Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) toxicjew válasza Kristof_94 (#14999) üzenetére


toxicjew
addikt

Így van. Úgyhogy a mi G2-G1 eredményeink konzolon G1-E3at érnek :P :K

(#15002) #04441088


#04441088
törölt tag

A héten vagy jovoheten visszakerul a PL SBC?
Ha nem akkor eladom az összes ezüst WB játékost, már hetek óta csak várok. :DDD

(#15003) Nandinagy válasza Kristof_94 (#14999) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk ez így elég erős ferdítés a pc irányába :D Ennyi erővel egy valamirevaló elite játékos messziről elkerüli a pc-t és inkább vesz egy konzolt mert jobb rajta játszani szóval akkor az ottani g1esek csúsznak egyel feljebb :D
Fura, hogy azt mondod nem a gyerek korosztály játszik pcn mert aki ismerősöm pc-n az mind 12-15 éves. A szüleinek kell munkára/játékra a pc nyilván mert ahhoz szokott és a gyereknek meg nem vesz külön 1 konzolt :D
Csak,hogy tiszta legyen nem a PC-s fifát akarom lefitymálni de azért ne hidd, hogy ha valaki pcn elite2 az tutira hozná konzolon is azt. :D ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#15004) Zimmi91 válasza Nandinagy (#15003) üzenetére


Zimmi91
addikt

Pff najóvan ám, megmondalak anyukámnak ;] Elég rég voltam 12 éves, de mégis PC-n nyomom a fifát, mert mindennel is PC-n játszom, konzolt is csak kb fifa miatt vennék, mert multi játékok wow stb az mind pc :) Bátyámnál PS4en játszottam 1-2 meccset most a trial alatt, ugyan úgy div4be dobott be az elején, és konzolon is ugyan úgy vannak vakok, meg jók mint PC-n is, annyi, hogy többen játszanak konzolon így nagyobb a szórás.

" Just remember Manchester is RED! "

(#15005) bubuska10


bubuska10
senior tag

"Bundesliga játékossal lőj 4 különböző meccsen gólt a 16-oson kívülről." - Szól a Bundás MM feladat. Schalkés Huntelaarral 2 egymást követő meccsen lőttem szabadrúgásgólt, ami értelemszerűen a 16-oson kívül van. Erre mennyi van meg az objectiveből? 4/1! :F

(#15006) Nandinagy válasza Zimmi91 (#15004) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jó hát nyilván nem az itteni fórumról beszéltem abban a részben :D
Így van vannak vakok konzolon meg pcn is nyilván.
Ideje lesz lassan áttérned akkor psre aztán lehet kevésbé fogod utálni a fifát(bár annyit nem dob rajta a konzol) :D ;] Amúgy is bevolt igérve év elején csak gondolom nem jutott ps5 tesódnak.

[ Szerkesztve ]

(#15007) taylorp válasza #04441088 (#15002) üzenetére


taylorp
senior tag

2 hete várom, hogy visszarakják ezek az agyalágyult barmok. Talán ma, vagy holnap.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#15008) Zimmi91 válasza Nandinagy (#15006) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jaja azért örültem vna ha kap PS5öt de sajna habokba sincs, meg most jön hozzájuk az első lurkó így lehet nekem előbb lesz PS5 mint neki, mondjuk akkor megőrülne az fix :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#15009) gjoe válasza bubuska10 (#15005) üzenetére


gjoe
őstag

azt eddig sem számolta outside gólnak
Az szabadrúgás gól.
Kb mint a crossing gól amit ha befejelsz nem számolja mert az külön kategória.
Engem ez szokott idegelni. Ha fejes gól kell és beívelem akkor mindig lábbal rúgja, ha lábbal kell akkor fejel.

(#15010) eM'82 válasza Nandinagy (#15003) üzenetére


eM'82
addikt

Ezt úgy lehetne talán letesztelni, ha két-három WL-re cserélnétek :)
PC / xbox / ps. Ez az erősségi szint, tapasztalatom szerint :R

(#15011) #04441088 válasza taylorp (#15007) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor nem vagyok egyedül. :DDD
Fejben van gond náluk az biztos.

