Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) Woodslave válasza |AP| (#19700) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap már arra gondoltam, annyira nem érdekel a reward, hogy lenullázom a skill ratingem és megnézem mi van 10-ben. De fogadni mernék, hogy 0 skill ratinges ellefelek ellen ugyanez lenne :C :D

de amúgy ma már nem is értem ha már mindenképpen játszani akartam jobb lett volna sb-ben csinálni a két ojjektívet... :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19702) Nandinagy válasza |AP| (#19700) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát leginkább mert kinyírták a rivalst idénre ezzel a 30 meccsel :D Amikor a játék elején érdekelt 2200-2300 SK körül voltam most meg 1900 szerintem. Ha van valami objektív és van kedvem belépkedek főleg ha nem kötelező nyerni. Viszont néha rámjön a játékkedv és jó a rivals :D Nagyon sokan úgy vannak, hogy letolják a 30 wlt amivel megvannak rivalsban is valami rankban és nem igazán nyúlnak a játékhoz. Emiatt kaphatsz erősebbett alacsony ratingen.
Nekem is volt olyan, hogy egy 2200 sk-s emberkét 5-0-ra verek utána meg lefociz egy 1900 környéki.

Mondjuk ez jövőre még rosszabb lesz alsóbb divekben ha tényleg saját divből kapsz besorolót. :(

(#19703) |AP| válasza Nandinagy (#19702) üzenetére


|AP|
veterán

pedig leginkább a rivalsnak lenne értelme ha az ember nem akar WL-t nyomni.
Elméletben hasonló képességű ellenfelek, van lehetőség a fejlődésre/előrelépésre, vannak rewardok, az ember tisztán látja hol tart jelenleg....

... elméletben milyen szépen hangzik :DDD

Ha jövőre tényleg ez lesz, akkor valóban teljesen értelmét veszti :(

(#19704) Woodslave válasza |AP| (#19703) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így kellene. Nem értem amúgy hogy most ezen minek variálnak. A kvalifikáció teljesen rendben van, a meccsek száma se annyira durva 20 meccs szerintem kevés ez a 30 azért kezelhető. Azt kellene konkretizálni végre, hogy a kilépés jelentsen forma szerinti vereséget, mert akkor tényleg nem szopatná senki magát meg a másikat kigumizott kontrollerrel. ű

Meg lehetne a forma szerinti besorolás is szigorúbb bár erről sincs semmi info hogy történik, de azért lehetnek érdekességek....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19705) Jinxb1rd válasza Woodslave (#19701) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ne tedd. Az még idegőrlőbb, mikor egy jól láthatóan seggbéna ver el téged csak azért, mert a csapatod nem hajlandó játszani.

Hiába tudsz jobban játszani, nem fogsz tudni győzni ellene. Ő egyszerűen odafut és csak rálövi. Közben a védőd elesik, a kapus meg nem is fog rá mozdulni a labdára se kb. A gyerek meg úgy fog ünnepelni, mintha a világ legjobb játékosa lenne. Semmi köze a skillnek a játékhoz ilyenkor.

Ne.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19706) Woodslave válasza Jinxb1rd (#19705) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D :R jó csak egy kósza gondolat volt 60 meccsből nem fogok kilépkedni, megpróbálom tovább az elfogadás módszerével. (és reggel ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19707) Nandinagy válasza Jinxb1rd (#19705) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha valaki div4 felett van stabilan akkor nem annyira kap ki div8-10 jtátékostól :D
Tavaly mikor volt a summer heat promo volt és mendyhez meg brunohoz talán (már nem rémlik ki volt) csak lejátszott meccs kellett div2ből div8ig estem vissza mert kigumizgattam a kontrollert :D Utána miután meglettek div3-ig vereség nélkül 1 döntetlennel jutottam vissza.
Amit mondasz az valós probléma csak ott általában 1-2 div különbség van köztetek nem 6 :D
Woodi nagy király lenne div10ben ebben biztos vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

(#19708) Woodslave válasza Nandinagy (#19707) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lenne azért esélyem nem? ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19709) EA's hit


