Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Woodslave válasza TrueGooner (#20350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy Lacazettel augusztusban? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20352) TrueGooner válasza Woodslave (#20351) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Főleg az Icon Henryn volt a hangsúly Laca csak az Arsenalos mibenléte miatt került bele a mondandómba. 😀 Plusz mint leírtam, nem sokat nyomtam idén, szóval Laca simán odafér a tarcsiba. 🤣

[ Szerkesztve ]

(#20353) Woodslave válasza TrueGooner (#20352) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R jó értem :D Henry tényleg nem lehet rossz főleg aki szereti. Tavaly nekem csak a mid volt meg lw de én nagyon nem szerettem a fifaban. :(

Viszont az sbc igy w :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20354) K.J


K.J
senior tag

Azér' ez odabasz nem? Nagyon jól adta a draft. Csak kár, h semmire nem mentem vele.
Tény, h az eszem sem igazán ott járt, de valahogy nem működött rendesen a csapat, vagy csak én voltam bamba. Na mindegy :D

(#20355) Nandinagy válasza K.J (#20354) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem általában mindig ez van :D Múltkor Prime R9+Prime Pelé+TOTY Mbappem volt azt a 2. körben kiestem. Gold Rashi+93 CR-el meg 4/4-t nyertem 1 kapott góllal.
R9 borzalmas volt egyébként. Olyan erőtlen lövéseket kevés embertől láttam a játékban de egyébként rá egész sok ismerősöm panaszkodott, hogy szar. Pelé viszont istenkirály őt szívesen kipróbálnám :D

(#20356) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mivel már a játék végét járjuk megint megcsináltam az ikon picket.
Owen - Matthaus - Sanchez.
Matthaus duplicate.
:C

(#20357) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20356) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne haragudj, de miért nem a Newcastle legenda Owent vetted ki? ;]

(#20358) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20357) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Megvolt már anno, de óriási 0 volt. :D

(#20359) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

1. pick Shaw, 2. pick Gündogan. Holnap még kellene 3 győzelem és az úgy jó is lesz. Ha még belefér, akkor talán egy gold 2.

(#20360) toxicjew


toxicjew
addikt


Vki egy utolsó grind augusztusban? :)) :D

(#20361) K.J válasza toxicjew (#20360) üzenetére


K.J
senior tag

Ez komoly?
Ha igen, majd itt adnak 3 tokenért PIM Dinhot én meg itt szopok vele. :D
Tegnap annyira rápörögtem, h maradt 30k coinom és még van belőle 2×86, 2×87 állomás, ezért mindent eladtam, ami mozdítható, összejött 200k coin, így már tuti meglesz. :)
Fodder még van néhány.
Akanjit is azért csináltam meg, h majd belerakom, de ha jó, akkor inkább nem. Próbálta valaki esetleg?

(#20362) EA's hit válasza K.J (#20361) üzenetére


EA's hit
őstag

Ismerős, én tegnap végeztem Eusebioval. Én is mindenkit csak azért húztam ki a napokban, hogy rakhassam is bele (Akanji, Witsel, Meunier, El Shaarawy), végül egy hét alatt ki is raktam klubból (múlt vasárnap kezdtem) úgy, hogy transfer banom van továbbra is :D Más kérdés, hogy élvezni nem tudom, mert tegnap óta a rivals undorítóbb, mint valaha, gusztustalan módon le vagyok húzva minden meccsen, a játékosaim nem tudnak sem passzolni, sem mozogni, látványosan le vannak lassítva, és minden egyes meccsen kapok legalább egy nevetségesen csicska gólt, pl. az ellenfélnél Dybala az alapvonalról valahogy visszapasszolja még a labdát, nincs középen embere, simán elhozná a védőm, ehelyett Ederson rávetődik, és beüti a kapuba :D Tegnap és ma 11 vagy 12 meccset toltam le, egyetlen egyet tudtam kínkeservesen megnyerni, meg egy lett döntetlen (ott is a 90. percben egyenlített ki a csávó...), a többi mind gusztustalan, undorító vereség, buktam is bő 300 skill ratinget. Szóval egyelőre nem mondanám, hogy megérte szenvedni Eusebioval, de majdcsak változik :)

Egyébként ha lesz tényleg 4. swap, olyat kb. biztosan nem raknak bele, aki kapott mostanában sbc-t, szóval Dinhoval nyugodt lehetsz :D Más kérdés, hogy ennek csak akkor lehet értelme, ha tényleg top ikonokat lehet viszonylag egyszerűen kiszedni belőle majd így a játék végére, de azokból meg nem sok van, aki sem swapban, sem sbc-ben nem jött még ki idén, kb. Pelé, R9, Maldini (de ő elvileg ma este kap sbc-t), Zidane. Kíváncsi leszek, bár igazán küzdeni vele már tényleg csak pár ilyen top lapért lehet érdemes :D

(#20363) Nandinagy válasza EA's hit (#20362) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez a swap akkor lesz érdekes ha bedobnak mondjuk egy 85*25-t 2 tokenért meg egy 86*20-t 3 tokenért :D Arra benevezek kirakom Dinhot aztán kész vagyok.