(#15012) taylorp válasza #04441088 (#15011) üzenetére


taylorp
senior tag

Nincs gond a fejükkel, nagyon is dörzsölt, rafkós egyedek ezek. Az arcbőrük vastagságával van gond. :))

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#15013) toxicjew válasza eM'82 (#15010) üzenetére


toxicjew
addikt

Egyébként nem azért, hogy tovább görgessem ezt az eszmecserét, de többször olvastam ilyen-olyan topicokban azok véleményét akik PSen és PCn is játszottak és egyöntetűen állították azt, amit Kristóffal mondunk. De ez nem azt jelenti, hogy itt ekkora godlike játékbázis lenne. Itt sokkal kiegyenlítettebb a középmezőny, ezért nehezebb betörni mondjuk Elitebe, ellenben konzolon játszik az összes profi, akik miatt esélytelen lenne mondjuk Elite 3 fölé menni, de az odáig vezető út könnyebb, mivel rengeteg a casual/8 éves stb. Engem pl. wlen sosem vernek szarrá, cserébe szinte minden meccs nehéz és kiegyenlített.

(#15014) taylorp


taylorp
senior tag

Szerintetek Jullien fog tots lapot kapni? Amennyit adták-vették szegényt a játék elején, simán megérdemelné. :DDD :DD :C

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#15015) Mrguba válasza taylorp (#15014) üzenetére


Mrguba
őstag

Na de.kik vannak a fokepernyon???

(#15016) |AP| válasza Zimmi91 (#15004) üzenetére


|AP|
veterán

hát én 41 vagyok és PC-n tolom :) Viszont az a része meg nem igaz hogy régóta, mert kb. 10 éve volt egy rövid próbálkozás, aztán hagytam az egészet a fenébe.

Viszont abban is biztos vagyok, hogy nagyon sok gyerek is tolja a PC-n, erre a játékbeli megnyilvánulásokból, a teletifozott stadionokból és a táncikálós gólörömökből következtetek :DDD

Más: arra van valami trükk, hogy ha most megcsinálom ezt a 84+ pick SBC-t, akkor azt csak a Laligás TOTS-nál lőjem el? Ugye működne a dolog, ha addig nem nyitnék pakkot, de azért összejött pár más ligás pakk, amiket csak kinyitnék amikor eljön az idejük.
Ha nem megoldható, akkor hagyom a fenébe.

(#15017) Nandinagy válasza Mrguba (#15015) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mukiele-Nem tudom-Wan-Bissaka szerintem :D Aztán majd kitudja.

(#15018) gjoe válasza |AP| (#15016) üzenetére


gjoe
őstag

Nincs trükk. Amíg nem nyitod ki addig nem tudsz pakkot nyitni.

(#15019) bubuska10 válasza gjoe (#15009) üzenetére


bubuska10
senior tag

Ja, asszem a szöglet fejes se számít, amikor beadásos gólt kér. De azért zárójelbe megemlíthetnék...

Amúgy amikor gólt lősz az ellennek és csak hosszabb várakozás után végzi el a középkezdést, akkor meg van fogva, igaz? :D Én meg ezt figyeltem meg a gyerekek tifóin kívül, hogy utána össze-vissza csúszkálnak, eladják a labdát, sokkal idegesebben játszanak. Gondolom nem a két gombnyomásnyi időbe kerülő taktikai módosítás kerül nekik 10 másodpercbe. Este jobban szeretek játszani, akkor valahogy több a normális ellenfél, és nem idegesítő kisgyerek módjára játszanak. Bár néha de.

(#15020) Kristof_94 válasza |AP| (#15016) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én ki sem tudom rakni! :D
Van 2db 83-as lapom, az alatt kb. 3-4 lap van, a többi meg mind 83 felett. :C

(#15021) Tomi0703 válasza bubuska10 (#15019) üzenetére


Tomi0703
őstag

Amúgy amikor gólt lősz az ellennek és csak hosszabb várakozás után végzi el a középkezdést, akkor meg van fogva, igaz?