EA's hit
őstag

Prime Dalglish 1000+ meccsnél járt már, de egy ideje szerettem volna már upgrade-elni. Kiraktam egy futties picket este, bedobott egy toty Lewát, mondom király, meg is van Dalglish utódja. Aztán kiraktam az ikon picket, természetesen moments Dalglish lett... :) Alapból baromira örülnék neki, mert a prime lapja is brutál volt, szóval gondolom, milyen lehet a moments, de azért nevetséges, hogy hetek, hónapok óta nem adott be olyat a játék, akire lecserélhettem volna, most meg fél órán belül dob kettőt, de így az egyiket ki kell majd hagynom. Ráadásul bár Dalglisht már cserélni akartam, főleg mert CAM-ban kell játszatnom, és csatárként lenne az igazi, de a moments lapját sokkal nehezebb szívvel hagynám ki. Szóval kösz EA, hogy még akkor is szarul járok, amikor igazából jókat nyitok :D

(#19710) Nandinagy válasza EA's hit (#19709) üzenetére


Nandinagy
addikt

Esetleg 442 vagy 4222 vagy a jó öreg 4312? :D Akkor lehet mindenki csatár.

[ Szerkesztve ]

(#19711) EA's hit válasza Nandinagy (#19710) üzenetére


EA's hit
őstag

4-1-2-1-2-t tolok, de Puskás és Rashford a két csatárom :D CAM-nak elvileg mindkettő jobb lehetne Dalglishnál a jobb passing miatt, de őket csatárból nem akarom hátrébb vinni. És akkor még ott van most Lewa meg moments Dalglish is :D

(#19712) Jinxb1rd válasza Nandinagy (#19707) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De aztán gyenge rewardokat fogsz kapni amíg vissza nem jutsz, nem hiszem hogy megéri. :(

We are only Stardust...

(#19713) Nandinagy válasza Jinxb1rd (#19712) üzenetére


Nandinagy
addikt

A legnagyobb probléma, hogy ha nem megyek célirányosan rá a rank1-re akkor max rank2 vagyok. Na most div1 rank2 rosszabb rewardot ad mint div5 rank1. :D div5ben például valószínű simán rank1 lennék div1ben meg azért nyilvánvalóan szoktam kikapni így jóval több nehéz meccs után lehetek csak rank1.

Egyébként ez is egy oka, hogy sokan derankolnak. Minek szenvedjen jó játékosok ellen egy talán rank1-ért mint, hogy alsóbb divekben stabilan rank1 szenvedés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#19714) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy vettem egy Xbox Game Pass for PC-t és ki akartam próbálni EA Membership keretein belül a Fifa 21-et. Összesen egyszer sikerült elindítani valahogy (fogalmam sincs hogy...) azon kívül nem indul a játék. Elindítom az EA Desktopon belül a Fifa-t, felvillan az ablak egy tizedmásodpercre, majd ennyi. Semmilyen hibaüzenet nincs, néha kiírja pár próbálkozás után, hogy játszottam vele ma, de be sem lépett. Többször újratettem már a fifat és az EA Desktopot is, AppData, ProgramData törölve, DirectX notepadban 0 -> 1-re átírva, futtattam már rendszergazdaként, Windows 7 és 8-ban is. A driverek frissek, a beállításokat már Restore Defaultoltam, indítottam már keret nélkül és keretes ablak módban is, szóval már kb. végigmentem minden ilyen fellelt megoldáson.

Előre is köszönöm! :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#19715) toxicjew válasza SkiDev (#19714) üzenetére


toxicjew
addikt

Nézd meg Originen. Nem tudom, hogy ott érzékeli-e, hogy neked van EA Membershiped (gondolom ez az EA Playnek felelne meg), de ha igen, akkor indítsd el onnan a játékot. Itt mindenki aki PCn játszik, Origint használ sztem.

[ Szerkesztve ]

(#19716) Mrguba válasza toxicjew (#19715) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem.is help.kene.
Ps4.megvettem x hinapja gyereknek a fifa21 et..
Jatszott sokat.tegnap.kiirta.ez a.fos.hogy vegyuk meg es lakat van a jatekon..valami.otlet?

(#19717) Nandinagy válasza Mrguba (#19716) üzenetére


Nandinagy
addikt

Licencek visszaállítása beállításokban és újraindítani a konzolt. Ez mindig megoldja.

