Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) toxicjew


toxicjew
addikt

Az megvan, hogy EA nagy igyekezetében kompenzálni próbált néhány játékost az elmaradó liga sbc packok miatt, és sikerült olyanoknak is küldeniük akiknek nem is járt volna? :D Természetesen azok megtarthatják az ingyen 50/100k stb packjaikat. Lapokat adunk el pénzért, random packokat osztogatunk, jól van az.

(#12852) Bohus84 válasza toxicjew (#12851) üzenetére


Bohus84
tag

Én is kaptam és nem járt volna 100k pack :)

(#12853) Gaborz1 válasza toxicjew (#12851) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Láttam olyat akinel duplicate untrade POTM Messi volt. :U

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#12854) Zimmi91 válasza toxicjew (#12851) üzenetére


Zimmi91
addikt

De a feltört játékosok lapjait nem tudják vissza adni, akkor egy csicska ez a cég, hogy arra szavak nincsenek :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#12855) bubuska10


bubuska10
senior tag

Ebből a 3 játékosból szerintetek melyik a legjobb CAM? Vagy ti hogy tennétek sorrendbe őket?
89-es League Player Javi Pastore: [link]
87-es Moments Tonali: [link]
87-es Future Stars Reinier: [link]

Mert statra egyértelmű, h Pastore > Reinier > Tonali. De Pastore olyan mintha a pályán se lenne. :D Ezzel szemben Tonali anchorral egészen sokoldalú, de "darabos mozgású". :D Reinier meg egyértelműen csereként a legjobb a pace miatt.

(#12856) thebigK válasza bubuska10 (#12855) üzenetére


thebigK
addikt

Reinier nalam jo volt kozepso CAM poszton, engine-nel. Tonali szigoruan cm/cdm

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12857) gabesz82 válasza |AP| (#12850) üzenetére


gabesz82
senior tag

:C várom a beszámolót, hogy muzsikál :K

PSN: Morfologus82

(#12858) #04441088


#04441088
törölt tag

Kb mikor lesz ez a csodálatos játék 2k körül PS store-ban?
Havernak ajánlottam, hogy addig ne vegye meg, mert egy rakás f. s...

(#12859) thebigK válasza #04441088 (#12858) üzenetére


thebigK
addikt

Jovo ilyenkor

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12860) bubuska10


bubuska10
senior tag

És aki a Managerialba dél afrikai meg svájci ligás játékosokkal 0-6-os félidei állásnál se lép ki, az milyen objectivet teljesít? :U :DDD

(#12861) K.J válasza bubuska10 (#12860) üzenetére


K.J
senior tag

Ez aaaz! Győzelemre már kevés sansza van, maximum az idegeiden táncol. Vagy jól érzi magát, gyakorol, esetleg egy "...9 éves kisfiú, akinek még nem fejlődött ki a jelleme.." meg blablabla...

(#12862) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Akárhányszor van ilyen csomag osztás én mindig kimaradok... :C

(#12863) bubuska10 válasza K.J (#12861) üzenetére


bubuska10
senior tag

:D :D :D És miért jó neki mással kibaszni? Miért nem magával foglalkozik, h neki mi a jó?

(#12864) K.J válasza bubuska10 (#12863) üzenetére


K.J
senior tag

Figyelj, fogalmam sincs. Velem is volt már ilyen, nem értettem, h miért teszi, mikor az obj. küldikhez semmi köze. Nándi kolléga elmondta, h ott a legkönnyebb lenyomni a friendly meccseket a packokért, ami teljesen jogos. Viszont az ehhez hasonló időhúzós bohóckodásokat én sem tudom hová tenni. Lehet tényleg itt gyakorol, vagy benézett valamit vagy valóban egy kiskölyök, esetleg szimplán köcsög. :)
Volt normális srác is, látta, h küldit csinálom, vezetett, kiegyenlítettem, rögtön utána lőtt egy öngólt és kilépett. Megköszöntem neki és ennyi.

