Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) EA's hit válasza kapeti07 (#17000) üzenetére


EA's hit
őstag

Nem hiszem, de az EA-nél sosem tudni, ha Mertens kapott, akkor ő is kaphat csak úgy, mert miért ne :D Én egyébként pont az ő BD lapját szeretném már upgrade-elni.

(#17002) Zimmi91 válasza EA's hit (#16999) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tök mind1 kiket tudsz majd nyitni ha lesz benne egy GK akit az emberek 95% kifog nyitni ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17003) EA's hit válasza Zimmi91 (#17002) üzenetére


EA's hit
őstag

Jobb esetben, rosszabb esetben meg majd Ramsey-ket nyitunk akkor is :D

(#17004) Woodslave válasza EA's hit (#16999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát azért lesz olyan akit nem akarsz majd :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17005) lanikai


lanikai
aktív tag

vicc, amit a hét folyamán művel az EA...

(#17006) K.J válasza lanikai (#17005) üzenetére


K.J
senior tag

Kifejtenéd, kérlek!?

(#17007) lanikai válasza K.J (#17006) üzenetére


lanikai
aktív tag

oké, nem tudhatták előre az EL/BL alakulását, de több PL játékos sbc jön Serie A idején, mint PL tots alatt. első 2 nap jött Nainggolan és Immobile, azóta semmi, pedig bőven lenne jelentkező TOTS Moments/U23 lapra. meg azért csak "fut" 2 kisebb liga is...

(#17008) Nandinagy válasza lanikai (#17007) üzenetére


Nandinagy
addikt

A legnagyobb probléma ezzel, hogy a seria a nem hivatalos partner mint a la liga meg bundás. Ezért nincs seria a potm sbc meg gondolom ezért nincs u23-as cucc sem belőle.
Jövőre elvileg már partner lesz így lesz seria a potm is majd. Egyébként ez a 3 sbc is több mint ami plnél jött anno :D :D

(#17009) bubuska10


bubuska10
senior tag

Holnap várható még új TOTS Serie A játékos SBC-be, vagy ez ennyi volt? Még ma ki kéne lőni ezt az új garantáltat, hogy aztán holnap a WL rewardnál ne kerüljek hülye helyzetbe. :D

(#17010) lanikai válasza Nandinagy (#17008) üzenetére


lanikai
aktív tag

oké, ez akár magyarázhatja az U23 hiányát, de az ember azt gondolná, hogy a hullagyenge PL alatti kínálat után észbe kaptak és a spanyol/német liga alatti kontent lett a norma. kevés játékos, nincs liga specifikus 85+ upgrade (a 80+ba meg a 9 rare egy vicc) és azért a kínai/holland ligában is lenne fantázia. olasz liga rajongóként jóval többet vártam, na :D

[ Szerkesztve ]

(#17011) Nandinagy válasza lanikai (#17010) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az ea nem hülye sajnos. Ha nincs 85+ az valószínű azért van mert nem érné meg nekik.
Kontent meg attól függetlenül jött, hogy nem 85+. Kaptunk 2 db garantált totsot+2 db 84+ picket is. Spanyolnál és plnél 1 garantált jött.

(#17012) Kristof_94 válasza Nandinagy (#17011) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Így visszagondolva a PL nem is volt olyan erős a többihez képest. Kíváncsi leszek a Ligue 1-re, de gondolom idén is Mbappe és Yedder húzzák majd fel a csapatot, rajtuk kívül max. Bamba, de neki meg 2021-ben nem volt jó menetelése. Ha nem lesznek irreális követelmények, akkor a Ligue 1 upokra majd ráállok.

(#17013) EA's hit válasza Nandinagy (#17011) üzenetére


EA's hit
őstag

De, az EA hülye :)

(#17014) lanikai válasza Nandinagy (#17011) üzenetére


lanikai
aktív tag

hát, a németeknél összesen 7db 85+ lap volt (5 rare, 2 IF), akinek nem volt TOTS lapja, ha valami, az biztos nem érte meg nekik ;] azért olaszoknál és spanyoloknál 15 körüli rare gold játékos van, akikkel szívathat

(#17015) Nandinagy válasza EA's hit (#17013) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy tudják mikor milyen sbcvel szopassák meg a népet :D Ezek alapján mindenek ők csak nem hülyék. A bundás 83*5 is milyen jót ment mindenkinél vagy ez a 84+ pick. Kontentnek kontent csak épp 10-ből 9 embernél fodder elszívás.

