Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Kristof_94 válasza toxicjew (#19450) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Néha szoktam nézni, ahogy a streamerek nyitogatnak a nézőiknek és néha már ott is komoly lagg van, amikor mondjuk Castro egy európainak nyit. Képzelem a gameplay milyen lenne. :DDD

(#19452) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Valaki hiányolta Bonuccit :D Hát tessék. 87*3: Lewa,Son,Di maria. Adhatott volna egy Maehlet legalább mert Di Mariára már nincs fodderem viszont kéne a kezdőbe :D

(#19453) Woodslave válasza Nandinagy (#19452) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Chiellinit megvettem. De ligt a másik de ez a Bonuccit kirakrom baxxak meg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19454) |AP| válasza Nandinagy (#19452) üzenetére


|AP|
veterán

nem-nem.. Pedrit hiányoltam :DDD
Ha nem jön marad moments Xavi, aki az átlagos statjai ellenére néha egészen kurv@nagy gólokat lő

(#19455) Nandinagy válasza |AP| (#19454) üzenetére


Nandinagy
addikt

Valaki írta, hogy akkor Bonucci is fog kapni ha Maria meg Paqueta kapott :D Hát kapott. Holnap még jöhet Pedri.

(#19456) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Chiellinit már nézegettem, hogy Spinazzolával együtt megvenném, de így hogy jött Bonucci lehet utóbbi lesz.

Ez a futties szavazás viszont megint nevetséges. Persze, hogy mindenki a 86-os lapot fogja kivenni, mert az használható fodderként.

[ Szerkesztve ]

(#19458) gjoe válasza Nandinagy (#19455) üzenetére


gjoe
őstag

Én mondtam bonuccit

(#19459) eM'82 válasza Nandinagy (#19452) üzenetére


eM'82
addikt

3x87: Szcesny, Ederson (dupla), Ferran Torres.
Legalább ratingben nem buktam. Vissza lehet pörgetni újabb SbCbe.

Te, ez a Div1 érdekes kicsit. Van hogy nyerek (csodával határos módon), de amikor dob egy +200zal több skillel rendelkeziő eppent akkor nyúlnék a Forfeit gombért :DDD

(#19460) #96241664 válasza Nandinagy (#19452) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nekem jó foddereket adott most. ;]

(#19461) Digestive válasza #96241664 (#19460) üzenetére


Digestive
addikt

Ebben az az igazán gusztustalan, h július van és még ott hever 2 milla parlagon. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#19462) Madn!ght válasza Digestive (#19461) üzenetére


Madn!ght
addikt

Inkabb az, hogy ott van két milla és neki dobja a promó lapokat. Én 100k-val vegetálok hetek óta, de hiába csinálom az upgradeket és valamennyi sbc-t, hulladék minimum ratingesek esnek. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19463) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

98 Kane, vagy 98 Lukaku? Én a h/h miatt Kane felé húzok.

Szerintetek? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19464) #96241664 válasza Digestive (#19461) üzenetére


#96241664
törölt tag

:D
Mentségemre szóljon, hogy azért van még ennyi, mert Militaót eladtam amikor 1,2 millánál extint volt. Még nem vettem vissza, mert mostanában nem értem rá játszani úgysem, csak a web app megy.

[ Szerkesztve ]

(#19465) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#19463) üzenetére


gjoe
őstag

Én Kane használom és jobban bejött mint lukaku. És olcsóbb is.
Nagyon érződik a különbség a h/h és az m/m között.
Lukaku csak acsorgott a pályán.

Digestive: Nekem is van 1,5Milla de nincs mire elkölteni.
Ikon lottóra nem költök mert 1% az esély egy használható lapra. Már így is kiesett dalglish,zambrotta, müller a csapatból. Aki meg kellene mint CR7 arra meg kevés.
A garantáltakat csinálom meg. Meg az ilyen 87 triple amik csak viszik a foddert (1db 88-as és két 87-es)


(#19466) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

85 pp, 83 10x.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19467) Madn!ght válasza LendvaiFeri1 (#19466) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nettó lehúzás. Nálam a minap a pick 120k értékű fodderért cserébe odabszott egy 87-es sanchot (22k). #hellósziaköszi :C

Arra van vmilyen objektív magyarázat, hogy a játék “utolsó perceiben” mi a gránátért nem lehet már normális packluckot biztosítani. A játékosok nagy része már úgyis 90+ allrating csapattal rohangál…

most komolyan, olyan nagy kérés, hogy legalább már ilyenkor egy kis örömöt is nyújtson a játék a nyitásokban, ha már a játékmenet ótvar?!