Ha nem nyomja el a gólörömöt, akkor én elkezdek telózni addig, és mire feleszmélek már a gép elvégzi a kezdőrúgást.

(#15022) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#15020) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ugyan ez, pedig kikene mert ebből azért adhat jót 😀

" Just remember Manchester is RED! "

(#15023) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#15022) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

5000 az alja a 83-as lapoknak, pedig nemrég még átlagban 1500-2000 volt... :C

(#15024) toxicjew válasza Kristof_94 (#15023) üzenetére


toxicjew
addikt

El is adtam jópárat :)) Jövő pénteken úgyis visszatöltöm a klubot.

(#15025) Zimmi91 válasza toxicjew (#15024) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is eladtam az összes 83ast 100.000 coin be is csorgott :D de a 84-85-86 semmi meg se moccan, nem tudom, hogy mi legyen, holnap délután eladjam-e őket vagy legyek tökös és tartsam meg egy ikon pikkre várva :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#15026) Mrguba válasza Zimmi91 (#15025) üzenetére


Mrguba
őstag

Erdekes errol.az AKÉ sbcrol.senki se.irt...ennyire szar vagy draga lenne?

(#15027) Kristof_94 válasza Mrguba (#15026) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Teljesen felesleges!

(#15028) Mrguba válasza Kristof_94 (#15027) üzenetére


Mrguba
őstag

:Y :Y :Y
Mert?
Nem lassu nem szar...
Vagy lesz jobb a totsban azert?

(#15029) Kristof_94 válasza Mrguba (#15028) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bőven lesz jobb, akár objective lapként is. Legalábbis én úgy gondolom, hogy ennyit nem ér!

(#15030) Nandinagy válasza Mrguba (#15028) üzenetére


Nandinagy
addikt

Annyira nem szar de:
-egyrészt a city szar formában van így benne van, hogy nem nyernek.
-másrészt ha fejlődik is a 85 pace sem lesz egetrengetően sok. ott van if gomez 150-200k környékén hasonló tulajdonságokkal.
Abban nem vagyok biztos, hogy lesz jobb plben. Idén VVD ugye kiesett maradt Stones,Söyüncü,Ruben Dias,Fofana,Maguire aki kaphat TOTS lapot. Na most ezek közül egyik sem lesz több 82 pacenél. (Söyüncü tavaly kapott 82 körüli paces TOTS lapot és tavaly jobban osztogatták a +pacet). Ha esetleg kijön egy flashback Gomez/David Luiz az mindenképp megérős lesz :D
Ha szélső védőt akarsz játszatni középen akkor érdemes várni mert olyan lesz pár(AWB,Tierney,Shaw).

#15029Kristof_94
Azért ez így erős :D Az idei cb felhozatal plből iszonyat gyenge lesz szerintem. Egy jó flashback lap dobhatja meg mint tavaly a laligánál Militao.

[ Szerkesztve ]

(#15031) Kristof_94 válasza Nandinagy (#15030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egy hunter chemmel azért ők is bőven 90 felett lesznek. Söyüncü nekem meg volt tavaly, nagyban segített lehozni az első elitet. :D
Gondolom lesz valami OP flashback lap, bár az EA nagyon ráállt erre a fullback CB hype-ra. Ezek szerint nem mondták nekik, hogy ha a rágcsálókat eteted, akkor elszaporodnak! :DDD

(#15032) Mrguba válasza Nandinagy (#15030) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat most BÉLI es STONES FOFANA es gold GOMEZ vannak kozepen...

(#15033) Nandinagy válasza Kristof_94 (#15031) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ennyi erővel Ake is 90 fölött van shadowwal nem? :D Nem mondom senkinek, hogy rakja ki de lehet ebből nagy koppanás mert a pl tots sosem a védelemről volt erős.
Tavaly nem kellett gyors védő mert más volt a meta.. :D Egy Van dijk vadállat volt, idén meg hát annyira nem..

