Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Nandinagy válasza Aguinaga (#13999) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tényleg :D El is felejtettem a jó öreg Matteot. De az olyan küldiket szívesen csinálom amiben nem kell 77es squaddal bohóckodni. Ha már van egy értékelhető csapatom akkor azzal akarok játszani küldikben :D

(#14002) bubuska10 válasza eM'82 (#13998) üzenetére


bubuska10
senior tag

Köszi! Persze, végig, WL-be sose rage quitelek. :) Nemtom mennyire véletlenszerű a megfigyelésem de hónapok óta áll: mintha óra egész után dobná a könnyebb ellenfeleket, ha losing streakbe vagy. :D Az meg full nyilvánvalóvá vált h vasárnap reggeltől kora estig a legjobb játszani, akkor ilyen 10/7 szoktam lenni. Pénteken 0/8, szombaton meg 1/7. :D A cél mindig a 11 win, hogy legalább visszakapjam a 2000-res beszállót. :DDD De most az icon swap miatt muszáj lenne a 15, hát jelen állás szerint a jövő héten se lesz meg (1-7). Full tanácstalan vagyok, a védelmem -3 gól.
Dkaro neked is köszi! Akkor a vasárnap tényleg a legjobb, én is úgy figyeltem meg!

[ Szerkesztve ]

(#14003) thEndeR válasza Nandinagy (#13986) üzenetére


thEndeR
tag

Koszi! Meg egy Gunter is jott a pickbol, a Thiago - Modric duobol az egyik lesz beepitve, Renato Sanches biztosan erkezik ha nem millios tetel lesz. Az IF lapjat sokaig hasznaltam es nalam nagyon jo volt.

(#14004) toxicjew


toxicjew
addikt

Na megérkezett Renato :D Viszont nem tudok dönteni közte és Vidal között. Őszintén szólva mind2 tetszik, mind2 op. Hmmm.

(#14005) thebigK válasza toxicjew (#14004) üzenetére


thebigK
addikt

Szinten. Plusz a 92es Brunomat csipem, nemtudom lecserelnem e barmelyikre is

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14006) Kristof_94 válasza toxicjew (#14004) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A portugál talán könnyebben beépíthető. Ugye ott van Neymar, Mbappe, Bruno. :DDD

(#14007) toxicjew válasza thebigK (#14005) üzenetére


toxicjew
addikt

Én Brunonak keresek társat CDMbe, hát ezen még gondolkoznom kell... De van idő, úgyis csak jövő hét közepe fele lesz kész a swap, addig kiderül milyen Vidalhoz képest.

Kristóf: a linkelés nem gond, mind2 esetében megoldható :K

[ Szerkesztve ]

(#14008) gamegod


gamegod
senior tag

:))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#14009) Zimmi91 válasza toxicjew (#14004) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem Renato jön, mert perfekt link neki HL Bamba :) Vidalt semmiképpen nem tudom beépíteni, filóztam, hogy tartogatom az untrade lapokat egy ikon pikkre, de ez legalább fix és simán ikon szint ;]
Nándi erősíts meg ebben :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#14010) thebigK válasza Zimmi91 (#14009) üzenetére


thebigK
addikt

Havernal probaltam ezt a Vidalt, kb a legjobb lap, akit iden probaltam

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14011) bubuska10


bubuska10
senior tag

1 győzelem 9 vereség és borzasztóan el vagyok csüggedve... :( A mi időnk lejárt, jöjjenek a fiatalok.

(#14012) sz_abika


sz_abika
addikt

Aki Renatot akar, az szerintem a következő félórás panic sellen belül vegye meg az UEL lapját...ez a sima +3as upgrade lett, az árából is látszik, hogy nem lesz ez akkora ugrás az 5WF ellenére sem.

bubuska10: holnap kora délután ez a széria simán javítható :)

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#14013) Zimmi91 válasza thebigK (#14010) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vagy megvegyem a sárga lapját Sancheznek?! Olyan 350k körül meglehet, ér 500kval többet az FB lapja?!