(#20364) |AP| válasza EA's hit (#20362) üzenetére


|AP|
veterán

nekem is hasonló tapasztalataim vannak a rivals-szal az elmúlt napokból. Én nem tudom mi történt, de szinte képtelen vagyok nyerni. Ugyanúgy én is kb. -300 skill pontnál járok. Sokszor mintha nem is ugyanazt a játékot játszanánk, esélyem sincs. Pedig nem én felejtettem el játszani, WL-ben hoztam a szokásos szintet most is... a DR-rel történt valami furcsaság

(#20365) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20363) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Redditen volt aki 100*75+ rare goldot javasolt. Mondjuk az tényleg jól jönne! :DDD

(#20366) K.J


K.J
senior tag

Eddig bírtam. Gondoltam várok a rewardokra, de teljesen hasztalan.
Kész vagyok az idei résszel!

(#20367) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-s kollégák! Van kedve valakinek megcsinálni ezt a "Futties memory lane" objectivet vagy legalább segíteni benne? :DDD

(#20368) Digestive


Digestive
addikt

Hát ezért kár volt. :DDD

(#20369) Kristof_94 válasza Digestive (#20368) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Te jó ég, ez is siralmas, talán még a tavasszal is az lett volna. :D

(#20370) toxicjew válasza Kristof_94 (#20367) üzenetére


toxicjew
addikt

Ne már, pár amatőr sb meccsel le lehet tudni :D Dolgozz meg érte ;]

(#20371) Digestive válasza Kristof_94 (#20369) üzenetére


Digestive
addikt

Ezek szeptemberben lettek volna jó lapok. :D

(#20372) gjoe válasza Digestive (#20368) üzenetére


gjoe
őstag

Azért desailly még most is használható, shadow kell rá és rendben is van.

(#20373) EA's hit válasza |AP| (#20364) üzenetére


EA's hit
őstag

Én hülye lenyomtam egy párat délután is, nagyrészt ugyanaz, amit fent is írtam, undorító az egész, teljesen más a játékmenet, mint pár napja, és gusztustalanul le vagyok húzva, na meg a játéknál csak a community csicskább. A végén aztán eljött az új kedvencem: egy coopos párost végre simán elvertem, 4-0-nál kiléptek, de úgy, hogy nekem sem adta meg a wint :) Kidobott a FUT főmenübe, coint kaptam érte, a gólokat beszámította (tudom, mert ezzel lett meg az egyik weekly objective), de rivalsban meccsnek sem számolta be, és skill ratinget sem kaptam érte. Undorító.

(#20374) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

17 megvan, 5 maradt. 16 győzelemnél még 10 maradék meccsem volt, aztán jött egy 4 mecces cumi, nem részletezem, röhej volt.

(#20375) Woodslave


Woodslave
nagyúr


Nem rossz 82+ pp :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20376) Kristof_94 válasza Woodslave (#20375) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem az elsőből egy Fofana, de szerintem nem lesz sok. Ez a 60-as chemistry elég nagy kitolás.

(#20377) K.J


K.J
senior tag

Naaaagy dilemmában vagyok.
Nem biztos, h egy újabb évet akarok szentelni ennek a játéknak, mert mellette elég sok dolog elmarad, vagy minimum háttérbe szorul és ahogyan már megbeszéltük itt, sokkal többet vesz el, mint ad. Sajnos!
Még kb 3 napom van meggyőzni magam az ultimate verzió előrendelésére, bár kevés esélyt látok rá.
Néhányan megfogalmaztátok a véleményeteket már, szóval van köztetek olyan, aki meggondolta magát és később akar idegösszeroppanást kapni, netán már az elején kezdi? :D

Woody kollégából kiindulva (kb az utóbbi 1 hónapban többet játszott, mint én az éven :D ) nem hinném, h túl sokat buknék, ha rászánom magam és később csatlakozom.

(#20378) bodnar123 válasza K.J (#20377) üzenetére


bodnar123
senior tag

Én tavaly májusban játszottam először UT-vel... Előtte csak seasons, abban voltam első osztályban, de az is nagy stresszel járt. Tavaly nyáron megfogadtam, hogy amint vége a 20-nak nem kell a 21... Mert túl sok időt vesz el... Anélkül meg nem megy. Idén végül az EA playel vágtam bele májusban, és éppen elég volt. így kb 2-3szor kellett összegrindolni a csapatot, és mákom sosem volt, max ilyen 700k-s játékost dobott (azt se eladhatót), és nem tudtam azt elérni mint aki egész évben tolta, de így is elég. Tuti nem veszem meg a következőt. Majd ezzel eljátszok néha. Mondjuk segít, hogy pc-n nincs next gen. Na de én egész évben ha ezt így tolom, akkor sok mindent bukok az életben, és minek. Ezt a játékot főképp a szerencsejáték viszi... Emiatt akkora a függés.