#17012Kristof_94
Én már akkor tudtam mikor megláttam. Rashi+Son+Bruno meg Kdb+Cancelo akire azt mondom jó lapok de beszédes, hogy idén kdb 700k körül megy tavaly meg 2 milla felett volt még ilyenkor is. Cancelo meg tipikus szélsőhátvéd mint Cuadrado/Alba/Mbabu/Lazaro.
Eddig mindenhol 3 top lapot kaptunk(Rashi+Son+Bruno/Messi+De jong+Varane/Lewa+Goretzka+Sancho/CR+Mertens+Lukaku) szóval kérdés, hogy ha tegyük fel Neymar+Mbappe+Yedder kap akkor például Sanches vagy Depay fog-e.

#17014lanikai
Igen de a németeknél meg nem volt specifikus pick mint most vagy a spanyoloknál :D Gondolom ezt így számolgatják.

[ Szerkesztve ]

(#17016) Kristof_94 válasza Nandinagy (#17015) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én Neymart sem tartom valószínűnek, de ugye az EA-nek kell a lóvé. ;]

(#17017) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na végre nem kapus vagy vmi dupli. Napok óta nezegetem hogy megveszem. :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17018) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17016) üzenetére


Nandinagy
addikt

Valahol láttam egy leaket, hogy Neymar 94 CAM lesz. Mbappe meg elvileg rosszabb lesz mint a toty lapja.

(#17019) Kristof_94 válasza Nandinagy (#17018) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az nem lenne rossz!

Közben a 84+ pick megint nem adott tots lapot. 85-86-87-88 lapok voltak, 1 inform. 88-as Edersont vettem ki...

(#17020) Digestive


Digestive
addikt

Végre megkapta a +2 UPot. A legjobb CBm az idén ez a benga. Minden labdát elér a 3 lába közül valamelyikkel! :D

[ Szerkesztve ]

(#17021) Mrguba válasza Woodslave (#17017) üzenetére


Mrguba
őstag

Vicces h kb jobb csapatod van mint amiert egesz evben gurizek..ez is nonszensz

(#17022) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Garantált TOTS: Donnarumma...
Vívódtam rajtam egy ideig, de aztán én balf*sz csak megcsináltam, nem is tudom mire számítottam. :W

(#17023) |AP|


|AP|
veterán

ahhoz mit kell nyomni PC-n, hogy úgy szivasd meg az ellenfeled, aki utolsó másodperces góllal fordít, hogy a lefújás után homokórázzon egy ideig, majd kidobja a FUT-ból és vereségnek könyvelje el neki a meccset?
Csak mert én nem ismerem ezt a trükköt, de ellenem már nem először történik meg :W

(#17024) bubuska10


bubuska10
senior tag

A múlt héten kérdeztem, hogy érdemes-e várni a pakknyitással, mert láttam nálatok sokkal jobban dobálta később, amire Kristóf írta hogy nem igen van ilyen összefüggés. Persze nyilván nem lehet ezt így tudni előre, de... :D
Pénteken kinyitottam a legértékesebb pakkjaimból 60 vmennyit, 0 TOTS. 2 napja kiraktam vagy 30 player picket, 0 TOTS. Ma 24 órán belül 5 Serie A TOTS jött, 2 a garantáltból + 5 player pickből 3. Van egy Cuadrado duplicate-em, holnap dobhatnának vmi jót h bele lehessen tenni.

(#17025) Woodslave válasza Mrguba (#17021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ebben az időszakban azért könnyen jön. Tavaly én is güriztem egész évbem és esély nem volt kirakni egy Messi sbct. Totskor meg potyognak a 90+ lapok.