(#12865) bubuska10 válasza K.J (#12864) üzenetére


bubuska10
senior tag

Igen, az érthető ha a friendly milestone packért megy, de akkor inkább csinálja ezt a One Nation / One Leaguebe, mert ott sokkal nagyobb hajlandósággal tartják be az aranygól szabályt és jobban tud haladni (valszeg azért, mert ott nem kell 30 gólt lőni).

(#12866) K.J válasza bubuska10 (#12865) üzenetére


K.J
senior tag

Tééényleg! Nándival a One nationról volt szó. Akkor passzolom. :)
Ezzel együtt kell élni, ilyenek az emberek.:D

(#12867) sz_abika


sz_abika
addikt

Na most elég a 82 upgrade...elfogyott már minden gold common és fogyóban a silverek is...de a fő gond hogy az elmúlt 6 csomagom mind 82es lett...

PSN: xszabikax

(#12868) Kristof_94 válasza sz_abika (#12867) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ikon csomagra próbálsz rámenni?

(#12869) Nandinagy válasza sz_abika (#12867) üzenetére


Nandinagy
addikt

Megmondom őszintén szerintem nem túl jó ötlet beleölni a lapokat abba az sbcbe. Múltkor is kidobták 3-4 nappal hamarabb ezt a 82-88-t aztán jött a 81+ pick ami meg fényévekkel jobban megéri mint ez. Tartogatom is a lapjaimat mert szerintem biztos, hogy fog jönni egy olyan upgrade.

(#12870) #04441088


#04441088
törölt tag

Hogy tudnám ezt a Kulibuli srácot beepiteni ebbe a csapatba?
Olasz A1-és brazil kapus csak nagyon gyenge van...

(#12871) Zimmi91 válasza #04441088 (#12870) üzenetére


Zimmi91
addikt

Egy 83as gold Gomez megeszi azt a kulibalyt, szal szerintem felejtsd el :)
Na meg Silva helyett egy Bailly is jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12872) K.J


K.J
senior tag

Ebben a játékban tényleg a kapcsolattal kell megkűzdeni, nem az ellennel. Olyan szintű laggot tapasztaltam az elmúlt 3 meccsen, hogy kénytelen voltam kilépni. Pedig "csak" 50-60 pinggel indítottam mérkőzést.
Vissza is estem 1 divet. Remek.

(#12873) gjoe válasza Zimmi91 (#12871) üzenetére


gjoe
őstag

+1 így van.
Bár én AKÉ-t ajánlanám silva helyett.

(#12874) gabesz82 válasza K.J (#12872) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én meg épp lekopognám, hogy az elmúlt 4 napban 25-30 közti pingek voltak, és volt 1 olyan meccs ahol 19!!!es volt a ping... előtte szorgosan nyomkodtam a bad connection reportot ha fos volt a kapcsolat. Ki tudja, lehet mégis van értelme annak a gombnak :C

PSN: Morfologus82

(#12875) #04441088


#04441088
törölt tag

Köszönöm. :R Sanchez vagy Ake? :DDD
Illetve ST-ben Auba mellé melyik ikon lenne jó 150-180k között?

(#12876) Tomi0703 válasza #04441088 (#12870) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ebből a csapatból mindenki eladható?

(#12877) #04441088 válasza Tomi0703 (#12876) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kivéve az RB és Thiago Silva.

(#12878) adise válasza #04441088 (#12875) üzenetére


adise
őstag

Joe gomez, walker cb. St be gabriel jesus. Oldalra Lucas Moura. Ezzel igy 14-16 win wlbe, div 2-3 rivalsba siman hozhato

(#12879) Mrguba válasza #04441088 (#12875) üzenetére


Mrguba
őstag

Gold WERNER

(#12880) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Remelem tovább megy a Real, kell az a baszo Varane 🤞🤣🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#12881) K.J


K.J
senior tag

Nem hittem, hogy kárpótol a játék a hülye lagg miatt, de mentette. Rare megából jött egy Mbappé. Ennek nagyon örülök! Örök link Neymarnak. Ki nem teszem a csapatból! :)

(#12882) Kristof_94 válasza K.J (#12881) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó is a kis francia! Nálam Eusebio érkezés után, azaz 154 meccse Mbappe jobb cam-ba került át, de még így sem ment 1 alá a meccs/gól aránya...