#14012sz_abika

Na akkor nem csak én gondolom úgy, hogy nem ér annyival többet?! :D

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#14014) eM'82 válasza bubuska10 (#14011) üzenetére


eM'82
addikt

Nope! Én nem adom fel! :)
Milyen most a csapatod amúgy?

sz_abika: ha a 81+ jól adta akkor ezt a lapját kb ingyen kipörgetheti a jónép, és így költeni se kell rá. De való igaz, ez egy jobb inform lap az UEL-hez képest.
Én kirakom. Vidalt nem tudom beépíteni. :(

[ Szerkesztve ]

(#14015) dkaro válasza bubuska10 (#14011) üzenetére


dkaro
őstag

Hnap jobb lesz, ha megvan a 8 win a kövi wlen már csak 7 kell :)

(#14016) Nandinagy válasza Zimmi91 (#14009) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miben erősítselek meg? :D Nyilván jobban megéri Renato. Őszintén szólva az iconok megint kezdenek lófaszok lenni a promo lapokhoz képest. Nyilván most nem a top tier lapokról beszélek hanem a kisebbekről de hát az iconok 80%-a abból áll.

(#14017) Zimmi91 válasza Nandinagy (#14016) üzenetére


Zimmi91
addikt

És ér 500kval többet az FB lapja vagy elég az UEL lapja is?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#14018) bubuska10 válasza dkaro (#14015) üzenetére


bubuska10
senior tag

Hát kösz szépen h vigasztalni próbálsz de ahhoz csodák sorozatának kellene lennie. :D Mi a fenét kell tenni ha kiugrálnak a középhátvédeid? Se az alacsony védelmi vonal, se a drop back, se bármilyen taktika és felállás, se a conservative interception nem megoldás. Durva hogyha 2 hétig nem fejlesztesz egy posztot, akkor óriási lesz a lemaradásod mások csapatához képest, 450 meccsig jó volt Koulibaly, most akkor jársz legjobban ha a 0. percben lecseréled h a 8. percbe ne legyen 0-2.

(#14019) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#14017) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Itt azt is vedd bele, hogy ha van pl. foddered a 81+ miatt vagy bárhonnan és akár csak 1 csapatot is ki tudsz rakni belőle, az már lefarag egy csomót.

(#14020) Nandinagy válasza Zimmi91 (#14017) üzenetére


Nandinagy
addikt

Megmondom őszintén nem tudom :D Live lapja sosem volt meg. Ezzel játszottam 2 meccset és azt kell mondjam elképesztően jó lap.
Az a vicc, hogy ezen a 2 meccsen kikaptam egy hulla vak gyerektől 5-1-re mert minden lövésem blokkolja a játék a másik oldalt meg 25ről tekergeti Neymar a gólokat.
A következő meccsen meg elvertem egy profit tizikkel úgy, hogy 0-0 volt 120 perc után a meccs(1-1 kapufa itt is ott is).
Konzisztencia... csak ennyit kérnék a játéktól.. :D

(#14021) eM'82 válasza Nandinagy (#14020) üzenetére


eM'82
addikt

Ha már konzisztencia. Mostani WLt tegnap így indítottam:
2-3 oda (kick off góllal indított 2. percben... Cruyff-fal vegigrobogott a védelememen ,Puyolja kétszer mentett a gólvonalról).
Aztán: 8-2 ide, 1-4 oda, aztán 5-2 ide.
Ez mi? 🤣

(#14022) eM'82


eM'82
addikt

Fut 20as SBC-re egy holland-ot írnak. De Jong? Depay? Van Dijk? :)

(#14023) |AP| válasza eM'82 (#14022) üzenetére


|AP|
veterán

De Jong lenne számomra a legjobb, De pay lesz :D

(#14024) dkaro válasza bubuska10 (#14018) üzenetére


dkaro
őstag

Ha első 10 meccs volt akkor no para ahogy gyűlnek a vereségek úgy jönnek majd a könnyebb ellenfelek

