Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#12550) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Anno a 14-ben volt ilyen cserebiznisz, de sajnos már nincs. Mondjuk annyira lehet nem baj, mert a drága konzolosok 1x megveszik a játékot és csinálhatnak 10 FUT csapatot is, ott meg könnyű lenne az átvitel. :DDD

(#12552) Zimmi91 válasza toxicjew (#12514) üzenetére


Zimmi91
addikt

Valakinek meg ilyen a free ulti pakk 🤣🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#12553) sz_abika válasza Zimmi91 (#12552) üzenetére


sz_abika
addikt

Enyémben is volt Armani!!!

Péntekre milyen promot várunk? Van egy Seria A jumbom, de senki se kell ebből a promoból igazán.

PSN: xszabikax

(#12554) Zimmi91 válasza sz_abika (#12553) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem tudom, de remélem drága játékosok lesznek benne 5 db eladható Ultimate pakk várja ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12555) sumi4623 válasza Zimmi91 (#12554) üzenetére


sumi4623
tag

Allitolg fut birthday fog jonnimint promo

(#12556) Zimmi91 válasza sumi4623 (#12555) üzenetére


Zimmi91
addikt

Láttam pár predit és Neymar CAM lapja mindegyikbe benne volt, kiv leszek :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#12557) sz_abika válasza Zimmi91 (#12554) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem tudtam kivárni a nagy lapjaimat.

PSN: xszabikax

(#12558) toxicjew válasza Zimmi91 (#12552) üzenetére


toxicjew
addikt

1x de jó lenne egy ilyen nyitást atelni :)

(#12559) bubuska10


bubuska10
senior tag

Jöttem dühöngeni megint. :D Most csinálom a franciásat. Szóval ezt a Friendlyt nyugodtan át lehetne nevezni Toxicnak vagy valami hasonlóra. Félidő 3-0 ide, 1 db helyzete volt, levédtem a 16-ost, lekontráztam, megsemmisítően le volt fodballozva. De csak nem lép ki. A vakegér talál 2 gólt 2 helyzetből. 89.-be cpu felbuktatja a tehetetlen forgolózásai közben. 11-es, de fölékúrja. :D 1 perc hosszabbítás. 93:12-nél kap egy újabb tizenegyest! Azt is kivédi a kapusom. A világon bárhova üthetné, hát persze hogy mágnes szerűen odapattan a labda az ellen játékosához, aki berúgja. Aztán persze a hosszabbítást megnyeri, mert gyorsan talált egy gólt, az én hulla 76-os csatáraim meg 10-es players in the box + depht + constant pressurenél se támadnak le és végig gurigázza hátul, esetleg szöktet egyet amikor már 14 perce csinálja. És ilyenkor nyilván ő örül magának hogy milyen jól csinálta, neki volt igaza, hiszen győzött. Te meg nyugodtan ültél neki csinálni ezt a monoton fost, de egy meccs után ki kell hogy legyél idegileg. Nem értem, miért ilyen pöcs mindenki, egy szaros friendlyről beszélünk! Sokan még a weekend leaguenél is kilépnek, ha 3-0-ra megy valaki már az elején.

[ Szerkesztve ]

(#12560) Kristof_94 válasza toxicjew (#12558) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát igen, az öreg Gullit nem lenne rossz, még prime verzióban sem. Ez a moments meg tényleg a csúcs, ST-ben gyilkos lenne.

(#12561) evibly válasza bubuska10 (#12559) üzenetére


evibly
senior tag

Valaki egyszer nagyon találóan leírta, hogy ez az egész az egóról szól, és az emberek többsége képtelen elengedni a dolgot. Én már fejlődöm, ha esélytelen, kilépek, de ha kiegyenlített, és jön az összes meta szar, amit írsz (full pressure, meta cselek, indítgatás, forgolódás, Messi, Neymar, Mbappé, Loan ikonok mindenki IS), akkor bárhogy is el akarom kerülni, jön a berserker mód és meg akarom verni minden áron.

