Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Zimmi91 válasza Madn!ght (#15999) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem egy Kulabá és 4db 85ös :D Meg akartam várni vele a francia totsot, de minek... :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#16002) EA's hit


EA's hit
őstag

EA bácsi kibaszott nagy troll, akkor is képes kicseszni az emberrel, amikor látszólag ad :D Tegnap megcsináltam a 85+-t, kiraktam vagy 20 picket, 6-8 upgradet, meg nyitottam pár packot a store-ból is. Kroost 4-szer (!) adta be, Modricot 2-szer, úgy, hogy mindkettő megvolt már előtte is untrade-ben :D Ugyanígy adott egy dupla untrade Parejot is. Szóval értékekre még jónak is tűnne, hogy 4 88-as meg 2 87-es lapot adott, csak épp az összes Modricnak és Kroosnak az lett a sorsa jobb híján, hogy mentek rögtön a következő upgradebe. Persze tots-ot nem volt hajlandó beadni, vagyis de, egy 7500-as packból kisétált a szaúdi liga csodálatos 86-os brazil CB-je, hát nem éppen rá számítottam :C

(#16003) taylorp


taylorp
senior tag

Jó reggelt Urak!
A transfer ban kiterjed a packvásárlásra is?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#16004) LendvaiFeri1 válasza dvtkfan (#15995) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez milyen sbc? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16005) EA's hit válasza taylorp (#16003) üzenetére


EA's hit
őstag

Nem.

(#16006) taylorp válasza EA's hit (#16005) üzenetére


taylorp
senior tag

:R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#16007) EA's hit


EA's hit
őstag

Este jön az új icon swap, kint van a töltőképernyőn :D

(Meg a török ligás tots is, de az kit érdekel :D )

(#16008) gjoe válasza EA's hit (#16007) üzenetére


gjoe
őstag

Na az jó.
Bár gondolom megint egy hónap múlva a másik fele. Addigra meg június közepe. Szóval ikon miatt már nem biztos érdemes lesz várni.

Na lesz egy valag török totsom is fasza. Laliga tots még egy sem esett, de saudi már 6db.

Van akinek wow totsok esnek állandóan van akinek meg a semmi. Azért megszánhatna már EA valami jó lappal.
A legjobb playerem még mindig rooney.


Dalglish vs raul? Dalglisht akartam kivenni de raul olcsóbb. Megéri helyette raul vagy mindenképp inkább dalglish?

(#16009) |AP|


|AP|
veterán

túl vagyok a 85+ on és 10db picken.
Kroos, Gerard Moreno, aki említésre méltó...

Nem adom fel, vezetni fogom, hogy pontosan hány picket sikerül csinálni és abból mi jön. Ne legyen csak üres panaszkodás :)

(#16010) taylorp válasza |AP| (#16009) üzenetére


taylorp
senior tag

Azt meg lehet nézni valahol, hogy mennyi sbc-t csináltam, mennyi pakkot nyitottam eddig a 21-ben?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#16011) pethYeti


pethYeti
addikt

Megfogadtam, hogy többet nem veszek FIFA-t, ami kiváló döntés volt. Na de ugye bekerült EA Play/GamePass-ba. Úgyhogy kicsit nyomtam Squad Battle meccseket. Elite 3-at értem el, egyik pakkból ez jött :C

El is adtam és ez lett az eredménye.

(#16012) |AP| válasza taylorp (#16010) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudok róla, de vannak itt a topikban nálam hozzáértőbbek :)
Én csak most akarok egy kis statisztikát csinálni, nekem ez a játék legfontosabb hete, most komolyan rámegyek az upgrade-ekre. Eddig csak úgy módjával nyitogattam, most sz!zas nagyságrendben tervezem, ez már azért valamennyire mérvadó eredmény lesz a packluckommal kapcsolatban :)

(#16013) Mrguba válasza gjoe (#16008) üzenetére


Mrguba
őstag

Nalam prime Owennel.van Rooney..
Patent a ketto egyutt.

