Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Madn!ght válasza Woodslave (#11997) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem lenne egy Inzaghi meg két Litmanen, csak hogy érezzem a törődést. :C :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12002) toxicjew válasza Zimmi91 (#11990) üzenetére


toxicjew
addikt

Akkor jó, Auba sem tudott meg Ben József se :D

(#12003) eM'82 válasza Zimmi91 (#12000) üzenetére


eM'82
addikt

:N :DDD dettó. Nyugalom, Butra jött. Az összes fodderem belement ebbe az SBCbe.

(#12004) Kristof_94 válasza eM'82 (#12003) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindenkinek Butra! :D
Első meccsén egész jól kezdett, 2 gólpassz.

(#12005) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Mindenki ennyire tele van, hogy meg tudja csinálni ezt az sbct? Én a 85+-t sem tudom, pedig van pár untrade játékos a klubban. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12006) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#12005) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

3-4 heti reward alatt simán összegyűlt talán még annyi sem kellett, plusz ugye időközben a különböző sbc-k. 81+, pick és hasonlók.

(#12007) eM'82 válasza LendvaiFeri1 (#12005) üzenetére


eM'82
addikt

Nekem a 85+-os Icon Swap, a 81+-os upgrade-ek segítettek. Meg ment bele 84es Cucu, 85-ös Reiner is. Még pár hasztalan WL reward pick. Több fodderem nincs (CR light, Guedes, Dembelé még talán).

(#12008) |AP| válasza LendvaiFeri1 (#12005) üzenetére


|AP|
veterán

nem, én sem tudom :)
De annyira nem sajnálom, az én szerencsémet ismerve teljesen használhatatlan lap jönne.
Amúgy is viszonylag kevés olyan ikon van, akit igazán szeretnék (Ronaldinho, Cruyff, Maradona pl.), ezekre meg minimális az esély.
A csapattal eljutottam oda, hogy már nem azon műlik a teljesítményem, most már játéktudásban kellene fejlődni.
Így meg igazából el is vesztettem a motivációt a pakk meg coin gyűjtögetésre.
Aminek kifejezetten örülök, mert én is kezdtem ráfüggni erre a sz@rra, de most az utóbbi napokban volt valami törés, ami miatt már annyira nem hiányzik :)

(#12009) toxicjew


toxicjew
addikt

Ne mutogassátok már a pickeket, nem akarom megcsinálni :O :D

(#12010) dkaro válasza toxicjew (#12009) üzenetére


dkaro
őstag

Kidobna mid és prime Hagit neked, tuti :D

(#12011) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#12005) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mid ikon utan nekem is ures a klub(kijonne a 86-87 sbc de azokat a lapokat nem akarom beledobalni) majd csutortokon csinalom 20-25 picket aztan valahogy kipattintom. Ha ez a csapat maradna TOTSig sem erdekelne kulonosebben.

(#12012) sz_abika


sz_abika
addikt

[link]

Ez szerintem mindent elmond a játékról...amelyik account megkapta a szerencseherét, az mindegy mit csinál, bronz csomagból is R9t nyit.

PSN: xszabikax

(#12013) evibly


evibly
senior tag

Elég sok fodderem felgyűlt az utóbbi időben, úgyhogy én nekiálltam a Player Picknek, de nem voltam túl nyugodt, mert baby Nakata, baby Pirlo, middle Laudrup (pfejj) után nem sok jóra számít az ember.

Elégedett vagyok, főleg, hogy egy fillért nem kellett költenem rá, és ezzel ki tudom váltani a 88-as Seedorfot, aki mehet így vissza a piacra. Nyilván lehetett volna sokkal-sokkal jobb, de nagyságrendekkel szarabb is, tudok neki örülni :R

Bocs, Kristóf, Shearer papa most nem nyert :C

És ide, ebbe a non meta, fun csapatba érkezik nagy szeretettel:

[ Szerkesztve ]