(#14025) Nandinagy válasza eM'82 (#14022) üzenetére


Nandinagy
addikt

St.Juste :D Ha jól hallottam. Na várj. Ezek egymás utáni meccs eredmények? :D
3szor ültem le wlzni a hétvégén, mind3 alkalommal vereséggel kezdtem utána nem kaptam ki :D Ja az egész wlt dnfel kezdtem hála a telekomnak.
Igazából az egész hétvégi wlnél az az érzésem, hogy valami nem kerek.. :D Lehet én vagyok a hülye, hogy megbontottam a múltheti védelmet mert velük 14-2-ig egész jól mentem de igazából a mozgásuk más most.Olyan lassú meg darabos.

Az egyébként külön érdekes, hogy hiába van mindkét csatáromon get in behind és nyomom folyamat az l1-t is nem hajlandóak beindulni így az l1+háromszög indítás is kivan lőve... :D

[ Szerkesztve ]

(#14026) toxicjew válasza Nandinagy (#14020) üzenetére


toxicjew
addikt

Na hát ha vmi nem lesz soha ebben a játékban, az a konzisztencia :D Kb hasonló volt nálam is fél órája, megvertem egy kurva jó gyereket (nyilván nem pro, mert azokból sztem nincs PCn), aki nálam jobb képességű játékos volt, majd leszopatott a játék egy nálam vmivel gyengébb ellen :U

Na mondja meg vki kit csináljak meg :O

(#14027) Sinya_24


Sinya_24
kezdő

Elnézést a tudatlanságomért,a TOTS az kb mikorra várható?Gondolom fix dátum nincs,de mikor szokták kidobni,május vége?

(#14028) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én megcsináltam Sanchest, volt rá fodderem! :D
Bár nem tudtam koncentrálni a teljesítményére, mert a gyerek Dembelé CM-el jött ellenem, szóval izzadtam rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#14029) #04441088


#04441088
törölt tag

7500 as Gold pakkbol jött:

Gondoltam gyorsan eladom 140be, volt 125k-s ultimate pakk még egy órán keresztül. Vagy30000 db volt belőle, de el is tűnt. Ez wtf?

[ Szerkesztve ]

(#14030) thebigK válasza Kristof_94 (#14028) üzenetére


thebigK
addikt

Es betudod epiteni? :P

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14031) Mrguba


Mrguba
őstag

Na akkor HELP!!!!
16 SWAP lesz holnapra.
Ez a csapat.
Mit vegyek.ki.illetve ki mit fejlesztene?

(#14032) Kristof_94 válasza thebigK (#14030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egyelőre be! Annyi, hogy Hernandez van 7 chemen, de nem hiszem, hogy belehal. ;]
Pickeket még próbálgatom, de nem ad szülinapos lapot... Viszont néha bedob 1-2 jó foddert, annak örülök.
Birthday lapból meg aki kellene az Tomori, esetleg Aouar mint bal cam, de már ő is bajos lenne. Adama, Kent és Sterling is brutálisak, de az tényleg egy logisztikai rémálom lenne.
Lehet inkább venni kellene egy Tomorit, amíg van rá elég zsetonom. A holnapi Bailly-re is kíváncsi vagyok, de szerintem ő már nem menne.

[ Szerkesztve ]

(#14033) K.J válasza Kristof_94 (#14028) üzenetére


K.J
senior tag

Azért figyeld csak a játékát, kíváncsi vagyok a véleményedre!
Kell egy box to box, vagy egy védekező még Ballack mellé. Támadókkal el vagyok látva. CR, Mbappé, Neymar.

Így akkor passzolnom kell Özilt és Reus is marad, mert még Zambrottához kell egy 88-as szekció és kész is.