(#16014) LendvaiFeri1 válasza pethYeti (#16011) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem most van kb. ilyen árú csapatom, 350 óra játék után.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16015) eM'82 válasza LendvaiFeri1 (#16014) üzenetére


eM'82
addikt

Ez azért van, mert nem öltél bele elég munkát, energiát. Vagy csak nem hittél benne eléggé. Vagy a gyíkemberek :DDD

pethYeti-nek gratulálok, de ez is leírja miért nem érdemes küzdeni, coinokat kajtatni. Persze megértem hogy fel kell zárkóztatni az új accountokat, de ez továbbra is egy kicseszett igazságtalan játék marad.

Ebédidőben csinálok pár playerpicket, még van egy rakat játékosom. Hátha. Csak ne Casemiro-t! Pls.

[ Szerkesztve ]

(#16016) thebigK válasza gjoe (#16008) üzenetére


thebigK
addikt

Dalglisht mondanam az 5* WF miatt, csak passzolgatni ne kelljen vele

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16017) Woodslave válasza eM'82 (#16015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet 1400,_Ftot megér. Mondjuk jelenleg 3 gold lap van a klubban, szóval még sb-ben is gyenge lenne :D Bár gondoltam arra, hogy egy hónapra befizetek, törlöm a klubbot és újrakezdem :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16018) Zimmi91 válasza Woodslave (#16017) üzenetére


Zimmi91
addikt

Woody visszatér és szeptemberig függi a játékot és sír miatta ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16019) pethYeti válasza LendvaiFeri1 (#16014) üzenetére


pethYeti
addikt

Korábbi években én is beleraktam ennyit az aktuális fifába, sose volt értelmes nyitásom max ilyen 40k-t érő játékos. Már 2 éve nem veszem meg. Örülök, hogy idén is kihagytam, mert még mindig borzalom ez a ping-pong játékmenet.

Arra jó volt, ez a nyitás, hogy volt egy jó délelőttöm. De fillért nem ér ez a játék, így gamepass-ban okés, "ingyeng volt".

(#16020) gjoe válasza thebigK (#16016) üzenetére


gjoe
őstag

Ő szimpatikusabb lenne.
Megvárom mi esik esetleg a héten aztán kirakom.
Remélem ikon swap ad sok foddert hozzá.

csináltam pá sima gold upgredet és jobban adott mint a pick.
Jött kounde, pedig már majdnem elhittem hogy varane.

(#16021) eM'82


eM'82
addikt

Csináltam 10 ppicket. Aztán persze még 5-öt (ott Pjanic a max, meg egy 83as nemtom ki). Alant az eredmény.
Carrasco szuper, de annyi szuper sub-om van már hogy ő valamelyik SbCben végzi majd Casemiro+Moreno kettőssel.
Talán még 5 ppick-et nyomok.

Eddig 13 La Liga Premium Upgrade volt, meg vagy 20 player picket.
5 TOTS: G.Moreno + Carrasco + 3xCasemiro.

[ Szerkesztve ]

(#16022) |AP|


|AP|
veterán

második 10db pickből: Fekir, Carrasco (2x) és egy nem ToTS Modric.
Azért ez nem rossz. Egyik TOTS lap sem az általam legjobban várt, de azért alakul ez. Kár a Carrasco dupláért, jöhetett volna helyette más inkább :).
Így megy bele Coutinho-ba

Remélem ezzel nem fújt ki a packluck

(#16023) LendvaiFeri1 válasza eM'82 (#16021) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nálam 10-ből: 1x Courtois, a többi 82-83 moslék. Ebből se csinálok többet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16024) kapeti07


kapeti07
senior tag

15 PP reggel, 10db ebéd közben. A klubbom üres, 150 ezret megtartok a garantáltra. Eddig 2x jött gold Ramos. Reggel a marque matchup is csak egy TOTS Gomis-t hozott, legalább eladható.

