Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Nandinagy válasza dkaro (#12348) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pontosan erről beszéltem. Nem lehet eldönteni ki mekkora ikonikus alakja a focinak mert ez szubjektív vélemény. Egyébként tudtommal a 2k-ben is nagyon sok régi játékosnak van lapja nem csak a leges lenagyobbaknak. Ahhoz, hogy valakinek nagyon jó ikonja legyen meg nem a szarokat kell kivenni meg upgradere elszórni a pénzt hanem spórolni. Évente változik a játékstílus. Honnan tudod ki milyen jó jövőre? Tavaly a forgolódás+5 weak számított ezért Pelét alig használták. Idén meg annyira nem számít szóval nagyon sokan Pelét is használják. 18ban Henry pl mindenkinél kezdő volt annyira illett az akkori metához.

Ez a pace dolog is idénre domborodott ki nagyon. Tavaly azért nem kellett 4 szélsővédő a védelembe. 19ben meg 4 cb-t kellett használni a fejesek miatt :D Ezért mondom, hogy évről évre változik a játék és nagyon kevés ikon jó mindig.

[ Szerkesztve ]

(#12352) thebigK válasza Zimmi91 (#12350) üzenetére


thebigK
addikt

470 volt, boven megeri az arat, ar ertek aranyban jobb ikon CB szerintem nincs, es Fer-nek ugye perfekt link, aki beepitene es nincs Robben-Klaiber duoja. Nalam alakul a Holland/Eredivise/Pelé fun csapat, 3-5-2ben eltudok veluk okorkodni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12353) Raunchy


Raunchy
tag

December vége óta gyűjtögettem a nagy ratinges lapokat, meg kifarmolgattam kb mindent amit tudtam, így pont sikerült kirakni a 3 moments úriembert.
Nedved majdnem kibaszott velem, mert 560 coinom maradt összesen, de beletettem moments Suarezt és az egyik csomagból esett egy oblak ami megmentett.
Ez lett a csapat, és ott a pad is.
[kép]

Így nézek ki ingame, jelenleg a 4-3-1-2 őt próbálgatom.
[kép]

Tudom Rooney az egyik cm, de így meg tudtam oldani hogy mindenki játszon akit szeretnék.
Aki gondolkodik esetleg Nedveden, ne habozzon, cam ban egyértelműen endgame lap. Puyol meg Kluivert kompromisszumokkal használható, de boldog vagyok most a csapat miatt.
Nedved helyett még Cucuval a kezdőben 17win jött most hétvégén, ami nem jobb mint szokott, de már elengedtem a wl-t 😁

(#12354) freddyadu válasza dkaro (#12348) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nem én mondom, hogy ikonok, hanem hozzáértő szakemberek. Nem egy ember, hanem a "szakma". Ez nem szubjektív, el kell fogadni.

(#12355) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Smalling is fejlődni fog, de az ára szerintem már nem fogja elérni a 800k-t... :U

(#12356) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#12355) üzenetére


Zimmi91
addikt

Már volt price range emelés is, innen már csak lejjebb megy az ára az fix

" Just remember Manchester is RED! "

(#12357) zzolli11


zzolli11
csendes tag

na igen...

Szerintem az ikonoknak legalább egy Stoichkov szintet kellene hozniuk. Nem kell, hogy meta legyen de legalább használható, ha valaki szerette vagy játszana vele.

Én például tök szívesen játszanék egy használható Van Basten-nel, akit ugyan élőben nem láttam de mégis egy Milan ikon 3 aranylabdával.

Semmi értelme, hogy ilyen lappal van benn a játékban. De ide lehet még venni Inzaghi-t, is Baresi, Klose etc.

Az ikon lapoknak nem az kellene az értelme lennie, hogy SBC-be jó lesz.

(#12358) |AP| válasza Raunchy (#12353) üzenetére


|AP|
veterán

grat, elég jó csapat :)
IF Messi hogy muzsikál? Őt is szívesen látnám a csapatban, és max az IF lapja elérhető nekem reálisan. Ez is teljesen szimpátia döntés lenne, CAM-ba lehet egy Morales WhatIF lappal többre mennék, árban kb. ugyanott vannak, de Morales lapja nagyon durvára sikerült (ha nem lesz upgrade akkor is)

(#12359) dkaro válasza freddyadu (#12354) üzenetére


dkaro
őstag

Attól, hogy emberek döntik el ugyan úgy szubjektív. Szerinted amúgy szakemberek döntik el az EA-nél, hogy ki lesz ikon? Nem hinném. De lényegtelen más véleményen vagyunk részemről itt lezárom a diskurzust erről.

(#12360) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#12356) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kár!