Kirakom, az érte kapott mega packból jön egy 3 millás játékos, eladom, meglesz a két német is, EA meg bannol coin mozgatásért... :D

[ Szerkesztve ]

(#14034) Aguinaga válasza Nandinagy (#14001) üzenetére


Aguinaga
őstag

Meg Cucu, nem? végén kiderül, hogy ráfüggtél a mangerial masterpiece-re.:DDD

Nagyon agyalok Renato Sanchesen..



Egyetlen lapot kellene vennem bele... Beépíteni neccesebb lenne..

PSN: OldSlowhand74

(#14035) Nandinagy válasza Aguinaga (#14034) üzenetére


Nandinagy
addikt

Cucu squad battle volt. Genduzi meg más küldibe volt.

Más: Elmegy a jó b*d*s k****a a***jába ez a játék de komolyan :D Szánalmas ami ebben a foshalmazban megy. Egy szaros Lozano 0 szögből lő nekem gólt. De komolyan 0 szögből.
Ja. Igen... :D Az előbb a 77. percben konkrétan megfagyott a játék. DNF a vége... Emiatt nem lesz meg a 13600 pont és a div1 rank1. Oké akkor majd wl gold1 :D Aha.. Az összes játékosom egy helyben áll. Se futni nem bírnak. Védekezni meg hiába védekezek jól mert minden elé pattan. 10-3-ról 10-6. :C :C :C :C

(#14036) thebigK válasza Nandinagy (#14035) üzenetére


thebigK
addikt

Egyetertek. Akkora bullshit ami itt megy, hogy rohej. Total vakok vernek meg feleannyi lovessel

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14037) eM'82 válasza Nandinagy (#14025) üzenetére


eM'82
addikt

Yepp. Egymás utáni eredmények. :)

Atal továbbra is alkot: 8 WL meccs, 12 gól, 3 gólpassz.
Hihetetlen jól mozog a pályán, és védekezni is tud! Ha igazán tudnék játszani, akkor vsz még eredményesebb tudnék lenni vele. Érzésre most olyan mintha két Neymar lenne a pályán :).

Renato Sanches kiszedve. Jó lap, de még szoknom kell. Valahogy De Jong harapósabbnak tűnt. :(

A 81+-es pikk utolsó 4 dbjából max 82es jött. A legutolsó aminél elfogytak már a common goldok, ott meg egy 81es IF. Ennyi, több nem jön belőle, csináltam pedig vagy 40db-ot az biztos.

Kaptam egy Ultimate pakkot (200 WL meccsen lőtt gól után): 82es játékos volt benne a top. Ilyen fost én még nem láttam.

Elég fura most a csapat összetétele, de 100 chem most nemigen lesz :/. Mondjuk így is hasitanak :D.

|AP| = 😎👍 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14038) thebigK válasza thebigK (#14036) üzenetére


thebigK
addikt

Legalabb a swapos mid or prime icon pakk karpotolt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14039) Nandinagy válasza thebigK (#14036) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sorozatban a 3. meccsen kapok ki 2 gólos előnyről az utolsó 5 percben. A vakegér feltolja a pressuret maxra és a játékosaim a labda után sem hajlandóak futni. A passzok elé pláne nem. Egyszerű passzok rossz helyre mennek. Egyszerű háromszögelésre a gép folyamat kilépteti a védőm amivel lépéselőnybe kerül. Tehetetlen vagyok. Lefocizok valakit 85 percen keresztül és csak ennyi kell, hogy betolja a pressuret.

(#14040) Madn!ght válasza Nandinagy (#14039) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam hetek óta ez megy. :U És nem csak WL-en, rivalsban is. Nem bírtam még rájönni, mi az ellenszer, mert felszabadítani lehetetlen, a körmöm leszakad úgy nyomom a gombot és félpályáig se rúgja ki a kapus, vagy simán csak odapöcköli az üresen álló támadónak.

El is adtam az RTTF akanji és kloster párost, marad az untrade brigád (Varane&Hermoso). Tök ugyanúgy mennek át rajtuk, mint máson.