Jó kis jellemcsiszolás lehetne ez, de rendre elbukom benne :DD

(#12562) LendvaiFeri1 válasza bubuska10 (#12559) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez még mindig egy íratlan szabály. Tápiószele hagyja el a pályát megye kettőben, mert Tóalmás hét gólt rúgott húsz perc alatt? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12563) sz_abika válasza LendvaiFeri1 (#12562) üzenetére


sz_abika
addikt

Hát ha nem büntetné szét őket az MLSZ, tuti ezt tennék a fiuk :)

Amúgy most azért nem megy ez a kilépkedés, mert nagyon sok teljesítendő feladat van amihez befejezett meccsek is kellenek. Minap játszottam egy 10-7es meccset, vagy 5 objevctive dolgoztunk be a sráccal.

PSN: xszabikax

(#12564) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#12562) üzenetére


gjoe
őstag

Tóalmás még sosem rúgott hetet. :DD
Amúgy igen mivel nem csak win kell hanem, hogy rúgj gólt 18 meccsen, na ez a kegyetlen.
Iszonyat idegesítő mikor már csak ezek hiányoznak és 8 meccset kigumizva kell tolni.

(#12565) Nandinagy válasza sz_abika (#12563) üzenetére


Nandinagy
addikt

Így van. Tegnap egyébként nem tudom mi történt velem de kifarmoltam Guendouzit. :D 10/10-t nyertem szóval elég könnyen ment. Minden meccsen ha vezettem 2 vagy 3-0-ra engedtem neki egy gólt bundás játékossal utána meg letették a kontrollert meg énis.
Nem értem néha, hogy a friendlyn hogy lehet kiakadni?:D Mivan akkor ha kikapsz? Nincs meccslimit mint rivalsban vagy wlben. Nekifuthatsz 70 milliószor is akár. Pont ezért én végig szórakozom az ilyeneket.

Egyedül a masterpiecest nem szeretem mert nekem a 77es rating nem tetszik. Ha a live fut friendly hasonló divből ad akkor nem mindegy ha engedi main csapatokat? A whatifesnél is megtudták oldani

[ Szerkesztve ]

(#12566) sz_abika válasza Nandinagy (#12565) üzenetére


sz_abika
addikt

Én a 77es csapatomon legalább annyit agyalok mint a hétvégi squadon :D

Az angolai védelemhez azért nem könnyű csapatot építeni na, de a Horvath nevű amcsi belga kapussal az Opara-Long páros is beépíthető.

PSN: xszabikax

(#12567) evibly


evibly
senior tag

Az terjed, hogy EA alkalmazottak súlyos dollár ezrekért adnak el és tesznek a vevők klubjába Moments ikon, meg TOTY lapokat. Durva, ha ez tényleg így van :Y

(#12568) Zimmi91 válasza evibly (#12567) üzenetére


Zimmi91
addikt

simán igaz, ez mindehol így megy, pénz beszél kutya ugat ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12569) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Kikerültek olyan belsős beszélgetések amelyek azt támasztják alá, hogy az EA dolgozói profi fifásoknak illetve streameknek töltötték fel az accountjaikat olyan lapokkal amik nem elérhetőek a piacon. A probléma ott kezdődik, hogy évekre visszamenőleg is kerültek fel képek, ezek pedig azt támasztják alá, hogy bizonyos játékosok csalással kerültek ki profi versenyekre. Több kép is napvilágot látott, miszerint Prime Icon Moments R9, Gullitot 1000 eurókért adtak el EA-s dolgozók.

1000 euro 2db választható Moments lap

1400 euro 3db választható Moments lap

1700 euro 3db választható Moments lap + 2db TOTY

A probléma ott kezdődik, hogy idén is lefolytak bizonyos EA-s versenyek ahol a kedves játékosok FIRST OWNER Ronaldokkal szaladgáltak és értek el továbbjutást, ezeket a playereket pedig mindenki aki megvette First Ownerként kapta meg az accountjukra! Természetesen a mezei emberek, streamerek, tisztességesen játszó profik felháborodtak miszerint méregdrágán veszik a FIFA pontot egész évben, szinte nulla az esély, hogy nyiss ilyen kártyákat, miközben páran azért szaladgálnak R9-ekkel hiszen kifizették a nagy pénzeket nekik és felrakták az accountokra.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12570) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

De ne feledjük, hogy ennek nincs köze magához a céghez, ez 1-2 ember műve. Őket pedig nyilván perelni fogják, stb.