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19468) Nandinagy válasza Madn!ght (#19467) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ezt egyébként hogy értitek ilyenkor? Tehát ha mondjuk 80%-os eséllyel kapsz summer starst akkor is lesz olyan ember aki nem nyit belőle.
Nekem a 87*3 91 lewát dobott haveromnak meg 98 lukakut. Az ő szemszögéből nincs baj a luckal az enyimmel meg mondjuk, hogy van.
85+ Pickből akit láttam eddig kapott summer starst én meg Suárezt.
Az, hogy minden 2. packban mondjuk spec lap legyen meg valószínű futties alatt lesz. Ott még a 7.5-ks pack is wo lesz :D

G2: Insigne+Vazquez.
Packok: Keylor Navas.
Engem ami jobban idegesít az rivalsban, hogy mindig próbálom 200 pontal fölélőni a múltheti ponthatárt és általában sosem elég :D anno mikor 13400 volt a d1rank1 úgy voltam vele akkor 13690 biztos elég. 13710-nél állt meg :D
Múlthéten 12020 pont volt talán a rank1 akkor mondom 12220 elég. Rosszul gondoltam.. :D

[ Szerkesztve ]

(#19469) evibly válasza Nandinagy (#19468) üzenetére


evibly
senior tag

Szerintem annyi is elég lenne, hogy a 81+ pickben ne mind 81-es lap legyen - vagy ennek az esélye legyen 0-ra rakva. Vagy a 92+os ikon pakkban ne szigorúan csak 92-es lap legyen. Vagy a pickekből vegyék ki a duplikált lehetőséget. Ezek már sokat javítanának egy olyan játékon, ami gyakorlatilag lefőtt és sokan csak azért nyomják, mert nincs más (de sokan, mint én, már le sem ülnek, mert minek).

A futties alatt úgyis elengedik a gyeplőt, de miért ne lehetne ezt korábban? Szerintem sokkal többet nyernének vele, mint veszítenének. Az emberek visszajönnének, nyitogatnának, stb.

(#19470) Madn!ght válasza Nandinagy (#19468) üzenetére


Madn!ght
addikt

Úgy értem, hogy ha már 100k-t beleforgatsz egy retek sbc-be, akkor ne bssza már ki a szemed egy 20k-s lappal. Meg úgy, hogy már bátrabban dobálhatná a walkoutot, mert kicsit unalmas, hogy a preview óta az 50-100k-s packekben 82es lap a plafon. Most pl jövögetnek sbc-k. Wl-t már nem nyomok, a heti dr-ből bejövő lecsóból vegetálok. Szerinted pl hogyan rakjak ki mondjuk egy eusebiot? Ja igen, csorgassam a nyálam úgy mint egész évben, ha már nem sikerült (pénzért se!) kinyitni.
:N

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19471) Nandinagy válasza evibly (#19469) üzenetére


Nandinagy
addikt

A 81+ pickről nem tudok nyilatkozni. Lehet kiemelni dolgokat de kb. 10-t raktam ki és jött 4 wo +rengeteg 83-84-85 +Maehle. Akiket láttam foddereket jó arányban dobált. Azt meg, hogy értékelhető lap jöjjön csak a szerencse kérdése. Mondom hogy ha 90%-os esély lenne mondjuk moments r9-re akkor is lenne aki nem nyitja ki.

#19470Madn!ght
Ha tudod, hogy top lapot akarsz kirakni akkor spórolni kell. Ha kiraksz minden garantáltat meg upgrade packet csak elveszi a lapjaid. Capitát akartam emiatt rá spóroltam, ki is raktam 100k-ból az 1.6 millás sbc-t. Ha tudom ,hogy nekem Eusebio fog kelleni akkor nem dobálom ki a lapjaim.
Egyébként most sbc-t kirakni a legkönnyebb. A pick upgradek viszonylag jól dobálják a foddereket +mindig van 93+-os küldis játékos és már a wl pickek is jó ratingek.

