Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) K.J válasza Digestive (#20090) üzenetére


K.J
senior tag

Ezekből legalább nyomathatod Dinho sbc-t!
Baszott drága lett, de szerintem megéri, én rajta vagyok. :D

(#20102) eM'82 válasza Nandinagy (#20099) üzenetére


eM'82
addikt

Én a mostani WLt csak az extra Pick és a kíváncsiság miatt kezdtem el, de úgy érzem mintha ezt a PL dolgot csak én csinálnám és kb késsel jöttem egy pisztolypárbajba. :C

Neymart megvettem, Atal lesz mellette a csatárpár.

(#20103) Woodslave válasza Nandinagy (#20099) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet okosabb lenne kirakni mint még egy 85-ost. De ez a legjobb időszak 95 tots suarezt dobalni sbcbe :C :D

Én csak a mcgeady spin cancelt tudom de minek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20104) Woodslave válasza eM'82 (#20102) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én még nem mertem de nem tudom akarjak-e rare gold pl csapatot látni vagy nem ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20105) toxicjew válasza eM'82 (#20097) üzenetére


toxicjew
addikt

Nekem ebben Ciao Henrique volt a legnagyobb :U

(#20106) Digestive válasza K.J (#20101) üzenetére


Digestive
addikt

Eusebio lenullázott. Dybalát rakom ki a fodderekből. Sztem semmivel se lesz rosszabb, sokkal olcsóbban. Nagyon szerettem tavaly is a tots lapját.

(#20107) lanikai


lanikai
aktív tag

végre összejött a pénz TOTS Oblakra és SS Big Rom-ra, erre jön ez a Dybala... :O így viszont Acuna sok lenne CAM/ST-nek, azért mind a négy támadóm ne legyen már ballábas ;]


(#20108) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Okos dolog volt tegnap Wan Bissakat venni 315kert végülis ma már 160 :C

Mivel keddtől két hét off azt gondolom egy ikon pickkel kellene befejezni :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20109) freddyadu


freddyadu
senior tag

Futties PP:

(#20110) eM'82 válasza Woodslave (#20108) üzenetére


eM'82
addikt

Én Firminon 1 hét alatt 1,2m coint buktam :DDD
De legalább Messi nyert egy Copa-t.

No, 2. PP: (még egy olasz....)

2. 10x85+-os csomag:

(#20111) Nandinagy válasza Woodslave (#20108) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként mit vártál? :D Kivolt rakva 2 napja töltőképernyőre 3 tots. Nyilvánvaló volt, hogy ők jönnek. Direkt vártam Canceloval azt megvettem 70k-ba :D

Közben kikaptam egy olasz profi ellen 3-2-re. Nagyon ügyes gyerek volt de basszus annyira látszik a kapcsolati előny mikor TOTS CR-el forog :D Viszont mindenképp érzem magamon hogy már nem játszok alárendelt szerepet senki ellen.

[ Szerkesztve ]

(#20112) Woodslave válasza Nandinagy (#20111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudom csak hülye vagyok ennyi a probléma. Mondjuk kérdeztem mondhattad volna tegnap is :U :P

hát.. :U :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20113) Nandinagy válasza Woodslave (#20112) üzenetére


Nandinagy
addikt

Bocsi nem voltam gépközelben mire meg olvastam már írtad, hogy megvetted az AWB-t :D

(#20114) Zimmi91 válasza Woodslave (#20112) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a Vidic patika ;] ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#20115) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Háromból három. Lehet most kellene folytatni de a kapcsolat jelző úgy villog mint a közlekedési lámpa :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20116) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Gondoltam draft. Lefagyott a kép megy a hang pause nincs. Mi folyik itt tényleg :C

.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20117) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tegnap wl meccs. 87 perc vezet két góllal. Szerencsére dda drogba az oldalunkra állt 12. Játékosként. Kiegyenlítek. :D hosszabitas gót rúg majd connection lost. Nem vont le meccset :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20118) taylorp


taylorp
senior tag

7 win pick: Marquinhos. Még szerencse, hogy tegnap kiraktam a Futties lapját. Használja valaki a Tots lapját?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20119) eM'82 válasza Woodslave (#20117) üzenetére


eM'82
addikt

Csóri mit érezhetett :D

PPickből nyomtam még kettőt, de már inkább max magas ratinges duplicate-eket választottam. Nem adja. (Fonte, meg előtte passz ki volt)
Az utolsó 10x85+-os SBC legjobb lapja TOTS Hernandez, többi fodder.
Elfogytak a rare gold lapok is. Licitben elhoztam párat, de a lelkesedés alább hagyott. Szemét SBCk most ezek. Zabálja a rare gold lapokat :).