PL/Laliga csapatom van és pont ennél a két TOTS-nál nem tudtam semmit kihúzni :(

Lehet pihentetem a játékot a Summer Heat-ig. Ha lesz egyáltalán.

Xbox: kapeti

(#16025) sz_abika


sz_abika
addikt

Két excel között csináltam 1 próbát én is - TOTS Casemiro.
Szerintem el is értem a csúcsot egyből, innentől fölös erőltetni, amúgysem tudom mihez kéne a fodder.

PSN: xszabikax

(#16026) |AP| válasza kapeti07 (#16024) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem ne add fel. Valahonnan még próbálj játékosokat grindolni.
Én 10-esével csinálom a pickeket és eddig mindegyik 10-es csomagban volt legalább egy TOTS (a másodikban 3!)
A harmadik 10-esből Jordi Alba jött. Azonnal ment is a kezdőbe. Ezek után tényleg nem panaszkodhatom, de most már nagyon megjött az étvágyam, hogy mindenem beleöljem ezekbe a pickekbe :)

(#16027) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem is már csak 300 maradt miután megvettem Cancelot. Gondolkodom az upgraden. Olasz ligából szerintem max Hernandez kellene, de nem létszükséglet. Bundes is érdektelen, a Ligue 1 meg Yedder és Mbappe miatt lehet érdekes. Szóval ezek alapján mehetne a mostani upgrade, de a nyári EB-s promo még okozhat meglepetést. :F

(#16028) EA's hit válasza |AP| (#16026) üzenetére


EA's hit
őstag

Én kb. 30-at csináltam meg eddig, egyetlen Llorentét adott be, aki fasza lap, csak nem tudom beépíteni :)

(#16029) |AP| válasza EA's hit (#16028) üzenetére


|AP|
veterán

hát akkor tényleg kussolok :)
Nekem már az is win lenne, ha így zárnám a hetet, de most már vérszemet kaptam :)
De hogy ne legyek telhetetlen: ha még nyitnék egy Suarezt akkor befognám :DDD

(#16030) toxicjew


toxicjew
addikt

(#16031) thebigK


thebigK
addikt

Ezt arulja el valaki, hogy 30% alatti possessionnel, 67% passzpontossaggal hogy lehet meccset nyerni tok siman? Ha en tamadtam, 11 embere vedekezett, amint megszerezte a labdat, 5 mar a kapum elott volt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16032) eM'82


eM'82
addikt

Puskás az icon swapban! :R

(#16033) toxicjew válasza eM'82 (#16032) üzenetére


toxicjew
addikt

Pár napja írtam, hogy szívesen kipróbálnám Vieirat, erre bekerül ő is. Ez a swap azért gondolkozós lesz, hogy mit/kit vegyek ki.

(#16034) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Lehetett vna az összes pick ilyen :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#16035) gjoe


gjoe
őstag

Már eldöntöttem hogy a player csomagokat szedem ki most gyorsan, de most el kell gondolkoznom mi legyen mert jók az iconok és icon pikkek is.
Bár azokat csak június vége, szóval az meg elég későn lesz már.

(#16036) |AP|


|AP|
veterán

nem jött se Suarez, se Messi a 85+ ból ...

Llorrentét vettem ki, Casemiro még foddernek sem kell :)

(#16037) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Azért jobbat reméltem volna...használható amúgy?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16038) Stylerr


Stylerr
addikt

89 Courtois..

(#16039) eM'82 válasza Zimmi91 (#16034) üzenetére


eM'82
addikt

Ide Fekir jött. Ingyen teljesen ok :)

(#16040) |AP| válasza dvtkfan (#16037) üzenetére


|AP|
veterán

én egyszer már eladtam, ha újra kinyitnám elgondolkodnék. De igazából se FB Hermoso-t, se Puyolt nem szívesen raknám ki miatta a keretből.
Esetleg ha elkezdenék 5-3-2-t játszani, akkor beférne, mert amúgy nem rossz védő!