[ Szerkesztve ]

(#19472) Madn!ght válasza Nandinagy (#19471) üzenetére


Madn!ght
addikt

Értem. Spórolok egész évben. Építettem a csapatot, hogy könnyebben nyerhessek/haladjak legalább a heti rewardok felé. Pont arról beszélek, hogy ilyenkor már ne kelljen spórolni annyira, hogy egy top lapot lehozzak. Bruttó 1 hónap van a játékból könyörgöm, ha nagyjából normálisabban adogatna walkoutot is simán több hétbe beletelne, hogy pl Eusebiot kirakjam.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19473) Nandinagy válasza Madn!ght (#19472) üzenetére


Nandinagy
addikt

És akkor mi a megoldás? :D Ha nem akarsz spórolni de kell egy 3 milliós lap.Ha minden packban wo lenne sem tudnád kirakni 2-3 hétnél hamarabb szerintem aztán kitudja.
Ezt te is írtad egyébként :D
Ha nem lenne követelmény meg azokkal lenne kibaszva akik megvették a lapot.
Upgrade sbct kell orrba-szájba csinálni és a lehúzós 83*10 meg hasonlókat kihagyni. Ha az utóbbi 3 nap ilyen upgrade sbc-it kihagyja valaki meg mondjuk a garantáltat már 4-5 squad megvan Eusebiobol például.
Ezért nem értem egyébként sokan miért akarnak R9 sbc-t. Alsó hangon lenne mondjuk 8-9 milla az sbc. Kinek van erre foddere? Vagy elég a tudat, hogy ottvan? :D

[ Szerkesztve ]

(#19474) |AP| válasza evibly (#19469) üzenetére


|AP|
veterán

"A futties alatt úgyis elengedik a gyeplőt"

ezt amúgy hogy kell elképzelni? Jönnek még elmebetegebb lapok? :)

(#19475) Madn!ght válasza Nandinagy (#19473) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem érted miről beszélek, de összefoglalom. Szezon legvége van. Azt szeretném, hogy ilyenkor már legyen bőkezűbb a játék. igen, potyogjanak a 88+ fodderek és ne olyan áron, hogy 130k-t vagy tök mindegy mennyit költök az sbc-re.
A fof promó lapokból 1 azaz egy darab esett az időszakában. Walkout alig jön már lassan egy hónapja. Az upgradeket nyomom orrvérzésig, de már a klub is üres. Szerinted akkor ez îgy befejezett akkor? Nincs nyitás, nincs cash, a klub üres.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19476) kapeti07 válasza Madn!ght (#19475) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én lehet a helyedben megpróbálnám, hogy 2 hetet lerakod a játékot. Se webapp se a game. Sokaknak ilyenkor dob valami extrát, hogy visszahúzzon a játék.

Xbox: kapeti

(#19477) Bence910905


Bence910905
tag

Nem kell ezeket a buzikat vèdeni. .7swapos icon pack 92 és Schweinsteiger..duplicate még jó hogy össz vissz 2 iconom volt ..amióta bele lehet nézni a csomagokban nem volt olyan amit megérte volna megvennem..Julius van basszák meg erről beszélnek itt akik mérgesek :) Szóval átgondoltan én is, biztos hogy nem rendelem elő ezt a fost

(#19478) evibly válasza |AP| (#19474) üzenetére


evibly
senior tag

Az is, meg a korábban megjelent jobb féle speciális lapok is bekerülnek a pakkokba, így majd alig tudsz úgy nyitni, hogy ne essen valami. Sőt, olyan is volt, hogy a korábbi és népszerű SBC-ket visszahozzák sokkal szerényebb követelményekkel, ami szintén jó szokott lenni - így aki lemaradt valakiről, az ki tudja rakni.

(#19479) TrueGooner válasza evibly (#19469) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

De bizony van más, csak fogadni mernék ki sem próbáltad. :)

(#19480) |AP| válasza evibly (#19478) üzenetére


|AP|
veterán

értem. Mondanám, hogy fasza dolog, de már igazából mindegy :)

(#19481) evibly válasza TrueGooner (#19479) üzenetére


evibly
senior tag

Mire gondolsz pontosan?