(#20120) Woodslave válasza eM'82 (#20119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Írtam neki hogy remélem megkapta a wint mert tényleg jobb volt. Azt írta vihar volt elment a nete. :U lucky me :C

Tele broadcastra állítom a kamerát 17-0. Így a játékot jobban lehet érezni de gyakorlatilag 41212-ben se látom már a cmeket.. :U tudom nézni kellene a radart de ha menne nem itt tartanék :D . A coop jobb ebből a szempontból de ott meg a játékosok túl kicsik. 106-os tv el se tudom képzelni monitoron ez hogy van. 165-ös tvn jobbnak tűnt vagy csak én láttam úgy...?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20121) Woodslave válasza eM'82 (#20119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csináltam egy picket Mahlen. Nekem nem jönnek be ezek a 3-4 részes sbck. Jöhetne vmi olcsó 81+pick 7common meg 4 rare. Több ilyen fodder sbct nem csinálok úgyse jön semmi. Amúgy meg nyomom a draftot.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20122) K.J válasza Digestive (#20106) üzenetére


K.J
senior tag

Teljesen igazad van. Az a baj, h én legtöbbször érzelmi alapon döntök és hajlamos vagyok lemondani egy jobb kártyáról csak azért, mert a "roaszabbhoz" gyengéd szálak fűznek.(semmi buzulás :D )

Egyébként nem tudom, h Te/ Ti hogy vagytok vele, de én hiába tudom, h az adott játékos milyen lábas, mindig jobbra terelem a labdát, mert nekem is a jobb lábam erősebb.

Konzekvencia: Sok dolgon túl kell lendülnöm, ha jobb akarok lenni ebben a szarban. :)

(#20123) toxicjew


toxicjew
addikt

Én meg annyi foddert nyitottam tegnap, hogy lassan már ki tudnám rakni mondjuk Eusebiot. Főleg ha jön vmi pp upgrade is. Vkire el kéne tolni ezt a sok lapot :U Holnapra asszem Cruyffot vizionalnak.

(#20124) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tudom hogy ea szervert kellene telepíteni de szerintetek 100asról 300-asra van értelme? Vidanet 500 a csúcs de havi 8500 ft emiatt a játék miatt nekem túlzás. 6k is de ha kicsit élvezhetőbb lenne az még ők lenne. Lehet megkérdezem ki lehet-e próbálni..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20125) Madn!ght


Madn!ght
addikt

2500 lejátszott meccs után elértem a második célomat is a játékban. (Öcsi bácsi volt az egyik, az már viszonylag hamar ki volt pipálva) :C Részemről befejezettnek tekintendő az idei évad.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20126) adise válasza Woodslave (#20124) üzenetére


adise
őstag

a net sebességnek semmi koze a válaszidohoz, illetve a kapcsolat minoségéhez valamelyik távoli ea szerverhez.

(#20127) Woodslave válasza adise (#20126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ok. Ettől függetlenül 1000es digin 25kmel közelebb egy ea szerverhez ;] érezhetően jobb volt. Szóval akkor nem számít hogy 30 vagy 44 ping. .. akkor baxhatom :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20128) Woodslave válasza Madn!ght (#20125) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R grat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20129) adise válasza Woodslave (#20127) üzenetére


adise
őstag

nem, én azt írtam, hogy nem attol lesz 30 vagy 44 a pinged, hogy pl 500-as vagy 1000es digid van. Kulonbozo szolgaltatok kozott lehet kulonbseg kulfoldi routing. Ettől fuggetlenul ezek a ping értékek kb minden játékban megfelelőek csak a fifában nem jó a szar netkodja miatt. De a németek/olaszok siman jatszanak 10 alatti pinggel is akár fifát. Így lehet kikapni konnyedén egy Brescia AC nevu rare gold csapattol is akár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20130) Woodslave válasza adise (#20129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Köszi nem értek hozzá csak mindig reménykedek hogy itt is a pace számít nemcsak a játékban :D

Más szolgáltató meg nincs de feleslegesen nem akarok kétszer ennyit fizetni a netre :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20131) eM'82 válasza Madn!ght (#20125) üzenetére


eM'82
addikt

Bravó !👍

(#20132) Digestive válasza toxicjew (#20123) üzenetére


Digestive
addikt

Eusebiónál nem hinném, h sok jobb támadó van a játékban! Bátran ajánlom! ;)

(#20133) Digestive válasza K.J (#20122) üzenetére


Digestive
addikt

Persze ez velem is így van/volt sokszor. Eusebiot ezért raktam ki. Amióta fifázok, minden évben megvolt és mindig a maximumot hozza. Dinho játékát meg imádtam mindig is és nekem ő az öröm foci megtestesítője! Minden megmozdulását élvezet volt látni a pályán. :R Viszont a fifában sztem sosem volt op sajnos. :( Minden évben megvettem a prime lapját, de az idén már kihagyom.