(#20379) taylorp válasza K.J (#20377) üzenetére


taylorp
senior tag

Én majd akkor játszok a 22-vel ha bekerül a Game Pass-ba. Pénzt tőlem Fifáért nem mostanában fog látni az ea.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20380) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Eddig nem adott rosszat: Fofana, Lodeiro, Parejo, Aarons, Ginter, Sandro, Lukaku... :C

(#20381) Nandinagy válasza K.J (#20377) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miért 3 nap? :D Max a hero lapot bukod ami tudtommal decemberben fog érkezni.86-os lapokról beszélünk tehát decemberben valószínűleg ló**szt nem fog érni pont mint idén Beckham. Szeptemberben fogom én is megvenni. OTW-t+fifa pontot ugyanúgy kapsz.

A többit meg te tudod. :D Nekem a fifa az egyetlen online játék amit tolok szóval ennyit megér. A fifa mióta utzek mindig az első 1-2 hónapban a legjobb szóval ki nem hagynám :D +ott van a csapatépítés élménye még az elején.

(#20382) Woodslave válasza K.J (#20377) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

Amúgy idén ezzel a tots ikon swap dologgal pont jó időben kezdtem. Tavaly ugye simán megálltam de folyton olvastam a topicot néztem pár videost. Meglátjuk mennyire lesz xar hogy belevágok a 22-be próbálom ne öljön meg idegileg ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20383) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#20380) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A következő egy tots André. Másnak is így adja? ;]

(#20384) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20383) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem igazán. Volt egy FB Sane utána TOTS Areola aztán Ibra-Ramsey-Paulista-IF Kjaer(83) :D

(#20385) Woodslave válasza Nandinagy (#20384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem se. Ezután a tots Marquinos után 1-2 84-es meg 3 83 cssk az a baj hogy tradeble rare lapokat raktam bele. De mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20386) toxicjew válasza K.J (#20377) üzenetére


toxicjew
addikt

Én jelen állás szerint úgy érzem, hogy black friday előtt nem kezdem el a kövi részt.

(#20387) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Fifa 22 előrendelesnel elég ha éppen van EA Play? Az csak 1300 egy hónapra, úgy még olcsóbban jönne ki a 22 Ultimate.

(#20388) gjoe válasza Kristof_94 (#20383) üzenetére


gjoe
őstag

Nekem nem. Háromból 3gold max84.
Dehat te más vagy, a kis kiválasztott. Neo.

(#20389) Woodslave válasza #04441088 (#20387) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igen. Ea play + játékon belüli vásárlás-20%

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20390) K.J válasza Nandinagy (#20381) üzenetére


K.J
senior tag

Mert úgy tudom, h a plusz extrákat akkor kapod meg, ha augusztus 11-ig előrendeled az ultimate verziót. A lépéseit tudjuk, 20% kedvezmény stb.
Boltokban lemezen csak a standard érhető el.

(#20391) Nandinagy válasza K.J (#20390) üzenetére


Nandinagy
addikt

[link]
Egyedül a hero item ami pre order bonus az otw,if,fifa pont mindet megkapod ha utána rendeled elő :D Ezt mondtam, hogy szerintem a hero miatt nem igazán éri meg sietni az előrendeléssel mert úgyis decemberben kapod meg amikor már semmit nem fog érni.
Én is gondolkodok még mert lehet tudok egy ps5-t szerezni és addig nem rendelem elő potyára :D

(#20392) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

WL rewardok mikor jonnek meg? Companion appban ki tudom nyitni, ugye?

Koszi elore is. :)

(#20393) Woodslave válasza HdRew (#20392) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csütörtök. Igen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20394) HdRew válasza Woodslave (#20393) üzenetére


HdRew
őstag

Koszi. :)

(#20395) K.J válasza Nandinagy (#20391) üzenetére


K.J
senior tag

Rendben, köszi! :)

(#20396) toxicjew


toxicjew
addikt

(#20397) LendvaiFeri1 válasza toxicjew (#20396) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

95+ moments? :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20398) Stylerr


Stylerr
addikt

Xboxon előrendeltem a Fifa 22-t a Fifa21 menüjéből, ahol írta is, hogy sikeres volt, azonban se a kártyámról nem vonta le a pénzt, illetve semmilyen visszaigazolás nem érkezett e-mailben sem, illetve sehol máshol sem. Másnál is így volt?

(#20399) Zimmi91 válasza LendvaiFeri1 (#20397) üzenetére


Zimmi91
addikt

Akkor a maradék 600km és az egész club megy ebbe és befejeztem a játékot :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#20400) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#20398) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

10 nappal a megjelenés előtt fogja levonni majd. A PS store zárolja azonnal az összeget.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.