(#19482) toxicjew


toxicjew
addikt

Robben visszavonult, ha érdekel még bárkit a játék vegyen pár Dumfriest, biztos fel fog menni az ára amikor kiadják az EOAE lapját :) Vettem 1et, annyira volt pénz :DDD

(#19483) TrueGooner válasza evibly (#19481) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem akarok offolni, plusz feszültséget generálni sem (mert az ember hajlamos beleállni a dologba), de ott van a PES, amelyben bár nem lehet órákig a menüben tökörészni, taktikus, stratégikus, izgalmas meccseket lehet játszani. Persze, nem az első, és nem is a második meccsed lesz igazán élvezetes, mert ha "fifa módra" fogod próbálgatni, akkor nem fog menni. Nem részletezem, van PES topic, ezért is bocsi srácok. 😀 Én is sokáig Fifáztam, sőt, minden évben rápróbálok. De nem, egyszerűen képtelen vagyok vele huzamosabb ideig lekötni magam, plusz mára már az elveim sem akarják engedni, hogy ennek a mocskos EA-nek pénzt tömjek a zsebébe. 😀

(#19484) Nandinagy válasza TrueGooner (#19483) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a legnagyobb baj, hogy játszottam a pessel de olyan szinten fapados még ehhez a játékhoz képest is , hogy fáj játszani vele. Ez a játék legalább néha élvezetes de az? :D Nagyobb scriptek vannak benne néha mint a fifában ami nem kis szó.

#19475Madn!ght
Erre lesz itt a futties. Itt majd dobálja orrba-szájba a promo lapokat.
Nálam ez a játék vége ennyi meg ennyi idő meg olyan semmilyen érv. Kristóf már március óta azt hajtja, hogy mindjárt játék vége :D Szeptember legvége az új játék nem? Sokan tolják addig. Mondjuk én nem mert már amúgy sem foglalkozom vele de nem hiszem, hogy 1 hónap van már csak. Summer Heatet mindenki kb. a kedvenc promojának mondja pedig az is most körül indult tavaly.
Azt meg elkell fogadni, hogy egy 3 milliós laphoz spórolnod kell.
Di Mariába 2 napja 0 fodderem volt. Egy darab 87es lap talán. Este meg már fullra kifogom tudni rakni. Dobálja a lapokat ugyanúgy. Aztán mondom, hogy ez sem konzisztensen mindenkinek. De mindig lesz elégedetlen.

[ Szerkesztve ]

(#19485) bodnar123 válasza Nandinagy (#19484) üzenetére


bodnar123
senior tag

Én májusig PESel játszottam. Simán elcserélném annak a játékmechanikáját erre. Az legalább hasonlít a focira. Ha itt megnézed a profik meccsét és ott akkor elég vaknak kell lenni, hogy az ember ne lássa a különbséget. Ez a senki nincs a labdás közelébe de már eltoltam 3 dinho cselt és két backhealt elég kabaré. Viszont hosszú távon a pes nem tud lekötni, mert csak meccsek vannak, és azokkal se mész ugye semmire. Így egy idő után semmi cél nincs. Cserébe nem lehet játékfüggőnek lenni vele. Amúgy rengeteg mechanika van a fifában,de a góljaim java részét vagy letámadás után kapom, ami irreális (10 mezőnyjátékos rakétaként támad le) vagy egy jó hangsebességes labda megtolás (ratmeg és társai)... Mindenesetre a pesben is néha át gurul a labda a védő lábán. Szóval a csalás ott is megy. Viszont nem ennyiszer. Cserébe ott is a vízilabda meccs eredményeket azzal akarják kivédeni, hogy amint indítassz valakit, az visszarántódik... Szóval nehéz. Valószínűleg sose lesznek ezek igazán jók, mert vagy a gép helyetted mozgatja jól a maradék 10 mezőnyjátéksot, vagy rosszul, de akkor meg 20 gól simán jön egy meccsen.

(#19486) TrueGooner válasza Nandinagy (#19484) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ez nemes-egyszerűséggel nem igaz, ne is haragudj. Azért érzed fapafosnak, mert a Fifa után nagyon lassú (realisztikus) a játékmenete, illetve TELJESEN másképpen kell a labdához viszonyulni benne. Nem akarok én senkit meggyőzni, de a FIFA mellett fapadosnak nevezni, hát maradjunk annyiban, hogy érdekes. De nem Veled van a baj, egy barátom ugyan így vélekedik, hányingere van a PES-től. 😀 De ez van, emberek vagyunk, kinek- mi jön be. :)

(#19487) TrueGooner válasza bodnar123 (#19485) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ebben van igazság, a tartalmi része nagyon kevés. Bízom benne, hogy a teljesen, nulláról újra írt PES22 befoltozza ezeket a problémákat.

A "visszarántódik" jelenség alatt nem tudom mit értesz, de ha a védő rá van tapadva a támadóra, és 2x megnyomod a szerelést, akkor a védő fogja, és lerántja a támadót. Magyarán manuálisan végezhető taktikai-fault. Nem ezt láthattad?

