Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) taylorp válasza Woodslave (#20000) üzenetére


taylorp
senior tag

Nekem wl-ben is volt ilyen. :((

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20002) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Jövőre tőlük fogunk rettegni az elején , na meg a végén is 🤣 Mennyi Unitedes 😍

" Just remember Manchester is RED! "

(#20003) LendvaiFeri1 válasza Zimmi91 (#20002) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Februárra reális is lehet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20004) kapeti07 válasza Zimmi91 (#20002) üzenetére


kapeti07
senior tag

Szerintem a Fifa community miatt vegye meg a United F. Mendy-t is.
Eme két játékos között nem szakadhat meg a tökéletes link.

Lehetne írni petíciót :D

Xbox: kapeti

(#20005) Zimmi91 válasza kapeti07 (#20004) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ahh esélytelen, Shawberto Carlost nem tudja kiütni onnan senki ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#20006) Nandinagy válasza Zimmi91 (#20002) üzenetére


Nandinagy
addikt

Esélytelen. Ha egy részben valami meta volt az a következő részben használhatatlan. Szóval ez a szélső cb dolog esélytelen szerintem. Sőt a fejelés szerintem kifejezetten extra lesz akkor meg kell egy magas támadó :D

Ha meg Jadon továbbra sem kap normális speed boostot megint nem fogja senki használni.

[ Szerkesztve ]

(#20007) toxicjew válasza Nandinagy (#20006) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja, sztem kitalálnak vmit a chemistryvel, hogy lb/rb ne lehessen cb.

(#20008) eM'82 válasza toxicjew (#20007) üzenetére


eM'82
addikt

Akkor sok pause lesz meccskezdésnél, hogy becseréljük az LB/RBket CB poziba :)

Én ezeket a nutmegeket rühellem (nyilván meg kellene tanulni és spamemelni, de nem megy) , és ha jól olvastam akkor a 22esben is lesz valami turbo sprint. Azt mondták hogy a védővel is rá lehet viszont majd futni a csatárra. Kíváncsi leszek.

(#20009) Nandinagy válasza toxicjew (#20007) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát ha kiveszik a r1+háromszöges indítást már nincs rá szükség :D Ugye most is azért kellett mert másképp nem volt cb aki beérte a támadókat.
Idén is csak azért kellett mert nagyon mostohán bántak a sebességgel a védőknél :D TOTY Ramosnak valami 83 lett idén de van dijk is 85-t kapott mikor tavaly 88 lett neki :D Ha x évig toty valaki akkor ne visszafelé fejlődjön már könyörgöm...

(#20010) Yodamest válasza Nandinagy (#20006) üzenetére


Yodamest
addikt

Na a fejelés visszahozásától nem félek, rájöttek, hogy nem tudják balanszolni úgy a játékot, ha földön és levegőben is folyik... pedig nekem a 14 volt a kedvencem, imádtam előre betenni egy target mant és ráívelgetni a lasztit.

Valami kiegyensúlyozás pedig jó lenne, mert egyébként baromi unalmas már ez a "csak a sebesség számít" meta, sokkal színesebb is lehetne a játék ha minimális erőfeszítést tennének abba az irányba.

(#20011) Madn!ght válasza Yodamest (#20010) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az ívelt labdákkal csinálhatnának valamit, mert hogy szinte minden emelt labda az indokolatlanul nagy távolságra álló ellenfélben is el bír akadni, az nem normális. De a szaros pöccintett chip shotot a 2 méter magas, nyomorék kapusaim folyamatosan (10/9 esetben) megeszik, az meg totál vicc. Korábban a fifa 15-ben értelmesen / reálisan használható volt az L1 háromszöges indítás, na az az idei évben full kuka. Remélem azt sikerül majd kicsit normalizálni a következő epizódokban…

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20012) Yodamest válasza Madn!ght (#20011) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát voltaképp a 15-től kezdték el fokozatosan leépíteni az ívelt labdákat és pár éve már eljutottunk oda, hogy beadást soha senki nem használ, ívelt előreadást pedig nagyon ritkán. Csak a csikicsuki lapos passzos járatás vagy a széleken laposan indítás megy, nagyon egydimenziós így a játék. Gondolom túl nagy meló lenne nekik úgy megcsinálni, hogy ne csak a dribbling és a pace számítson.

Basszus emlékszem a 14-ben még ilyen Benteke meg Bony csatárduókkal mentem (és eredményesen) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20013) Nandinagy válasza Yodamest (#20012) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk nem tudom a 19el játszottál -e de ott meg már a másik véglet volt a játék.. :D Cb-t kellett rb/lb-be rakni mert másképp jött Ibra/Jovic/Havertz meg hasonlók és agyonfejeltek a hosszún :D

(#20014) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nekem a 20-ban tetszett az LB+RB plusz B gomb (L1R1+kör), mikor erőből adja be. Nem tudom mi a hivatalos neve. Tavaly sok szögletnél bebikáztam és ha beleért valaki akkor ment az orosz rulett. Pár öngól is lett belőle.
Azért tetszett mert kiszámíthahatlan volt és jobban hasonlított az igazi focihoz.
Ezt a 21-ben kiherélték ha jól tudom, bár mostanában nem próbáltam.