(#19718) toxicjew válasza Mrguba (#19716) üzenetére


toxicjew
addikt

Sajnos én csak a PC-s fifaban vagyok otthon :)

(#19719) |AP|


|AP|
veterán

Tudom hülyeség, meg nem éri meg, de jött egy ilyen ebből az új Futties pickből (abból amelyikbe három pirosat kell dobni):

Beépíteni nem nagyon tudom, bár van TOTS Mbappém és Aouar-om.
De már nem annyira akarom piszkálni a csapatot :)

(#19720) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Van most 3 új upgrade sbc, ahol a piros fut champions jutalmakat lehet felhasználni. Megcsináltam azt ahol 3 lapot kell beletenni és cserébe ad egy picket, ahol 5 lap közül válaszhatok. TOTS Kane volt a legjobb, utána egy Donnarumma, a másik 3 meg 89 vagy az alatti... :C

(#19721) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19720) üzenetére


Nandinagy
addikt

Komolyan Kristóf borzalmas a te panaszkodásod hallgatni mikor idén az összes jó tots lapot kinyitottad :D

#19719|AP|
Grat! :D A helyedben kipróbálnám mégis csak Barcás volt. Caio Henrique lb-be és kész.

(#19722) |AP| válasza Nandinagy (#19721) üzenetére


|AP|
veterán

persze, mindenképp kipróbálom, de nem vagyok egy nagy cselgép :DDD

(#19723) Nandinagy válasza |AP| (#19722) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pár cselt pedig érdemes megtanulni. Megkönnyíti a játékot :D

(#19724) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Ide szokás szerint a fos...legalább egy használható jött volna...😭😭😭

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#19725) dvtkfan válasza dvtkfan (#19724) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Nem is értem mit vártam...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#19726) Woodslave válasza dvtkfan (#19725) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ebből három nekem is benne volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19727) Woodslave válasza |AP| (#19719) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Te se panaszkodhatsz megkaptál te is mindenkit

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19728) |AP| válasza Woodslave (#19727) üzenetére


|AP|
veterán

amúgy igen (bár nem is panaszkodtam soha :) )

Jobban belegondolva most a vége felé nagyon elkezdte adni: volt itt Mbappe pick, Messi pick, most meg ez...

De már úgyis vége lassan, tök mindegy.

(#19729) Bence910905 válasza |AP| (#19719) üzenetére


Bence910905
tag

Grat! Konkrétan a játék legjobb lapja ha mèg játszol oriasi hulyeseg nem átépíteni a csapatot
Én ma se lépek be.. az 5 lapbol a legjobb 1 91es donnaruma volt akit bele is tettem :)

[ Szerkesztve ]

(#19730) eM'82 válasza dvtkfan (#19725) üzenetére


eM'82
addikt

Itt is Kjaer :). Fosch lett ez a 10x 85+.

(#19731) gjoe válasza dvtkfan (#19725) üzenetére


gjoe
őstag

az 90 százalékban nettó lehúzás.
10 db 87-es lapért 10db 85-ös

(#19732) Woodslave válasza gjoe (#19731) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Beleraktam Eriksent de ligtet es ifkantet :C . Csak okosan. Sajnos piros csak Donnaruma van akit használok majd csütörtökön megcsinálom a ketteset.

Persze a wl plus is kibaxott laliga még véletlenül se olasz vagy seriea :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19733) |AP| válasza Woodslave (#19732) üzenetére


|AP|
veterán

"Persze a wl plus is kibaxott laliga"

hopp, ezt eddig nem is láttam. Pedig nem akartam WL-ezni hétvégén, de lehet mégis benézek :)

#19729Bence910905: "oriasi hulyeseg nem átépíteni a csapatot"

hát, ha kidobok pár általam nagyon kedvelt játékost (Iniesta, de Jong), akkor egy ilyet végülis össze tudok rakni :) (esetleg Xavi helyére még egy TOTS Paquetát tudnék venni, akkor is mindenki 10-es chemen van)

[ Szerkesztve ]

(#19734) Woodslave válasza |AP| (#19733) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ebből a pickből tényleg sok Neymar esett. Vmi glitchet emlegetnek. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19735) |AP| válasza Woodslave (#19734) üzenetére


|AP|
veterán

csak nem veszik vissza :)

... maximum lebutítják ;]

(#19736) EA's hit


EA's hit
őstag

A 10x 85+ beadta 2 nap alatt a második toty Lewát, mögötte fs Fati, fs Szobo, nominee Marquinhos, group stage Trent, meg asszem gold Ter Stegen és Koulibaly. Így végül kiraktam a tegnapi La Ligás picket, az meg beadta Acunát, szóval elégedett vagyok a mai nappal :D

[ Szerkesztve ]

(#19737) |AP| válasza EA's hit (#19736) üzenetére


|AP|
veterán

na, ez azért szép termés, grat :)

Amúgy lehet tényleg sok Neymar esett most ebből a pickből, mert a TOTS Paqueták ára szépen felmászott...