Közben ma mind az 5 meccsem megnyertem, így 16/14-el végeztem a WL-en. :C

(#12361) gabesz82 válasza |AP| (#12358) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ne pazarold a coint IF Messire, én most a simát használom de volt IF is előtte, semmi különbséget nem érzek. Ugyanazt megcsinálom a simával is, ugyanúgy mindent belő amit kell, ugyanolyan agilis, jól fordul, gyors.

más:
Kiraktam a jó öreg El Capitá-t (Puyol) és leteszteltem 12 meccsen, az egyetlen hátránya a pace, tehát kell mellé egy gyors CB, de a helyezkedése, a belépői, becsúszások, fordulékonyság, abszolút beast. Mindig mindenhol ott van, manualban kegyetlen jól lehet vele védekezni. Én Catalyst chemmel használom, szerintem a Shadow felesleges rá.

PSN: Morfologus82

(#12362) gabesz82 válasza Raunchy (#12353) üzenetére


gabesz82
senior tag

Az a Berciche milyen CB poszton?

PSN: Morfologus82

(#12363) toxicjew


toxicjew
addikt

Hat srácok pénteken volt egy eloerzetem hogy most nem akarok wlezni, jól tettem. Sikerült elkapni a vírust :( Gép elé nem bírok odaulni kb... Vigyázzatok nagyon, nem válogat ez a szar :F

(#12364) Zimmi91 válasza toxicjew (#12363) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jobbulást, küldöm az energit!

" Just remember Manchester is RED! "

(#12365) toxicjew válasza Zimmi91 (#12364) üzenetére


toxicjew
addikt

Koszonom, szükségem lesz rá :R

(#12366) eM'82


eM'82
addikt

Winter upgrade nem lesz már idén?
toxicjew: jobbulást!

(#12367) zzolli11 válasza dkaro (#12359) üzenetére


zzolli11
csendes tag

szakemberek ?? Az EA-nél ? :)) :)) :))
"oh sweet summer child" :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#12368) dkaro válasza toxicjew (#12363) üzenetére


dkaro
őstag

Jobbulást!
@zzolli11: :)

(#12369) freddyadu válasza toxicjew (#12363) üzenetére


freddyadu
senior tag

Mielőbbi jobbulást!

(#12370) eM'82


eM'82
addikt

1 perc néma fél térdes tisztelgés az alábbi katonák előtt, akik elősegítették Prime Nedved érkezését:
Obj. Guedes
Moments M.Dembelé
FB CRonaldo
Obj. Ruben Neves
Obj. Benedetto
Obj. Van Bergen
:DDD

(#12371) K.J válasza eM'82 (#12370) üzenetére


K.J
senior tag

Remélem nem bánod meg!
Én azt a Ronaldot biztos nem rakom sbc-be. Baromira bejön! 105 meccs, 212 gól és legalább ennyi assziszt. Ott van a szeren. :)
Szerettem Nedved-et (nem a tiedet :D ), legyen szerencséd vele! :)

toxicjew: Gyógyulj meg hamar!

[ Szerkesztve ]

(#12372) Zimmi91


Zimmi91
addikt

MANCHESTER MÉG MINDIG PIROS! ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12373) |AP| válasza eM'82 (#12370) üzenetére


|AP|
veterán

én most árulok minden eladható játékost a whatif Moralesért. Nagyon húzós ára van, remélem ha megveszem és esetleg nem jön be, akkor ki tudok belőle szállni bukó nélkül. Az árából sok más jó játékost is lehet venni :)

(#12374) Kristof_94 válasza toxicjew (#12363) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jobbulást, gyógyulást! Pihend ki!

EM: Majd írd meg milyen az öreg, én még várok vele a moments/prime csomagig, hátha ad valami komolyabbat. Meg addig gyűlik a fodder is, na meg az is lehet, hogy kiadnak valaki jobbat.

(#12375) Raunchy válasza |AP| (#12358) üzenetére


Raunchy
tag

Nagyon jó Messi, szeretem hogy ennyire agilis és jól lő, ballal szinte mindent bever. De adom Gabesz véleményét, a 93as semmivel sem rosszabb. Én azért az IF et használom mert untrade 😋

Gabesz :
5 wl meccsen kezdett és mindent tud amit kell.
Wr tol féltem, de nem érezni.
Gyors és erős is, hasonló lehet mbabuhoz

(#12376) thebigK válasza Zimmi91 (#12372) üzenetére


thebigK
addikt

🔴🔴🔴 :C

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12377) thEndeR válasza Raunchy (#12353) üzenetére


thEndeR
tag

Kluiverttel mi a problema? Gondolkozom, hogy ki kene rakni o lenne az elso ikon a csapatban. :)