(#12883) sz_abika válasza Nandinagy (#12869) üzenetére


sz_abika
addikt

Rareből szarásig vagyok, majd oda jó lesz.

Kristóf: Ballackból kell a 86-87es csapat és Lineker igazából jobban játszik az áránál, nem akarom bedobni inkább.

PSN: xszabikax

(#12884) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

tudja valaki mi történt ezzel a hulladékkal? rivalsban tegnap felkűzdöttem magam hosszú hetek alatt DIV 9-be, erre ma kapásból 3x kikaptam úgy, hogy esélyem se volt. az enemy csapat kb. 3 fosabb mint az enyém, én csapatom irányíthatatlan, nem jön hátra védekezni mikor fixen be van állítva és ráadásul úgy laggol a game mindkettőnknek hogy az enemy bevág 5 gólt, de az én játékosaim egy passzt nem tudnak elindítani vagy átvenni, arról nem is beszélve, hogy az én rankomhoz képest sokkal több ponttal rendelkező ellenfelet sorsor be ez a szar fixen. hihetetlen hányadék ez az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#12885) Madn!ght válasza K.J (#12881) üzenetére


Madn!ght
addikt

Graaaat!

A minap én is itt panaszkodtam, hogy zéróhoz konvergál a packluckom az utóbbi időben. Erre a tegnap este rare megából kipattant Roni!

Beépíteni nehézkes lesz a bundás csapatomba, de valahogy majd megoldom :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12886) thebigK válasza Kristof_94 (#12882) üzenetére


thebigK
addikt

Igazan csokkenhetne mar valamit Mid Eusebio ara, nagyon kiprobalnam vegre, de ha eladnam CR-t (hulye lennek), meg akkoris kene ugy 6-700k zseton hozza.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12887) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ezt a Busquetset kipróbálta valaki?
Pont be tudnám építeni gold Mendyvel és gold Varane-nal ;]

PSN: OldSlowhand74

(#12888) Aguinaga válasza Madn!ght (#12885) üzenetére


Aguinaga
őstag

Gratula, szép nyitás, sajnos nálam maradt a packluck a szokásos (bármilyen csomag, max a 82-es)

PSN: OldSlowhand74

(#12889) Kristof_94 válasza thebigK (#12886) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

4 millió zseton, az rengeteg. Nagyon jó lap, de nem tudom adnék-e annyit egy játékosért. Mondjuk én 100k-t is sajnálok, szóval... :D

(#12890) freddyadu válasza Kristof_94 (#12889) üzenetére


freddyadu
senior tag

Az a lap szinte tarthatatlan halandó ember részéről.
Kétszer játszottam ellene, nagyon dominált.
Nem tudtam védekezni ellene...

(#12891) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most olvastam redditen, hogy valaki nyitott egy PIM Eusebiot, játszott vele 30-40 meccset majd eladta és 12 órán belül jött a bann.
Így adjunk el bármilyen lapot... :W

(#12892) |AP| válasza Aguinaga (#12887) üzenetére


|AP|
veterán

nálam kezdő.
Pont olyan, mint az igazi Busquets volt fénykorában: mindenhová odaér, rengeteg labdát szerez, jól tartja a labdát és jól passzol. És ez a moments lap egy shadow-val valószerűtlenül gyors :)
Ami furcsa volt, hogy nagyon sokat elkolbászol előre, sokszor a CAM hátrébb helyezkedett, mint ő. De aztán rájöttem, hogy ez csak a fos tegnapi gameplay miatt volt, amikor is minden játékosom összevissza rohangált, squad battles-ben teljesen okés volt a helyezkedése.