(#19738) evibly válasza Woodslave (#19734) üzenetére


evibly
senior tag

Kis mocskos genyák, engem sem hagynak békén!

(#19739) sz_abika válasza Woodslave (#19734) üzenetére


sz_abika
addikt

Hát lehet valaki elírt egy tizedes jegyet az algoritmusnak, mert ide is megérkezett Neymar a második (és egyben utolsó) próbálkozásra. Előtte meg jött Parádés, ugyhogy a link is megvan.

PSN: xszabikax

(#19740) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Grat a Neymarokhoz :D
Nekem a 85*10-t dobott egy TOTY Ramost aki ment a la liga pickbe: Militao :D Örülök neki mert kell a la liga wlhez. 2 játékos hiányzik a csapatból :D 2 középpályás vagy 1 kp és 1 támadó, szóval nem bánnám ha a g1 adna mondjuk egy De Jong,Valverde párost :D

(#19741) |AP| válasza sz_abika (#19739) üzenetére


|AP|
veterán

én toltam még kettőt, hátha jön egy Acuna, de csak TOTS Müller és Goretzka jött...
Többet nem csinálok, 4 pirosam maradt, abból kettő Messi és Mbappé :)

(#19742) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Közben olvasgattam a fifáról.

-A régi konzolokon+pcn nem lesz hiper motion szóval nem tudom mi fog változni. Bár nem értem miért jobb nekik 2 stílusban fejleszteni :D Na mindegy.

-Ingyenesen lehet ps4-->ps5 illetve xbox one-->>series s/x-re upgradelni ha az Ultimate kiadást veszitek. Ha valaki komolyan gondolja a fifát és mondjuk tervez gen váltást akkor mindenképp így számoljon. Ahogy nézem most 28k az ultimate kiadás ingame ea playyel.

-A pre-order bónuszok ha minden igaz Augusztus 14-ig élnek. A free hero-item tuti, hogy beletartozik de az otw-t nem tudom. Tippre az utána is bennmarad.

(#19743) toxicjew válasza Nandinagy (#19740) üzenetére


toxicjew
addikt

Oh, hogy pont la liga wl lesz? Észre sem vettem. Fasza, akkor itt semmi változtatás nem kell a csapatban :D

(#19744) Woodslave válasza Nandinagy (#19742) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudtam de az első pont azért elég lelombozó. Majd csorgathatom a nyálam a ps5 változat mekkora király a ps4 meg fifa 21,5?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19745) |AP| válasza Woodslave (#19744) üzenetére


|AP|
veterán

erre én is kíváncsi leszek. Vajon tényleg jobb lesz játékélményben a nextgen? Vajon lesz érdemi kölönbség játékmenetben a hypermotion miatt?
Ha igen, akkor gyakorlatilag két külön játékról beszélünk.

Bár nagyobb a valószínűsége annak, hogy ez is csak egy csilivili parasztvakítás lesz, mindenféle gyakorlati előny nélkül.

Mindenesetre hosszas huzavona után mégiscsak bepróbálom a PS4-et PC után. Ezt a részt befejezem PC-n, de lehet mellette elkezdek tolni egy online seasont a PS-en, hogy szokjam.
Az új részt már PS-re veszem, és mindenképpen az ultimate-et, bár arra nagyon kevés esélyt látok, hogy olyan jó lesz a nextgen verzió, hogy csak ezért konzolt is upradeljek :)

(#19746) Woodslave válasza |AP| (#19745) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mindenképp utimate 7k különbség de 4600 fifa pont és upgrade. Én se nagyon tervezem, de ki tudja ha karácsonykor ránkszakad egy csomó ps5 és simán lehet venni akkor legyen meg a lehetőség. Ha nem akkor meg tök mindegy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19747) gjoe válasza Woodslave (#19746) üzenetére


gjoe
őstag

Nem az volt legutóbb, hogy nem veszed meg????????????????

(#19748) Nandinagy válasza gjoe (#19747) üzenetére


Nandinagy
addikt

Woodi impulzus vásárló :D Nem lehet megmondani mit fog csinálni.

(#19749) Digestive válasza gjoe (#19747) üzenetére


Digestive
addikt

Sztem sunyiban már az újgenerációs konzolt is berendelte. :DDD

(#19750) Zimmi91 válasza Digestive (#19749) üzenetére


Zimmi91
addikt

De szigorúan a gyereknek, aki meg majd kisírt szemekkel áll Woody felett, hogy végre had nyomjon egy meccset amíg az apja 1 hét alatt beletett 1000 meccset ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.