(#12378) Izéjose


Izéjose
tag

Sziasztok!
mi a véleményetek erről a future stars Isak-ról
milyen lehet in game?
Fb Aguero mintha kiégett volna 400 meccs után és középcsatár posztra keresek valakit, a linkek meg is lennének ha valakinek van valami tapasztalata a lappal kapcsolatban az ne tartsa magában 😁😁😁

(#12379) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Basszus komolyan büszke vagyok magamra. A játék próbálkozik,hogy felbassza az agyam de nem sikerül neki.
11-3-ban az első meccs ellenfél:

5 chemes moura meg 4 chemes Mane. Lényegtelen igazából mennyi volt a chemjük. A srác egyébként nem volt rossz de az egyetlen dolog amihez értett az a futás szélen. A védőimmel folyamat beléptem elé miután állandóan a labda nélkül léptek ki :D Hiába voltam lépéselőnyben mindig emiatt kaptam a gólokat, hogy nem foglalkoztak a labdával. 6-3-ra kaptam ki. Nyilván olasz.
Kövi meccs: Full vak olasz letámadással. 2-0-ra vezetek 60. percig. Itt felnyomta mégjobban a pressuret innentől kezdve az összes passzom őt találta meg. Volt olyan, hogy 3 az 1ben vihettem volna kapura erre Neymar képes volt legurítani neki középre :D A maneja ballal fordulásból berakta Suker elé 4 védőm mögé 3-2-re nyert+volt egy null szöges lövése ami elől elugrott a kapusom. Végén még volt kapufám oké.. :D
Nyertem gyors 2t(13-5)
majd következő meccs: Egész ügyes olasz gyerek aki jól használta szélen a directional
nutmeget. Vezetek 1-0-ra+kihagytam 1 tizit.
90. perc szabadrúgás a srácnak félpályáról és van 5 másodperc kb. [link] Ha valaki itt elmondja a védőim mitől kezdtek el kilépni a kapum elől annak fizetek egy sört :D ;] Nem nem nyomtam les taktikát mert semmi értelme nem lett volna.
115. perc: [link] Szerintem azt sem tudta az öcsém, hogy mit nyom de a játék elintézte neki :D :D Rúgtam még egy kapufát de nyilván kikaptam.

Tanácstalan vagyok, hogy 13-6-ban játszak-e még vagy inkább a jövőhéten a squad battle top100-ra menjek rá :F :F :C ;]

(#12380) Raunchy válasza thEndeR (#12377) üzenetére


Raunchy
tag

Nincs vele probléma, nagyon jó target man csatár.
Ő nem fog neked 50 métert sprintelni mint Mbappe hanem be kell neki centerezni a labdát.
Nagyon jól lő, és azt a lábát használja lövésre, ami a logikusabb, nem tolja át erősebb lábára. Mellé nem lőttem vele sokszor, és jól meg is tartja a labdát ha kell.

(#12381) thebigK


thebigK
addikt

A garantalt What If player SBC-t megcsinalja valaki?
Szemely szerint kihagyom, 1db 81+ double upgradet nyomtam, az mondjuk adott egy Chiellini-Hummels parost :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12382) gjoe válasza Nandinagy (#12379) üzenetére


gjoe
őstag

Az SB már top200-as
Én div 5-ben tudok 90 ezer pontot de az nem elég. Te div1-el szerintem tudsz 100000 pont felettit azzal már 200-ban vagy.

(#12383) toxicjew


toxicjew
addikt

Koszonom mindenkinek, nagyon jól esik :R

(#12384) dkaro válasza thebigK (#12381) üzenetére


dkaro
őstag

Úgy lett volna az igazi ha mellé rakják az otw lapokat :DDD

(#12385) eM'82 válasza K.J (#12371) üzenetére


eM'82
addikt

:DDD jó volt :)

CRlight sajnos nálam tényleg light volt, sokszor súlytalan. Center max csereként volt. 60 meccs után kispad következett, és utána ott is maradt, nem játszottam vele többet, szóval fölösleges volt megtartanom. Nem rossz lap, de máshogy alakult a keret. CR normál lapja sokkal jobb viszont, őt használtam egy ideig. Durva hogy beestek az árak, bezzeg Cruyff... :(.

Butrageno-t szélen szoktátok használni? Eddig vérgyenge szegény. :(

Kipróbáltam 3 Rivals meccsre Cantona Baby lapját. Nem egy Mbappé, de ha kell akkor beb@ssza + szépen helyet tud csinálni magának. 4 gól, 4 gólpassz. Ment is a piacra. Magam sem tudom kire fog elmenni a coin.