Amúgy tudom menjek a francba a problémáimmal, de most három poszton is bajban vagyok a nyitások miatt.

CAM: Fekir vs Coutinho
LM: Cucurella vs Carrasco
CDM: Busquets vs Llorrente

kiemeltem az általam preferáltakat, de majd az idő, meg a próbálgatások eldöntik :)

[ Szerkesztve ]

(#16041) gabesz82 válasza |AP| (#16040) üzenetére


gabesz82
senior tag

A Fekir-Coutinho kérdés nehéz ügy, mert mindkettő nagyon jó lap és hasonló, ha szeretsz cselezni akkor Cou, cserébe könnyebben borítható, ha nem annyira lételem az 5ös skill akkor Fekir, ő egy kis tank.

Viszont
Cucurella-Carrasco könnyebb, mert Cucu btb, Carrasco támadó, kérdés milyen poszton hasznàlod.

Busquets vs Llorente egyértelmű Llorente, Busi sajbos gyengébb.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#16042) thebigK


thebigK
addikt

Ide gold kibaszott modric. gg

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16043) |AP| válasza gabesz82 (#16041) üzenetére


|AP|
veterán

nem vagyok nagy cselezgetős, valószínűleg Fekir jobban fog menni a játékomhoz, de Cou-t azért mindenképpen kiveszem.
Cucurella sokat védekezik nálam, ide szerintem nem fog beférni Carrasco, szükség van a visszafutásokra/védekezésre
Igen, Busitól lehet hogy nehéz szívvel, de megválok. Nagyon hasznosan játszott amióta megvan, de Llorrentének már a korábbi lapjai is állatok voltak.

A végén lesz egy Atleticom egy-két Barca játékossal kiegészülve :)

Suarezen nagyon gondolkodom, hogy ha nem is nyitom ki, akkor is megveszem. Már a moments lapja is nagyot megy nálam, csak elég lassúcska. De ez most orvosolva lett, azok a shooting statok meg mindent elmondanak :)

[ Szerkesztve ]

(#16044) dkaro


dkaro
őstag

Ki hogy kombinálja a swapokat?

(#16045) EA's hit


EA's hit
őstag

18 token azedhető ki, ugye? Látott valaki hivatalosat? Ha igen, nekem egyértelmű: Öcsi bácsi 13-ért, és a moments ikon pack 5-ért, utóbbi már holnap :D

(#16046) bubuska10


bubuska10
senior tag

ÖCSI BÁCSI!!!! :C

(#16047) Kristof_94 válasza dkaro (#16044) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom még, nagyon sok opció van és rendesen át kell gondolni. :D
Az a baj, hogy most van 9(?) token, és június 17-e után jön a következő adag.
Szóval baromi soká lesz még...

[ Szerkesztve ]

(#16048) |AP|


|AP|
veterán

az első rendes húzás az EA-től:
az icon swapokhoz first owner játékost csak azokból a ligákból kér (Lali, Ligue1, bundás), amik még nem zárultak le TOTS szempontból és valószínűleg mindenkinél lapul az adott ligához csomag, vagy ha nem, akkor majd tud sbc-zve szerezni.

Így nyugodtan üríthetem a klubot, nem kell tartogatni ezeket a játékosokat :DDD

(#16049) toxicjew válasza dkaro (#16044) üzenetére


toxicjew
addikt

Nehéz ügy , 2 egész jó pack kombináció van, plusz ott egy endgame Vieira. Öcsi bácsit bármennyire is szeretném a szentimentális értéke miatt, a 3 wf nálam dealbreaker :( :F

Ea's hit: igen 18 lesz, láttam egy képet vhol.

[ Szerkesztve ]

(#16050) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Végre valami. Szerintetek melyik legyen?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.