Azt jó lenne tudni, hogy ha ilyenkor én is benyomom a presst, akkor miért lesz még szarabb a játékom?! (Vagy csak tehetetlen...)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#14041) |AP| válasza thebigK (#14038) üzenetére


|AP|
veterán

Uh, grat! Egy a kevésből, akinek én is igazán örülnék!

(#14042) Kristof_94 válasza thebigK (#14038) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ő nekem is jó lett volna, még camnak is simán jó lenne! Grat! :R

(#14043) Nandinagy válasza Madn!ght (#14040) üzenetére


Nandinagy
addikt

Játszi könnyedséggel szoktam ezeket kijátszani. Annyi a különbség, hogy vagy a szerver van 0-n vagy a netem. A netemre tippelek mert most vidéken vagyok telekommal(érdekes módon ez sokkal stabilabb volt mint az albérletes digi). Sose okozott gondot kijátszani ezt.
Védekezni iszonyat jól tudtam múlt héten is azért kezdtem 14-2-ben meg igazából most egy meccsen a profi gyerek ellen is nem hiába lett 0-0.
A többi meccsen gomb nyomás nélkül kilépkednek a védőim(ez a legidegesítőbb),a támadóim folyamat keresztbe kocognak,mindenkim ellökik holott Atal és Reus is kifejezetten erős fizikailag amit a jó meccseken bizonyítanak is.

Az összes ellenfelem 2 csatárral áll fel és annyit csinál, hogy háromszögezik velük :D Ebből sosem kapok gólt mert roppant egyszerű levédekezni. Na most képtelen vagyok levédeni mert akiről leváltok az a védő elkezd hülyeségeket csinálni :D
10-2-ről 10-10-ben állok :C Hetek óta 13-3,14-2,15-1 meg hasonlókban kezdek. Reális eredmény :D

Renato egyébként fullos középpályás ha valakit érdekel.

#14038thebigK
Grat az Etoohoz :D :D

[ Szerkesztve ]

(#14044) Madn!ght válasza Nandinagy (#14043) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem tudom mitől függ, nekem 1000-s net, PS kábelen csatlakoztatva. 22-24ms ping és áll a védelem, de folyamatosan, vagy inkább ritkábban, mikor nem.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#14045) thebigK


thebigK
addikt

Koszi urak :R beteg egy lap, eddig 4 wl, 5 gol, 3 assziszt, apro orom ebben a mocsarfocis fostengerben

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14046) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem 15/9, szóval még 5 győzelem kellene a gold 3-hoz, meg plusz egy a token miatt.
Nevetséges mik vannak, felvettem az egyik ellenfél miket lőtt, bár csak telóval. Röhej volt, majd felrakom.
De sorozatban benyaltam 4-5 vereséget ilyenektől, hogy olasz meg arab, csak ezek. Félpályánál van az olasz mikor lejár a hosszabbítás, de le nem fújná a bíró, ugyan minek. Inkább hagyja még 1 perc 20 mp-ig, amíg gólt nem lő. Nagyon korrekt...
Amíg Európa ezen részén élünk ez a büdös életben nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#14047) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Valaki le tudná írni hogy a WL a mi időzónánkban pontosan mettől-meddig tart?

(#14048) toxicjew válasza Kristof_94 (#14046) üzenetére


toxicjew
addikt

Érdekes, én csak elvétve találkozom olaszokkal (vagy legalább is feltételezhetően azokkal), sokkal inkább románokkal, meg különféle szláv eredetű népekkel. Lehet azért, mert a román határhoz közel lakom? Persze egyik kutya másik eb...

(#14049) thebigK


thebigK
addikt

Na végül csak sikerült egy Atal-t is vadászni, 17 win, 5 meccs maradt, holnap meglátjuk hogy muzsikál.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14050) Mrguba válasza Mrguba (#14031) üzenetére


Mrguba
őstag

Valaki erre valamit?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.