Amúgy tegnap nyomtam két rivalst élvezhetetlen.

Nézek videokat. Azt látom hogy simán megáll a srác csinál skill movest stb 16oson belül max három védő között kell szlalomozni. Ok én nem tudok játszani de folyton rajtam vannak a 16-os tömött mint a déli busz :U :D csak azért gondolom hogy nem csak rajtam múlik mert a squad battlesben máshogy mozog a csapat

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17026) Woodslave válasza Mrguba (#17021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] nem tudom jobb-e vagy ez bármit is számít sztem nem de legalább szép színes :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17027) gjoe válasza Woodslave (#17026) üzenetére


gjoe
őstag

Azzal a csapattal mehet a wl is.
És ha szar a rivals akkor ott garantált lesz az agyérgörcs.
Hajrá. Szép csapatod lett.

(#17028) Woodslave válasza gjoe (#17027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja nagyon sajnáltam. Nem is hogy kikapok. Mert az első döntetlen lett de gyakorlatilag nulla kontrollt éreztem a jatekosaim felett. Első wl nagy részét a gyereknek adom mert érzem hogy magam felett sincs kontroll ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17029) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17030) EA's hit válasza Nandinagy (#17015) üzenetére


EA's hit
őstag

Az a baj, hogy így május végére egyre jobban haldoklik a játék, szóval pont az kellene a céljuk legyen, hogy minél jobban megpróbálják még itt tartani az embereket. Amit mivel maga a játék fos, a játékmenet értékelhetetlen, a hibák pedig évek óta nincsenek kijavítva, nyilván egy módon tudnának elérni: minőségi contenttel, játékosokkal. Ha olyan játékosokat adnak ki, amit meg akar csinálni az ember, akit ki akarsz rakni, utána pedig ki akarod próbálni, játszani akarsz vele, akkor ott tart a játék. De az, hogy kiadnak egy 94-es Immobilét, hát kösz, de senkit nem fog újabb egy hónapra leültetni a játék elé. Én napok óta kb. be sem lépek, a wl-t a token miatt lenyomtam, de azóta semmi, egyszerűen nincs motivációm rá. A mai rewardokat várom, hátha bedob valamit, ami majd megint a játékhoz köt egy időre, de ha nem, akkor az új swapokig nekem kb. meghalt a játék, pedig 1-2 normálisabb játékos sbc-vel engem aztán könnyen meg lehetett volna fogni. És ezzel valószínűleg sokan vannak még így világszerte :)

(#17031) evibly


evibly
senior tag

Gold1 pickek:


Pakkokat majd a francia liga alatt nyitom...

(#17032) eM'82


eM'82
addikt

Gold 3 pickek (1 olasz sem volt közöttük :DDD )

(#17033) lanikai


lanikai
aktív tag

majd a begyűjtött rare lapokból b2b De Paul és Skriniar. upgrade, champs vagy garantált, ugyanaz az a 6 játékos váltja egymást (Skriniar, De Vrij, Romero, De Paul, Cuadrado, Muriel). jelenleg ott tartok, hogy egy Berardinak vagy Donnarummának is örülni tudnék

[ Szerkesztve ]

(#17034) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Elsőnek Martinez jött, mondom ez nem is rossz, végre egy tisztességesebb pick. Utána nyomoma következőt és mondom viccből, hogy "na akkor jöhet CR". A tenyeremmel eltakartam a kártyákat, nézem a lapok alját látom 99-es lövés mondom az ki lehet. Hát Ő... Végre "révbe értem" a pickeket illetően. Szerintem 2 éve pickeltem utoljára egy ilyen szintű TOTS lapot, azt hiszem 97-es Reus volt. Szóval kérlek ne utaljátok! :U
Annyi biztos, hogy valahogy találok neki helyet. :DDD


(#17035) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezek után, ha jön egy sírós poszt, hogy miért nem nyitsz semmit, akkor azt törölhetem, ugye?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17036) gjoe válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


gjoe
őstag

Gratulálok.
Még jó hogy nem azt írtad két éve nem nyitottal nagy lapot.