Xbox: kapeti

(#20015) dudu5130 válasza Yodamest (#20012) üzenetére


dudu5130
őstag

IF Balotelli volt a császár :DDD na meg Guarin a 16-on kívüli lovesekkel. Micsoda idők. Csak a fejes gólok mentek :DDD

(#20016) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Komolyan tisztelem az összes Magyarországi profit :D Ennyire bánat szerverkapcsolattal mint ami egy német/olasz profi ellen van csoda, hogy meccsben vannak. 60. percig lefocizom a srácot aki amúgy rohadt ügyes volt :D De, hogy fizikálisan 4 szintel áll felettem minden játékosa meg rá nem vonatkoznak a szabályok... Elképesztő :D 2-0-ra kaptam ki úgy, hogy Mbabu 6 méter hátrányból ért oda Vinihez utána meg sarokkal hátrafelé nyúlva szedte ki a labdát Di Maria elől... :D Aha

Mondjuk tőle még ígyis szívesebben kapok ki mikor 2500 sk-n van mint valami vaktól draftban :D

[ Szerkesztve ]

(#20017) taylorp válasza Nandinagy (#20016) üzenetére


taylorp
senior tag

Allan-ről írnál véleményt? Elkezdtem kirakni, de face-n valami UT csoportban nincsenek elájulva tőle. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20018) Mrguba válasza taylorp (#20017) üzenetére


Mrguba
őstag

En kiraktam de ..........
D.Rice sokkal jobb.
FS..JONES jobb nala

(#20019) Nandinagy válasza taylorp (#20017) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát mint mondtam védekezésben extra :D Jorginhonál jobban tetszik. A mozgása folyékonyabb de támadni ne nagyon akarj vele :D Annyi, hogy jött Firmino Florenzit hátraküldtem cmbe szóval kikerült a kezdőből, de amíg játszott megvoltam vele elégedve.

(#20020) Woodslave válasza Nandinagy (#20019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vártam egy Sissokot de lehet hétvégére kirakom Allant akkor ne kelljen minden kpt cserélni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20021) Nandinagy válasza Woodslave (#20020) üzenetére


Nandinagy
addikt

Futties Adama :D Nekem ő kell. Jobban mint Atal.

(#20022) toxicjew válasza taylorp (#20017) üzenetére


toxicjew
addikt

Ellenem hétvégén jött egy meccsen, kibaszott idegesítő volt, uralta a középpályát. Megfelelő kezekben biztos nagyon op.

(#20023) taylorp


taylorp
senior tag


Egy ilyen csapattal gondoltam a wl-t, ha lesz hozzá kedvem.
Viszont akkor marad FOF Wijnaldum + TOTS Auar (esetleg mid Zidane). Marquinhos sincs még kirakva.
Mrguba: Megvan FS Jones is, nagyon sokáig kirobbanthatatlan volt a középpályáról.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20024) Nandinagy válasza Nandinagy (#20021) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ráadásul ha veszek egy fb adamát akkor 4 meccs alatt megvan a 92 adama :D Nehogy hétvégére meglegyek vele.

(#20025) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20024) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet rá kellene fanyalodni az SB-re... Ha sokszor tartanék szünetet a meccsek között, akkor lehet mentálisan sem nyírna ki! :DDD

(#20026) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20025) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát mivel van glitch így nem nehéz :D

(#20027) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20026) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem soha nem működött... :(

(#20028) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20027) üzenetére


Nandinagy
addikt

A shieldelés? World classon kell és mikor megtámad 1 védő csak 1 rövid ideig nyomni. Ha sokáig nyomod jön 1 másik és elveszi :D

(#20029) gjoe válasza Kristof_94 (#20027) üzenetére


gjoe
őstag

Rugsz pár gólt aztán kigumizod. Proban úgysem kapsz max 1-2 gólt csak.

(#20030) Mrguba válasza gjoe (#20029) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja 4-0nal kigumiztam kimentem kertbe..8-4 re ertek be 🤣🤣

(#20031) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Sziasztok,

Uj vagyok Fifa 21-ben, manager modot jatszok, de minden szezon vegen kirugnak. Az objectiveket teljesitem, de mindig kivagnak. Mar 4.et kezdenem, de igy sok ertelme nincs :/
van valami ismert hiba, vagy valamit rosszul csinalok?