(#12571) gjoe válasza Kristof_94 (#12570) üzenetére


gjoe
őstag

persze, meg a sok coin árushoz sem.
Meg a rengeteg feltört fiók, ahonnan eladnak mindent, viszik a coint majd árulják.
EA szépen asszisztál és lehet nem ő a bűnös, de minimum bűnrészes.
De a fő bűnösök akik ezekért pénzt adnak.

(#12572) toxicjew válasza Kristof_94 (#12570) üzenetére


toxicjew
addikt

Az eanek megvan a maga faszsaga is, íme a legfrissebb [link] így akarj nagyot nyitni :U

(#12573) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Amugy az osszes coin vasarlos oldal tiltott? Amiket mondjuk Krasi is reklamoz minden videoja elejen. Vagy par magyar streamer. :F

(#12574) Kristof_94 válasza gjoe (#12571) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem abból fognak meggazdagodni, hogy néhány profinak eladnak ikonokat, miközben egy promo kör alatt dollár százezreket keresnek! :R

(#12572) toxicjew : Alapból béna vagyok a kereskedéshez, de az ilyenek miatt nem is próbálkozom vele. :W

(#12573) Tomi0703: Igen, az összes! Az a furcsa, hogy nem bannolják őket, de aki nyit egy moments ikont és jó pénzért eladja vagy megvesz egyet az összekuporgatott zsetonból, arra már kapnak...

[ Szerkesztve ]

(#12575) Zimmi91 válasza gjoe (#12571) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem az én 2 millió coinom is éhezők gyerekek között osztották szét, na ilyen egy korrekt és kedves cég ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12576) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben eladtam Smallingot 840k értékben, így a bukó csak pár ezer. Remélem az EA nem tekinti zseton vételnek. Most mondanám, hogy durrantok belőle pár csomagot, de mire megmozdulok PC-n már el is vitték azt a 2000 darabot. :D
Most van 1,6 millió, jó lesz majd a totsra, ha jönnek a liga upgradek.

(#12577) Nandinagy válasza Kristof_94 (#12576) üzenetére


Nandinagy
addikt

Olyan jó látni, hogy 3 hónappal előre gondolkodsz :D A te esetedben biztos kifizetődő lenne ha átlehetne vinni a 22-be a coint mert úgysem szeretsz költeni semmire :D

(#12578) Kristof_94 válasza Nandinagy (#12577) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A TOTY-ra is spóroltam a zsetonnal, fodderrel, rare/non rare goldokkal és egészen megérte!
Van egy viszonylag korrekt teljesen untrade csapatom, elvagyok velük.

[ Szerkesztve ]

(#12579) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A bónusz pickekből már sejteni lehetett, hogy nem lesz egy acélos TOTW. De nem baj, mert így tuti kijön egy fut chamipons upgrade! :DDD

(#12580) Nandinagy válasza Kristof_94 (#12578) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én értem a koncepciód. Csak azt nem értem mi értelme állandóan spórolnod mikor júliusban úgyis halott a játék és készülni kell a 21re :D Jól hangzik, hogy tots csak az a baj, hogy addigra már a játék 90%-a lepörgött. Főleg nálad nem értem a spórolást ilyen csapattal... :D Ki helyére kell TOTS? Eusebio vagy a TOTY-k? Inkább most hoznám ki a maximumot a csapatból. De igazából te tudod :D

Mondjuk ez az upgrade része is csak neked éri meg mikor 200k-ból 15 millió haszont csinálsz. Más meg 3 millát beleöl azt a felét nem kapja vissza :D

(#12581) evibly válasza Kristof_94 (#12579) üzenetére


evibly
senior tag

Azért a Headliners Goretzka és Mahrez tulajok szerintem örülnek. Vannak, akiknek ez a siker :K

(#12582) JackeL válasza evibly (#12581) üzenetére


JackeL
tag

Mahrez mire kapott TOTW-t? Na mindegy, megvan a hl lapja, lehet váltja CR6.5öt...

(#12583) evibly válasza JackeL (#12582) üzenetére


evibly
senior tag

Az eggyel korábbi, múlt keddi Wolves elleni meccsre kapta...