(#12386) Nandinagy válasza gjoe (#12382) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja nyilván azzal csak poénkodtam :D Inkább lejátszanék 60 wl meccset mint,hogy squad battlet kelljen játszanom. A silver beastes küldit is a rare megáért 3 nap alatt csináltam meg mert akkora szenvedés volt. Mondjuk dobott egy WhatIf Diattát aki jó csere :D

Aki kérdezte a packot: WhatIF Pereyra jött. Imádkoztam, hogy ne diatta és lees-melou legyen aki már megvan untrade így örülök :D

#12383toxicjew
Jobbulást :D Az íé sporc ereje legyen veled :D

(#12387) Mrguba válasza thebigK (#12381) üzenetére


Mrguba
őstag

En megcsinaltam :D

YURI BERCSICSI :D

(#12388) thebigK válasza toxicjew (#12383) üzenetére


thebigK
addikt

Tyhijjj jobbulast kollega, pikpakk legyurod! :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12389) Aguinaga válasza toxicjew (#12363) üzenetére


Aguinaga
őstag

Jobbulást, gyógyulj meg teljesen!

PSN: OldSlowhand74

(#12390) Mrguba válasza toxicjew (#12363) üzenetére


Mrguba
őstag

Gyogyulj meg

(#12391) |AP|


|AP|
veterán

reménykedtem hátha jön a whatif sbc-ből egy Morales vagy egy Gomez, ehelyett kaptam egy Lees-Melou-t.... nem örülök :(((
Úgyhogy folytatom a gyűjtést/kiárusítást

(de legalább közben a Bilbao még nem kapott gólt, hátha összejön a Yuri upgrade)

[ Szerkesztve ]

(#12392) toxicjew


toxicjew
addikt

Koszonom nektek is :R Nándi ilyet ne mondjal hát a reggelt sem élem meg akkor :D

(#12393) |AP| válasza |AP| (#12391) üzenetére


|AP|
veterán

és nem húzták ki.... :(

(#12394) evibly válasza Mrguba (#12387) üzenetére


evibly
senior tag

Ide Pepe jött...tegnap a Porto nyert 3-0-ra, szóval már be is céloztam neki a Nedved SBC-t szerda után :C

[ Szerkesztve ]

(#12395) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Végülis bejött a nyugodt wl :D Hosszú idő után ismét gold1 :D
Mondjuk 19-9ben szeretett volna megszopatni a játék(sikerült neki) mert nyilván egy profit kaptam :D

Hálistennek az utolsó meccsen King Kenny intézte a meccset. Azt kell mondjam már a hajnali játék sem jobb mint régen. 14-6 után akiktől kikaptam a fenti úriemberen kivül mind olaszok voltak(ő is),idegenben voltam és csak letámadásra játszottak :D A wl végére rájöttem, hogy Neuer is befér már a kapuba így akkor jövőhétre remélem lemegy az ára mert 80k-t nem adok érte ;]

(#12396) gabesz82 válasza Nandinagy (#12395) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ne is mondd... Én Ter Stegen-t venném (vagy Oblak-ot), de emiatt a szaros mid or prime icon upgrade miatt 90K jelenleg, előtte volt már 110 is :F Oblak meg 125-130K, vicc...

Én tegnap DR-ben zuhantam egy szépet (kb. 100 pont minusz), egyszerűen csak akkor volt hajlandó a valamit is csinálni a csapat, ha Constant Pressure-on volt a taktika... :(((

Mindenki a szutykos egyérintőt tolja, meg a lehetetlen kiugratásokat, amire persze a védőm csak úgy brahiból mozdul egyet visszafelé amikor ráváltok, így már esélytelen utolérni bárkit is...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#12397) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

1 hete kezdtem pontosan.
83+ 25-böl esett egy Messi ma meg a 83+ upgrade-böl pedig:

Úgy látszik megérte friss accot csinálnom. :D

XBOX: LángosMaci

(#12398) gjoe válasza gabesz82 (#12396) üzenetére


gjoe
őstag

Ha laliga kapus kell érdemes fs lunint kiprobalni

(#12399) gabesz82 válasza gjoe (#12398) üzenetére


gabesz82
senior tag

igen, az kellene... nézegettem én is, de nem mertem megvenni. Használod? Bevált?

Mondjuk rossz nem lehet, mert jó magas, ill. POS, REF, HAN is elég jók. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#12400) gjoe válasza gabesz82 (#12399) üzenetére


gjoe
őstag

Használtam és jó.
Vedd nyugodtan úgysincs különbség köztük.
Lásd 82es pope. De ez a lunin is van olyan op mint pope. Meg úgyis a rendszer dönti el gólt kapsz vagy nem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.