) toxicjew


toxicjew
addikt

Na jól van hát úgy látszik múlthét óta elfelejtettem játszani :D 8/3, ilyen szarul sztem utoljára a 19ben álltam. De tudom, hogy én vagyok a béna, nem pedig a játék való a kukába :N

(#19846) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megcsináltam ezt a 88+ sbc-t, mobilon először egy duplicate Szoboszlai bukkant fel, na mondom szuper...
Aztan mögötte toty Ramos, 88 Davies, 88 Trent és 88 Ruben Dias. Ramos megmentette a bulit. Bár egy VVD jobb lett volna, akkor el adtam volna a mostanit. :D

[ Szerkesztve ]

(#19847) elod22 válasza Kristof_94 (#19846) üzenetére


elod22
senior tag

Hát nekem 4x88-as és egy 89-es David Silva esett. Nagyon megérte ez is :U

(#19848) Digestive


Digestive
addikt

Na ez az a WL amiről párszor már volt itt szó. Most húzta maxra az EA az esélykiegyenlítés csúszkát, h minden fogyatékosnak legyen kedve megvenni a 22-t... Kettős emberelőnyben kaptam ki egy olyantól aki sztem kezek nélkül, lábbal játszott a tudása alapján... Valami angol2 10k-s tots lappal rúgott 3at 20+ méterről miközben 2 védővel taszigáltam! :DD Olyan szinten pattant el bennem az utolsó cérnaszál, h chippendale módjára téptem el a pólót magamon. :DDD

(#19849) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én lehet nem is regelek. :D
Az a baj, hogy nem tudom mennyi időm lesz majd rá. Meg nem túl jók a La Ligas játékosok a klubban, elég hiányos. Bár nem kötelező a bónusz objective.
Meg kiégni sincs kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#19850) Madn!ght válasza Digestive (#19848) üzenetére


Madn!ght
addikt

L’eZy te vagy az? :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.