A bal lábas játékosokat pedig valóban szokni kell. Én rengeteg fineszt lövök és emiatt mindig van bal lábas lapom a jobb szélen. Dybala meg A finesz király. :D

[ Szerkesztve ]

(#20134) eM'82 válasza K.J (#20122) üzenetére


eM'82
addikt

Dettó. Bal lábas vagyok, így azokat jobban el tudom "helyezni térben" a kapura mikor finesse-t lövök. :)
Így mikor jobbra támadok, az könnyebb számomra (támadásfelépítés, labdavezetés, lövés). Bal oldali kapura kicsit másképp áll össze a játékom. Bár az is igaz hogy jobb lábas finesse shotok is mennek (a jatékban), ha megvan az a bizonyos szög, meg előtte az 5*skill (tudod, az az idegbeteg rángatós... Passz ezeknek mi a neve).

Digestive: én Cruyffal vagyok így. Legjobb játékos a Fifában számomra, Neymarral együtt. (A játék ezen szakaszán persze vannak olcsó alternatíváik, de egy Atal nem egy Neymar, még ha statokban hozza is a szintet). Igaz, idén vsz nem fogom már megvenni (TOTS Neymar jött). Cruyff SBC meg sztem mocsok sokba fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#20135) toxicjew válasza Digestive (#20132) üzenetére


toxicjew
addikt

Sejtettem :) Majd meggondolom annak fényében, hogy ki jön vasárnap és mennyiért.

(#20136) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Most tényleg minden sbc 10+ squad lesz :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20137) gjoe válasza Woodslave (#20136) üzenetére


gjoe
őstag

És lassan drágább lesz egy 81es lap mint egy tots.
Az utóbbi 10 nyitott csomagban még 80-as lap sem volt.
Gratulálni tudok annak a balfasznak aki ezt kitalálta.

(#20138) Madn!ght válasza gjoe (#20137) üzenetére


Madn!ght
addikt

Mióta a preview pack-okat bevezették nem volt egy értelmes nyitásom, gyakorlatilag minden pack tartalma töredéke értéket képvisel a csomag árához képest. :W Még jó, hogy nem kell fifa pontot se kiadni értük. :C :U :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20139) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Meddig kell előrendelni hogy mindent megkapjon az ember?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20140) toxicjew válasza Woodslave (#20139) üzenetére


toxicjew
addikt

:)) Woody elesett.

Augusztus 11 amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#20141) Woodslave válasza toxicjew (#20140) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meggyőztek ez egy qrva jó játék :Y ;]

Tudom hogy kibaxok magammal mindenképpen. Tegnap is hajnali fél négyig draftoztam. Sokat nem nyertem már a végén :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20142) Madn!ght válasza Woodslave (#20141) üzenetére


Madn!ght
addikt

Csak a packluckod maradjon meg. :K :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20143) Digestive válasza Woodslave (#20141) üzenetére


Digestive
addikt

Tesó! Fél4ig akkor játszottam amikor nem volt család, gyerek és nem tudtam mit kezdeni magammal szombat este punci híjján. :DDD Szóval mondhatjuk, h masszívan addiktív neked ez a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#20144) Woodslave válasza Digestive (#20143) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja pláne hogy már ezek vannak. Mondjuk ennyi év házasság után a punci nem annyira :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20145) Mrguba válasza Woodslave (#20144) üzenetére


Mrguba
őstag

7 winert 3 lofasz semmi :D 88 as valaki...ment az upgradbe ahonnan 98 as LUKAKU :D

(#20146) Woodslave válasza Mrguba (#20145) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekünk Navas. Lukaku nálam nagyon nem adta

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20147) Woodslave


Woodslave
nagyúr


draftos 87+ azért elhittem megint a zaszlonal :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20148) eM'82 válasza Woodslave (#20139) üzenetére


eM'82
addikt

Ahhoz hogy mindent megkapj, az accountodat is változtatni kellene Kristof_94re előbb :)

(#20149) gjoe válasza eM'82 (#20148) üzenetére


gjoe
őstag

Nekem is át kellene keresztelkednem
Imádom ezt a..... Jatekot

(#20150) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Utóbbi időben egész jó volt a kapcsolat. De ez a wl most brutál xar. Mintha lassított felvétel lenne..

Komolyan valami ismeretlen okból imádom ezt a játékot. A körítést a csapat simogatást appon. Szeretek agyalni meg dumálni róla.

De amikor játszani kell vele onnan vége a rajongasnak. Ok nincs hozzá érzékem nem leszek jó soha de az hogy a meccsek nagy része kínlódás azt nem tudom elviselni. Az se zavar már annyira ha kikapok nem az a probléma hanem hogy ki kell törni a sticket meg még azt a kevés skillt se tudom megcsinálni.

Szóval még mindig nem tudom mit csináljak mert ezen felül még minden időm is rámegy mert lazán nem tudom csinálni...

Pláne ez a Ng hiány is idegesít kicsit :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.