(#19488) Madn!ght válasza Nandinagy (#19484) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ott majd orrba szájba fogja dobálni a promó lapokat.
A próféta szóljon belőled! :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19489) Nandinagy válasza bodnar123 (#19485) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha már profikat hozol fel akkor melyik csinál messze a védőtől cseleket? :D Én még nem láttam egyet sem. Egyébként akárhányszor hoztam neked példának profikat te mindig leszóltál, hogy ne velük példálozzak :D Most komolyan képes vagy profi meccseket példának hozni?
Mert azokat a mechanikákat a legkönnyebb megtanulni. Alsóbb divekben azt fogják használni az emberek mert nem kell hozzá különösebb tudás. Ez ugyanaz mint a press after poss. használata. Bekapcsolod aztán megoldja helyetted a védekezés egy részét.
Néztem profi pes meccseket de valami hihetetlen unalmasak. A fifa sem egy egetrengető szórakozás mostanában de még az is izgalmasabb ennél. Azon kivül, hogy beadás meg háromszögezésből lőttek gólt skillnek még csak szikráját sem láttam a játékukban pedig ők profik.

Tudom, hogy realisztikusabb a pes mint a fifa. De nekem az alapvető gameplayyel nincs bajom fifában. A kamu dolgokkal van.
A pes már annyira realisztikus próbál lenni, hogy izgalmasabb leülnöm meccset nézni mint azon játszani.

[ Szerkesztve ]

(#19490) bodnar123 válasza Nandinagy (#19489) üzenetére


bodnar123
senior tag

Gondolom Molnár Gabo pl profi... Azért írtam profikat, mert azt mondod majd, hogy a profik nem. De akkor fogalmazzak máshogy csak hogy megértsd. Egy foci meccsen sincs olyan, hogy védőnek háttal, védőtől és kaputól távolodva nyom egy játékos egy backhelat és egy lövőcselt majd dob egy dinho cselt. Tudom, és ez már sokszor kiderült, hogy neked ez a foci, a sok csel. Nem szívesen fociznék veled, viszont ha megnézed focimeccseken nem ez van. Nincsenek hangsebességre gyorsuló játékosok. Amúgy meg egy foci meccset is unalmas nézni ha azt veszed. Meg igazából sok dolog nincs a fociban. Passz, háromszögek, beindulások, helyezkedés,taktika, védekezés. Ezt mind tudja a pes(kivétel talán az indítások fapadosak, és nehézkesek a fifához képest). Minden más ami neked izgalmas és király az jó, csak nem foci. És nem úgy működik mint a való életben. Semmi köze a realitáshoz. És itt sokan, és a pes témát felhozó is erről beszélt. Ezt nem érted. Persze hogy neked nem tetszik. Mert te mást vársz. Csak értsd meg,hogy sokan nem ezt várják. És amikor én azt írom, hogy ha megnézel egy profi meccset akkor a pes jobban hasonlít a focihoz, majd te leírod, hogy neked unalmas... A fifa szórakoztóbb... Nem zárja ki egymást a kettő. Csak nem erről beszéltem. Persze a végén elfogadtad, hogy realisztikusabb a pes. Szóval miután betámadtad az írásom egyet értettél vele... Fura, de nem baj... :))

U. I. Rengetegszer én is példáloztam profikkal, és egyszer sem írtam, hogy ne példálozz vele... Fun fact... :W

(#19491) bodnar123 válasza TrueGooner (#19487) üzenetére


bodnar123
senior tag

Nem erre gondoltam. Hanem beindul a csatár, és nyomod az emelt indítást és hirtelen "megáll" a csatár, tulajdonképpen bevárja a védőt. És ez ellen nem tudsz mit csinálni. De valószínűleg mivel főleg az elején mindenki az emelt indításokat tolta mindenhonnan kellett egy kicsit gyengíteni ezt a dolgot. Csak nem szeretem mert megindul a csatárom, és látom hogy épp gyorsabb mint a védő, nehéz nem neki passzolni a labdát....

(#19492) TrueGooner válasza bodnar123 (#19491) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Valószínűleg ott a leshatárnál akad meg picit az AI, tudom miről beszélsz. A PES-ben megtorpan a játékos, az idei FIFA-ban viszont annyi lesem volt, amennyi évek alatt nem. 😀 De ez lehet egyéni taktikai utasítás kérdése, ebbe nem másztam bele.