(#12893) Zimmi91 válasza #04441088 (#12875) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem kell oda ikon, egy Aguero is 3szor körbe veri azt a Trezeget :D De Werner, 7es chemen Rashi vagy Martial is patika oda :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#12894) Aguinaga válasza |AP| (#12892) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi a választ, kipróbálom, sokat nem veszthetek :)

PSN: OldSlowhand74

(#12895) JackeL válasza |AP| (#12892) üzenetére


JackeL
tag

Lees-Melou vagy inkább Busquets? Az első megvan, statok alapján jobb, főleg, ha megkapja az upgradet, akkor még jobb lesz, kérdés, hogy melyik jobb ingame? Egyelőre nekem elég lomha/darabos Lees-Melou...

(#12896) |AP| válasza JackeL (#12895) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudom. Lees-Melout én is kinyitottam, de nem igazán használom.
Busguets tényleg gyors és jól mozog, ezt az előre kalandozást kell még kiismernem. Stay back while attacking van rajta, de tegnap erről nem vett tudomást :)
Lehet tényleg csak a fos gameplay miatt volt, ezt még tesztelem.

(#12897) evibly válasza Kristof_94 (#12889) üzenetére


evibly
senior tag

Idén megfogadtam, hogy nem fogok így gondolkodni, mert ezt tettem tavaly is és a nagy álmom, hogy legyen legalább egy baby Cruyff a keretben a halogatás miatt meghiúsult. Idén az első mérföldkő Puskás volt, pont év végére össze is jött Öcsi Bácsi, de nem szerettem sajnos a lapot, ezért az új cél Cruyff lett, maradt.

Szépen alakult a csapat, várta a hollandot a CAM pozíció és tegnap, egyrészt eladtam, amit csak lehetett, plusz az ára is szépen esik be, jött a mester 2,3 millióért. Lenyomtam vele néhány meccset, óriási élmény vele játszani, mondanom sem kell :R

És végül az utsó meccs után jött ez, ami egészen meglepett, nem is néztem a pontok állását:

Tavaly esélyem sem volt erre, most nagyon örülök nekik :K

Most ez a csapat: Robben helyére jön hamarosan Moments Nedved, Comant időközben váltotta storyline Sessegnon és Cruyff mellett egyedül HL Goretzka eladható. Fer kapcsán változott a véleményem: bejátszotta magát a csapatba, az a +2 rating húzott rajta, elég stabil a srác ott a középpályán.

[ Szerkesztve ]

(#12898) toxicjew válasza Kristof_94 (#12891) üzenetére


toxicjew
addikt

Nincs még egy ilyen mocsok féreg cég a játékiparban :N A legjobb amit ilyenkor tehet az ember, ha nyit vmi kurva drága cuccot, hogy ahogy eladja rögtön el is költi a zsetont, így nem tudja beszopatni az EAids. Ez egy jótanács mindenkinek aki hasonlóan mázlista lenne a jövőben. Plusz a biztonság kedvéért dokumentálni kell képekkel mindent, a nyitást, eladást stb.

[ Szerkesztve ]

(#12899) bubuska10


bubuska10
senior tag

Madn!ght: Grat! :C

Tegnap vettem észre, h 24 DR meccsen való lőtt gólért kapnék egy Ultimate Packot. Szerintetek mi a jobb? Az Ultimate pack, vagy a 11 győztes pakk a WL-ből? Azért is kérdezem, mert utóbbi most pluszban az objectiveből 10 győztes meccs után ugye ad +1 TotW játékost. De most nagyon nincs kedvem WL-ezni. :D

(#12900) freddyadu


freddyadu
senior tag

Húsvétra a WBAt is ki tudjuk rakni... :D is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.