(#12014) Woodslave válasza sz_abika (#12012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bevonzotta rendesen :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12015) thebigK válasza evibly (#12013) üzenetére


thebigK
addikt

Az egy jo lap! A 19ben az elso ikon sbc volt az ove amit kiraktam, es egyedul Prime Vieira valtotta a jatek vege fele, imadtam.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12016) elod22


elod22
senior tag

Tegnap leteszteltem Jovic lapját, mert a tavalyi Summer Heat lapja nagyon adta, de ez most nem lett az igazi. Próbáltam 4-4-2 ben és 4-2-3-1-ben is egyedüli csatárként, de valamiért nem akart helyezkedni sem, beindulni sem, a hunter sem dobott olyan sokat a sebességén, hogy egy gold Akéval vagy Varane-nal felvegye a versenyt. Lehet upgrade után javul valamit, de nekem sajnos csalódás volt, freeze Aouar vagy POTM Félix érezhetően jobb volt nála.

Viszont Kroos eddig nagyon pörög, őt nyugodt szívvel ajánlom bárkinek. Uralja a középpályát és 20 méterről ha el tudod lőni vele, az ötből négyszer beakad. :)

[ Szerkesztve ]

(#12017) gabesz82 válasza sz_abika (#12012) üzenetére


gabesz82
senior tag

De az is elég beszédes, hogy gold Pope van a kapuban, LB-ben meg gold Mendy :)

PSN: Morfologus82

(#12018) sz_abika válasza gabesz82 (#12017) üzenetére


sz_abika
addikt

Hát most a legjobbak helyett hogy tudnál még jobbat vadászni? :)

Amúgy ez a Yuri rendben van oda LBbe, főleg azért mert 532be jobb szélső mint Mendy.

PSN: xszabikax

(#12019) Madn!ght válasza sz_abika (#12018) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az a szörnyű, hogy megannyi kiadott promó lap nem (igazán) veszi fel a versenyt az októberben kiadott, statisztikailag indokolatlanul működő lappal. Pont ezzel teszik hiteltelenné a játékot, mert akkor minden nemű, látszólag jobb lap hajhászása teljesen értelmét veszíti.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12020) Nandinagy válasza Madn!ght (#12019) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mármint Mendyre gondolsz? Nála nagyon sok szélső jobb. Cserébe francia,5* weak és nagyon olcsó. A szélsővédő még mindig az a poszt amire senki nem akar költeni mert felesleges. Ha 5 vagy 3 védőzöl viszont Mendy teljesen kuka ahogy Walker is. Akkor már olyan szélső kell aki jobban lő,passzol és cselez mint pl.:Kurzawa,Cucurella,Cuadrado,Tavernier,Theo például.
Varane meg Gomez ugyanez. Az emberek inkább előre költik a pénzük és mivel Varanet szerintem már az emberek 90%-a kinyitotta így őt használják :D

[ Szerkesztve ]

(#12021) sz_abika


sz_abika
addikt

Közben 11 redet beváltottam (2x86os volt benne) és jött egy piros Auba. Legalább a 87es mehet a 86os ikon pickbe - már csak 1 SBCre vagyok a csalódástól!

PSN: xszabikax

(#12022) elod22 válasza Nandinagy (#12020) üzenetére


elod22
senior tag

De még mindig rejtély számomra, hogy miért van szinte minden embernél 82-es Pope a kapuban? S az még nagyobb rejtély, hogy TOTS Neuer sokszor miért gyengébb, mint ő? :F

(#12023) sz_abika válasza elod22 (#12022) üzenetére


sz_abika
addikt

Popehoz hasonlóan amúgy a 75ös Kalinic nálam egy fél WLt végigtolt - a 200cm+ óriás az mindig nyerő a kapuban.

Neuernek meg az egyéni mozgása ront a lapján, a Frostbite motornak hála.

PSN: xszabikax

(#12024) Gaborz1 válasza evibly (#12013) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Na kiraktam én is a Mid/Prime Icon picket.
Szerintetek +/-?
0 zsetonból megvolt.
Aztán nyílt egy ultimate pakk is véletlenül, onnan meg moments Laudrup került elő.
Az idei első icon nyitásom.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12025) LendvaiFeri1 válasza Gaborz1 (#12024) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Drogba nem olyan rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12026) #04441088 válasza Gaborz1 (#12024) üzenetére


#04441088
törölt tag

Miket kell felaldozni egy ilyen pick miatt?