A korábbi, Nandi-nak címzett hozzászólásodra ragálván, ne egyétek meg egymást. Mondom, olyan, mintha a haverom olvasnám, pont ezért én megtudom érteni Őt is. Ő egy játékban nem azt keresi amit Én, és azok akiknek tetszik a PES. Ő cselezni szeret, a pörgős, meccsenkénti 4-6 gólokat, hiába áll ez teljesen szöges ellentétben a valósággal, Neki ez egy videojáték, ami nem baj ha Arcade. Nekem baj, Én imádom, ha olyan megoldásokat tudok eszközölni, ami hasonlít a valóságra. Imádom, hogy érzem a labda és a játékosok súlyát, imádom, hogy a lassú támadás építésből, a támadóharmadban áttudok váltani gyors egyerintős játékra. Vagy hogy ha hátrányba kerülök, belépek a Game Plan-be, és ha jól reagálok az ellenfél játékára, akkor totális fordulás érhető el a játék képében.

A FIFA sosem a játékmenetről szólt. Pontosabban sosem a realizmusról. Az EA számára a realizmus, a lincenszekben nyilvánul meg. Tehát pénzben. Ezzel pedig a KONAMI sosem fog tudni versenyezni.

Az is szidja a FIFA játékmenetét akik elvakult rajongó. Nem tudom mikor jön el a nap, amikor mindenki azt mondja, ebből tovább nem kérünk, mert átcimkézett játékokat tolnak az orrunk alá évről-évre.

Ha igazak a pletykák (bár kétlem), és a KONAMI új alapokra helyezve, Free to Play játékot készít a PES-ből, akkor aztán lesz balhé FIFA oldalon. :)

[ Szerkesztve ]

(#19493) bodnar123 válasza TrueGooner (#19492) üzenetére


bodnar123
senior tag

Persze, bár én sem, és te sem arról vitatkozol mi a jobb játékmenet. Arról hogy mi realisztikusabb. Amúgy én attól félek a pesnek a free to play inkább árthat. Bár a lassú ellenfélkeresést talán megoldhatja. Viszont ha valamiből pénzt kell keresni az nem segít. Simán lehet, hogy pay to win lesz. Jó persze mielőtt megtámadná valaki. Ha két kb egyenlő tudású játékos játszik. Akkor lesz pay to win. Egy ferrari senkit nem tesz verseny pilótává,de kényelmes előnyt biztosít egy Trabanttal szemben... Na de én is várom, viszont a kezdeti gameplay videók nem győztek meg... Cserébe mivel a fifa is prev gen lesz pc-n a fifát idén sem veszem meg...

[ Szerkesztve ]

(#19494) TrueGooner válasza bodnar123 (#19493) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

A free to play-t egyetlen egy formában tudom elképzelni: Ha szezonokra lesz bontva, Season Passal ellátva, mondjuk havi 3000-ért. Akkor még nyerhetnek is rajta.

PES-ről nincsenek még gameplay videók. Amiket "PES22 DEMO" néven látsz a neten, az egy Szerverterheléses teszt, és a leírásában is szerepel, hogy köze nincs a végleges játékhoz, szóval egyelőre nem aggódnék. 21.-én bejelntés, talán kapunk végre igazi gameplay felvételeket. A fotórealisztika elérése az idei cél, a Preformance Test-es verzió konkrétan Andorid/iOS szintet üt meg. 😀

[ Szerkesztve ]

(#19495) Woodslave


Woodslave
nagyúr

1676 skill rating volt talán mondanom se kell hogy folytatódott :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19496) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Lapadula, miért is gondoltam, hogy nem a legszarabb jön?! :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#19497) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem ma csak rivals reward volt, de szerintem csak holnap este nyitom el. Bár van egy olyan érzésem, hogy még vagy 2 hétig nem lesznek tots lapok a csomagokban. Tavaly is berakták előre a kisebb promokat, ahol a 90%-a tényleg gagyi volt. Vicces lenne OTW lapokat nyitogatni... Vagy rosszul emlékszem, hogy az első 2 hétben nem volt TOTS?

(#19498) Woodslave válasza Woodslave (#19495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ahogy elkapott a teljesítmény kényszer hátha feljutok sima négy vereség közöm nem volt a játékhoz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19499) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Úgy érzem 2 hétig nem lesz itt semmilyen pack opening. Otw és hasonló promok érkeznek.

(#19500) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Még egy utolsó hajrá a vége előtt. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.