(#17037) Zimmi91 válasza LendvaiFeri1 (#17035) üzenetére


Zimmi91
addikt

Pont úgy ismered a Kristófot, hogy nem fog sírni ugye?! Holnap jön az első adag, hogy a gold packból csak egy Tots Neymar jött neki nem az 1 millióval drágább Tots Bappe ;]

Aki Mid Eusebio, meg Toty KDB Toty Bruno után sírni tud, hogy nem nyit semmit sose változik meg :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#17038) Kristof_94 válasza gjoe (#17036) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm! Azzal nem is volt gond, ott voltak nagyon szép nyitások, de a pick nagyon bosszantott. Az ember gürcöl egy gold 1-2-ért és sokáig semmi, aztán jött PL elit és gyakorlatilag az volt eddig a legrosszabb! :D
És aztán meg végig néztem, ahogy gold 3-ból valakinek Varane és Benzema is benne volt a 3 választható lapban miközben még csak nem is garantált egy nagy ligás. Kellemes volt!

(#17039) Woodslave válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R legalább nemcsaka twitteren látunk ilyet. Grat

Annyi biztos, hogy valahogy találok neki helyet. :DDD ha máshol nem a kispadon ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17040) toxicjew


toxicjew
addikt

Hát Kristóf mit lehet erre mondani? Nem sajnálom tőled, de azért baszodj meg :D Vhogy csak beépíted majd :U Grat :)

Nekem Alessandrini és Oscar jött, volt olasz pick de gane volt, szóval inkább a franciát választottam.

[ Szerkesztve ]

(#17041) Kristof_94 válasza Woodslave (#17039) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi!
Jelenleg a tartalékok között van, mert még nézegetem hogy lehetne jól megoldani. Ugye a kezdőben nincs is Serie A játékos, de legalább van 2 portugál. Lehet, hogy a 2 szélső kezdőt (Vazquez, Salah) száműzni kell, pedig mind a kettő komoly lap.

(#17042) sz_abika válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


sz_abika
addikt

Leszopom magam, de télleg

PSN: xszabikax

(#17043) gjoe


gjoe
őstag

Én meg nem tudom cak holnap este kinyitni mert A 84 plusz pikk is ott van és nem tudom melyik a wl pikk

(#17044) evibly válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


evibly
senior tag

és én még azt hittem, Mertens-szel mekkora menő vagyok :C

GRAT!

(#17045) eM'82 válasza Kristof_94 (#17041) üzenetére


eM'82
addikt

Bárcsak lenne egy Icon Eusebio-t hogy be tudd építeni. :DDD
Gratulálok a rewardhoz. Végre a reward lottó jól adott neked.

(#17046) EA's hit


EA's hit
őstag

Pickből Kessié és Koopmeiners, vagy ki a gyász, majd kiraktam a 92+ prime ikont egy Raúlért...

(#17047) LendvaiFeri1 válasza EA's hit (#17046) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

The main maaan. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17048) K.J válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


K.J
senior tag

Mondd, te kerülöd a szerencsejátékokat?!
Ha igen, innentől kezdve ne tedd! Hihetetlen! :D Gratulálok hozzá és jó egészséget a játékhoz is! :) :D

(#17049) Gaborz1 válasza Kristof_94 (#17034) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ha nem látom, hogy ki írta a posztot, akkor is kitaláltam volna. ;]
Amúgy gratulálok, brutál pick.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#17050) Nandinagy válasza Gaborz1 (#17049) üzenetére


Nandinagy
addikt

Alig várom jövőhéte, hogy na volt már jó pick meg nyitásaim de a garantált packok sosem adnak semmi jót szóval ideje lenne már összekapnia magát az eanek :D
Gratulálok egyébként Kristóf.

Nálam a szokásos semmi. Értékelhetetlen pickek(Malen+Marcao) a packokból meg egy Bazoer. Bár ezúttal tényleg nem vártam semmit g3ból :D Mondjuk a 0 olasz azért meglepett.
A 2 garantált: Insigne+De Paul.
A 2 84+ pick: Sunzu+IF Hojbjerg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.