(#12027) Gaborz1 válasza #04441088 (#12026) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én őket áldoztam be.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12028) Gaborz1 válasza LendvaiFeri1 (#12025) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Remélem is. ;]
Csak azt nem tudom, hogy az untrade moments Laudrupot hova teszem. :DDD

szerk.: sorry a dupla kommentért. ha útban van töröljétek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12029) #04441088 válasza Gaborz1 (#12027) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi, ez nem is olyan vészes. Egy pár hónap és nekiallok ezeknek én is. Jelenleg 40k coin, plusz 150k-t erő csapat, összesen 110 játékos nem sokat ér.

(#12030) sz_abika válasza Gaborz1 (#12028) üzenetére


sz_abika
addikt

A következő ikon SBCbe, mint én Nakatat.

@staker: ja csak 9napig van már csak, nem örök élet mint régen :)

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#12031) Gaborz1 válasza sz_abika (#12030) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Div3 első meccse Drogbának és Laudrupnak.
Drogba: 4 gól, 1 gólpassz; olyan mint egy bika, nem rakják felre a védők és akkorát lő, mint a huzat
Laudrup: csak 2. félidő, 1 gól 1 gólpassz, de gyenge mint a harmat

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12032) #04441088 válasza sz_abika (#12030) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az király, akkor kár erőltetni. :N
Az a baj, amikből tudnék értelmesebb rewardot kapni SB, DR, ott kevés vagyok, hogy sikerüljön is osszeszedni a szükséges pontokat.
SBC meg ekkora kerettel, keves loveval szintén értelmetlen. :DDD
Tradelni meg gondolom nem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#12033) EA's hit válasza Gaborz1 (#12024) üzenetére


EA's hit
őstag

Drogba egy állat, tavaly kinyitottam a mid lapját és már az is kurvajó volt. Jól jártál, nem is kicsit :D

(#12034) Tibson válasza Kristof_94 (#11996) üzenetére


Tibson
tag

Engine chemmel tényleg jónak tűnik. CAM-ba sajnos nem tudom módosítani a pozícióját. Marad RM-ben és Salah-t eladom.

Icon swapból szerintetek melyiket éri meg nyitni? Eddig a mid icon packra voltam rákattanva, de így belegondolva ha kinyitom a 82+, 83+ packokat kis szerencsével jöhet belőlük használható lap vagy ha nem akkor be tudom forgatni őket a mid icon upgrade vagy mid or prime icon pick-be. A 81+ X25 pack sajnos már nem férne bele, csak ha jön még objective.

(#12035) Nandinagy válasza Tibson (#12034) üzenetére


Nandinagy
addikt

A legjobb opció szerintem a 82+83+mid or prime icon pack. A többi tőled függ, hogy mit érzel jónak.

(#12036) dkaro válasza Nandinagy (#12035) üzenetére


dkaro
őstag

Én is ezt veszem/vettem ki szóval +1

(#12037) Kristof_94 válasza sz_abika (#12021) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mégis kirakod?

(#12038) |AP| válasza Nandinagy (#12035) üzenetére


|AP|
veterán

a mid or prime packkal nem könnyű nagyon befürödni? Nem éri meg jobban a 91+, vagy a prime or moments? Nyilván akkor nem marad a 25-ös packokra, de én még olyanból sem nyitottam semmi normálisat :)

(#12039) Gaborz1 válasza EA's hit (#12033) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Eddig nagyon tetszik a pali.
Az alábbi csapatba érkezett.
In-game 3412, Gomez Varane Capa hátul, Mendy es Tavernier a 2 szélen, Llorente és Blanc szűrnek, Szoboszlai cam, Puskás és most már Drogba terrorizálja a kapusokat.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12040) Nandinagy válasza |AP| (#12038) üzenetére


Nandinagy
addikt

Lehet hogy nem nyitsz semmit belőle de akkor is lesz 50 db foddered+1 ikonod. Múltkor lelett vezetve, hogy a 91+-ban is 80%-ban szarok vannak. Ez megint olyan, hogy mész a tutira vagy kockáztatsz. De nekem kell a 82+83 mert beletudom dobálni őket játékos sbcbe.