"Those who want respect, give respect"

(#20032) gjoe válasza Mrguba (#20030) üzenetére


gjoe
őstag

Cseréld le a védőidet. Nem érnek semmit. :DD :DD

SB-ben a négy közül a leggyengébb csapatnak, ha rúgsz 4-5 gólt utána nyugodtan ki lehet gumizni is, max 1-2 gólt tudnak rúgni. Nálam még nem volt olyan hogy kikaptam volna.

(#20033) eM'82 válasza Mrguba (#20030) üzenetére


eM'82
addikt

Én a jobb kart szoktam kipeckelni, így ballrolt csinál. World Classon sokáig el sem tudják venni. 4-5gólra max 3at szoktak így belőni.

(#20034) Nandinagy


Nandinagy
addikt

SB glitch: World Class, ellenfél tizenhatosa előtt(nem belül), háttal a kapunak ahogy elkezd feléd futni 1 védő nyomsz egy LT+L2-t ami a shield. Nem kell végig nyomni elég rövid ideig de hamar kilehet tapasztalni. Bebuggol a védő folyamat fut neked de nem veszi el. :R :R

Ha sokáig nyomod több játékos rádfut nem lesz jó/Ha sokáig nyomod kifordul a játékosod emiatt eltudja pöcizini a védő nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#20035) lanikai


lanikai
aktív tag

WL pickek szokás szerint nulla de harmadik próbálkozásra beadta végre az champs upgrade

(#20036) EA's hit válasza lanikai (#20035) üzenetére


EA's hit
őstag

Grat, nekem ő a La Liga pickből jött, iszonyat brutál lap, szeretni fogod :D

(#20037) toxicjew


toxicjew
addikt

De Jong és Rafa jött, utóbbi helyett Lautaro lett volna, de nem akartam duplicatet. De Jongnak örülök :) Packokat majd holnap.

(#20038) lanikai válasza EA's hit (#20036) üzenetére


lanikai
aktív tag

afelől nincs kétségem, csak azt sajnálom hogy Marquinhos és most Acuna érkezésével PIM Matthausnak padoznia kell

(#20039) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Rudidiaz es Ederson. Utóbbinak örülök tegnap vettem 215-ert egyet :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20040) |AP|


|AP|
veterán

én szabin vagyok a héten, csak a webappra nézek rá néha.
Megjöttek a rewardok, nulla... mentek upgrade-be, FB Sane volt a legjobb lap.

Szerintem büntetik azokat akiknek jutott az akciós Neymarból :DDD

(#20041) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ha valaki arra gondol, hogy idén csak szar ikonokat kapott azokat megtudom nyugtatni, hogy r9 is szánalmasan rossz :D Draftban 3 meccsen 0 gólra volt képes kb 15 helyzetből a moments lapja. Nem tudom mit kell csinálni, hogy gólt lőjjön de mindent megpróbáltam :D
A draft is csodásan jó játékmód lett egyébként :D Mikor a védőim 5 méteres ívekben fordulnak meg és a 90+ paces védők sem érnek utol egy Messit vagy gold Neymart. Mindenki háromszög és képtelenek iránytváltani a játékosaim :D :C

(#20042) Woodslave válasza |AP| (#20040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Remélem is :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20043) EA's hit válasza lanikai (#20038) üzenetére


EA's hit
őstag

Matthaus nálam is itt van, nem nagyon tudok elképzelni olyan forgatókönyvet, hogy kimaradjon :D Nálam Acuna, Matthaus, Verratti a kp, Atal pedig a CAM.

(#20044) lanikai válasza EA's hit (#20043) üzenetére


lanikai
aktív tag

sajnos csak kettőnek van hely (4222, 4231,3412-t használok). eddig Kimmich volt Matthaus mellett, Llorente meg CB, most viszont így nézhetne ki a csapat ingame (Atal, Llorente és Dembele lenne offchem)

[ Szerkesztve ]

(#20045) Nandinagy válasza lanikai (#20044) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként Acunát a helyedben támadónak használnám :D 5/5 minden statja brutális előre és mellé alacsony de nagyon fizikális. Nála kevés tökéletesebb csatár van.

(#20046) lanikai válasza Nandinagy (#20045) üzenetére


lanikai
aktív tag

arra is gondoltam, Dembelével nem a legjobb a kapcsolatom :K

(#20047) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nem bírtam megállni..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20048) Madn!ght válasza Woodslave (#20047) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szép! :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20049) Woodslave válasza Madn!ght (#20048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R hát az alig van pl játékosból a végén nem lett annyira xar :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20050) eM'82 válasza Woodslave (#20047) üzenetére


eM'82
addikt

Ez a Player Pick a Team 1ból?
Grat. Jobb csapatod van lassan mint sokunknak akik októberben kezdtük :).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.