A szélsővédő meg nem azért kell középre mert olyan jó buli hanem mert mindenki ezt az indítgatós fost tolja :D Én sem jókedvemből használom ott Bendert hanem mert muszáj.

(#15034) sz_abika


sz_abika
addikt

Telorol macera képeket linkelni, de futwatchon kint vannak a kódok. Garantált TOtS csomagok és egy poziciohoz kötött ikon SBC is.

PSN: xszabikax

(#15035) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15036) marcess válasza LendvaiFeri1 (#15035) üzenetére


marcess
senior tag

Annyira lusták, ctrl C ctrl v bemasolták a tavalyit, még a top 200at sem írták át! :N Vagy g€cik és leszűkítik! De szvsz az első inkább.

[ Szerkesztve ]

(#15037) Digestive válasza marcess (#15036) üzenetére


Digestive
addikt

És ez kb el is mond mindent ennek a szarházi cégnek a hozzáállásáról! ;)

19:00-kor pedig mindenki mehet vacsizni, vagy tölteni egy pohár itókát, mert jön a menetrendszerinti szerver összeomlás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15038) marcess válasza Digestive (#15037) üzenetére


marcess
senior tag

Nagyon reménykedem, hétvégén horgászat, bízok a + 24 óra wl-ben :D

(#15039) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#15035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na innentől kánaán a elite pláne a top 200. Persze megoldják hogy még azokban a pakkokban és pickekben is a legolcsóbb skót ligás tots legyen (vagy a nagy liga melletti szükségképpeni xar) de azért még úgy is biztos több pénzt szednek össze mint a 99%-ban discard totw pakkal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15040) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A nagy csomagnyitogatás mikor kezdődik?

We are only Stardust...

(#15041) Stylerr válasza Jinxb1rd (#15040) üzenetére


Stylerr
addikt

Várhatóan 19:00 után. Akkor jön ki a TOTS, sok ember tartogatja a packokat rá, szerintem 1-2 snipe is beeshet.

(#15042) gjoe válasza Jinxb1rd (#15040) üzenetére


gjoe
őstag

Várható menetrend:
19.00 tots kezdés
19.01 szerverek elhalálozása

(#15043) Digestive


Digestive
addikt

Huh én öreg vagyok már ahhoz ahogy az emberek viselkednek ilyenkor a TOTS pick miatt. 1 WL meccs alatt ami volt... pfejj! Ilyenkor mindenkiből előjön az állat. Amúgy is toxic a fifa közösség 90%-a. De ilyenkor ez számomra a megemészthetetlen szintre emelkedik.

[ Szerkesztve ]

(#15044) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

na akkor majd bevásárolok. Kellenek új védők :)

We are only Stardust...

(#15045) sz_abika


sz_abika
addikt

IStenverjemegazobjectivesfosmezeket.

Most nyitottam ki véletlenül a 84es pickemet, Chielliniért...

PSN: xszabikax

(#15046) toxicjew válasza Jinxb1rd (#15040) üzenetére


toxicjew
addikt

Részemről 1 hét múlva, remélem a gépem is együttműködik majd, mert mostanában sok a gond vele. :(

(#15047) |AP| válasza sz_abika (#15045) üzenetére


|AP|
veterán

én is megcsináltam tegnap, el is nyitottam, mert úgysem tudtam volna félretenni a LALiga TOTS-ig.
Robertson... lehetett volna rosszabb is

(#15048) Nandinagy válasza |AP| (#15047) üzenetére


Nandinagy
addikt

Éppen félretehetted volna estig mert la ligás lap is fog kapni community tots lapot. Valverde aki tuti szerintem :D Azon kivül nem tudom ki kaphat még.
Ráadásul ratingben is nagyobb egy akármilyen tots mint a gold wo-k 80%-a

(#15049) |AP| válasza Nandinagy (#15048) üzenetére


|AP|
veterán

Valverde nem kell, realos :DDD

(#15050) Kristof_94 válasza |AP| (#15049) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A FIFA-ban ezt el kell felejteni! Vieira vízipisztolyos volt, de mégis azonnal menne a csapatomba a prime vagy moments lapja. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.