(#12041) adise


adise
őstag

Nem olvastam híreket meg a topicot és nagyon nem találtam infót róla, de idén a winter upgrade elmarad? :D

(#12042) |AP| válasza Nandinagy (#12040) üzenetére


|AP|
veterán

hát igen, de nekem általában ezek a packok úgy adják, hogy a 82+-ban van kb 20 82-es, és elvétve egy-egy nagyobb :) Azokat meg normális sbc-be nem nagyon lehet használni, csak ilyenekbe, mint pl. most a 81+ pick (amiből 81-82-eseket pickeltem szintén :DDD )
Szóval azt hiszem nekem mindegy, épp valamelyik nap írtam, hogy most picit kiégtem, nem mozgatnak meg jelenleg sem a csomagok, sem az sbc-k, jó lenne most egy darabig csak játszani pár jót, ha alkalmas lenne rá a játék :DDD

(#12043) eM'82 válasza |AP| (#12038) üzenetére


eM'82
addikt

Mondok +1 indokot miért éri meg kockáztatni: március van.
:) A játék életciklusának majdnem a felénél vagyunk.
Én is ezt a variánst választottam. A 25x82+-ban Ziyech volt amúgy a legjobb, meg pár 84es fodder. Nem bántam meg, mert tökmindegy. Úgyse ezen múlik a jó nyitás.

(#12044) Aguinaga válasza adise (#12041) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ez a WhatIf van helyette azt hiszem...

Ez a Fer elég szimpi, kiveszem Senesit az objectivesből, meg is van a holland ligaválogatott :)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#12045) toxicjew


toxicjew
addikt

Nos, haverom meggyozott az icon pickel kapcsolatban... Sikerült kihozni klubból a 83 és 82 swapos packok segítségével. Dobperges... Prime Puyol, prime Makelele és mid Okocha jött. Makelelet választottam. 1.3m pcn szóval vegulis megérte, Sissokot így el tudom adni jó pénzért és tudok máshol fejleszteni. Nem egy Prime Butra :D de nem lehetek csalódott. Főleg hogy neki Prime Lampard volt a legjobb választás :DD

(#12046) thEndeR


thEndeR
tag

Kiraktam az 5x85ot, nyitom ki, WO narancssárga szinek ohh mondom mi lehet ez? Europa liga MOTM Gerard Moreno. :U Jobb lapokat raktam az SBCbe mint amit kaptam. :D Jott meg egy untrade Ter Stegen, gondolkoztam az icon player picken mert masba nem tudom belerakni, de nem biztos, hogy kijon fodderbol.

(#12047) dkaro


dkaro
őstag

Amikor van player Pick sbc is magasabb áron viszik a sima gold lapokat szoktam gold packozni, csak a nyitások miatt meg mert ilyenkor kb 0ra jön ki az ember, néha néha nyitok egy boardot azt elrakom. De múlt héten jött egy Modric most meg a promó francia (negyedjere :DDD ) majd egy Witsel. Végre megerte tökölni vele :D

(#12048) sz_abika válasza Kristof_94 (#12037) üzenetére


sz_abika
addikt

5 tokenbol kijon a az ikon sbc g kb, a maradek player pickekbol kifarmolhato. Ennyit megerhet, kb 3 játékos kell még ma es pipa.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#12049) Kristof_94 válasza sz_abika (#12048) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na hajrá, küldöm a luckot! :R

Én meg próbálom magam ahhoz tartani, hogy ne szórjam el a tokeneket idő előtt... Nem tudom kibírom-e áprilisig a moments/prime packért.

(#12050) sz_abika


sz_abika
addikt

Nincs is kedvem rábökni, komolyan mondom.

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.