(#12584) grimmjow67


grimmjow67
tag

Nemtudjátok hogy lees- melou nak a csapata hogy áll, mennyi gól kell még az upgradehez? Bocsi hogy nem nézek utána de nem tudom hány meccs volt mióta kijott a what if

(#12585) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#12576) üzenetére


Zimmi91
addikt

Sokat mondtál 500 darab volt :D 1dbot nyitottam 83as, na mondom rohadj meg nyitok egy 12,5k pakkot, erre 91es if casemiro ;] ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12586) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#12585) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Remélem el is adtad, a felét nem éri! :D

Gondolkodtam én is azon a csomagon...

[ Szerkesztve ]

(#12587) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#12586) üzenetére


Zimmi91
addikt

Most senkit se adok el, mindenki is kinyit mindent, majd jövőhéten szépen kiteszem őket :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#12588) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#12587) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez igaz! :D

Közben mindenki megkapta az upot, Tavernier nem sokat, de így is egy bestia. Smalling ára pedig már megy le.

(#12589) Tomi0703 válasza Kristof_94 (#12579) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát a múlt hetinél sokkal jobb. Ott csak egy Lewa volt aki magasabb rating, itt azért többen vannak.

#12584 grimmjow67: 2 meccsen lőttek 4 gólt. 2 gól kell tőlük a maradék 3 meccsen. Bár remélem a hétvégén már meglesz az a kettő.

(#12590) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Most kezdtem a játékot. Tudnátok tippet adni egy jó kezdő csapatra 180 -200k coin a kereten belül?

(#12591) Aguinaga válasza Nandinagy (#12565) üzenetére


Aguinaga
őstag

És kipróbáltad Guendouzit? Nekem is meglett éjjel, de már nem volt erőm kipróbálni.

Nekem nincs bajom a Managerial Materpiece-szel, Benedetto miatt pl. ilyen csapatot raktam össze, amíg Weah nem fejlődik, addig jó is lesz:

PSN: OldSlowhand74

(#12592) Bence910905 válasza redingitell (#12590) üzenetére


Bence910905
tag

(#12593) gjoe válasza Aguinaga (#12591) üzenetére


gjoe
őstag

A silver cb helyére kehrer, és akkor egy 65-ös silver a padra, és így yedder befér szerintem a kezdőbe is.
+ kapus nálam mindig 75-ös (mert mindegy ki a kapus) így máshol erősíthetsz

(#12594) sz_abika


sz_abika
addikt

Amúgy szerintem nincs ezzel semmi baj - ha valakinek megér több ezer eurot, hogy meglegyen a versenycsapata, tegyen úgy.

Eleve a versenyekre open roster kellene, hogy bármit berakhassanak, hogy ne a játékosállományon múljon az hogy ki a legjobb.

PSN: xszabikax

(#12595) Kristof_94 válasza sz_abika (#12594) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sőt talán még jobb is, mint a fifa pont. Ott ha 1000 euró értékben nyitsz csomagot, lehet hogy semmi értelmes nem jön, itt meg garantált az ikon/toty :DDD
Közben pickben 2x ugyanaz a 3 játékos, csodálatos. A két rwb.

(#12596) |AP|


|AP|
veterán

na, én most kipickeltem Kane-t kétszer is :)
Másodjára is őt hoztam el, annyira szar lapok voltak mellette.
4 napom van használni a quick sell recoveryt, addig kitalálom, hogy beletegyem-e valamibe
(az a POTM Messi nagyon nem hagy nyugodni)

[ Szerkesztve ]

(#12597) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Legalább nem 3db 86-os... Bár Silva a múltkor is benne volt. SBC-be jó lesz.

(#12598) redingitell válasza Bence910905 (#12592) üzenetére


redingitell
senior tag

Ez a csapat kijön 200k-ból?

(#12599) Zimmi91 válasza redingitell (#12598) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ma este 19-21 között vedd meg a játékosokat, sokkal olcsóbb lesz mindenki, mert nyitják a pakkokat :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#12600) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Azt kell mondjam megerte a gold1. A 2 pickben max 83 volt a packokban meg osszvissz egy darab 86 Sommer. Valoban fellett huzva a packweight ;] . A 2 db 100ksban konkretan 2 db liberes lap volt elol . Nem a rewardert jatszunk nem? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.